Aktuální stránka:13 z 24
Re: 1. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK V ?ECHÁCH
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2007-03-26, 16:56
Bereniko, musíme si ho vyp?stovat
Avatar

Re: 1. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK V ?ECHÁCH
Zaslán uživatelem/kou: Berenika (IP)
Datum: 2007-03-27, 09:51
erin:od nejakeho zarodku, ci staci naroubovat na dospeleho jedince? a co je k tomu vsecko potreba?

Re: 1. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK V ?ECHÁCH
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2007-03-27, 14:40
Fotky z vystavy jsou tuhle [syning.webpropag.cz], CD jsem vcera poslala vsem, kteri ho chteli (az vam prijde, nedeste se, otevrete ten html dokument, ktery tam je a nabehne vam galerie).
Avatar

Re: 1. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK V ?ECHÁCH
Zaslán uživatelem/kou: Jana.B (IP)
Datum: 2007-03-27, 16:02
Op?t se nám vybavili vzpomínky na výstavu. Fotky jsou super. D?kujeme.
Avatar

Re: 1. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK V ?ECHÁCH
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-03-27, 21:28
tak nám už CD došlo :o)
Lee,d?kuju.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: ŽoFiRo dne 27.03. v 21:28.

Re: 1. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK V ?ECHÁCH
Zaslán uživatelem/kou: Berenika (IP)
Datum: 2007-03-28, 11:20
az ted,podle fotek, zjistuju, kam vsude se to moje zrude dostalo a kdo vsecko se s nim fotil8-0 a to sem ho nemela jen pet minuuuuut

III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - Praha 2009
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2008-12-29, 20:31
Tak vytahuju toto vlakno kvuli nadchazejici vystave..

Takže si Vás dovolím pozvat na III.Mezinárodní výstavu fretek - Praha 2009 ;o)

VíCE INFO ZDE

jakékoli otázky ohledn? ubytování a dopravy nebo cokoli jiného pot?ebujete v?d?t, klidn? se ptejte.. :o)



Avatar

Re: 1. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK V ?ECHÁCH
Zaslán uživatelem/kou: Suzinka (IP)
Datum: 2008-12-29, 23:07
Ahoj Yasmin, budu se moci ú?astnit výstavy v Praze?
D?kuji Suzinka

Re: 1. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK V ?ECHÁCH
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2008-12-30, 13:53
Splnis-li dane podminky, pak nevidim duvod proc by ses nemohla ucastnit.

Avatar

Re: 1. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK V ?ECHÁCH
Zaslán uživatelem/kou: Suzinka (IP)
Datum: 2008-12-30, 21:09
já jen, že sme mezi sebou m?li neschody ... ale ráda bych šla, d?kuji ...

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: Kviky (IP)
Datum: 2008-12-30, 21:50
Jé, to mám nad barákem =o) tak snad se zú?astníme =o)

Kviky, ŠelMyšel a Ešlym
Avatar

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: tomas (IP)
Datum: 2008-12-30, 22:55
j tam budu urcite:)

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2008-12-31, 14:24
Já se jen chci zeptat, když mým dv?ma letoš?átk?m narozeným 8. a 11.5.2008 bude 7.3.2009 skoro p?esn? 10 m?síc?, tak mám je ješt? hlásit do junior? nebo už do dosp?lých?
D?kuju za odpov?? :-))

Dáda, Fitch, Šefi a Hagi
Avatar

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: tomas (IP)
Datum: 2008-12-31, 15:06
budou tam hendikepi?

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: tomas (IP)
Datum: 2008-12-31, 15:06
budou tam hendikepi?

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: Dodi (IP)
Datum: 2008-12-31, 18:59
Tome - p?e?ti si plakátek a to co k výstav? Yasmin sepsala - z toho vyplývá, že postižení m?žou p?ijít, ale nedostanou cenu :-) protože tahle kategorie není vyhlášená. A po zkušennostech z minulých výstav by to byla p?kná pitomost kv?li p?ihlášeným fretkám takovou kategorii d?lat.

307-515-842
Avatar

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2008-12-31, 19:09
Dada ano jeste je muzes hlasit do junioru :o) +/- par dnu na datu nebude hrat roly..

Ano Hanka ma pravdu je zbytecne delat kategorie pro tri hendikepovany fretky, takze nebudou a ani seniori. Myslim si, ze senior fretky uz by mely mit spis klid, nez byt tahany po vystavach. A pokud nekdo chce brat starsi fretku, pak ji muze dat do klasicke kategorie - tam vek omezeny neni. :o)






Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Yasmin dne 31.12. v 19:10.
Avatar

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-12-31, 19:53
Osobn? si myslím, že je dost chyba nevyhlásit kategorii hendikepovaných fretek. Myslím, že tato kategorie se setkala s dost velkým zájmem majitelú postižených zví?at. Ale hlavn?: je možno takto prezentovat, že i t?lesné postižené zví?e je jinak životaschopné, zdravé a múže být domácím mazlí?kem....toto by pro postižená zví?ata bylo do budoucna zna?ným p?ínosem, hlavn? s ohledem na jejich umist?ování jako narozených postižených mlá?at.
Výstava by myslím mn?la být nejen spole?enskou akcí a p?ehlídkou "super jedincú", ale mnéla by také néco p?inést pro chov fretek....a to nejen téch "chovných", ale všech...tedy i t?ch postižených!
Avatar

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: Dodi (IP)
Datum: 2008-12-31, 20:30
Johanko - nedo?etla jsem to dokonce - jen první výrok - že se t?ída postižených setkala s velkým ohlasem jsem negovala p?ed tebou s tím, že se p?ihlásily jen 3 fretky...a nakonec i jednu fretku vy?adili z této kategorie - nevyhovoval kategorii postižených.
Kv?li 2 p?ihláškám nechat d?lat pohár je myslím ptákovina.

307-515-842
Avatar

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-12-31, 20:40
Dodi, dy? by nemusel být zrovna drahý pohár :-) Ti co mají postižená zví?ata by myslím byli rádi už jen za to, že je múžou ukázat ve?ejnosti. Jestli byli posledné 3, možná by jich te? bylo víc. Pro? pro né néco neud?lat....
P.S.: škoda žes múj p?ísp?vek nedo?etla do konce...snad by pak bylo jasné, o co mi jde :-)



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Johana dne 31.12. v 21:13.
Avatar

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: tomas (IP)
Datum: 2008-12-31, 22:38
ale za to ti chudaci nemuzou ze byli nemocni neo postizeni mneli bi mit taky svou kategorii sakra rozarka bi vam to naprela protoze kdyby mnela usi tak bi bila krasna...mnela by dostat stejnou sanci..

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2009-01-01, 01:56
Pokud by se p?ihlásilo víc než 3 fretky, pak by tato kategorie m?la smysl. Souhlasím ale s tím, že co se tý?e starých zví?átek, stres by jim spíš mohl škodit, než prosp?t. Každopádn? nemají zakázáno sout?žit. A pokud jde o n?které rozhod?í, seskala jsem se s tím, že nemusí platit, ?ím mladší, tím krásn?jší (jak m?že vyplývat z konceptu). Naopak jsou fretky, které v roce mají t?eba tak špatné zuby, a vedle nich m?že být dosp?lá 4 letá fretka, která má zuby na sv?j v?k p?kné.
Avatar

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: PxNxDx (IP)
Datum: 2009-01-01, 11:27
Já myslím, že smysl by to m?lo i pro jednu fretku.Asi by to bylo oragniza?n? složijší, ale pokud ne, nemyslím si, že nap?. s pohárem by m?l být problém. P?eci sta?í diplom a myslím, že majitélé handicapovaných fretek budou rádi, že se myslí i na n?.
P.S.: já jsem kdysi m?la kategorie ml.žákyn? váhová kategorie do 50kg v judu taky sama :o) A jak jsem byla ráda, že mám ten kus papírku s razítkem ;o)

Terinka & Toník
[www.tchorenky.websnadno.cz]
Barinka a Batynka
[potkanky.websnadno.cz]
Avatar

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: tomas (IP)
Datum: 2009-01-01, 11:34
v brne to udelali nejlip mneli bi si z toho vzit priklat ale ja vym proc to neudelaj protoze to stoji penize a vona chce na tom co nejvic videlat!!

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-01-01, 11:47
Jordi, jenže jak se múže do hendikepú p?ihlásit víc jak 3 fretky, když kategorie neni vyhlášená? Nemají se tím pádem kam p?ihlásit a tudíž se nikdo ani nedozví, kolik zví?at by mohlo být.... :-)
A souhlasím s tím co píše PxNxDx: i pro jednu fretku by kategorie mn?la smysl.
Avatar

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2009-01-01, 12:06
Já bych taky Oghího p?ihlásila do hendikepu.

Tomáši a ty ml? prosím. Až budeš n?kdy ty sám po?ádat výstavu, tak tady pak budeš moci ?íkat, kdo chce na ?em vyd?lat. Tvoje p?ísp?vky a v?bec celkov? tvé chování m? pije krev a nechápu, jak se chceš ješt? ukazovat na ve?ejnosti po tom, co p?edvádíš tady a na jiných výstavách. Nehled? na to, že Berušku sis zubožil sám chudinku a te? chceš na tom jen t?žit!
Avatar

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: tomas (IP)
Datum: 2009-01-01, 12:20
ja za to nemuzu!!! kdo by chtel s zmzacit svlou fretku? kdyz ji mulijes'? sakra ja ji neutrhl usi!! a neni to beruska ta ma jen jizvu ale rozarka!


je to chudak a ma pravo bit hodnocena jako normalni

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2009-01-01, 12:36
Tomáši, neužívám ?asto ostrá slova, ALE TY DRŽ KLAPAJZNU. Až budeš po?ádat výstavu, uvidíme, kolik vyd?láš. A u tebe to není jen o pen?zích, ale taky o obsahu hlavy.
Avatar

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: tomas (IP)
Datum: 2009-01-01, 12:39
:D dobry nak to dopadne..

Re: III. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK - PRAHA 2009
Zaslán uživatelem/kou: petulevrtule (IP)
Datum: 2009-01-01, 12:40
Panebože...Tomáši co to tady zase p?evádíš...Je vid?t, že do toho, jak se koná výstava, co všechno je t?eba za?ídit a co to stojí, v?bec nevidíš. Sami organizujeme výstavy jen pro mor?ata, letos tam budou poprvé i teddy králí?ci a nikdy sme z toho nic nem?li - vždy akorát na poplacení areálu, reklamy, pohár?, diplom? a ocen?ní (mlsotky pro zví?átka), v?etn? veterinárního dozoru a zaplacení nemén? 2 posuzovatele - jeden cca 2000,- a to jsou tady z ?ech!!! Kolik se musí platit t?m z ciziny rad?ji nechci ani v?d?t - t?m se musí zajistit i ubytování a strava! To si laskav? uv?dom. Víš o tom houby, tak se tu nerozmachuj HOLÝMA nesmyslama, když si v život? nic takovýho ned?lal!!!A víš o tom HOVNO!!! - za to se omlouvám, ale nevím, co bych tam napsala místo toho...

Dobrá nálada nevy?eší všechny Vaše problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré si ji udržet :-)
Avatar

Aktuální stránka:13 z 24


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist