Jít na stránku:  12Další
Aktuální stránka:1 z 2
Povodn?
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-03-30, 14:16
Zakládám tohle vlákno, vím, že je mimo téma fretky, ale kdyby m?l n?kdo n?jaký informace, napište......
Avatar

Re: Povodn?
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-03-30, 14:31
Takže, už jsem to sem n?kde psala, ale dám to znova na tohle vlákno. Informace z 13:00 vltavská kaskáda p?estává zvládat, upoušt?jí se Slapy a ostatní p?ehrady a o?ekává se rapidní vzestup vody kolem Prahy.....
Avatar

Re: Povodn?
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2006-03-30, 14:41
Potes koste a ja chtela jet domu...
Avatar

Re: Povodn?
Zaslán uživatelem/kou: Jája (IP)
Datum: 2006-03-30, 19:27
Zprávy z Veselí nad (pod) Moravou: Tak jsem dneska byla na obhlídce ?eky, n?kde chybí k vylití opravdu moc - celých 10 cm - to je maximum, v?tšinou už ani to, takže i když nev??im v Boha, tak se modlim, aby nepršelo, nebo to ty b?ehy neudrží...:-(((
Avatar

Re: Povodn?
Zaslán uživatelem/kou: MajaZ (IP)
Datum: 2006-03-30, 19:45
Dunaj nam v Bratislave pomalicky opusta koryto, takze tipujem, ze Devin a okolite dediny su pod vodou.
Avatar

Re: Povodn?
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-03-30, 20:00
Tak v Prost?jov? za?íná pomalu krápat.
Avatar

Re: Povodn?
Zaslán uživatelem/kou: hena9 (IP)
Datum: 2006-03-30, 20:47
Na južnom Slovensku,je všetko v pohode,jediná ve?ká rieka je tu Ipe?,aj tá je ešte v koryte .chvalabohu!Ked sa aj vyleje,tak okolo sú len polia,takže utrpí len úroda.
Avatar

Re: Povodn?
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-03-30, 20:52
Na Šumav? za?íná pršet!
Drahoušek už je našt?stí z Prahy doma!
Zav?eli silnici p?es Husineckou p?ehradu do Prachatic.
Avatar

Re: Povodn?
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-03-30, 21:46
v Praze neprší - nebo zatím neza?lo, p?ed chvílí jsme byly venku .. ale možná za?ne.. já se tak lidi bojím.. :O((
sta?ila mi povode? v roce 97, kdy jsme zrovna jeli na slovenko a pak do francie a jeli jsme zrovna v dob?, kdy se to vylilo a my se museli dostat do hranic.. a plaho?ily se s mamkou po pás ve vod?.. a teta nev??ila, že by se ?eka vylila, když jsme pro ní dojeli.. :O(( bože, já se tak bojíííímmmm.. :O((

Re: Povodn?
Zaslán uživatelem/kou: Marky_Ball (IP)
Datum: 2006-03-30, 22:05
v ?sti n/l a okoli Teplic zatim neprsi ale mozna zacne vypada to na dest!!!

Sindy,Andy,(Cassie ve vzpomínkách),Kettý,Connie,Amálka,Kloe a kluci Oskar,(Osky ve vzpomínkách),?árlí,Filípek a Falko

[www.klubkofretulek.wgz.cz]

Re: Povodn?
Zaslán uživatelem/kou: klára 22 (IP)
Datum: 2006-03-30, 22:28
to u nás v ostrav? je to v pohod? akorát se nám trochu vylila ostravica a žene si to p?es zahradu naší chaty v d?hilov?(ale to ona skoro vždycky)

Re: Povodn?
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2006-03-31, 00:25
V Usti nad Labem je zaplavene nabrezi, doprava tam vede snad po jedne hlavni, takze totalne zasekane cele Usti.. Silnice Usti-Lovosice je od dvou hodin zavrena. Pry se ocekava 9,5 metru.
Avatar

Re: Povodn?
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-03-31, 02:42
Tady v Plzni "nic moc". Chodníky mokré, ale nijak neprší, spíš ob?as krápe. ?eky se trochu zvedli, ale nic drastickýho, spíš jako každej rok.

Re: Povodn?
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-03-31, 09:00
Tak zprávy z Prahy ze sedmé ranní....cht?la jsem pot?šit Markétu, že Strakonická je pr?jezdná, ale jak vidím, už má to svoje sluní?ko na Šumav? :-) Takže Berounka klesá, Vltava bych ?ekla, že šla o trošku nahoru...Strakonická v pohod?, je zatopený podjezd na Zbraslav....
Avatar

Re: Povodn?
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-03-31, 11:54
Tady v Prost?jov? svítí slunce a mraky jdou rychle, ale spíš n?kam odcházejí.
Avatar

Re: Povodn?
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2006-03-31, 16:25
Dunaj je miestami vyliaty, ale nijako nebezpe?ne, prestalo prša? a hrozne fúka.
Avatar

Re: Povodn?
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-03-31, 16:30
No tak to p?išlo od nás, v?era byl hroznej fuké? v Praze....
Avatar

Re: Povodn?
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2006-03-31, 17:10
Tak p?ed chvílí u nás - Praha Šeberov - svítilo slunko, a te? už zase mraky, evidentn? nacucané vodou, ach jo....

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]

Re: Povodn?
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-03-31, 18:27
Tady pravej apríl - vesele vylejzaj narcisy a tulipány, kvetou krokusy (za mou zdejší 4 letou "kariéru" je to první takhle brzo ukon?ená zima :o)
Pršelo n?kolikrát krátce, ale vydatn?, jinak sluní?ko, jedna bou?ka. Doufám, že už stav krize bude pomalu ustupovat !!!
Avatar

Re: Povodn?
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-04-01, 22:45
dnešní praha byla aprílová, nejprve svítí sluní?ko, pak na 30 minut mraky, déš? a pak zase sluní?ko..
Sedmikrásky a narcisky mi na balkon? kvetou! ;o)

Re: Povodn?
Zaslán uživatelem/kou: (IP)
Datum: 2006-04-05, 20:09
Já vam to jaro p?eju,ale takhle to ješt? dnes vypadá tady.Teda z mojí zahrádky ty povodn? nejsou,nic moc ješt? neubylo.pohled z okna:
[foto.tiscali.cz]

Re: Povodn?
Zaslán uživatelem/kou: vladimír (IP)
Datum: 2006-04-05, 20:19
P?esné, vemku je bílo a padá jak urvané.
Avatar

Re: Povodn?
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-04-05, 22:13
Šumava - husté sn?žení od cca 13.30 odpoledne - souvislá pokrývka sn?hu na rozkvetlých krokusech. A do toho špatný zprávy ze Šejdru... chce se mi zvracet a mám strašnej pocit bezmoci. A navíc mi sem ne?ekan? jede p?ítel, který onemocn?l st?evní ch?ipkou a hodlá se tu lé?it a nechat se litovat. Všichni cht?j jenom starání - já už fakt pot?ebuju tu chocholouškárnu jak s?l!!!!
Avatar

Re: Povodn?
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-04-06, 01:00
Tady v Prost?jov? nesn?ží, alespo? zatím ne, ale zato tu vydatn? prší. Když ?lov?k chvíli poslouchá z okna, jako by slyšel jak n?kdo venku dlouze ??rá ;o)
Avatar

Re: Povodn?
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-04-06, 09:04
Markét, vydrž!!!! Ženská vydrží víc jak k?? a to vím z vlastní zkušenosti...zase bude líp, neboj....
Avatar

Re: Povodn?
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2006-04-06, 09:20
markét,
p?ítele nejlíp vylé?í sv?ží jarní šumavský vzduch, který nejlépe proniká do nejzažších plicních sklípk? p?i hlubokých nádeších... t?eba.... t?eba..... p?i p?ldenním štípání d?íví!
(nebo jestli máš jinou t?žkou práci - ur?it? jo.... šak ty si poradíš! ;o))

p.s. a když bude náááhodou pot?ebovat "rychle odb?hnout", p?íroda to unese! ;o))

Re: Povodn?
Zaslán uživatelem/kou: hena9 (IP)
Datum: 2006-04-06, 10:32
Na Slovensku hlásia sneženie len nad 1500m ,u nás na juhu len leje ako z krhly! Hrôza! :(
Avatar

Re: Povodn?
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-04-06, 11:49
Dneska svítí slunce a je na n?m 18°C v 10:20
Avatar

Re: Povodn?
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-04-06, 12:07
Tady v?era napadlo a a? svítí slunce nechce a nechce to odtávat! Doufám, že se nic nestalo kyti?kám - ale krokusy už asi budou v pytli... :o(((
Avatar

Re: Povodn?
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-04-06, 12:54
Já si o víkendu ven zasadila macešky...taky dneska ráno vypadaly, že to nerozdejchaj :-((
Avatar

Jít na stránku:  12Další
Aktuální stránka:1 z 2


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist