Jít na stránku:  Předchozí123456
Aktuální stránka:6 z 6
Re: P?epravka
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-01-31, 14:01
mizzi, nebyla by lepší klasická plastová? tomuhle bych moc nev??ila. se zipem si v?tšina fretek hrav? poradí...

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: P?epravka
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-01-31, 14:11
Já mám néco podobnýho, akorát to neni s tou pevnou konstrukcí ale molitanové. Mám to asi velikosti jako je ta nejmenší. Použít se to dá t?eba na p?enos na 15 minut, než dojdem do parku. Fre?ák má v lét? cca 1,3 kg a je v tom celkem na fest :-).
A jak píše ŽoFiRo, bez dozoru kvúli t?m zipúm, ani na minutu...a taky nevim jak dlouho by bez dozoru odolala ta sí?ka....
Avatar

Re: P?epravka
Zaslán uživatelem/kou: Aniii (IP)
Datum: 2009-01-31, 14:23
já mám na krátké trasy (když neberu ba??žek) tašku takovou m?kkou, z lidlu, ale má vevnit? karabinku, takže když ji zav?u na druhé stran? než je bestie, tak ji neotev?e ani omylem :D ale obden?, zip je hra?ka...
Já si myslím, že mizzi myslela na krátkou p?epravu, myslím, že p?epravku klasickou má...
Avatar

Re: P?epravka
Zaslán uživatelem/kou: mizzi (IP)
Datum: 2009-01-31, 20:55
Jojo, p?epravku máme, s tou jezdíme domu. Ale já to myslela spíš když jedem n?kde po Praze do parku na prochajdu.

Re: P?epravka
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-01-31, 21:00
mizzi, tak na to by to mohlo být dobré, ale snad bych brala tu st?ední velikost.
Avatar

Re: P?epravka
Zaslán uživatelem/kou: cinderella (IP)
Datum: 2010-11-14, 01:42
Ahojte, mám prosbu. Plánujeme po?ízení nové p?epravky a uvažujeme o Pet & fly. Je tu n?kdo z Prahy, kdo tuhle p?epravku vlastní (ideáln? velikost 3) a nevadilo by mu, kdybychom se na ni p?ijeli juknout? P?edem díky.
Avatar

Re: P?epravka
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2010-11-14, 13:25
Pet & Fly a podobný p?epravky s tím poklopem a otvorem naho?e moc nedoporu?uju, fretky se to nau?í otvírat a už je v tom neudržíš.

[ZofiZoo.mondozoo.com]




Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: ŽoFiRo dne 14.11. v 13:26.
Avatar

Re: P?epravka
Zaslán uživatelem/kou: cinderella (IP)
Datum: 2010-11-14, 13:29
Práv? proto bych tu p?epravku ráda vid?la, abych zjistila, jak je to zabezpe?ený...
Avatar

Re: P?epravka
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2010-11-14, 13:35
kámoška jí má a zabezpe?ený ten vršek nijak není, jen to jde celkem ztuha otev?ít, ale fretky jí to vyráží z pantu. p?ece jen jsou to p?epravky pro psy a kdyby si to otev?el pes, tak to ni?emu nevadí, on tím neproleze, fretka jo.

[ZofiZoo.mondozoo.com]




Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: ŽoFiRo dne 14.11. v 13:38.
Avatar

Re: P?epravka
Zaslán uživatelem/kou: kristýna A AJRON (IP)
Datum: 2010-11-14, 15:30
a jakou byste dopuru?ili p?epravku?

Re: P?epravka
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2010-11-14, 15:59
dobré jsou nap?. clipper, ale na trhu je p?epravek spousta, spíš než "jakou ano" si n?co vyber a zeptej se, jestli zrovna ta konkrétní není nevhodná (viz cinderella)

není mi to FUK

Re: P?epravka
Zaslán uživatelem/kou: kristýna A AJRON (IP)
Datum: 2010-11-14, 17:09
Já bych cht?la p?epravka atlas de luxe 20.Co myslíte?Jakou tedy ano?

Re: P?epravka
Zaslán uživatelem/kou: nereida (IP)
Datum: 2010-11-14, 17:59
už jsem ti psala, že já jí mám a nemá šanci ji otev?ít, protože pojistky jsou zvenku v místech, kam se fretka zav?ená vevnit? nedostane. Nafotím ti to jestli chceš...

Re: P?epravka
Zaslán uživatelem/kou: kristýna A AJRON (IP)
Datum: 2010-11-14, 18:48
tak jo to budeš strašn? hodná

Re: P?epravka
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2010-11-14, 18:49
nereida napsal/a:
-------------------------------------------------------
> už jsem ti psala, že já jí mám a nemá šanci ji
> otev?ít, protože pojistky jsou zvenku v místech,
> kam se fretka zav?ená vevnit? nedostane. Nafotím
> ti to jestli chceš...


to, že se fretka k zavírání nedostane je asi na v?tšin? p?epravek, ale p?esto mám problémy s tím, že se fretky d?ív nebo pozd?ji nau?í z p?epravky dostat :o)

jinak ta delux, s tou m?íží na vrchu, mi p?íjde dost nepraktická, zvlášt pokud t? n?kde zastihne hnusný po?así.. osobn? bych si jí teda "dobrovoln?" nevybrala..

osobn? mám p?epravky:
trotter [www.zbozi.cz] , ze který se mi fretky dostanou - kousnou do m?íže a hlavou nadzvednou vrchní díl, m?íž vypadne

navigator [www.zbozi.cz] , tam se mi po pár použtích rozpadlo zavírání, stejn? dopadla i jiná p?epravka s podobným "bezpe?nostním" zavíráním

voyager [www.zbozi.cz] jediná zatím odolává, už 4. rokem.

[ZofiZoo.mondozoo.com]




Celkem upraveno 3×. Poslední úprava: ŽoFiRo dne 14.11. v 19:19.
Avatar

Re: P?epravka
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-11-14, 19:19
Mám sedm let velkou Atlasku de luxe..vozím v tom fretky, vozím v tom vzteklý naštvaný kocoury na veterinu..NIKDY se mi žádné zví?e z té p?epravky nedostalo...ten vršek má z horní strany takový jakoby zašupovátka, který nemá zví?e šanci otev?ít.
Avatar

Re: P?epravka
Zaslán uživatelem/kou: kristýna A AJRON (IP)
Datum: 2010-11-14, 20:36
D?kuji vám strašn? moc za rady ale vyhrála to ta atlaska,budu v??it Majd?,jelikož má obchudek stím tak stím musí mít zkušenosti,a v týdnu u tebe Majdi objednám

Re: P?epravka
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2010-11-14, 20:50
já si tu p?epravku dost dob?e nedovedu p?edstavit v "terénu", pokud neslouží jen na p?evoz autem, ale t?eba na cesty busem, vlakem a p?šky, když za?ne n?kde cestou lejt, musí tam být ta vrchní m?íž moc fajn a tak velkou p?epravku asi t?žko schováš t?eba pod deštník..

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: P?epravka
Zaslán uživatelem/kou: cinderella (IP)
Datum: 2010-11-14, 22:07
Díky za tipy. Jak jsem tak na to koukala, tak ta atlaska je dobrá, ale souhlasím s Žofiro, p?i p?edstav?, že bych s ní sprintovala na bus v dešti, mi není nejlíp....takže u nás ve finále asi vyhraje zase clipper. Máme clippera (3) už 4 roky a drží. Je bohužel trochu dražší, ale osv?d?ená... Ješt? pokoukáme a pak dám v?d?t, jak jsme se rozhodli :)
Avatar

Re: P?epravka
Zaslán uživatelem/kou: kristýna A AJRON (IP)
Datum: 2010-11-15, 09:00
ale natu atlaska si m?žete koupit vak aby ste sito tak ochránili p?ed dešt?m

Re: P?epravka
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-11-15, 09:25
Ano , do dešt? nepraktický, to p?iznávám, jezdíme na veterinu autem. nicmén? v lét? když je parno tam zas nemají takový vedro :-)
Avatar

Re: P?epravka
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2010-11-15, 09:52
kristýna A AJRON napsal/a:
-------------------------------------------------------
> ale natu atlaska si m?žete koupit vak aby ste sito
> tak ochránili p?ed dešt?m


to si sice koupit m?žeš, ale budeš ho nosit vždycky, když s tou p?epravkou n?kam p?jdeš, kdyby t? náhodou chytil déšt cestou? ne osobn? si myslím, že jsou daleko prakti?t?jší p?epravky za slušn?jší ceny, než je tohle a trochu postrádám smysl v tom, po?izovat si takovou p?epravku a pak jí stejn? tahat ve vaku nebo potaženou igelitem, aby mi do ní nepršelo...

[ZofiZoo.mondozoo.com]




Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: ŽoFiRo dne 15.11. v 09:53.
Avatar

Re: P?epravka
Zaslán uživatelem/kou: Aniii (IP)
Datum: 2010-11-15, 10:18
Up?ímn?, do každé p?epravky nate?e, když prší...vždycky po dešti mám v p?epravce mokrý hamak a to je z fleecu, který nesaje!

Mám p?epravku navigator - ta má jen pr?duchy...a nevím, cos, žofiro, d?lala s tím zamykáním, že se ti rozpadlo, ale m? slouží 2,5 roku, p?ežila leccos, ob?as to jen zakápnu WD40 a je to bez problému. Jsem s ní 100% spokojená.

V lét?, jak psala majda, je v takto uzav?ené p?epravce horko, žofka je z ní strašn? zapa?ená až mi smrdí (normáln? mi hrozn? moc voní)..

..jinými slovy. Každá p?epravka má svá pro a proti, je fajn, že kristýna zjiš?uje názory ostatních a není zrovna koscher podávat názory na n?které p?epravky tak agresivn?, jak tu je prezentováno.

Bestie Žofie Potfora Andula
Avatar

Re: P?epravka
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-11-15, 10:27
Žofiro v??, že na prodeji téhle p?epravky opravdu nezbohatnu. P?epravka je za vysokou nákupní cenu už z velkoobchodu. Platíš za kvalitu, asi i za zna?ku Ferplast a za to. že zví?e m?žeš vyndat z p?epravky jak horem, tak dví?kama. A faktem je, že to horní otevírání využíváme docela dost. Kristýn? jde hlavn? o to, aby se jí fretky nedostaly n?jakým zp?sobem ven a u téhle p?epravky garantuju, že se nedostanou.
Avatar

Re: P?epravka
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2010-11-15, 10:38
ne?íkám, že bys na tom zbohatla a že tu cenu sis tak nasadila sama, ale myslím si, že jsou i kvalitn?jší/prakti?t?jší p?epravky za slušn?jší ceny, než je tohle..

jasn?, že naprší i do klasický p?epravky, ale ur?it? ne tolik, jako by napršelo do t?ch, co mají otev?ený vršek... s fretkama cestuju pom?rn? ?asto vlakem nebo busem, na vlaká? to mám cca p?l-t?i?tvt? hodiny p?šky a už kolikrát se mi stalo, že i když bylo hezky, tak t?eba p?i spáte?ní cest? jsem chytla liják, není možnost cestou nikam zalést a ani nedoýšlet, jak by v takový p?epravce vypadala fretka po tý p?l hodin? vydatnýho dešt?...

[ZofiZoo.mondozoo.com]




Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: ŽoFiRo dne 15.11. v 10:41.
Avatar

Re: P?epravka
Zaslán uživatelem/kou: kristýna A AJRON (IP)
Datum: 2010-11-15, 11:53
Mám ted dost blbou p?epravku z jaký se dostane snadno,tak hledám názory na p?epravku jaká se mi líbí.Nerada bych pak chytala Ajrona n?kde po autobusu.Ale budu v??it Majd? a Nerejd?.Ur?it? u Majdy objednám tento týden,snad p?íde p?epravka v modré barv? a i ten hamak do p?epravky na míru akorát nevím jak velký,tak jestli by mi Majda mohla poradit jak velký.D?kuji všem

Jít na stránku:  Předchozí123456
Aktuální stránka:6 z 6


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist