Jít na stránku:  123Další
Aktuální stránka:1 z 3
kakání mimo misu a sy?ení
Zaslán uživatelem/kou: V?ra Hasmanová (IP)
Datum: 2005-09-19, 20:43
[email]Prosím pora?te jak odnau?it moji Cherrynku, aby nechodila vedle záchoda, ale na záchod. N?kdy dva dny je vše v po?ádku a n?kdy to zas d?lá vedle.Když je na volno v byt?, tak si také odsko?í jinam.Mám ji tam dát ješt? jeden záchod ?Buded pak chodit do té klece?Jsou nám 4 m?síce.

Druhý dotaz zní.?Dost ?asto sy?í i p?i h?e.Vím, že když ji n?co zakážu sy?í, ale n?kdy sy?í i když okolo ní jen projdu.Díky [/email]



Celkem upraveno 4×. Poslední úprava: martina dne 01.06. v 15:04.

Re: kakání mimo misu a sy?ení
Zaslán uživatelem/kou: Uju (IP)
Datum: 2005-09-19, 20:55
Já to vy?ešila v?tším WC a je v kleci vše OK. Ale v byt? to je mizérie:-(



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: martina dne 08.06. v 21:39.

Re: kakání mimo misu a sy?ení
Zaslán uživatelem/kou: V?ra Hasmanová (IP)
Datum: 2005-09-19, 21:04
Já mám docela velké WC rohové akorát se vešlo pod schody, ale pro? to dva dny umí a další dva dny ne?

Re: kakání mimo misu a sy?ení
Zaslán uživatelem/kou: Uju (IP)
Datum: 2005-09-19, 21:09
To mi Mates d?lal dost ?asto a myslím, že to bylo když jsem používala jako stelivo Mikeše. Zm?nila jsem stelivo a je to OK jo a samo ten WC

Re: kakání mimo misu a sy?ení
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-09-19, 21:20
V?ra Hasmanová:
Pokud si myslíš, že sta?í záchod pouze v kleci, tak to je spíš vyjímka velice málo u fretek b?žná. Fretka pot?ebuje MIN. 1 záchod v jedné místnosti. Pokud je ale záchod jenom v kleci, tak s velkou pravd?podobností se vykadí jinde až to na ni p?ijde. Fretka pot?ebuje záchod VID?T na vlastní o?i, jinak to hodí, jinde. Pokud je místnost ?lenitá (t?eba chodba a kuchy? dohromady) je t?eba záchodk? víc. Já mám v kuchy?i 2 a teprve po aplikování toho druhého (mimo klec) jsem dosáhla úsp?chu a všechny fretky chodí do záchodk?.

wc+



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: martina dne 10.06. v 20:58.
Avatar

Re: kakání mimo misu a sy?ení
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2005-09-19, 21:20
Vydrzat! Kluci (a holka - tezko se mi zvyka :-)maji u sebe v pokoji 4. Prvnim krokem je dostatek zachudku na mista, kam pravidelne chodi. Kde zachudek byt nemuze, pridej nekolik pelisku - stare teplaky, svetry, tricka... A vzdycky kdyz jde vedle, okamzite po ni skocit a dat ji do zachudku. Chce to cas, ale nesmis polevit. Jedine tehdy se ti odvdeci 100% cistotnosti.
Avatar

Re: kakání mimo misu a sy?ení
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2005-09-20, 10:55
Chce to opravdu víc záchodk? a do míst, kde nej?ast?ji "chodí vedle" :o)
O kakání i sy?ení je tady ur?it? spousta diskusí - zkus si to vytáhnout z t?ch starších.
Sy?í opravdu i p?i h?e a kupodivu kvokají (tedy alespo? Vendelín), když se jim n?co d?je - nap?. ho mlátí kocour nebo mu šlápnu na noži?ku :o)
Avatar

Re: kakání mimo misu a sy?ení
Zaslán uživatelem/kou: V?ra Hasmanová (IP)
Datum: 2005-09-21, 20:24
Všem moc d?kuji.Budu muset ud?lat nápravu je pravda, že máme byt velký a nem?že to n?kdy stihnout.Dob?e aspo? o dva záchody.Jaké používáte všechny rohové ? Aby to n?jak vypadalo co?Díky[/b]

Re: kakání mimo misu a sy?ení
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2005-09-21, 20:30
no myslim ze ja se neobejdu ani bez ctyr zachodu - i tak se najde vzdy nejaka potvora co jde vedle =o/
jinak syceni nejcasteji to dela Silver - naposledy na sraze, kyz jsme ho fotili jako viteze s medailema - tak zasycel, co se jako opovazuju nanej mirit tim fotakem.. ;oD
kdyz nejake fretce prislapnu ocasek nebo packu tak zakvokaji ale hooodne nevrle.. :o)
Avatar

Re: kakání mimo misu a sy?ení
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2005-09-21, 20:31
Mame rohove, ale zacinam toho litovat. Mame tech cunatek o neco vic a do rohovych se kluci vybaveni na zimu nevejdou :-(
Avatar

Re: kakání mimo misu a sy?ení
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-09-21, 20:32
Já mám obdelníky. Zvolila jse ty Floppy st?ny - ?ily ten s odkláp?cími boky, kv?li mladým, ale tenhle záchod má i trochu vyšší st?ny, než klasický obdelník. Samec mi jej nep?ekadí.
Avatar

Re: kakání mimo misu a sy?ení
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2005-09-21, 20:33
Na to jsem se prave chtela zeptat, Jordi. Take o nich uvazuju, ale uz mame jednu smouhu na tapetach ve vysce asi 30 cm, tak mam docela strach, kde by to mohlo pristat priste :-)
Avatar

Re: kakání mimo misu a sy?ení
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2005-09-21, 20:39
Ja myslim ze do rohoveho nejvetsiho se vejdou s prehledem.. Klukum pres to ze maji uz 1600g stale jeste zbyva nejakej kus.. Jinak do tech mensich bych vubec nesla a nejsis ani do krytych..
Avatar

Re: kakání mimo misu a sy?ení
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2005-09-21, 21:12
O rohovem nejvetsim neni pochyb, ten je proste super, ale u nas maji jenom pro velke kocky, tudiz uz tam neni snizeni vlez. Do toho by mi nesli :-( Ale i tak bychom mohli mit jenom jeden, protoze se nam jinam ten nejvetsi nevejde (a proc asi? No ano, milacci si totiz nasli mistecka jedine u dveri!).
Avatar

Re: kakání mimo misu a sy?ení
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2005-09-21, 21:51
No u dveri ho taky nemam - uz zacinam premyslet o nejakem "prototipu" asi si udelam zachod ktery pujde na dvere - protoze nejoblibenejsi misto u nas je taky u dveri =o/
Avatar

Re: kakání mimo misu a sy?ení
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2005-09-21, 21:59
Za dvermi mame ty malicke, kam se nevejdou ani ty, tam je hadr a pelisek. Pelisky mi nastesti respektuji. Az si zvyknou, tak se daji zase odstranit a je klid. Uz jsme to tak zvladali, ale prisla Annie a pelisky musely prijit zase na radu. Ovsem problem nastane, kdyz je zed dlouha (odhad) 120 cm, dvere 80 cm, v kazdem rohu si vydupali zachudky (tj. z kazde strany dveri jeden) a chodi mezi ne!!! Tak to uz bych vazne vrazdila, a kdyz ne, tak jak to vyresit jinak... Asi hadr rovnou pred dvere.. Tak me napada, mozna bych mohla zkusit tenkou rohozku na lino. Dvere otevru a pro fretule by to mohl byt pelisek... asi to vyzkousim :)
Avatar

Re: kakání mimo misu a sy?ení
Zaslán uživatelem/kou: mario (IP)
Datum: 2005-09-22, 16:02
Dvere? tak rikate tomu kusu zdi, kterej jde vsude otevrit tak na 20cm skviru?
Ene: Jo a na rohozce bude bobanek, kterej rozetres dverma :-P a ze vim o cem mluvim... bohuzel

I kdyz ted klepu na drevo vse je maximalne do 5 cm od zachudku a taky uz jen nekdy
Avatar

Re: kakání mimo misu a sy?ení
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2005-09-22, 16:44
no tak to u nas sem zkusila zase hadr za dvere - rano bobky na druhe strane dveri... oni maji proste dny kdy jsou hodni - pred panickou vzorne na zachudek a pak jsou dny kdy vubec.. Ted se rozhodli ze je fajn chodit za klec =o/ co sem prisla po par hodinach z prace vyslovene nasr... a to byly dve v kleci :o( obcas si myslim ze zesilim.. no dneska bude nejspis komplet cisteni koberce..
Avatar

Re: kakání mimo misu a sy?ení
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2005-09-22, 17:23
Mario, to by mi ani tak nevadilo. Za pokus to stoji. Ta rohozka se da vzdycky vyhodit..
Avatar

Re: kakání mimo misu a sy?ení
Zaslán uživatelem/kou: Uju (IP)
Datum: 2005-09-23, 14:29
Yasmin: Má to cenu?

Re: kakání mimo misu a sy?ení
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2005-09-23, 23:08
jestli to cisteni koberce, tak jo - sundat ho nemuzu (je uplne "novej" a prilepenej) a smrad cuchat taky nechci.. =o) jen stale neni cas to vycistit..
Avatar

Re: kakání mimo misu a sy?ení
Zaslán uživatelem/kou: V?ra Hasmanová (IP)
Datum: 2005-10-06, 23:34
[b][/b]znovu se k tomu vracím. Poslední dobou je to ješt? horší a kdybych dala deset záchodk? tak ji nic ne?íkají.Dokonce jsem místo steliva dávala toal.papír a i tak to ignoruje.Dám ji do klece do r?žkú r?zné hra?ky a i ty je schopna posr...
Nedávno se vyd?lala vedle své misky na žládlo.
Je nám už p?t m?síc? a tak nev??ím , ve zlepšení.

Re: kakání mimo misu a sy?ení
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-10-06, 23:43
5 m?síc?? To p?icházejí fretky do puberty. zkoušejí co se dá, a ?lov?k si n?kdy p?ipadá, že ta fretka to snad ani nechápe. Jenže ona chápe, ale zkouší své meze - tedy lidské nervy.
Avatar

Re: kakání mimo misu a sy?ení
Zaslán uživatelem/kou: Josef (IP)
Datum: 2005-10-07, 00:11
Já mám 5 m?s. fre?áka docela už chodil na záchod, ale najednou cvak a na záchod jde jenom když nad ním stojím a jsme doma. Jinak jak zjistí že nikdo není doma nebo se ho delší dobu nevšimneme když se mylospán urá?í probudit tak je schopnej zane?ádit tak klec že se musí celkov? umejt a nad?lási i do žrádla. Puberta se za?íná dokonale projevovat.

Re: kakání mimo misu a sy?ení
Zaslán uživatelem/kou: BuboPaegas (IP)
Datum: 2005-10-07, 13:28
Náš Fredy už má 4 roky bydlí v p?epravce pro ko?ky (v kuchyni) a má volný výb?h, n?kdy i po celém byt?. Záchody má dva, protože jsme se nedávno st?hovali, po?kali jsme až si najde místo sám. Jako podklad používáme noviny nebo reklamní letáky (o ty v dnešní dob? není nouze). Jak už tady n?kdo psal, nejhorší je když se vzbudí, to je chvíli zmatený a n?kdy ute?e na chodbu, ale pokud jsou dve?e do kuchyn? zav?ené, jde na své místo pokaždé neomyln?. V situaci kdy nespí a poletuje po byt?, p?i svých objevitelských cestách, se taky vždy vrátí do kuchyn? na své záchodky.

Re: kakání mimo misu a sy?ení
Zaslán uživatelem/kou: Verka (IP)
Datum: 2005-10-24, 19:18
Vždy, když mi jde má frete?ka mimo zach?dek,tak vezmu tepova? a koberec vy?istím,ale zdá se mi,že to po?ád z n?j cítím.Nemáte n?jaký typ jak tomu zápachu zamezit?

Re: kakání mimo misu a sy?ení
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2005-10-24, 19:35
já vím, že to zní drsn? (taky se mi do toho nechce), ale na tohle platí jediné:
VYHODIT KOBEREC! :o)

Re: kakání mimo misu a sy?ení
Zaslán uživatelem/kou: novatje (IP)
Datum: 2005-10-24, 19:44
Ahoj, ze syceni si nic nedelej. Nase Samy sycela pres dva mesice, porad. Kdykoliv sla kolem tak zasycela i kdyz si ji nikdo nevsimal. Jakejkoliv konatak se odehraval se sycenim i na Maxe sycela v pelisku. My si toho nevsimali a ono ji to casem preslo. Cistic zachudek casto? my mame jeden v kleci a staci, jen tan nesmi byt moc nadelano, to pak jde Max do rohu pokoje.Takze trikrat denne vybirat.o) A kdyz jsem zkousela vonavou podestylku, tak byly hovinka vsede jen v zachodu ne.
Avatar

Re: kakání mimo misu a sy?ení
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2005-10-24, 22:34
Jo novajte - jenze nektere fretky nejsou tak"dokonale" jako ty tvoje a proste ten zachod v te kleci je moc daleko ;o) Proto radeji dva.. A jinak pri peti fretkach bych to nestihala ani 5x denne - ale to se tyka jen me ;o)
Avatar

Re: kakání mimo misu a sy?ení
Zaslán uživatelem/kou: novatje (IP)
Datum: 2005-10-25, 11:21
Yasmin, nejsou dokonaly, smej jen do obyvaku a ten neni moc velkej a klec stoji presne uprostred. A Max dostane pokazdy odmenu za zachod, takze tam chodi strasne rad. Vleze tam chvili setrva a pak si jde pro odmenu, ale nic tam neudela. Kolikrat ho musim vratit a to treba petkrat, nez tam ten bobek hodi. Ale trvalo to dlouho, nez jsem ho naucila na zachod. kdyz jsem si ho vzala, tak byli hovinka vsude, pritel nas chtel vsechny vyhodit.
Avatar

Jít na stránku:  123Další
Aktuální stránka:1 z 3


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist