Jít na stránku:  Předchozí123456Další
Aktuální stránka:4 z 6
Re: P?epravka
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-08-31, 11:49
Na dololenou bych volila fakt minimáln? tu Atlas 30, nebo ešt? radši vhodnou klec pro hlodavce s rozmn?ry púdorysu cca 60 x 40 (pokud se jezdí autem). Šikovné sou ty klece Diana (snad si pamatuju název) pá? sou skládací...když se nepoužívaj nezavazej.
Avatar

Re: P?epravka
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2007-08-31, 13:48
Skladaci klece jsou i Tommy :o)

Avatar

Re: P?epravka
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-02-11, 18:25
Ahoj, vytahuju tohle vlákno, pot?ebuju v?d?t Váš názor. Mám dv? fret?í babizny, (a nejsou to žádní drobe?kové) a p?ibyde k nám v pátek chlapec :-) a pot?ebovala bych pro n? sehnat n?jakou šikovnou p?epravku. Jelikož happyanimals nebyli schopni mi dodat jednu p?epravku od 2.11.2007 tak sháním n?co jiného. Jaké jsou Vaše tipy??? Je tu psáno hodn?, ale nikdy ne, na kolik fretek. Pom?žete mi???

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: P?epravka
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2008-02-11, 18:29
kamcul: Mne se docela libi ta co ma Majda v obchudku, je to tasko-prepravka a myslim, ze na cesty dobry... [www.obchudekumajdy.cz]
Akorat taky nevim, jak odhadnout vhodny rozmery...ja ted taky zkousim sehnat nejakou "kabelu" pro moje 4 a asi mi nezbyde, nez si usit na miru:)
Jinak do auta pouzivam kralici klece.
Avatar

Re: P?epravka
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-02-11, 18:35
Lucifina:no ono je to docela malý. CHci už p?epravku, že když se n?kam pojede, str?í se to do kombíka,. p?epásá a jedeme. Aby to mohl být takový p?echodný kvartýr. :-( tohle je mi nanic. Ale jinak vypadá p?kn? :-)

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: P?epravka
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2008-02-11, 18:39
Hm, ted rika Zofiro, ze se do ni vejde skoro 2kg samec a 5 samicek:o))))
No tak kdyz to chces do auta, tak by byla nejlepsi ta klec, ne? Muzu ti jednu nabidnout za postovny, pro 3 bude akorat, nam je mala, mam o neco vetsi nez klasicka kralici:)
Avatar

Re: P?epravka
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-02-11, 18:41
Lucifina: No jako nejenom do auta, prost? když n?kam pojedeme aby to m?li jako p?echodné bydlení. my doma jednu klícku máme (100x50x60) ale to se mi zdá do auta docela nepraktické... nevim no. Cht?la jsem už p?epravku se vším všudy. T?eba do té tašky nedám záchodek, pelíšek atp...

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: P?epravka
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2008-02-11, 18:42
Jo taak, jasny, hm....takovy prepravky se ale asi bohuzel nedelaj...nevim, co sem videla, tak se delaji takovy maly, nic moc...jeste kouknu, mozna nejakou velkou jakoze pro psa vzit..neco sem vcera videla na netu mam pocit...
Avatar

Re: P?epravka
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-02-11, 18:44
Lucifina: zkus se kouknout... našla jsem te? tohle...

[www.hafani.cz]

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: P?epravka
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2008-02-11, 18:48
Noo, ta vypada dobre, zda se mi dost velka pro 3...mrsknes tam hamaku jeste a je to..I cena ujde:)
Avatar

Re: P?epravka
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-02-11, 18:48
Lucifina:jo jen te? kutim jak tam tu hamaku vecpat :-D


Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: P?epravka
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-02-11, 18:52
kamculenka, já mám "hamaku", tedy jen takový kus hadru, zav?šený za ty díry co jsou na boku...

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: P?epravka
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2008-02-11, 18:52
Hm, leda pridelat nejakou zarazku na ty bocni "mrizky" a uvazat tam a nebo jedine protahnout a uvazat nekde nahore:) Jinak ji budou mit na zemi:)
Avatar

Re: P?epravka
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-02-11, 18:53
Žofiro:no práv?že ty díry jsou tak zvláštn? do oblouku, že nevím, jak to tam narvat, aby se tam t?i macci fretky vešli "relativn?" pohodln? :-( chjooo, jinak ta p?epravka vypadá dob?e...

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: P?epravka
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-02-11, 18:54
Lucifina:ješt? m? napadlo na takovou tu hrubou gumu (t?eba co je ve stahovacích teplácích) a prost? n?co ušít... jinak už fakt nevím..zase se mi nechce dávat za p?epravku kolem 3000,- :-( když tahle má docela fajn cenu...

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: P?epravka
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2008-02-11, 18:57
Nooo, nebo tu gumu...to vis, ze jo, to tam pak nejak zasmodrlis:) To je to nejmensi:) Taky bych nechtela kupovat prepravku za 3, kdyz ji muzu mit za par stovek...a takhle ty "sprucle" ma vetsina prepravek:)
Avatar

Re: P?epravka
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-02-11, 18:59
No práv?že t?eba clipper má ty šprušle rovn? po celé délce, ale zase ta cena... :-((((( Vím, že tu p?epravku nebudu používat dnes a denn?, ale zase když už, a? mají ti bobiši trochu prostoru.

Pro rýpaly: samoz?ejm? když budeme n?kde mimo domov a mimio "rodnou hroudu" tedy klec, tak je budeme brát na vyhcázky s sebou a na prob?hnutí po zahrad? sta?í vodítko, že :-)

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: P?epravka
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-02-11, 19:03
kamculenka, taky to mám takhle do oblouku a vy?ešila jsem to tak, že jsem prost? protáhla ty "šn?ry" od hamaky jsem protáhla na obou stranách ve stejný "meze?e"

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: P?epravka
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-02-11, 19:12
Žofiro: já jsem prost? natvrdlá blondýnka a co jsi poto ms t?ma š??rama ud?lala? Tos to n?kde zavázala nebo co? N?jak te? nemám fantazii... :-/

A myslíš že ta p?epravka, na kterou jsem dávala link, bude sta?it pro t?i macky fretky??

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: P?epravka
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-02-11, 19:15
jojo, k tý "hamace" (tedy tomu hadru) jsem našila takový šn?ry a tím to p?ivázala za ty šprušle

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: P?epravka
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-02-11, 19:19
Žofiro : AHA :-D no já mamlas no :-D p?itom jsem na to mylsela tak je upevnit, ale podle tvého popisu mi to n?jak nedocvaklo :-DDD

Jo kdybys dala fote?ku, byla bych ti moc vd??ná... :-)

Je to se mnou t?žký, chci koupit už n?co, co mi bude "na n?co" ne že to bude ležet v kout? jen proto, že je to krásné, ale nepraktické.... :-(

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: P?epravka
Zaslán uživatelem/kou: Mikejla (IP)
Datum: 2008-02-11, 22:04
Kamculenko...tady je ta prepravka...jak jsem Ti psala...:)...jak jsem ji dovybavila...:)
Avatar

Přílohy: prepravka.JPG (71kB)   prepravka_2.JPG (63kB)   prepravka_3.JPG (74kB)  
Re: P?epravka
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-02-11, 22:21
...a co n?jak takhle: [forum.fretka.sk]

nebo takhle: [forum.fretka.sk]




Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Johana dne 11.02. v 22:23.
Avatar

Re: P?epravka
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-02-11, 22:35
Já mám radši na delši cesty nebo dovolenou menší p?epravní klec (cca 65x40x výška 40), jak p?epravku, ale to je pro jednu fretku.
Jinak chovatelé co maj víc fretek (4-5) je do auta berou v p?epravkách (jak sem poslala obrázek) a pak na pobyt na dovolené maj v?tší , pokud možno skládací, klec.
Avatar

Re: P?epravka
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-02-12, 10:22
Johana:Jo jo d?kuji za obrázek, no my (budou) 3 fretky (od pátku) tak se musim trochu zajímat o jejich pohodlí (potvory, ?lov?k by jim dal první a poslední) no a jinak máme klícku náhradní 100x60x50 tak to by taky eventueln? šlo, kdyby se jelo n?kam na dovolenou na delší. Jinak na ty 3-4 dny by, myslím, p?epravka sta?ila...

Mikejla: Jj máš to taky moooc p?kný :-) :-)

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: P?epravka
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2008-02-12, 10:24
Tak já na kratší cesty mám taky v?tší p?epravku, která má kovový šprušlinky i naho?e, takže tam mám p?id?laný hamak. A pokud jedem na dovolenou, pak rvu do auta celou klec a jedou v kleci...(Freddy2)
Avatar

Re: P?epravka
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-02-12, 10:26
majda: no já bych tam klec nedala, ta co mám doma je ta od happyanimals ta dvoupatrová [www.happyanimals.cz]
ale jinak, tu menší, co mám t?ch 100x50x40 ?i kolik, by mohla sta?it na pár dn?, když se n?kam pojede.

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: P?epravka
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-02-12, 10:34
Kamculenka v takové kleci (cca 100x50x40) mívá Jolana na dovolené fretky 4 a místa maj habadéj. Stejn? v té kleci jen spí (jedí a chodí na záchod) :-)))
Avatar

Re: P?epravka
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2008-02-12, 10:34
No jo, já tu jejich voléru bych do auta taky nenarvala, tuhle klec mám z doby, kdy byl Kryštof ješt? sám :-)
Avatar

Re: P?epravka
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-02-12, 10:37
Já mám pro jednoho tu malou klícku jak je naho?e ten obrázek...taky mu to úpln? sta?í...Freddy2 mám v byt?, ale do auta bych ji nenarvala leda na sklopený zadní sedadla...
Avatar

Jít na stránku:  Předchozí123456Další
Aktuální stránka:4 z 6


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist