Jít na stránku:  Předchozí123456Další
Aktuální stránka:5 z 6
Re: P?epravka
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2008-02-12, 13:35
Já má p?epravku clipper 3 a jsem s ní spokojená, je bitelná pro fretky suer. A myslím, že by se tam i 2 sami?ky a same?ek vlezli, no ale ne asi na dlouho...

Dáda, Fitch, Šefi a Hagi
Avatar

Re: P?epravka
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-02-12, 15:59
Já už dýl pokukuju po Atlas 3O [www.happyanimals.cz]
Je sice dost drahá, ale má výhodu, že s tím hranatým tvarem se do ní hezky vleze nap?í? obdélnikový záchodek.
Avatar

Re: P?epravka
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-02-17, 18:29
Silva: Tak p?epravka p?išla už v pátek, opravdu se nebojím že by ji t?i fretky rozebraly. Je dost velká, a jak psala Johana, že kouká po Atlas 30, tady se záchodek taky vejde, jen je problém, že i ta tvoje Atlaska i tato moje má lehce zkosenou zadní st?nu. Že není úpln? kolmá.

Tak se ptám ostatních: Jak tam p?ipevnit nebo jakej záchodek? S tím, že asi holky budou naho?e v pat?e (už tam maj pelech) protože aby mi to tam lítalo a válcovalo Vikyho... :-/

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: P?epravka
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-02-17, 18:41
kamculenko, já mnéla v ruce obdélníkový záchodek, takový jednoduchý, který se do té Atlas 30 hezky nap?í? vešel, musel se akorát se?íznout ten vodorovnej rantlík záchodku.
Záchodky v p?epravce sem vidéla uchycené tak, že se do zadní stény ve výšce okraje záchodku provrtali 2 dikry (do záchodku taky) a záchodek se p?ivázal stejné jak o klecovinu.
nebo jde na dno p?epravky nalepit dostate?né široký suchý zip, druhou púlku na záchodek a tak to spojit....
Avatar

Re: P?epravka
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-02-17, 18:43
Johana: jo díky, nad obojím jsem p?emýšlela, ale asi spíš ty vyvrtané dírky, pá? už vidím, jak se na t?ch suchých zipech udržuje parádní bordel...!

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: P?epravka
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2008-02-17, 18:43
Holky, a myslíte, že se tam vejdou dva tcho?i nad sebou? (Myslím to tak, že jestli když bude jeden ležet v hamace, neprov?sí se tak, že tomu druhýmu znemožní jít na ten zách?dek...)
Avatar

Re: P?epravka
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-02-17, 18:46
Silva: Ur?it? ne... je to dost pevné a ta p?eprula je dost vysoká...

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: P?epravka
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2008-02-17, 19:53
ješt? poslední dotaz: k tomuhle typu nejdou p?ikoupit kole?ka, vi??!
Avatar

Re: P?epravka
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-02-17, 19:55
Jdou , to víš že jo..i pás na p?enášení

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: P?epravka
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2008-09-16, 15:23
Vytahuju tohle vlákno, protože pot?ebuju poprosit o radu... Hlavn? fretka?e, co mají více fretík?..

Jelikož jsem s svou p?epravku p?j?ila a je z?ejm? nenávratn? v tahu, pot?ebuju si koupit novou. Vlastn? hlavním d?vodem je to, že mi narostl po?et tcho?? ze dvou na 4 a ti už by se do té "mojí" p?epravky nevešli (Troter2). Do téhle velikosti jsem dala bu? dva tcho?e se záchodkem, nebo t?i tcho?e bez záchodku, ale ?ty?i už by se mi tam opravdu nevešli.
prosím teda o radu, jaké by m?la mít p?epravka pro 4 tcho?e rozm?ry, p?ípadn? zkušenosti?
D?kuju moc p?edem..
Avatar

Re: P?epravka
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-09-16, 16:11
Petra p: kamoška má 5 tcho?ú, nosívá je ve 2 p?epravkách. Má taky Atlas 30, ale s 5 tcho?i je to bez záchodku. Možná by na 4 tcho?e n?co jako ta Atlas 30 sta?ila, lépe Atlas 40, ale ta je už dost neskladná na nošení.
Avatar

Re: P?epravka
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-09-16, 16:12
petro,
zkus si to odvodit podle toho, co ti te? napíšu.

mám clipper 3 a vejdou se mi tam t?i. dole je v zadní polovin? záchod (obdélníková um?lohmotná mísa z domácích pot?eb), p?ed ním hadry-pelíšek a naho?e prakticky po celé ší?ce i délce p?epravky zav?šený hamak. do toho se vejdou všichni t?i, ale stejn? v?tšinou jeden z nich leží v hadrech dole.
pro ?ty?i by to teda ur?it? nebylo, resp. ne na dlouho, krátký ?as by v tom ale (dle mého soudu) absolvovat mohli. já ji p?vodn? kupovala pro dva i jako "cestovní klec na krátkodobé užívání", nap?. 14 dní na dovolené, pro t?i už je jako "klec" dost t?sná, ale na cesty naprosto v pohod?.



(foto p?evzato od jordi)



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: martina dne 09.06. v 20:00.

Re: P?epravka
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2008-09-16, 20:40
D?kuju moc holky! M? jde spíš hlavn? o p?epravku na cesty, aby byla skladná v aut? a podobn?. na n?jaký delší pobyt máme skládací klec..
Díky díky díky!
Avatar

Re: P?epravka
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-09-17, 09:30
Petro, tak to mi p?ijdou do auta skladn?jší 2 menší p?epravky jako jedna obrovská.
Avatar

Re: P?epravka
Zaslán uživatelem/kou: zzelvickaa (IP)
Datum: 2008-09-17, 09:37
my máme obrovskou p?epravku na 1 fretaka, aby v ní mohl bydlet i na dov?e a fakt se do auta dává d?sn? blb?, takže na p?evážení se p?ipojuju k Johance a p?ijdou mi dv? menší lepší jak na naskládání do auta tak na nošení v ruce.
Avatar

Re: P?epravka
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2008-09-17, 09:44
Ješt? jedna v?c k p?epravkám: n?které typy mají možnost protažení bezpe?nostního pásu, což mi v p?ípad?, že tcho?e ?lov?k vozí autem, p?ijde dobrý.
Avatar

Re: P?epravka
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-09-17, 10:11
jojo, na ty pásy sou uzpúsobené t?eba p?epravky od Triexie [www.happyanimals.cz]
Avatar

Re: P?epravka
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2008-09-18, 00:18
Johanko, ta p?epravka je prost? božííííííí!!! i ta cena je dobrá!
Jinak díky za názory holky, budu o tom ješt? p?emýšlet, p?ecejen ?asu dost...
Avatar

Re: P?epravka
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-09-18, 09:01
Petra p: .....a myslím, že je i kvalitní, mám ji už pátej rok. Akorát bych brala dneska tu velikost 3. Mám velikost 1 a do ni se nevejde ani malej rohovej záchodek.
Avatar

Re: P?epravka
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2008-09-18, 14:44
mne osobne se njdvíc líbí p?eravka [www.spokojenypes.cz]

Re: P?epravka
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-09-18, 14:53
klokane, tahle je taky dobrá, akorát mi trochu vad?j ty kole?ka, sou désn? tvrdý, když klec táhneš d?lá to kravál a dost to nat?ásá (nevim jestli p?i delší "jízd?" by se fretka nepozvracela) a taky ty kole?ka celkem zavazej, když to položíš na zadní sedadlo auta.
Avatar

Re: P?epravka
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2008-09-18, 15:16
A nedají se k té Pet&fly od Trixie taky p?id?lat kole?ka? Takový ty oby?ejný, co se používají nap?. k malým Cliper?m?
Na tý od Almiky (Pet Roll)se mi nelíbí dví?ka...




Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Silva dne 18.09. v 15:17.
Avatar

Re: P?epravka
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2008-09-18, 15:16
hm tak to je nedoreseny... ja myslea, ze tam jsou kolecka jak na brusliuch, ty mekky...

Re: P?epravka
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-09-18, 15:43
Silvo, pokud si pamatuju z prodeje na výstavách psú, tak k t?m p?epravkám od Trixi kole?ka nejdou. Ale jak sem psala výše, ty kole?ka se stejn? nedaj používat na v?tší vzdálenost.
Avatar

Re: P?epravka
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-09-18, 16:24
kole?ka jsou u v?tších p?epravek k nezaplacení!!
když vle?u p?epravku ob?as v ruce tak blaho?e?ím clippru, že je má... ono se s p?epravkou stejn? v?tšinou daleko nejezdí, nebo aspo? já ne, max. byt - auto - cíl cesty (vždy co nejblíž parkovišti :o))

Re: P?epravka
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-09-18, 17:59
...jojo, tak byt-auto, na to sou kole?ka fajn :-) Akorát Martino, kam dáváš v aut? tu p?epravku s kole?ky? Na zadní sedadlo?
Avatar

Re: P?epravka
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2008-09-19, 12:17
no idelani by bylo, kdyby se ty kolecka daly sklopit... jakoze zacvaknout do dna klece... ale to bych asi chtela moc :-)

Re: P?epravka
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-09-19, 14:45
p?epravku dávám do kufru a poutám takovou tou gumou s háky... nevím, jak se to jmenuje, je to na p?ipoutání nákladu. mám tam tu gumu po?ád nataženou za zadními sedadly, takže jí jen natáhnu jako prak a p?etáhnu p?es p?epravku. sedí jako p?ibitá.
jinak ty kole?ka se daj snadno vyndat a nandat, je to otázka pár vte?in - doslova. kdyby jí teda n?kdo cht?l vozit p?ímo v aut?. ale to se mn? osobn? zdá nebezpe?ný - hlavn? pro lidi myslím.

šlo by jí tam dát i s kole?kama, to se vejde. stejn? je pot?eba ji n?jak p?ipoutat. jedinej problém je p?ípadná špína na t?ch kole?kách, ale jak ?íkám - dají se snadno sundat



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: martina dne 09.06. v 20:02.

Re: P?epravka
Zaslán uživatelem/kou: mizzi (IP)
Datum: 2009-01-31, 13:18
Ahoj, cht?la jsem se zeptat na tuhle tašku.
[www.exo-eko.cz]
Máme fre?áka a nedokážu odhadnout jak m?že ješt? vyr?st. Která velikost by mu m?la sta?it?

Re: P?epravka
Zaslán uživatelem/kou: Aniii (IP)
Datum: 2009-01-31, 13:23
mizzi napiš želvi?ce, ona n?jakou takovou má, tak bude mít odhad
Avatar

Jít na stránku:  Předchozí123456Další
Aktuální stránka:5 z 6


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist