Jít na stránku:  Předchozí123
Aktuální stránka:3 z 3
Re: kakání mimo misu a sy?ení
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-08-31, 14:39
Náš Pí?an si ob?as foukne mí?, n?kdy víc, ale používá to fakt minimáln?. Zatim to bylo tak tragický jako na t?ch houbách snad 4x
Avatar

Re: kakání mimo misu a sy?ení
Zaslán uživatelem/kou: bóža (IP)
Datum: 2006-08-31, 14:41
No Rynn,ted je to ešt? milou?ký,po?kej až si puchne tak,že pod ním bude tuková louži?ka,myslím že t? výraz"milou?ký"kapánek p?ejde :o))))
ale to se stává opravdu málokdy.Chce to honem umejt,jak místo,tak prdýlku a je to dobrý,10 minut v?trat .

Re: kakání mimo misu a sy?ení
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-08-31, 14:43
Bóžo! Ten smrádek je tuk??? Já v?bec nevim, jak si "to" mam p?edstavit!
Avatar

Re: kakání mimo misu a sy?ení
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-08-31, 14:45
Fakt? To je hustýýýýý :) já myslim, že to vydejchám :D rozhodn? to p?ežiju. On když si pšoukne náš pes, tak mi to p?ijde spíš horší... :)) jo, až to bude hodn?, tak se t?eba zd?sim :) ale tohle je fakt milý... :)
Avatar

Re: kakání mimo misu a sy?ení
Zaslán uživatelem/kou: bóža (IP)
Datum: 2006-08-31, 14:46
No to je obsah tech žlázek,je to jako olej.

Re: kakání mimo misu a sy?ení
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2006-08-31, 14:47
Petra p. - Samoz?ejm? bych poznala, kdo je autorem "dáre?ku", ale oni to d?laji zvláš?. Prost? na podlaze leží bu? JEN bobek nebo JEN louži?ka. No jsou fikaní :o)
bóža - Meggie to ned?lá a prcci to jako malincí taky ned?lali. Myslím, že jim došlo, že je takto lze identifikovat :o) Už pár dní jsme žádnou nehodu mimo wc nem?li, ale je fakt, že dost ?asto b?hám s lopatkou. Doufala jsem, že z toho vyrostou, ale jestli vadí použité záchody i dosp?lým fretkám, asi budu muset nakoupit další. Jinak nikde jinde nekadí a nemo?í, jen do wc nebo t?sn? p?ed.
A je docela zajímav?, že wc plné bobk? v kleci jim nevadí a smrduté bobky tam ned?lají, pouze do toho venkovního.
Bóža, jestli mi dáš adresu, pošlu Adýskovi speciální ba?kory, aby netrp?l mindrákem, že všichni u Vás mají p?ez?vky, jenom on ne :oP



Celkem upraveno 3×. Poslední úprava: martina dne 01.06. v 15:03.
Avatar

Re: kakání mimo misu a sy?ení
Zaslán uživatelem/kou: Skippy_V (IP)
Datum: 2010-04-20, 10:31
Skippi ke m? p?išel p?ed m?sícem jako sedmim?sí?ní. Když p?išel tak hned šel na záchodek a vzorov? to tam ud?lal, tak sem si ?íkal, že to bude dobré, ale není. Brzo mi za?al posouvat záchod a chdit za n?j. Po konzultaci s chovatelem jsem mu záchod zafixoval a od té doby chodí p?ed n?j. Ješt? n?kolikrát se mi šel p?edvést, jak to umí a ob?as to do záchodku ud?lá, ale jenom p?edemnou a né vždycky. Záchodky má v p?edsíni, kde p?es den bydlí 3 na 4m ?tvere?ní (veliký). Obvyklé nasazování na záchod samoz?ejm? d?lám a n?kdy se mu to poda?í, ale v noci a p?es den když nejsem doma vytvo?í toto(viz obr.)
[debustr.rajce.idnes.cz]
[debustr.rajce.idnes.cz]

D?kuju za radu



Celkem upraveno 6×. Poslední úprava: martina dne 20.04. v 11:23.

Re: kakání mimo misu a sy?ení
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2010-04-20, 10:39
asi bych mu vym?nila trojúhelníkové WC za klasický ko?i?í obdélník, dost samc? na ten trojúhelník chodit nechce.

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: kakání mimo misu a sy?ení
Zaslán uživatelem/kou: Skippy_V (IP)
Datum: 2010-04-20, 10:40
To je poslední zm?na má i ten a žádná zm?na.

Re: kakání mimo misu a sy?ení
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-04-20, 10:40
Skippy_V: P?edpokládám, že fre?ák je v pubert? :-) Takže jev celkem normální.
Krom nasazování na záchod bych ješt? i po úsp?šn? vykonaném díle fre?áka dúsledn? chválila a hlavn? odmn??ovala...ob?as to pomúže.
Obrázky žel neotev?u.
Avatar

Re: kakání mimo misu a sy?ení
Zaslán uživatelem/kou: Skippy_V (IP)
Datum: 2010-04-20, 10:44
[www.rajce.net] zkusím to ješt? takhle

Re: kakání mimo misu a sy?ení
Zaslán uživatelem/kou: Skippy_V (IP)
Datum: 2010-04-20, 10:46
S odm?nama je to t?žký nejí mi maso ani ko?i?í pamlsky, ani piškoty ani zeleninu prost? si dlabe svý granule a nic jinýho ho nezajmá. Ta souvislost s pubertou m? napadla. M? je jen líto, že kem? p?išel ?istotný a te? je prase. No jestli se to má kastrací srovnat tak budiž mu p?áno já to vydržim, ale cht?l sem to ?ešit aby si neodvykl na ten záchodek.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Skippy_V dne 20.04. v 10:51.

Re: kakání mimo misu a sy?ení
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2010-04-20, 10:55
piškoty fretka ani nesmí, rozhodn? ne jako odm?nu n?kolikrát za den. ?as od ?asu ješt? budiž.

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: kakání mimo misu a sy?ení
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-04-20, 10:58
skus jako pamlsek kousek zelené papriky...za tou se de v?tšina fretek umlátit.
Kastrací se to n?kdy spraví, n?kdy ne...n?které fretky sou prost? ?u?átka :-)
Avatar

Re: kakání mimo misu a sy?ení
Zaslán uživatelem/kou: Skippy_V (IP)
Datum: 2010-04-20, 11:07
No tos m? neuklidnila, ale on nebyl, podle mýho mi to d?lá naschvál aby si vynutil v?tší pozornost, ale já mu víc dát nem?žu, bude si muset zvyknout. Ta pani?ka co ho m?la p?edemnou s ním byla asi víc, ale já normáln? d?lám. Tak snad si ?asem zvakne. Kdyby byl normální ?un?, tak to d?lá všude.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Skippy_V dne 20.04. v 11:10.

Re: kakání mimo misu a sy?ení
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-04-20, 11:15
ano to je taky možné, že si vynucuje pozornost. Múj fre?ák (6 letý) to taky d?lá...a to se mu v?nuju snad celý ?as co sem doma...je skrátka rozmazlený :-)
Avatar

Re: kakání mimo misu a sy?ení
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2010-04-20, 11:38
podle hoven v misce se žrádlem bych tipla taky tu pubertu. to, co je kolem záchoda osobn? považuju za tcho?í úsp?ch - vícemén? správná lokalizace, jen ne úpln? p?esná trefa... :o)

nezoufej, když byl kluk d?ív ?istotný, je reálná šance, že bude zase, jen to chce opravdu and?lskou trp?livost a výdrž. a taky vym?nit záchod, v?tšinou kluci do tohodle opravdu chodit necht?jí.
jako pamlsek m?žeš zkusit n?jakou pastu - nejlíp usp?ješ asi s multivitamínovou nebo maltózovou od gimpetu. n?kdy je pot?eba jim pamlsek (jakýkoli) nacpat do tlamy a "donutit je" kousat, aby pochopili, že to je dobré. u n?kolika v?cí se mi tenhle postup osv?d?il (v?. past, po kterých se dneska m?žou utlouct)

Re: kakání mimo misu a sy?ení
Zaslán uživatelem/kou: Skippy_V (IP)
Datum: 2010-04-20, 12:01
Tak to jooo pasti?ky papá ob? náruživ? to je pravda. No budu ješt? chvíli experimentovat s hajzlíkama a stelivem a zkoušet r?zné kombinace. Snad se srovná, je to zlatí?ko mazlivý jen ty h..a.
Tak moc d?kuju za názory.

Re: kakání mimo misu a sy?ení
Zaslán uživatelem/kou: Alísek a Káka (IP)
Datum: 2010-05-02, 17:22
ahoj, mam fretecku ze zveraku kde byla na pilinach(3
m?síce) a nem?la zachudek ted se ji snazim nau?it
chodit na kockolit (v kleci).... pokazde to udela
vedle tak jsem kockolit nahradila pilinama kdyz na
ne byla zvykla a stale bez uspechu ani kdyz ji do
zachodku dam 1 hovinecko.....ted jsem dostala tip i
kdyz se mi moc nezamlouva ale dala jsem ji do klicky
hardik polity savam pry jim to smrdi .... mno a
vysledek??? Kadi primo na nej... tak co dal radite??
?
Avatar

Re: kakání mimo misu a sy?ení
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2010-05-02, 17:26
jediné, co (n?kdy) zabírá je n?kolikam?sí?ní trp?livost.
nepíšeš nic o zách?dku, jak je velký?

Re: kakání mimo misu a sy?ení
Zaslán uživatelem/kou: Alísek a Káka (IP)
Datum: 2010-05-02, 17:41
mno je rohovy, velky skoro pres celou klec... zvyva
vedle jen ani ne 5 cm a ona kadi presne tam
Avatar

Re: kakání mimo misu a sy?ení
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2010-05-02, 17:58
up?esnilas to moc p?kn?, jen škoda, že netuším, jak velká je klec, dokázala bych si mnohem lépe rozm?ry záchoda p?edstavit.

no nic, prost? trp?livost a odm??ování, n?kolik m?síc? a MOŽNÁ to vyjde.

Re: kakání mimo misu a sy?ení
Zaslán uživatelem/kou: Letty (IP)
Datum: 2010-09-15, 15:23
ahoj holky (a kluci), tak máme obdobný problém.. náš fre?ák je teda zatím po?ád miminko (2 m?síce), ale za?íná perlit.. když k nám p?išel, chodil p?kn? na zách?dek, jen tu a tam se netrefil, to jsem ho vždy okamžit? p?endala do záchodu a po vykonání pot?eby vždy náležit? odm?nila (Ferret Bits, ?ervená paprika, okurka, Gimpetka,..) pak ale za?ínal odsouvat zách?dek a kakati za n?j. to jsme vy?ešili p?ikurtováním záchodu nalepovacím suchým zipem. a on nás op?t odm?nil kakáním p?ed záchod. v?tší zách?dek tohle bohužel ne?eší, protože (samoz?ejm? hlavn? p?es noc) je schopný vyd?lat se doprost?ed cimry). když je pušt?ný voln? po byt?, tak se neobjeví nikde žádný boban..

m?j p?edchozí fre?ák tohle nikdy ned?lal, je pravda, že chodíval kakat "do prot?jšího rohu", dala jsem mu obdélníkový záchod p?es celou st?nu a vše v po?ádku, nikdy se nestalo, aby se nakakal do st?edu místnosti.

tady nepomáhá nic, hlavn? p?es noc je to hodn? šílený, je schopnej ud?lat n?kolik boban? doprost?ed voliéry, vysypat do toho granulky a ve všem se vyválet. vytírání octovou vodou není žádná p?ekážka a zkoušet ty "anti??rací" vodi?ky na vytírání mi p?ipadá zbyte?ný.. p?ipadá mi, že to d?lá natruc, že v noci spíme a nev?nujeme se mu? ..p?itom s hra?kama si hraje hezky, má tam mí?ky s rolni?kou, zav?šenýho plyšáka na gum? a p?kn? si vyhraje i sám..

non-stop u n?j být nem?žu a trestat ho ráno po probuzení (mém) nechci, p?ipadá mi to bezp?edm?nté a hlavn? ho (fyzicky) nechci trestat v?bec.

taky když p?es den couvá kamsi k rohu, k?iknu na n?j naše smluvené NE! a chci ho p?ehodit do záchodku, vyst?elí jak namydlenej blesk ven a pokvokává si, jak m? zas jednou "p?e??ral".. :))


..uff, to jsem se zas rozepsala jak bejk :D ..vlastn? jsem se cht?la zeptat, jestli máte na tohle no?ní (n?kdy i denní) ?ád?ní n?jaký "recept", nebo jestli holt musím ?ekat a doufat ve zlepšení?



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Letty dne 15.09. v 15:43.
Avatar

Re: kakání mimo misu a sy?ení
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-09-16, 09:22
Nejspíš jen ?ekat a doufat :-) a dál d?lat vše jak d?láš.
Avatar

Re: kakání mimo misu a sy?ení
Zaslán uživatelem/kou: Letty (IP)
Datum: 2010-09-17, 13:06
Johanko, toho jsem se bála :D ..záchod už nepoužívá bez "donucení" v?bec :(

..ješt? m? napadlo, nem?že to být stelivem? ..že by mu z n?jakého d?vodu nevon?l, v?tšina boban? totiž zkon?í p?ímo p?ed záchodkem (vysoký není, vleze do n?j bez problém?)
Avatar

Re: kakání mimo misu a sy?ení
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-09-17, 13:13
Jaké stelivo do záchodku používáš?
Avatar

Re: kakání mimo misu a sy?ení
Zaslán uživatelem/kou: Letty (IP)
Datum: 2010-09-17, 13:22
Mikeše.. bývalý fre?á?ek na n?j chodil v pohod?, ale je to p?ece jen nižží cenová kategorie..
Avatar

Re: kakání mimo misu a sy?ení
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2010-09-17, 13:24
pokud máš n?kde po ruce interspar, zkus molly, je to zverlit balený pro spar a vyjde ješt? levn?ji než mikeš.

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: kakání mimo misu a sy?ení
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-09-17, 13:53
Mikeše neznám, používám Zverlit.
Ale snad to i tim stelivem být múže....múj fret mn?l po operaci v kleci i venkovnim záchodky místo Zverlitu savou podložku - v kleci chodil na záchod OK, ale venku jak tam byla podložka a ne Zverlit tak záchod totál ignoroval.
Avatar

Jít na stránku:  Předchozí123
Aktuální stránka:3 z 3


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist