Aktuální stránka:53 z 62
Re: Žofinka, Filípek (+ jejich rodina) a Abigail
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-09-08, 11:20
zrovna jsem se dala do velikýho fret?ího úklidu a zjištuju, že co mám Biginu, nemají ve volie?e jedinej pelech a deku nedot?enou, všechno to okousala...ale deky na?ala hezky od jednoho rohu...

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Žofinka, Filípek (+ jejich rodina) a Abigail
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-09-12, 21:40
Dnešní vážení:
Bigi 13. týdn? a 4 dny - 687g
Žofka 4 roky a 4 m?síce - 785g
Filip 3 roky a 3 m?síce - 1450g a stále v ?íji, která je nám momentáln? na obtíž, p?edchozí roky už m?l po ?íji a zrovna letos ne a ne p?estat ?íjit :o/

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Žofinka, Filípek (+ jejich rodina) a Abigail
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-09-19, 23:55
chjo chjo, tak vám nevím jestli mám fretky 4,5 roku a nebo 4,5 týdne :o/ Žofka byla od mali?ka klidná, nekousala, nekradla, neni?ila. Filip už o sob? dával v?d?t víc, ze za?átku kousal dost, ale to se upravilo. ted bud spí, mazlí se a nebo je vzh?ru. pokud je vzh?ru, tak o sob? dává v?d?t trochu víc než Žofka, hlavn? v??n? poskuje. ale Bigi, to je d?sný! :oD výkon z 0 na 100 b?hem vte?iny.z obýváku vb?hne do kuchyn?, kde bez zpomalení vysko?í na židli, odrazí se na st?l a ze stolu na poli?ku kde vyhrabe a nebo alespon schodí (záleží na mojí rychlosti) kytku.po vyhnání b?ží spátky do obýváku, kde stejnou bleskovou rychlostí sko?í na seda?ku, vyb?hne na její op?radlo, p?eb?hnete p?es PC st?l kde smete všechno co jí stojí v cest? a cca metr plachtí na sk?ínku, kde op?t vyhrabe a nebo schodí kytku a všechno co tam je.dalším jejím vážným postižením je kleptomanie, ukradne všechno co najde.nejvíc se ted zam??ila na kradení kýblu s cvr?kama, žel se jí ho da?í i otevírat a tak po ve?erech chodím a sbírám cvr?ky na potkání, chudáci sousedi taky už je musí mít všude :o) ale jinak krade naprosto všechno...hadry, deky, hra?ky, lži?ky, misky, kelímky, šroubováky, h?ebeny... p?ed t?emi dny kámošce zmizla ?tvrtka grilovanýho ku?ete, dneska jsem to našla pod seda?kou, tedy vesm?s už jen kosti no pak že pro? se Filovi pod tou seda?kou tolik líbí :oP takže u nás už jedin? všechno lepit ke stropu a návšt?vy v?ci odkládají pouze na vlastní riziko ;oD ...no ono je na vlastní riziko jen sem vejít, ty slabší by mohlo ranit už p?i vstupu do p?edsín? kde má tera m?j sklípkánek :D takže asi tak... a jinak... už má Bigi 720g a v jeji galerii na raj?eti jsou nový fotky.

[ZofiZoo.mondozoo.com]




Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: ŽoFiRo dne 19.09. v 23:57.
Avatar

Re: Žofinka, Filípek (+ jejich rodina) a Abigail
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-09-20, 18:30
Žofiro, tak sem si zas hezky poprskala monitor :-))) Akorát aby se ti ta smrš? nedostala na chamouše, to by asi byl jeho konec...jo a už sem taky v byté mnéla všechno možný kdekoli, ale grilovaný ku?e pod postelí tedy ne :-))))
Avatar

Re: Žofinka, Filípek (+ jejich rodina) a Abigail
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-09-22, 15:27
no už se mi dostala na jednu brachypelmu, jí spo?ítala nožky :ó( takže ted jsem druhou brachypelmu pro jistotu vyst?hovala do p?edsín?, kam fretky nepouštim, a chama mám v obývaku na sk?íni, kam zatím nevysko?í a doufám, že tam nevysko?í ani do budoucna, pá? ho jinak nemám kam dáta celkem se d?sim až bude v?tší, tak jak to s terárkem vy?ešim, pá? to už se mi na sk?ín potom nevejde...a navíc tu mám volnej jeden celkem velkej roh, tak jsem myslela, že bych si nechala ud?lat n?jaký velký rohový tera, ale na to je ješt? ?as...a tady pár nových fote?ek s Filim: [pajisska.rajce.idnes.cz]

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Žofinka, Filípek (+ jejich rodina) a Abigail
Zaslán uživatelem/kou: Pavla Henzlová (IP)
Datum: 2008-09-22, 16:10
Frete?ky na fotkách jsou krásné !!!

Re: Žofinka, Filípek (+ jejich rodina) a Abigail
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-09-24, 20:06

více zde: [pajisska.rajce.idnes.cz]

a takhle mi Bigina ztmavla

více zde: [pajisska.rajce.idnes.cz]#


víc fotek tady, ale v?tšina starších, nový se mi poda?ilo stáhnout neznámo kam: [pajisska.rajce.idnes.cz]#

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Žofinka, Filípek (+ jejich rodina) a Abigail
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-10-06, 21:50
v sobotu jsme se s Filipem z??astnili fret?í výstav? v Brn?, poznali n?jaké lidi?ky z fora a hlavn? d?kujem ?iki, která poskytla dv?ma "bezdomovc?m" a jejich t?em fretkám, d?kujem moc :o)
jinak Filip byl na 2. míst? v barv? albino v nekastrovaných samcích, dle posuzovatel? má malé uši, krátké drápky, ale je to hezká fretka :o)
nic moc foto je tu: [pajisska.rajce.idnes.cz]


[ZofiZoo.mondozoo.com]




Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: ŽoFiRo dne 06.10. v 21:52.
Avatar

Re: Žofinka, Filípek (+ jejich rodina) a Abigail
Zaslán uživatelem/kou: Pavla Henzlová (IP)
Datum: 2008-10-07, 10:10
ŽoFiRo, blahop?ejeme Filípkovi.

Re: Žofinka, Filípek (+ jejich rodina) a Abigail
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-10-09, 20:21
D?kujem :o)
Dneska jsem si s Filim a Bigiškou ud?lala prochajdu do zámecký.ob?ma se moc líbilo válení a rochn?ní ve spadaném listí a Bigi se moc líbilo hrabání v hlín?, takže pak už hlavu nem?la bílou ale ?ernou







více tady: [pajisska.rajce.idnes.cz]

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Žofinka, Filípek (+ jejich rodina) a Abigail
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-10-11, 13:46
Váhy

Žofka - 4 roky a 6 m?síc? - 765g
Bigi - 17 týdn? a 4 dny - 800g
Filip - 3 roky a 5 m?síc? - 1500g
u Bigi mi ale p?íjde, že je po?ád menší než Žofka.
tady pár nových fotek:
Bigi: [pajisska.rajce.idnes.cz]
Filip: [pajisska.rajce.idnes.cz]
Žofka nemá, spala.


[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Žofinka, Filípek (+ jejich rodina) a Abigail
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-10-13, 15:11
po delší dob? jedno instruktážní video jak správn? vyprat fretku aneb jak se fretky perou [www.youtube.com]

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Žofinka, Filípek (+ jejich rodina) a Abigail
Zaslán uživatelem/kou: lenka1996 (IP)
Datum: 2008-10-13, 16:52
Náhodou fretky v oble?cích jsou roztomilé :).

Re: Žofinka, Filípek (+ jejich rodina) a Abigail
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2008-10-13, 16:52
ježiš žofiro to je super:)))) moje fretka b?há v bubnu a to?í se tam jak k?e?ek na koloto?i:)))
Avatar

Re: Žofinka, Filípek (+ jejich rodina) a Abigail
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-10-13, 17:57
lenka, jaký fretky v oble?ku? :o)
Hanul, to oni tam minule taky tak b?hali :oD a nebo tam ?uchyjí do t?ch d?r v bubnu :o)

jinak tady foto Bigi, trochu špinavá ze v?erejší procházky. procházeli jsme totiž kolem auta co nem?lo na kole poklici a to by nebyla Bigi aby se do toho kola nenamotala...
[pajisska.rajce.idnes.cz]
[pajisska.rajce.idnes.cz]

a Filip, taková p?erostlá krysa :oD
[pajisska.rajce.idnes.cz]
[pajisska.rajce.idnes.cz]

a ješt? Bigi s Filim v pra?ce, za?ínají tu: [pajisska.rajce.idnes.cz]

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Žofinka, Filípek (+ jejich rodina) a Abigail
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-10-22, 21:51
Hystoricky první foto mých t?í fretek pohromad?!




vydrželi tak ale jen u té pasty a kupodivu to momentáln? není Žofka, ale Bigi co vyjíždí jako první :o/ nejra?i bych je nechala at si to vy?ídí mezi sebou, ale riskovat to rad?ji nebudu.

jinak se Žofkou budu muset asi v pond?lí na veterinu nechat odpustit žlázky a Filipovi se dneska op?t poda?ilo zaháknout se za pindíka na koši a to on už není v ?íji, takže tady už pom?že asi jen amputace :oD vážn? m? nebaví za ním po?ád lítat a odn?kud ho sundavat...a Bigi beze zm?ny, nenapravitelný st?evo :oD

a ješt? dodám dnešní vážení:
Žofka 750g - nehubne ani nep?ibírá, ale zato m?že jít z fleku d?lat reklamu na hlad
Bigi stále 800g - musim se smí?it s mikro fretkou
Filip 1650g

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Žofinka, Filípek (+ jejich rodina) a Abigail
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2008-10-22, 22:12
Žofi máš krásný fote?ky :o) M? se ješt? ty ?ty?i moje obludky ješt? nepovedlo vyfotit :oDDD
Avatar

Re: Žofinka, Filípek (+ jejich rodina) a Abigail
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-10-23, 11:16
Žofi, 800g neni zas tak málo sim t? :)))
Kiki má 880g a nep?ijde mi jako n?jaký prt? a v?tší už asi o moc taky nebude... Meggie sice m?la 1100g p?ed kastrací, ale te? má mí? než Kikina a je po?ád docela mohutná, i když ne velká...
A fotky jsou moc p?kný, tohodle já se doma nedo?kám :((
Avatar

Re: Žofinka, Filípek (+ jejich rodina) a Abigail
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-10-23, 14:27
Díky
Rynn, ona Žofka m?la taky p?es 1kg, ješt? po kastraci m?la p?es 900g, ale ted už prost? maximum 750g a ona je dost dlouhá, takže je to na ní málo a je to vid?t i pod tou zimní srstí :o/
no a Bigi má 800g a ta je zase taková celkem krátká :oD

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Žofinka, Filípek (+ jejich rodina) a Abigail
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-10-23, 15:50
ŽoFiRo- krátká a tlustá, ne? Takový fretky jsou nejhez?í :)))
Avatar

Re: Žofinka, Filípek (+ jejich rodina) a Abigail
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-10-26, 20:31
Rynn, krátká jo, zas tak tlustá ani ne, ale já cht?la mít po?ádnou lední medv?dici fretici, ale to jsem cht?la asi moc, no...zvlášt od fretky co v 10ti týdnech nem?la ani 280 gram? :o/
jinak odtud za?ínají nové fotky Bigi [pajisska.rajce.idnes.cz] a Filipa [pajisska.rajce.idnes.cz]

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Žofinka, Filípek (+ jejich rodina) a Abigail
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-10-30, 00:09
Dneska Bigi objevovala tajemství psí misky... samoz?ejm? té s vodou :o) Nejd?ív se šla k misce jen napít a zase odb?hla, ale nedalo jí to a za?ala jezdit ?umákem po hladin? a pomalu se potáp?t. takhle se potáp?la asi p?l hodiny a vždycky se vyno?ila se strašn? udiveným výrazem :oD no a taky tam našla n?jaký rozmá?ený drobky z granulí, tak se je pak snažila lovit a pokaždý s tím utekla pry?, takže voda byla i kolem misky a s každym dalším út?kem jí to na linu p?kn? podklouzlo :oD protože ale na n?které nedosáhla, tak za?ala do vody hrabat i p?edníma packama, takže zadníma nohama stála na podlaze, p?lku t?la m?la na suchu a p?edníma packama ve vod? "plavala", op?t následovalo ulovení a út?k, voda už nebyla jen kolem misky. tohle se opakovalo op?t n?kolikrát, než vylovila všechno v dosahu a na další už zase nemohla. zachvilku plavala v misce celá! drobky vyloveny, v kuchyni potopa, miska jí byla sebrána. Bigi se rá?í ujmout sušení. mám mokrou pe?inu. za Biginý asistence vytírám kuchyn a když už jsem v tom, rozhodla jsem se vyt?ít i v obýváku. op?t za asistence Bigi, která mi p?edníma packama "plave" v kýblu a nerá?í se odejít. voda op?t všude, fretka letí do pe?in, které jsou už beztak mokré, a kýbl na chodbu, hadrem utírám louži a tímto považuji dnešní úklid za ukon?ený. Bigi se suší v pe?in? a usíná.

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Žofinka, Filípek (+ jejich rodina) a Abigail
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-11-10, 14:54
Dneska je Bigi 5 m?síc? :o) Za?ala m?nit srst, takže je ješt? flekajt?jší než d?ív a ocásek má, až na malinkej proužek ke konci, úpln? celej bílej.
Žofka už na ní p?estala úto?it, dneska jí lízla uši a probírala srst, ale to jen dokud Bigi m?la zájem o pastu jinak se do ní Bigi zahryzla.
Tady pár spole?ných fotek: [pajisska.rajce.idnes.cz]
a video Bigi a Fila: [www.youtube.com]

[ZofiZoo.mondozoo.com]




Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: ŽoFiRo dne 10.11. v 14:58.
Avatar

Re: Žofinka, Filípek (+ jejich rodina) a Abigail
Zaslán uživatelem/kou: Pavla Henzlová (IP)
Datum: 2008-11-10, 15:46
ŽoFiRo, jsou krás?ou?ké.

Re: Žofinka, Filípek (+ jejich rodina) a Abigail
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-11-22, 18:28
napadnul první sníh a tak jsme toho museli trochu využít :o) Bigi byla ve sn?hu poprvé a moc se jí to líbilo, skákala, b?hala a norovala :o) [pajisska.rajce.idnes.cz]


[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Žofinka, Filípek (+ jejich rodina) a Abigail
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-12-16, 23:27
Filip se po operaci abcesu celkem zotavuje a nabírá, zítra zvážim.
Bigi už se mírn? uklidnuje, nechá se i pomazlit a ob?as dokonce na ruce usíná.
Žofce se loupe z boku strup, nabrala na 820g a tu jsou její aktuální fotky: [pajisska.rajce.idnes.cz]

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Žofinka, Filípek (+ jejich rodina) a Abigail
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-12-16, 23:51
Žofiro a jak ty jaterní testy Žofky? D?lali se?
Avatar

Re: Žofinka, Filípek (+ jejich rodina) a Abigail
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-12-17, 00:03
nene, testy se ješt? ned?lali, d?lali jí st?r a zatím nemám výsledky.

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Žofinka, Filípek (+ jejich rodina) a Abigail
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-12-24, 14:25


š?astné a veselé p?eje Žofka, Filip, Bigi a spousta jiné domácí hav?ti v?etn? mn? ;o)

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Žofinka, Filípek (+ jejich rodina) a Abigail
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-01-01, 21:34


a?koliv u nás p?ed pár dny za?alo p?kn? mrznout, tak fretky mají jaro, nejenže ?íjí (Bigi už našt?stí kon?í) ale Žofka už za?la i línat na létní srst.
odtud fotky Žofky [pajisska.rajce.idnes.cz]
Filipa [pajisska.rajce.idnes.cz]
Bigi [pajisska.rajce.idnes.cz]

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Aktuální stránka:53 z 62


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist