Aktuální stránka:30 z 30
Re: Deník kožíšk? od Š?astného tcho?íka
Zaslán uživatelem/kou: Kviky (IP)
Datum: 2010-09-19, 00:42
Bože to je prost? pan pes!!! Psí nádhera nádher, já vím pro? je miluju, jsou úchvatní.

Kviky, ŠelMyšel a Ešlym

Re: Deník kožíšk? od Š?astného tcho?íka
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-09-19, 09:35
Petro gratuluju k umíst?ní! Sou krásní :-)
Avatar

Re: Deník kožíšk? od Š?astného tcho?íka
Zaslán uživatelem/kou: stulitt (IP)
Datum: 2010-09-20, 09:37
Gratulace Pe?ul!

stulitt+Rody+Basty+Samu+Kiki :-)
www.stulitts-pets.wbs.cz
Avatar

Re: Deník kožíšk? od Š?astného tcho?íka
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2010-11-22, 10:15
Tak po delší dob? se op?t ozýváme. Událo se hodn? zm?n. V ?ervnu jsme se p?est?hovali z nám?stí do panelákové ?vrti a na ja?e se budeme op?t st?hovat. Tentokrát už naposled. Snad... Budeme mít bará?ek, kde budou mít fretíci venkovní voliéru s výb?hem na léto a jeden pokoj pro sebe na zimu.
Což bych vás poprosila o radu, kde se dá sehnat n?jakej "pl?tek" do dve?í? Vid?la jsem dva v Ikee, ale oba m?li velikou rozte? a chlupá?ci by mi tím pl?tkem prolézali.. Jde mi o to, abych si mohla korigovat, kolika místnostma budou moci b?hat a taky když budou jen v té svojí a budu n?co d?lat, tak nechci mít do fret?ího pokoje zav?ené dv??e..
Zprávy z nomova :)
Rozrotli jsme se o prázdninách na ?íslo 8. Dv? miminka po Beatrisce jsme si nechali, nádhernou a hodnou DEW hol?i?ku. To zbarvení se mi vždycky strašn? líbilo, albín a dew jsou moc krásní.. Pak strakatého same?ka, je dost podobný Pí?á?kovi, i stejn? milou?ký a zlatý.. Z Itálie v lét? jsme si p?ivezli nádherného šampa?á?ka s ponožkama, povahu má taky úžasnou. Je to divoch, miluje spole?nost a strašn? rád si hraje :) A pak tu máme Tainku a Cupíška.. Ti jsou taky zlatí a s Brumem tvo?í perfektní trojku :)
Za?ala jsem fre?ule seznamovat mezi sebou. V?d?la jsem, že to bude o?íšek, protože Oghí si brání "svou" sme?ku, ve které p?evzal po smrti Pí?ánka velení. Kupodivu je v klidu a jediná, na kterou si troufne, je Taika. Ale v?tšinou sta?í houknout a je zase klid. Edánek nám nem?l rád Brum?u, toho te? p?ekvapiv? ignoruje a zajímá se o Cupíše. Toho vždycky chytne za krk a leží na n?m. Ob?as chce ležet i Cupíš na Ediem, ale Cupíš je troubí?ek a Edie, by? je menší, vždycky zalehne jeho.. Ale žádné velké kousance se nekonají, vždycky mají kluci jen oslintané krky, otisky žádné. No a jediný dv?, který se mi zatím nepovedlo skamarádit, je Gap?a s Taikou. Tai na Gap?u za?ne vždycky pískat a to jí vyprovokuje a pak lítají chlupy vzduchem. Takže je u sme?ky prost?ídávám, ostatní mají b?hání víc.. Pak tu máme nalezence Vav?íka. To je ten, jak jsme ho našli v tý plastový bedýnce. Byla jsem rozhodnutá, že pokud se o n?j nikdo nep?ihlásí sám, nechám si ho. A ejhle, on se p?ihlásil. Jsou to majitelé jednoho našeho letošního miminka. Už se tu na n?j byli i s Eliškou podívat a jemu se moc líbila. Rozmazlené Elišce už se jeho pozornost líbila mén? :) Nicmén? ho ješt? ?eká kastrace a krevní testy, takže s odchodem do nové rodinky si ješt? chvilku po?ká..
Váhy našich fretek:
Oghí - 1,5 kg
Beatris - 1 kg
Eleanor - 1,1 kg
Gap?a - 0,9 kg
Edie - 2,2 kg
Brum - 2,3 kg
Tai - 0,8 kg
Cupíš - 2,7 kg
Vav?ík - 1,2 kg

A trošku z jiného soudku - o psicích:
Tento týden Britany oslavila své druhé narozeniny, ale po?ád je to stejný st?ívko, jako za mlada :) S malým Žerykem jsou úžasnej páre?ek a dokážou spolu vymyslet spousty hovadinek :) Danuška nám ze dne na den p?estala chodit. Jeden den jsem si všimla na procházce, že divn? ovládá p?i b?hu ocas, že jí tak jako visí a nekoriguje s ním rovnováhu. Další den už divn? b?hala na zadní nohy, pak se k tomu p?idalo hárání a její klasické nechutenství a odmítání granulí p?i hárání, to jsem byla teda na prášky. A ješt? si do toho utrhla dráp na zadní noze. Tohle se stalo tak p?ed 14 dny. Dnes je na tom tak, že m? p?ivítá jen ležící se zvednutou hlavou a n?kdy ani tu hlavi?ku už nezvedne. Chybí mi její vítací tane?ky po zahrad? a št?kot.. Pokud tady s námi pusinka bude do Vánoc, bude to úsp?ch...
Avatar

Re: Deník kožíšk? od Š?astného tcho?íka
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2010-11-24, 03:36
Peti, m? pl?tek vyrobil ta?ka. ?ekla jsem mu míry a m?la jsem vystaráno :) Akorát že já ho teda mám proto, aby mi fretky nezabily psa a p?ítele. Sehnat se dá, ale s obrovskou rozte?í, kterou bych stejn? musela omotat pletivem a takhle m? to vyšlo cca na 250,- se vším všudy.
Danušce držíme pale?ky, je mi z toho smutno :(
Avatar

Aktuální stránka:30 z 30


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist