Jít na stránku:  1234567891011...PosledníDalší
Aktuální stránka:1 z 22
Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-07-18, 16:44
Ahoj vy velcí tvorové, co si ?íkáte lidi ;o)
Toto vlákno za nás píše pani?ka, protože my neumíme psát, ale rády se projdeme po klávesnici. Ale to pak páne?ek zu?í a my ani nevíme pro? ;o)
Ješt? malý dodatek. Pani?ka se o nás pokoušela založit vlákno p?edev?írem, kdy jsme dorazili dom? a p?ivezli si s sebou malou klobásku jménem Gia Medový kv?t, ale nepoda?ilo se jí to dát na forum, tak z toho byla smutná ;o) …

Ale od za?átku:

Paige
Ahoj Lidi?kové. Jmenuji se Paige a na konci prázdnin oslavím své první narozeniny. K pání?k?m jsem p?išla p?ed p?lrokem. Tedy p?išla. Adoptovali m? od mého bývalého pání?ka, u kterého jsem bydlela a m?la jsem pelíšek ud?laný ve sk?íni. Jako správná fretka jsem nikdy nezapomn?la kousat do nohou, ale ani nevím pro?, ale nikomu se to nelíbilo. Všici se jen pokoušeli p?ede mnou utéct a schovávali nohy ;o)
Neum?la jsem se a neumím se moc p?izp?sobit dalším fretkám a vlastn? ani dalším velkým zví?at?m …
Možná na m? opravdu bývalý páne?ek nem?l moc ?asu, nebo m? už nezvládal … ale shodou okolností jsem se dostala ke svým páne?k?m, které mám te?.
Chodíme spolu ven – také na fret?í procházky, jezdíme na výlety, hrají si se mnou a hlavn?! Mám pro sebe velikanánskou klec.
Teda, m?la jsem. Od ned?le u nás bydlí n?jaká malá klobáska (tak jí ?íkají pání?ci, protože prý tak vypadá, ale ve skute?nosti se jmenuje Gia Medový kv?t) a v?era dokonce my ji dali do mé klece!
Ale jelikož já jsem falešná mamina, postarám se o ni tak, jak je t?eba …. ;o)

Gia
Ahoj vy velcí Lidi?kové! Jmenuji se Gia Medový kv?t a narodila jsem se teprve nedávno – ne zas tak nedávno, abych byla ješt? batole, ale už jsem mohla jít do sv?ta.
A taky, že to sv?t je! Noví páni?ci si m? odvezli do m?sta jménem Praha! J??, ta je veliká, ale ješt? jsem si ji nesta?ila ani prohlédnout – zatím totiž nemám postrojek. Ale m? to zatím nevadí. Ješt? nemám ani prokoumaný nový domov …
Když si m? pání?ci p?ivezli – túze jsem plakala. Smutno mi bylo. Najednou jsem se objevila n?kde a kde nic tu nic, m?íže. Našt?stí pání?ci byli tak hodní, že jim to v t?ch p?l páté ráno moc nevadilo a nechali m? doma pob?hat.
Ale co to? Ono je tu ješt? n?co! N?jaká velká fretka! Že by to byla maminka?
Ne. Maminka to není. Maminka voní jinak. …
Ale co to? Asi se budeme prát, tak moc nem?žu vypráv?t …


A co bylo v?era?
Abych to vysv?tlila – nechaly jsme holky samy v koupeln?, šli si zakou?it a postupn? je nechávaly samotné…
Jak se píše v jiném vlákn? – neposlouchat, nedívat se.
Gia se p?izp?sobila Paige a ta ji te? tahá za kožíšek a když spí (samoz?ejm?, že podle jejích p?edstav), tak jí olizuje. Ale nedej bože, aby se Gia vzdálila od pelíšku ;o)
A nejvíc m? pot?šilo to, že ráno spolu žraly z jedné misky ;o))
[/b]
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2006-07-18, 17:11
Gratuluji ti k prirustku :) rada slysim, ze Paige nebude sama a ma kamosku a z tak vyborneho chovu ;o)
At Vam delaji jen samou radost..
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: Leyla (IP)
Datum: 2006-07-18, 17:17
Amonnia - toz gratuluji k novemu prirustku! Ja se na ty moje dva tchoriky taky ze zacatku nemohla divat...Max 1 rok a 1,3kg a Missy 8 tydnu a 0,5 kg - to byl ale drastak, kdyz se navzajem ohryzavali a prali. Ale ted nemuze jeden bez druheho byt, vahove jsou na tom skoro stejne, a tak kdyz Missy prepere Maxe, tak on ji to zas vrati:o) Ale podle me se snaseji hodne dobre a hodne rychle si na sebe zvykli. Do dneska zatim netekla krev a usi maji oba :o)
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-07-18, 19:01
tak u nás už to není tak drastické, jak to bylo ;o) sice Paige malou neustále tahá a tahá ;o) ale krev nete?e (jen když p?íjdeme dom? z práce, tak je klec vzh?ru nohama ;o)
ale d?kujem a pravideln? budem popisovat, co se u nás d?je ;o))
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-07-18, 19:26
holky d?kuju ;o)
u nás se to hraje, kvoká, tahá do pelíšku,ale žádné zran?ní, že by tekla krev není ;o)
Gienka je nádherná a Paige si ju osvovuje ;o)
Jen,když jsme p?išli z práce, tak to u nás vypadalo (teda vkleci) jako po výbuchu ;o))
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-07-18, 23:21
:o) Ráda slyším, (teda ?tu, pochopiteln?) že se Gia má dob?e a paige se o ní stará. :o) Malé se to asi nebude líbit, protože už je vlastn? na sv?j vkus velká, ale zase si na ní Paige zvykne. :o)

Y: d?kuji za pochvalu ;o)

tak a doma mám už 3 raubí?e.
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-07-18, 23:21
Takže jsem ráda, že kone?n? mi jdou odesílat zprávy z domova ;o) i když technika je nevypo?itatelná a kašle na m? zvysoka ;o)

Zatím to u nás vypadá skv?le, Gia je to, co jsem už dlouho nevid?la u Paige, hravá, kousavá a Paige je spíše na mazlení mazlík ;o)

ale k jádru v?ci, co jsem v?bec cht?la napsat. Zítra hodím fotky na web a následn? sem hodím odkaz ;o)

Takže dobrou noc, a? Vás fretky koušou celou noc;o)
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-07-18, 23:26
JORDI

zkoušela jsem malé dát pomeran?, tak si kousek vzala, Paige taky, ale následn? si ho nosila pry?, malá papkala,na?ež si Paige usmyslela, že jí prost? zatáhne do pelechu - to se malé nelíbilo - p?esn? tak, jak jsi psala, prost? je už velká holka ;o)

ju, pokud malá spinká, tak opravdu spí. Spinkala si v hamace (v klubí?ku), a Paige za?ala rámusit s klecí, že chce jít ven. P?itom malé spadla hlavi?ka na zem, ot?epala se, zatulila se zase do klubí?ka a spala dál ;o)
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: Navy (IP)
Datum: 2006-07-20, 18:21
jéje...to je sla?ou?ký :o)

tak Gia je v Praze? Její sest?i?ka (Živa) Ellinka taky :o)!

Aspo? mají k sob? blíž :o)

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-07-20, 19:18
a kde p?esn? se Navy i s Živou, teda Ellinkou nacházíte v praze?

Btw jak vidím, to, že si je r?zn? p?ejmenováváme není nic nenormálního ;o)

Paige je od za?átku Tcho?ina a Gia zase Klobáska ;o)) Protože tak vypadá ;o))
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-07-21, 23:28
5. den

Ahoj Lidi?kové, tak se op?t hlásíme z našeho domova!

Horké novinky dnešního dne:
Paige a Gia jsou velké kamarádky. Doma to kvoká, ská?e, b?háa d?lá skopi?iny (teda pardon, fretkoviny) ..
Semtam se sice pohádají, ale jinak Paige to velice prospívá. Splnil se nám sen a Paige ur?it? taky, i když zeza?átku to vypadalo bídn?.
Jsem ráda, že ty dv? k sob? našly cestu a slyšíme jen samé kvokání...

Jen Paige ?asto malou tahá (viz. t?eba to, když malá si hrála v krabici od bot a vid?li jsme, jak celá krabice cestuje po pokoji. Úsm?vné =)

Jen m? ty raubí?ky dokážou naštvat, že v p?edsíni mají své WC, ale stále chodí mimo =/
V kleci chodí vzorn? do záchodku (jen první, nebo druhý den si záchodek odhodily bokem a našli jsme hovínka mimo =(
no uvidíme, jestli pom?že ?ádné fuj a zav?ení do klece.

Jinak se omlouvám, že jsem ješt? nedala odkaz na fotky, ale poslední dva dny nám nejede net (ale podle poskytovatele je to z toho d?vodu, že dnešní bou?ka vyhodila server - no škoda, že to nešlo ani v?era - možná bych tomu i uv??ila)..

Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-07-22, 00:44
táákže, kone?n? jsem dala fote?ky na net. Zde je adresa: www.mujweb.cz/zabava/amonnia

odkaz fote?ky => sekce Paige a Gia
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-07-22, 01:30
J?, holky jsou úpln? úžasné :o)
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-07-22, 02:07
hlavní teda je, že spolu vycházejí, jak jen to p?jde, ihned dodám další fote?ky ;o))
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-07-22, 14:46
další fote?ky

[tchorinky.ic.cz]
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-07-26, 11:55

Malá Gienka je opravdu nádherná a je dob?e, že Paige není sama. P?ejeme ti a tvým tcho?inkám hodn? št?ští a ješt? více zábavy ;-)

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-07-26, 12:11
Jak to všichni d?láte, že máte tolik fotek, já toho našeho truhlíka fotím na režim sport a v?tšinou je to na nic:-)
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2006-07-26, 13:32
To chce fotit, fotit a fotit ;o) casem se to naucis ;o)
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-07-26, 13:38
Já dneska vyfotila 50 fotek a všechny rozmazaný... Nic si z toho Nessie ned?lej, obdivuju amonnii, že má tak krásný a ostrý fotky. A taky to holkám na nich moc sluší...

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-07-26, 13:41
holky, já jsem v tom nevinn?... sice n?který fotky jsem fotila já - jako t?eba tuto:
[tchorinky.ic.cz]

ale to bylo proto, že jsem cvakala jednu fotku za druhou ;o)
ale jinak doma nefotím, to má na starosti chlap ;o) protože je to jeho koní?ek ;o)

Petra P. D?kuju, ale ze za?átku to vypadalo jinak než te? ;o) Tcho?ina (Paige) klobásku (Gia) moc nemusela a až jsme je dali dohromady do klece, tak jsou nerozlu?né kamarádky.
Hlavn? tehdy, když d?lají bordel! ;op
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-07-26, 21:10
10. den

Vkládám další kravinky, které d?lají ty dv? naše neposedy.

Paige jakmile zbyst?í, že malá ud?lala hovínko mimo, okamžit? ji sprdne. Samoz?ejm? platí pro ob?, co hovínko mimo, to jdou za trest na 5 minut do klece a za odm?nu dostanou trošinku calopetky ;o)

Jinak v pond?lí byla Paige na kastraci (pozn. v dob?,kdy jsem informace o Paige zadávala do registru fretka.kom.cz, byla Paige objednána na kastraci - to aby nevznikla mýlka, že poskytuju špatné informace), kterou zvládla na jedni?ku a malá hned druhé ráno bre?ela, kdeže ta teta je!
Dnes spolu zase lítají, kvokají, b?hají, skákají, tahají se vzájemn? za krk (i když Paige více), no zkrátka d?lají zdravý fret?í bordel ;o))



Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-07-28, 20:36
Smutné AHOJ všem....

Dnes nebudu psát ani o roš?and? Paige, ani o malém záškodníkovi Gience. ...

Práv? mi totiž má sestra, alergik, p?esto milovnice zví?at domácích, od Osmák? Degu p?es mor?ata, slepice, ko?ky, ko?ata a psa sd?lila ....

našeho k?ížence špice Bena v?era srazilo auto. Zakrvácený nebyl, ale po p?íjezdu k veteriná?ovi s krvácením do mozku do p?l hodiny um?el...

P?ed 2 rokama jsme si ho vzali z útulku, smrd?l, hlad m?l, ale p?esto byl nádherný.
A te? tu ?lov?k sedí a hlava mu nebere, že vlastn? už není...

A to jen prosil, aby se sm?l prob?hnout, jako vždy.....

PS: [www.mujweb.cz] , odkaz fote?ky, sekce Ma?a a je tam na fotce, kdybyste cht?livid?t toho našeho krasavce.. vlastn? už bývalého,ale pro m? z?stane naším...





Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: amonnia dne 28.07. v 20:42.
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: Marky_Ball (IP)
Datum: 2006-07-28, 20:49
Ježiši chudinka. Takovy krasavec ale byl rad že jste si ho vzaly a za to byl vde?ny.Jinak je mi to lito.

Sindy,Andy,(Cassie ve vzpomínkách),Kettý,Connie,Amálka,Kloe a kluci Oskar,(Osky ve vzpomínkách),?árlí,Filípek a Falko

[www.klubkofretulek.wgz.cz]
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-07-28, 22:08
jo, on byl super, i když to byla taková toulavá potvora. nezasloužil si to, ale ...

osud už je takový. s nikým se nemazlí ... je to všude kolem nás. nevybereme si..
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-07-28, 22:08
jo, on byl super, i když to byla taková toulavá potvora. nezasloužil si to, ale ...

osud už je takový. s nikým se nemazlí ... je to všude kolem nás. nevybereme si..
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-07-28, 22:34
:o( To je fakt škoda, je to rána, jako blesk z ?istého nebe. Nikdo neví, kdy takový p?íjde. :o/
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-07-28, 22:38
n?jak nám to všechno tady pomírá...

Bena poh?bili na poh?ebišt? zví?at, na kterém už jsou pochovány mor?ata (taky m?j nejhez?í, nejtlust?í, nejkudrnat?jší a nejbáje?n?jí Pepoš, kerý se dožil 6ti let), osmáci, ko?ata - nebo ko?ky?, taky jedna slépka ...

Jen to ješt? musí ?íct nete?i... :O(

Ju, Jordi, d?kuju za tu fotku, kterou jsi p?id?lila k Paige na registr. Už jsem ti cht?la poslat, aby naše bestiášnice m?la aspo? n?jakou a tys m? p?edb?hla ;o)
a vidím, že jsi vybrala skv?lou ;o))

Btw nebudeme se trápit, on se taky netrápil (doufám),ale ?lov?ka to stejn? rozbre?í, když ho m?l rád....
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-07-28, 23:22
Není za?, já když jsem je vid?la, tak m? to nedalo a musela jsem toho hned zneužít a n?jakou ji doplnit a ta se m? fakt líbila ;o)
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-07-28, 23:25
tak tu jsem dokonce fotila já ;o)
ale, že to byla náhoda..

Ju, Gienka pozdravuje maminku, ale jen pozdravuje, protože ted má hodn? práce s tetou Paige ;o))
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-07-28, 23:49
:o) Maminka d?kuje. Po?ád nechce být od d?tí déle jak na 1/2 hodiny, pak d?lá randál, dokud ji nevrátím k malým. Potom se uloží do lavoru a spokojen? usne. ;o)
Avatar

Jít na stránku:  1234567891011...PosledníDalší
Aktuální stránka:1 z 22


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist