Aktuální stránka:23 z 23
Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2010-10-11, 16:15
:o))))
no tak u nás to je malinko jinak... fretky p?ichází jakože na krátko - hlídání, p?estupní stanice apod.
a pak už se o vrácení, p?edání jinam tak n?jak NEMLUVÍ...

nejhorší na tom je, že tentokrát to bylo opravu náhodný a spontánní rozhodnutí a SKUTE?N? to mlád? m?l sežrat had (nebo to je aspo? verze, která byla prezentovaná i mn?, já to jen poslala dál), ale pochybuju, že tomu manžel v??í, aspo? se tak rozhodn? netvá?í. "nádohou" jsem zrovna jela do prahy, a "náhodou" m?la navíc p?epravku.... FAKT JO !!! a dokud jsem tu bestiji nem?la (zakousnutou) v ruce, tak jsem po?ád nev?d?la, jestli do toho p?jdu nebo ne
ale každopádn? nev??í, že "tomu" hledám novou rodinu, tak naivní skute?n? není :o)

není mi to FUK

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2010-10-15, 21:25
diesel opravdu NENÍ blbá... kouše už jen ob?as, málo a symbolicky, kvoká bohužel taky málo... oni jí totiž kluci dávaj p?kn? zahulit...

nejstarší jáca se jí regulérn? pokouší zabít. chvíli to vydržím poslouchat (nevidím, mazan? si jí vždycky n?kam zatáhne), ale dlouho ne. po chvíli je?ení a ?vaní a dutých ran (to jak s ní mlátí o zem nebo nábytek) vym?knu a jdu zachra?ovat. jáca je našt?stí natolik senilní, že sta?í mu ji vyrvat z tlamy, a on okamžit? zapomíná, že cht?l n?koho zabít a usíná...

ba?a se jí zcela z?eteln? štítí a to tak, že velmi. jakmile se diesel jen p?iblíží, otá?í se ba?a zády a prchá - nejlépe tam, kam se diesel nedostane (podotýkám - zatím, protože takových míst brzy nebude žádných, kam by ten malý ?ábel nepronikl).

jediný, v koho vkládám nad?je, že si diesel bude mít s kým hrát (krom m?, samoz?ejm?), je reno. milá?ek reno, který si od bati nechává s.át na hlavu, tlu?e s ubohou dý rovn?ž o podlahu, jen s o n?co menší vervou jak jáca... ve chvíli, kdy už už chci zasáhnout, mu diesel vypadne z tesák? a okamžit? se na rena nadšen? vrhá, by? p?ed pár vte?inami kvi?ela jak píchlý sele.
tak nevím...

ale blbá fakt není. už zjistila, že kousání se jí dskute?n? v?bec nerentuje - ani u m?, ani u kluk?. a taky pochopila, že když kluk?m n?co nabízím, JE TO DOBRÝ. a za?ala si to brát taky, aby o n?co nep?išla.
ona je to v?bec d?sná opice - oni do pelechu, ona za nimi (než jí vykoušou a vymlátí), oni k misce, ona honem taky (takže se nenažere nikdo, protože oni radši prchnou a ona honem za nimi), oni k napáje?ce - ona je odstr?í a rychle pije, co kdyby na ní nezbylo?! p?estože od nich dostává na prdel, odstrkujou jí a necht?j si s ní hrát, po?ád za nimi b?há jako ocásek. a když se jí schovají do vázy (tam ZATÍM nevleze, je to vysoko), b?há aspo? za mnou (zrovna dneska jsem jí šlápla p?ímo na hlavu, až se mi z toho zvednul kufr).

zatím spí zvláš?, ješt? si netroufám je str?it spolu do klece. ale chystám se na to. brzy. snad jí nepropasírujou skrz m?íže...

není mi to FUK

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2010-10-16, 06:32
Proboha, Martino, jak ty se doma pohybuješ, že jsi ubohé Dieslov? st?evíci šlápla na hlavu?? Ty se doma nešouráš??? Já kdybych se nešourala potupn? po podlaze jak pásovec, tak už p?ekra?uju mrtvoly. Moji smradi NIKDY nepochopili, že se mi nemají motat pod nohama.
Avatar

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2010-10-18, 12:08
sypu si popel a ...

... a už se šourám... jinak to s diesel fakt nejde, to jsem s jinou fretkou zatím nezažila, abych jí m?la po?ád tak nalepenou na sob?, resp. p?ímo pod sebou. jestli jí to vydrží, tak z ní bude nejv?tší mazel jakýho jsem kdy m?la. už te? je za mnou jak pejsek a nechá se mazlit na klín?, je fakt zlatá :o)
a to jsem zkraje m?la pochybnosti, jednu pekelnou kousavku už jsem zažila, tak jsem m?la obavy, jak to dopadne s touhle, jestli nás všechny nesežere. nesežere, je ráda, že nás má a manžel je z ní UNEŠENEJ !!!

(jj, co ud?lá n?jakých dvacet, t?icet let usilovný p?evýchovy... :o))))

není mi to FUK

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2010-11-06, 15:54
aktuální stav:

jáca, zd?d?ný - 1,25 kg, 5,5 roku není tolik, ale p?esto sta?e?ek - chováním i vzhledem.

ba?a, od mimina - 1,5 kg, 4,5 roku - stav i vzhled p?im??ený v?ku, vypadá zatím velmi dob?e a zdravotn? ok. ?ím je starší, tím je v?tší introvert.

reno, nalezenec - 1 kg, asi 4,5 roku. úžasn? pozitivní fretka, která p?vodn? byla nep?estaviteln? plachá a ze všeho vyd?šená a ze strachu kousající. dneska se nelekne ani když zadupu (abych postrašila tu potvoru diesel). zdravotn? ok, když pominu, že má ze zdr. d?vod? vyoperované pachové žlázy (asi p?ed rokem?) a te? pom?rn? ?erstv? i levou nadledvinu (v zá?í 2010). navzdory operacím vždycky byl a stále je neuv??iteln? vitální.

diesel, necht?nec - 800 g, asi 4 m?síce. malý ?áblík, p?inesla nám dom? spoustu vzruchu a mn? i radosti (kluk?m mí?, viz výše :o))

n?co jsme všichni pochopili:
diesel to, že kousání není do spole?nosti to pravé a že jáca se nechává v klidu spát
reno a ba?a to, že se jí fakt už nezbaví, dokonce ani v noci. nau?ili se s tím žít a n?kdy ani už nevnímají, když se jim vozí po zádech (ona si myslí, že zaúto?ila)
já to, že holky jsou hrozn? fajn a v?bec nevypadají jako v?tší krysy

co se ješt? musím nau?it:
- nep?ipálit omá?ku, i když mám zakouslou fretku v achilovce
- oblíknout si i druhou nohavici, i když mám zakouslou fretku v achilovce
- neupustit sklenici s džusem, i když se mi zahryzne fretka do achilovky
- HODN? ?ASTO st?íhat diesel drápky, jakmile je má trochu delší, je pro ni otázka dvou vte?in, dostat se ze zem? na mojí hlavu. tj. cca skoro do dvou metr?. nejhorší je úsek od pasu po ramena, pokud se ho pokouší p?ekonat POD tri?kem... A??????? !!!

není mi to FUK

Aktuální stránka:23 z 23


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist