Jít na stránku:  1234567891011...PosledníDalší
Aktuální stránka:1 z 30
Deník kožíšk? od Š?astného tcho?íka
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-09-29, 09:58
Tak práv? si balíme v?ci a vyrážíme s Pí?ou na autobus do Prahy. Jedeme si tam pro malou Babu, na kterou se oba dva hrooozn? moc t?šíme. Tak nám držte palce, a? cesta zpátky ub?hne rychle a dob?e. :o))) Ve?er budeme informovat...



Celkem upraveno 5×. Poslední úprava: Petra p. dne 30.07. v 00:37.
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2006-09-29, 10:07
Tak š?astnou cest??????.....a dobrý vítr do plachet:-)
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2006-09-29, 10:11
Hodn? p?eju a trošku závidím.
Držím všechny palce co mám.
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2006-09-29, 10:12
Chudák Pí?ánek, ješt? netuší, co ho ?eká! ;o)
P?ejeme, a? se rychle skamarádí! :o)))
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2006-09-29, 10:20
Abych ?ekla pravdu, taky bych m?la strach, co by na kámoše ?ekl m?j rozmazlený jediná?ek.
Jak ho znám, nejv?tší obavu by m?l o jídlo, snažil by se všechno sežrat honem sám a byla by otázka ?asu, kdy by praskl.Takže v kone?ném d?sledku bych zase m?la jediná?ka.
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2006-09-29, 10:40
Když jsme si vloni vzali nastálo Matýska, Fred p?ed ním úzkostliv? tajil svoji nejlepší schovku v knihovn? za knihami. M?l tam pár granulí, ví?ka od pet lahví, buvolí boti?ku a svoji milovanou (už zna?n? smrdící) plyšovou zebru. Obez?etn? tam chodil jenom když Mates spal. Vydrželo to asi m?síc, pak to na n?j prasklo a byl nucen o skrýš se rozd?lit. Nakonec pochopil, že víc tcho?? nakrade víc zajímavých v?cí, a od té doby jako v každé pohádce žijí š?astn? a spokojen? spolu.
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2006-09-29, 10:48
Je to u fretky strašná deformace, ale já to na Bruta prásknu.
On skrýše nevede, protože všechno hned sežere a zajímá ho jen to, co jde sežrat.Pokud už opravdu nem?že, op?e lup v kleci vedle misky.Ale vždycky jen na chvilku, než mu trochu slehne.
Ferda míval skrýše vedlejší a jednu hlavní, na ty nejcen?jší lupy.
Brutus m?l jednu dobu snahu vytvo?it skrýš na granule, ale vždycky granulku sežral než tam došel, tak to vzdal.
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Heretika (IP)
Datum: 2006-09-29, 11:31
Petra p.:Pe?ulo,až dorazíš s p?ír?stkem dom?,hned referuj jak probíhá seznamování.Jsem napnutá jak kšandy:-)))

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-29, 13:23
Patty: :D ten je milej :))) takovej otesánek... :)
Petra p.: Jojo, dej v?d?t, držíme packy :)
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: JIRKA (IP)
Datum: 2006-09-29, 18:43
petra p. Tak a? všechno dob?e dopadne. Držím pale?ky.
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-09-29, 23:08
Ahoj, takže se hlásíme. Asi p?ed hodinou jsme se vrátili z Prahy, tch??ata byla spolu vypušt?na voln? v byt?. Pí?a mali?kou hned protáh pod gau?em, ukázal jí koupací bazének na chodb? a sv?j dome?ek z krabice, taky jí p?edved, kde se drápe koberec a že se syslí pod gau?. Po nejd?ležit?jším seznámení byli dáni k sob? do jedné klece. Pí?an si hned vlezl do svého záv?sného pelíšku, malá lezla za ním. Tak to se mu nelíbilo a hned jí za?al masit. Byl mnou vytahán za krk (?val na m? jako hysterka), tak ?apnul malou a odnesl jí do pelíšku na dn? klece a sám si vysko?il zpátky do hamaky. Tak jsem jí vzala a dala mu jí zpátky, na?ež Pí?an se na m? podíval tak jako "To u?vaný mimino do pelíšku nechci!" a šel si sám lehnout na dno klece. Ale te? už leží oba dva v hamace, malá trošku bre?í a Pí?a d?lá zpruzený ksichtíky. Tak já napíšu zase ráno, jak jsme p?ežili první noc...
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-29, 23:16
Hezkýýý :)) Meggie asi díky Rockymu nebre?ela v?bec- jenom kvokala a pak spolu usli v hamace sami od sebe... :)) tak hlavn?, že je to v pohod?... co fotky, budou???
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-09-29, 23:21
ur?it? budou co nejd?ív, taky jsem fotila Pí?u s naší ?ubinou, tak to se taky pobavíte...
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-29, 23:23
Tak je sem ho? co nejd?ív :) t?šíme se :))
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Marky_Ball (IP)
Datum: 2006-09-29, 23:26
Blahop?eji k novému ?lenu rodiny.

Sindy,Andy,(Cassie ve vzpomínkách),Kettý,Connie,Amálka,Kloe a kluci Oskar,(Osky ve vzpomínkách),?árlí,Filípek a Falko

[www.klubkofretulek.wgz.cz]
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-09-29, 23:55
Tak momentáln? to probíhá tak, že Pí?an za?al malou tolerovat ve svý hamace, ale jenom do tý doby, dokud mu na b?íšku nehledala dumlíky a nesnažila se sát. Pak se pov?sil na dví?ka klece a za?al plakat. Úpln? jako by ?ikal "Pus?te m? ven, já tu s ní nebudu! P?jdu spát pod gau? a tu klec a? si nechá!!!" Tak te? teda nevim, jestli si mam vzít do postele jeho nebo jí...
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-30, 00:00
Asi spíš jeho, ?ekla bych já.... když už... nebo je nechat spolu... oni se tam taky n?kdy tejraj a ona na n?j sy?í, ale v poho... zase aby si nep?išel, že je odstrkovanej....
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-09-30, 00:02
No te? jsem otev?ela klec, že mu jí zase str?im do hamaky a on se odrazil a sko?il na m?! No spíš p?ilet?l!! Tak jsem jí dala do tý hamaky plyšáka a ješt? chvíli po?kam, pak si vezmu jeho. Máš pravdu, Rynn, on je takovej maminky mazánek a navíc je zvyklej, se mnou spát v posteli...
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-30, 00:04
Práv?.,... ona by na to mohla reagovat divn?, t?eba by ses ráno probudila s n?kolika novejma piercingama po obli?eji.... :) Já netrestám t?eba Meggie tolik jako Rockyho, jak je drobná a tak, tak jí sundám ze stolu a ješt? jí dám pusinku.... Na Rockyho jsem p?ísn?jší, ale má trošku p?ednost, no :((
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-09-30, 00:16
No já hlavn? musim bejt spravedlivá a ?asem za?ít trestat oba stejn?, aby pak Pin?ourek nebyl ublíženej... Pí?an te? spí v hamace a malá si hraje s plyšákem na dn? klece, kde má pelíšek. Jinak už si sošla na záchodek, když jí Pí?an ukazoval byt a te? si došla v kleci ješt? dvakrát. Je hrozn? šikovná, prdelka jedna :-)
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-30, 00:19
Tak hlavn? že se snášej :) jojo, Rokýsek byl taky strááášn? krááásn? ?istotnej, když jsem ho p?inesla... a te? s nima asi fakt t?íská puberta... :((( Tak jim dej oboum pusinku na ?umá?ek, pak p?jdou t?eba hezky spinkat... :)
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-09-30, 00:23
Já jim už zhasla a nic se neozývá, tak už šli asi spinkat. No Pí?an už spát pot?eboval, ten byl vyložen? unavenej, ale malá za nim po?ád lezla, te? spí chudinka na dn? klece v ru?níku... Tak já taky mažu na kut?, než se ozve n??í plá?, abych aspo? trochu zamhou?ila o?i...
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-30, 00:25
:)) tak dobrou a ráno napiš, jak jste zvládli noc :)
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2006-09-30, 00:28
Neber si ani jednoho a pekne oba at spinkaji :) Pidan bude chvili opravdu nervozni - mala za nim bude behat a chtit mliko, ale brzo zjisti ze ho nema a povyroste a bude blbnout taky.. Flo byla z Tappi pekne nervozni - strasne si chtela hrat a dovadet a nemohla, protoze Tappi behala za ni a delala beeee beeee beeee dej mi napit... Tak si Flo zapusila svoje teritorium a hrala si a ja mazlila Tappi, ale spat obe zaroven..
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-09-30, 10:30
Spali opravdu v jedný kleci, Pí?a v hamace, Babu v ru?níku na dn? klece. Pí?ánek asi trošku trucuje, protože ubylo granulek jen tak poskrovnu, jindy spapá za noc celou misku. Takže dlabala ona. Taky v záchodku jsou jenom malá hovínka od Babu a Pí?an je ud?lal v rohu vedle záchodku, hajzlík jeden... Malá moc nebre?ela, spíš když se t?eba p?evalila, tak si trošku kníkla...
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Heretika (IP)
Datum: 2006-09-30, 11:00
Pe?ulo,gratuluju k p?ír?stku.Ur?it? to je na dobré cest? a budou z nich rychle kamarádi:-)))Držíme tlapky

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: JIRKA (IP)
Datum: 2006-09-30, 11:34
Petra p.: Skv?lý.
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-09-30, 12:30
Pe?ka p =) tak knoe?n? se to poda?ilo? N?jak nemám moc šancí se na Morav? dostat na net, tak píšu až te? =) neboj, oni se dají dohromady, te? jen je malá v jiném prost?edí a musí si zvyknout =)

ale až to p?íjde, bude to skv?lý =)
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-30, 12:31
Petra: No vidíš, jak to je hezky... To víš, jediná?ek, kterýmu narušíš klid si asi musí zatrucovat... Tak a? ho to brzo p?ejde :)
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: JIRKA (IP)
Datum: 2006-09-30, 12:37
Já taky držím palce aby se brzy skamarádili.
Avatar

Jít na stránku:  1234567891011...PosledníDalší
Aktuální stránka:1 z 30


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist