fretky v Pardubicích
Zaslán uživatelem/kou: Fretas (IP)
Datum: 2004-03-31, 17:39
Zdravím všechny,
ráda bych se zeptala, zda n?kdo z Vás nemá kontakty s majiteli fretek v Pardubicích. Ráda bych svou fretku skamarádila s jinými, bohužel v Pardubicích nikoho dalšího neznám a když jsem byla minulý rok v rá?í na srazu v Praze, tak z toho Nikita byla dost vyplašená (p?ed ostatníma fretkama utíkala.
D?kuji Všem za p?ípadné odpov?di.



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: martina dne 01.06. v 17:41.

Re: fretky v Pardubicích - východní ?echy Pardubice
Zaslán uživatelem/kou: Marcela (IP)
Datum: 2004-04-06, 16:19
Taky zdravím,
jsem z Pardubic a fretku mám. Dost ?asto jsem s ní venku a poravd? jsem žádného tcho?omila nepotkala. Takže ani nevím, jak ta moje potv?rka na ostatní reaguje, ale docela ráda bych to vyzkoušela. Pokud máte zájem ozv?te se mi na mail. mar.ad@post.cz



Celkem upraveno 3×. Poslední úprava: martina dne 21.03. v 11:14.

Re: fretky v Pardubicích
Zaslán uživatelem/kou: Sjusn (IP)
Datum: 2004-04-06, 16:28
Ahoj,
no já sice nejsem z Pardubic-jsem z Hlinska-ale v Pardubicích jsem každou chvíli,fre?uli zatím nemám-ale p?íští pond?lí si pro ni pojedu k Erin, takže až povyroste tak se klidn? m?žem domluvit a sejít se. Každopádn? by bylo fajn najít co nejvíc lidi?ek tady odtud co se zajímaj o tyhle p?íšerky a ob?as se domluvit na n?jakej srazík.

Re: fretky v Pardubicích
Zaslán uživatelem/kou: Fretas (IP)
Datum: 2004-04-09, 09:21
To Sjuzn: tak se ur?it? ozvi na m?j mejl až se budeš chtít sejít

Re: fretky v Pardubicích
Zaslán uživatelem/kou: Niky (IP)
Datum: 2004-04-09, 09:26
Ahoj, já sice nejsem z Pardubic, ale jsem z Chrudimi, fretku zatím nemám, sbírám nejd?íve r?zné informace, co takové zví?átko pot?ebuje a tak. Fretas ty chováš tvoji fretušku v byt?? Kdyby to n?kdy šlo, mohla bych p?ijet do Pardubic a sejít se s tebou a fretkou? Ráda bych poznala n?koho, kdo chová fretku a kdo by mi zodpov?d?l i moje zv?davé dotazy.

Re: fretky v Pardubicích
Zaslán uživatelem/kou: Fretas (IP)
Datum: 2004-04-13, 08:32
To Niky: svoji fretku chovám ve venkovní volié?e, ale ur?it? není žádný problém s tvojí návšt?vou. Jestli chceš, napiš mi na m?j mejl (klikni na Fretas) a domluvíme se na p?esném termínu. Doufám, že budu schopna na tvé otázky odpov?d?t, protože snad i n?jaké zkušenosti mám - Nikita není moje první fretka. zatím ahoj

Re: fretky v Pardubicích
Zaslán uživatelem/kou: Alísek a Káka (IP)
Datum: 2007-07-30, 17:15
hola my jsme z pardubic :-D

Re: fretky v Pardubicích
Zaslán uživatelem/kou: libor007 (IP)
Datum: 2007-07-30, 18:57
Nekdo z Brna? Lisen ci okoli? Taky bych tomu memu malemu zlobivci dopral kamarada...

Re: fretky v Pardubicích
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-07-30, 19:00
libore,tohle jsou Pardubice!zkus si ve vyhledáva?i najít Brno,ur?it? to bude lepší ;o)

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: fretky v Pardubicích
Zaslán uživatelem/kou: libor007 (IP)
Datum: 2007-07-30, 19:08
Brno mi zel vypise milion odkazu, co sem prohrabal - nic zajimaveho pro me tema. Ja jsem taky brnak a diva se do pardubicke sekce, treba budu mit stesti

Re: fretky v Pardubicích
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-07-30, 19:14
jo to sice jo,ale když vytáhneš n?jaký vlákno t?eba srazy v Brn? (jen typuju,nevím jestli tu je,ale ur?it? podobný už tu bude) tak bych ?ekla,že máš v?tší šanci a nebude tu zmatek v tom,že se schází brnáci v pardubickym vlákn? :o)
t?ebas...

[ZofiZoo.mondozoo.com]




Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: ŽoFiRo dne 30.07. v 19:14.
Avatar

Re: fretky v Pardubicích
Zaslán uživatelem/kou: libor007 (IP)
Datum: 2007-07-30, 19:21
No to je mi jasne, jen sem to skusil... Kdyz zalozim nove tema, dostanu vynadano a ted zjistuju, ze se moc neibi ani kdyz jen pridam prispevek...
Avatar

Re: fretky v Pardubicích
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-07-30, 19:23
ale nééé,zas tak to neber...já jen že je tu potom zmatek když tu pot?ebuješ n?co najít...

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: fretky v Pardubicích
Zaslán uživatelem/kou: Alísek a Káka (IP)
Datum: 2007-07-30, 19:27
mam ten samy problem jako ty , nic si t toho nedelej, ju

Re: fretky v Pardubicích
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-07-30, 19:41
libore,zkus si vytáhnout t?eba tohle vlákno [forum.fretka.cz] myslím,že brnák? tu je dost...

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: fretky v Pardubicích
Zaslán uživatelem/kou: Alísek a Káka (IP)
Datum: 2007-08-24, 03:19
tak to zkousim po druhe a naposled, treba jste se fretkarici z dovolene vratili tak se ozvete, kuju

Re: fretky v Pardubicích
Zaslán uživatelem/kou: Koci (IP)
Datum: 2009-08-06, 21:18
Ahojda, jsme z Pardubek a sháníme kamarády na ob?asné vycházky a lumpa?ení :)

Hanka a ?ikouš

Re: fretky v Pardubicích
Zaslán uživatelem/kou: kelfik (IP)
Datum: 2009-08-07, 19:19
Koci..nejsem p?ímo z PCE ale z Bohdan?e..v pardubicích jsem každou chvíli,tak bychom mohli seznámit fre?ule..mám hol?i?ku 1,5 roku :-)

Re: fretky v Pardubicích
Zaslán uživatelem/kou: Koci (IP)
Datum: 2009-08-08, 13:38
Budeme rádi :) ?ikovi jsou t?i m?síce. Jen ješt? nemá hotové o?kování, tak po n?m bychom vyrazili.

Re: fretky v Pardubicích
Zaslán uživatelem/kou: Grulak (IP)
Datum: 2010-03-21, 09:34
Konecne jsem tu nasel nejake Pardubaky. Akysek urcite rad pozna nove kamarady,.. je mu 2,5roku

Re: fretky v Pardubicích - východní ?echy Pardubice
Zaslán uživatelem/kou: Alísek a Káka (IP)
Datum: 2010-04-08, 00:24
tak decka kdy vyrazime zacina byt hezky
Avatar



Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist