Jít na stránku:  Předchozí12
Aktuální stránka:2 z 2
Re: SAMCI a SAMI?KY ke KRYTÍ
Zaslán uživatelem/kou: Zana (IP)
Datum: 2010-02-10, 13:31
Ješt? jednou, kdyby m? p?ece snad n?jaká sle?na nakonec cht?la....(je to aktualizováno a minulá nabídka je smazána)

Nabízím se ke krytí 2010

jsem mohutný, ale naprosto plyšový tcho?ovitý fre?ák s b?lostnou podsadou SVEN FERRET ENERGY z Neratovic, po tcho?ovitých rodi?ích Sticky Ferret Energy FRK:1969/1431 a Ares Adush Amber's FRK:1700/880 (oba jediný odchov, oba už kastrovaní, z 11 p?ežilo 11, z toho 4 champagne, 2 WE Mitt, 2 dark sable, 3 sable). Mám navíc delší kožíšek, pá? jsem ze 3/8 angora. Takže v pelíšku m?žete ode m? ?ekat fakt barevnostní p?ekvápko.

jsem plyšový mazel, mohutný a silný, ale kli?as (prý lenoch). Lidi zásadn? nekoušu, ve sme?ce jsem nekonfliktní (krom te? té ?íje), ?istotný.... no prost? celkem dokonalý (a navíc skromný, jak vidíte) kdo m? pomazlí, toho miluju :o) Jsem v perfektní kondici, mám p?es 2 kila a trénoval jsem na bráchovi, takže jsem na vás, dámy, úpln? p?ipraven!!!

po p?ipušt?ní jdu na kastraci (nesmím totiž k ostatním a moc rád bych si s bráchou, ségrou i mámou co nejd?ív zas hrál) takže výlu?nost jednoho odchovu z?stane.

Princezny, pište SZ pani?ce co nejd?ív, i jestli máte rande v plánu ale ješt? nejste v ?íji, snad tu kastraci ješt? chvilku ukecám. Ze sourozenc? nejspíš šanci nikdo nedostane (už nejmí? 4 z mých 6ti brách? jsou kastrovaní, to jen co víme), tak a? ty naše úžasný geny nezmizí...

Váš Sveník











Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: Zana dne 12.02. v 13:00.
Avatar

Re: SAMCI a SAMI?KY ke KRYTÍ
Zaslán uživatelem/kou: Colombina (IP)
Datum: 2010-02-15, 20:14
Krásný ve?er,
náš Teddy Muf Jah?dka by se ur?it? rád seznamoval s krásnými a jist? i milými frete?kami. Na výstav? dostal úžasné ohodnocení v chovnosti, takže by snad nem?l být žádný problém. Ovšem veškeré p?íbuzenstvo je neznámé - mám ho ze zverimexu od 3-4 týdne. Je albínek narozený 10.3.2009 s váhou 2,5 kg.

Přílohy: DSC01161.JPG (32kB)  
Re: SAMCI a SAMI?KY ke KRYTÍ
Zaslán uživatelem/kou: Colombina (IP)
Datum: 2010-02-15, 20:49
Omlouvám se, n?jak jsem na místo zapomn?la - Jsme z Olomouce a fre?á?ka máme ze zverimexu u Koruny v Olomouci.

Re: SAMCI a SAMI?KY ke KRYTÍ
Zaslán uživatelem/kou: Argentovivo*PL (IP)
Datum: 2010-02-16, 01:46
Samec Riddick Amazonia, sfarbeni Black Roan Mitt narozeni 12.01.2008 v roce 2009 otec 5 miminek (2 dark sable a 3 black roan mitt)
[argentovivo.pl.tl]

Riddick:
[argentovivo.pl.tl]
[i49.tinypic.com]
[i46.tinypic.com]
[i46.tinypic.com]
[i48.tinypic.com]

Vic info na e-mail harapug@gmail.com

Bydlim vedle Osvetimi, ok 80km od Tesin/Cesky Tesin



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Argentovivo*PL dne 17.02. v 18:13.

Re: SAMCI a SAMI?KY ke KRYTÍ
Zaslán uživatelem/kou: zelvicka555 (IP)
Datum: 2010-02-17, 15:34
nabizim fretacka k pripusteni. Jmenuje se Baroco funky ferret alias happy :-) narozen 10.5.2009. zbarvení champagne. jsme kousek od prahy 6 dejvice
maminka:
reg.?. PK: S 888
jméno: Aida FuryPoint
barva: albino solid
datum nar.: 9.5.2008
majitel: Zdenka Shiel

babi?ka:
reg.?. PK: C 523
jméno: Enny
barva: champagne standart blaze
datum nar.: 9.5.2006

d?de?ek:
reg.?. PK: S 716
jméno: Maximus Albannach ferrets
barva: champagne point siamese
datum nar.: 12.5.2007

tatínek:
reg.?. PK: S688
jméno:Kábultan Nostrofuretti
barva: champagne point siamese light
datum nar.: 11.3.2007
majitel: Jitka Pužmanová

babi?ka:
reg.?. PK:
jméno: Chanel
barva: champagne
datum nar.: 16.5.2006
majitel: Lívia Szabó
Budapeš?, HU

d?de?ek:
reg.?. PK:
jméno: Pepe
barva: champagne
datum nar.: 22.4.2006
majitel: Erzsébet Torzsok
Bedapeš?, HU

pripadne zajemkyne piste na zelvicka555@seznam.cz nebo na 721616314





Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: martina dne 17.02. v 15:42.

Re: SAMCI a SAMI?KY ke KRYTÍ
Zaslán uživatelem/kou: Zana (IP)
Datum: 2010-02-23, 11:50
Sven Ferret Energy má poslední týden na p?ipušt?ní a stále ho žádná princezna nechce! Sára kone?n? (díky bohu!) za?ala ?íjit, takže Sven jde v nejbližších dnech na kastraci. Nem?žeme už dál ?ekat, tak ve Sveníkov? zájmu doufám, že se ješt? n?kdo stihne ozvat!!!

Bude to Sven?v jediný odchov a pravd?podobn? jediný odchov této p?íbuzenské linie v?bec!!! Zaru?ena 100% genetická jedine?nost fre?at nejmén? 2 generace nazp?t!

Jsme z Neratovic, p?ípadné zájemce z Prahy m?žeme vyzvednout v Let?anech.
Avatar

Re: SAMCI a SAMI?KY ke KRYTÍ
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2010-02-27, 00:53
?ízni to s GinTonicem!
nabízím krytí naším fret?ím same?kem jménem GinTonic, narodil se 1.6.09, zbarvením je albín. Momentální váha mezi 1,8-1,9kg, je kompletn? o?kovaný a zdravý, nekousavý. na výstav? v Praze 3. místo albino samc?, posouzení chovnosti jako vhodný.
rodi?e jsou: matka Bafy (šampan), otec Semy (albín), další p?edci známí pouze ze strany otce - p?evážná v?tšina albíni - viz. rodokmen na [fretka.kom.cz]
jsme z Teplic, ?asto se vyskytujem i v Ústí nad Labem a nebo po dohod? není problém se n?kam dopravit.

Dále je možnost "bez následk?" ukon?it ?íji sami?ky našim kastrovaným samcem Semym, je sice kastrovaný loni v lét?, ale co se d?lá s ?íjnou sami?kou ješt? nezapom?l a je stále p?i chuti :o)
více na SZ nabo mailu uzofka.zofka@gmail.com

GinTonic


otec Semy, GinTonic, prabába Žofka, prad?da Filip


[ZofiZoo.mondozoo.com]




Celkem upraveno 4×. Poslední úprava: ŽoFiRo dne 12.03. v 12:51.
Avatar

Re: SAMCI a SAMI?KY ke KRYTÍ
Zaslán uživatelem/kou: Tcho?ík (IP)
Datum: 2010-02-28, 19:14
Hledám samce nejlépe tco?ovitého zbarvení ke krytí s mou desetim?sí?ní sami?kou.Jmenuje se Kikina,je to malý d?áblík a ráda bych,aby m?la potomky.
Jsem ze západních ?ech-Sokolov.

Re: SAMCI a SAMI?KY ke KRYTÍ
Zaslán uživatelem/kou: Hanysek (IP)
Datum: 2010-03-05, 18:46
Zdravíme,
bohužel nám vypadl domluvený same?ek, a akutn? hledáme same?ka na tento víkend. Sami?ka je z CHS Zlatá Hruška, dvouletá tcho?ovitá Moly
(http://fretka.kom.cz/main/registr.php?fretka=1554). Nejlépe Brno, cestu budeme mít i do Prahy.

D?kujeme za nabídky!!!!
chszlatahruska@centrum.cz
Avatar

Re: SAMCI a SAMI?KY ke KRYTÍ
Zaslán uživatelem/kou: peghy (IP)
Datum: 2010-03-12, 11:17
Zdravím :)

Jelikož nevyšlo domluvené krytí hledáme pro našeho 10ti m?sí?ního ?áblíka Mikkyho sami?ku.
Je zapsán v PK. Matka Elbereth Silver Star. Otec Man in Black for life. Narozen 6.5.2009.
Ocen?n 2.místem v kategorii Mitts na Mezinárodní výstav? v Praze (2010) a s vynikajícím posouzením chovnosti (96,5 b. ze 100).
V p?ípad? zájmu zašleme další info i fotky.
-[fretka.kom.cz]
- kontakt: artep90@seznam.cz nebo tel. 774155108

Re: SAMCI a SAMI?KY ke KRYTÍ
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2010-03-20, 09:15
Nabízíme ke krytí same?ka albína Bonifác Lucius FatuFerrets, generovaný rodokmen na Fretka.kom.cz - [fretka.kom.cz]. Na výstav? 2010 ve t?íd? junior posouzen jako vhodný k chovu. Jsme z Prahy



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: martina dne 20.03. v 17:20.
Avatar

Re: SAMCI a SAMI?KY ke KRYTÍ
Zaslán uživatelem/kou: tjodavl (IP)
Datum: 2010-03-23, 15:43
Horus je 1,5 ro?ní tmavý samec, který na mezinárodní výstav? v Krakov? v roce 2009 vyhrál 3. místo v kategorii tmavých samc?, a 2. místo v kategorii nejhez?í samec na výstav?.

Horus je oficiáln? zaregistrovaný v OSHF (polská plemenná kniha fretek) a vlastní kartu chovného samce.

Pohlaví - samec
Barva - tmavá
Jméno fretky - Horus
Jsme z polska z Katowic
rodi?e neznámí
Náš email: horus.f@poczta.fm




Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: martina dne 23.03. v 15:59.

Re: SAMCI a SAMI?KY ke KRYTÍ
Zaslán uživatelem/kou: Sephi (IP)
Datum: 2010-04-15, 13:28
Ahoj, jsem tcho?ovitá fre?ulka Flufi a jelikož už jsem v ?íji, tak scháním zkušeného fre?áka, který by mi pomohl k miminkám.

Jsem z Abertam(Západní ?echy). Prosím o co nejrychlejší odpov?? jelikož už je to p?es 3 týdny.

Tel: 725 841 315
ICQ:454-265-995
Mail:DaeSephi@email.cz

Re: SAMCI a SAMI?KY ke KRYTÍ
Zaslán uživatelem/kou: Slávek M (IP)
Datum: 2010-04-20, 11:43
Hledám vhodnou sami?ku pro našeho Kubu.
Je to tcho?ovitý samec, stá?í dva roky, velice ?ilý ale hodný.
Valašské Mezi?í?í a okolí.
Kontakt na e-mail S.Merhaut@sezman.cz
Bohužel, dne 16. 6. 2010 Nám Kuba utekl a nepoda?ilo se nám ho nikde najít. Proto je tento inzerát již bezp?edm?tný.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Slávek M dne 21.06. v 06:09.

Re: SAMCI a SAMI?KY ke KRYTÍ
Zaslán uživatelem/kou: rabisin (IP)
Datum: 2010-06-20, 22:01
M?žete také využít novou internetovou seznamku pro zví?átka, je p?ehledná a má dobrý vyhledáva?. Za?ínáme, tak každý nový nápadník nebo nápadnice bude vítán :-)
[www.letsmakehairybabies.com]



Celkem upraveno 3×. Poslední úprava: rabisin dne 20.06. v 22:04.

Re: SAMCI a SAMI?KY ke KRYTÍ
Zaslán uživatelem/kou: barnie (IP)
Datum: 2010-09-12, 19:46
ahojky,ráda bych se zeptala,mám te? 5-ti m?sí?ního same?ka a než ho nechám vykastrovat,ráda bych po n?m tady m?la n?kde potomky.otázka zní od kdy ho m?žu nechat p?ipustit?p?edpokládám,že asi až na ja?e 2011,ale nabídla se mi hol?ina na tento podzim,bude už na podzim m?j fre?ák sexuáln? zraly??:-)

Re: SAMCI a SAMI?KY ke KRYTÍ
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2010-09-12, 19:56
i kdyby samec v ?íji na podzim byl, samici bych v tuhle dobu nekryla, ale dost pochybuju, že už bude samec v ?íji a otázkou je, jestli je/bude ?íjit samice, na podzim fretky obvykle ne?íjí..

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: SAMCI a SAMI?KY ke KRYTÍ
Zaslán uživatelem/kou: barnie (IP)
Datum: 2010-09-12, 20:08
samice už je starší je jí rok a p?l,tady jde spíš o to,zda m?j fre?ák by mohl...aby nebyl moc mladý a tím by netrp?l jejích budoucí vrh.snad víte jak to myslím :-)

Re: SAMCI a SAMI?KY ke KRYTÍ
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2010-09-12, 20:16
ono je celkem jedno, jak je samice stará, ale na podzim fretky ne?íjí, až na výjimky a t?ch je opravdu málo. takže sle?na sice m?že chtít fretku p?ipustit na podzim, ale samice jí v tu dobu s nejv?tší pravd?podobností ?íjit nebude. samec ani samice by v dob? krytí nem?li být mladší než 8 m?síc?. samice ?íjí od jara do léta, málo kdy pozd? v lét?/na podzim a to je d?vod, pro? je p?es zimu tém?? nemožné sehnat fret? po odstavu.

[ZofiZoo.mondozoo.com]




Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: ŽoFiRo dne 12.09. v 20:19.
Avatar

Re: SAMCI a SAMI?KY ke KRYTÍ
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2010-09-12, 20:24
samec m?že být na p?ipoušt?ní klidn? i mladší, naprosto ni?emu to nevadí. samice na podzim ?íjit m?že, otázka je, kolikátá je to její ?íje, nebo jestli nem?la mlá?ata už na ja?e. ale to je problém spíš majitele samice. každopádn? by si m?la sle?na d?kladn? rozmyslet, jestli opravdu riskne mlá?ata, kterých m?že být i patnáct...

Jít na stránku:  Předchozí12
Aktuální stránka:2 z 2


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist