Jít na stránku:  Předchozí12
Aktuální stránka:2 z 2
Re: (nejen) prázdninové HLÍDÁNÍ FRETKOUN?
Zaslán uživatelem/kou: Morgan24 (IP)
Datum: 2010-09-22, 12:02
Tak jsem tady zase s prosbou. CHystáme se letos s manželem kone?n? p?íští týden na dovolenou na slovensko a bohužel tu musme fretkouny nechat, protože nejsou ?ipovaní. Našla by se n?jaká dobrá duše, která by mi je pohlídala v termínu od 24.9. do 3.10.? Jedná se o dva kluky albíny a dv? tcho?ovité hol?i?ky. K holkám mám i p?enositelnou nebo spíše p?evozitelnou klec. Klu?i?í voliera je bohužel na p?evoz p?íliš velká. Nejlépe n?kdo z Prahy, jsem totáln? nemobilní :-D Na odm?n? bychom se n?jak dohodli.
Prosím pišt? SZ

p?edem d?kuju

Valkýra, Mija, Atlas a Antaios s pani?kou

Re: (nejen) prázdninové HLÍDÁNÍ FRETKOUN?
Zaslán uživatelem/kou: suchanka (IP)
Datum: 2010-11-01, 21:07
Ahojte všichni, jen to zkouším, ale nenašla by se dobrá duše, která by byla ochotna pohlídat naše t?i fre?ule v termínu od 10-17.12. ? Službu každopádn? uhradím a kdykoli pohlídám vaše fretiny. Ideální by byla Praha, ale jsem ochotna kamkoli dojet. Moc díky

Re: (nejen) prázdninové HLÍDÁNÍ FRETKOUN?
Zaslán uživatelem/kou: barnie (IP)
Datum: 2010-11-02, 10:21
ahojky já bych asi i mohla.jsem z prahy a mám jednoho fre?áka..ale asi bych na ty tvoje pot?ebovala klec..a když mi dáš i jídlo pro n? a tak,tak to bude úžasný.já mám totiž 7 m?sí?ního a ten má baby granulky :-)..ráda bych ti je i pohlídala,protože bych pak ocenila op?tovné hlídání..dost t?žko se hledá n?kdo na hlídání :-)
tak mi pak dej v?d?t jak jsi dopadla,já bych si ješt? stihla upravit n?jak služby v práci,aby jsem si je taky užila :-))

Jít na stránku:  Předchozí12
Aktuální stránka:2 z 2


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist