Aktuální stránka:7 z 19
Re: Recept (nejen) pro Pavla
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-10-26, 19:35
ješt?, že neumím tak dob?e anglicky =)
Avatar

Re: Recept (nejen) pro Pavla
Zaslán uživatelem/kou: selly (IP)
Datum: 2006-10-26, 19:51
Markét-to má být zakrslý králí?ek?já m?la "zakrslýho",ale vyrostla z n?j p?kn? velká svi?a :o)



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: selly dne 26.10. v 19:51.

Re: Recept (nejen) pro Pavla
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-10-26, 20:43
Zakrslého králí?ka jsem m?la jen jednoho - poda?ilo se ji dochovat do velikosti králíka b?žného, zatímco králíky b?žné do velikosti do rozm?r? naprosto nelisdkých, tedy nekráli?ích. Na avataru je chudák nebožtík Arturek, který um?el týden po Vendelínovi. :o(




matka fretka - Angláni nikdy nem?li dobrou kuchyni, o kuchtách nemluv?. :o))) Ale chápu to - tcho?ové králí?ky milujou, koneckonc? proto byli chováni...."již sta?í ?ímané..." ;o)))))
Avatar

Re: Recept (nejen) pro Pavla
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-10-26, 20:44
mamka, když byla malá, m?la králíka a ten za ní hopskal a papal s mamkou ?ízky a lentilky ... =)
Avatar

Re: Recept (nejen) pro Pavla
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-10-26, 20:52
amonnia - no to snad ani nepiš nahlas - to o t?ch lentilkách a ?ízkách :o))), matku fretku a jiné omejou! :o)))
I když na druhou stranu - proti gustu, žádný dišputát :o))))
Avatar

Re: Recept (nejen) pro Pavla
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-10-26, 20:54
maminka byla malá =) a kdybych v té dob? byla, tak jí to s klidným srdcem vysv?tlím =) pro klid všech ?arod?jnic =)
Avatar

Re: Recept (nejen) pro Pavla
Zaslán uživatelem/kou: bóža (IP)
Datum: 2006-10-26, 20:58
tehdy byly zví?átka náký odoln?jší asi,a taky ty lentilky byly lepší.


no a m? koza sežrala násobilku,a ani se na to nebral ohled ve škole,že ji od tý doby neumím.A koza to p?ežila celkem spokojen?.

Re: Recept (nejen) pro Pavla
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-10-26, 21:02
a ješt? t? sprdli, cože si to vymýšlíš =)

btw, božo, máš n?jaké nové fotky poppynkY?
Avatar

Re: Recept (nejen) pro Pavla
Zaslán uživatelem/kou: bóža (IP)
Datum: 2006-10-26, 21:06
ešt? neeee,ona se nechce nechat,vopice jedna skákavá,ted lítá se Sv?tluškou,tak to jde v?bec blb? digoušem,zlatý mechanický fotoaparáty!

Re: Recept (nejen) pro Pavla
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-10-26, 21:12
tak až bude spinkááááttt...
Avatar

Re: Recept (nejen) pro Pavla
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2006-10-27, 07:47
bóža: D?kuji za recept, vypadá lákav?. Pak dám v?d?t, jak jsem dopadla :o)

MF: Ano, inspiraci jsem našla v poradn? :o) Budu zlá a fretkám nedám ochutnat!

Markéta: Králík je zcela anonymní, mražený a balený. Neanonymního králíka bych taky spapat nemohla :o(

Jo, a recept na fretku znám jen jediný. Nejprve fretku hbit? ulovíme, pak p?evrátíme na záda, zru?n? p?idržíme a potom už jen mazlíme, mazlíme a mazlíme :o)))
Avatar

Re: Recept (nejen) pro Pavla
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-10-27, 19:01
Na tcho?e mám taky jeden recept - když zlobí. ALE POUZE PRO ZKUŠENÉ TCHO?A?E!!! NEBEZPE?Í ZRAN?NÍ!!!

Zlobícího a zmítajícího se tcho?e uchopíme, pravou rukou držíme hlavi?ku (aniž bychom ji utrhli, a? je to naše jediná myšlenka:o))), levou rukou držíme prdelku, zadní nožky...prost? cokoli, co se tam dole zmítá. Zuby jemn? stiskneme a povytáhneme k?ži na h?bítku. Nenecháme se odradit vzteklým sy?ením, kdyby ho to bolelo, je?í :o)
Držíme asi tak p?l minuty, výhr?žn? huhláme a snažíme se nekýchnout nebo nevyprsknout smíchy:o)

Odm?nou nám bude bu? strašliv? uražený, tudíž nezlobící tcho?, nebo strašliv? rozdovád?ný tcho?, který p?edvádí nejvyšší hupa hupa svého života, padá z té výšky na záda a hlavu a my pot?ebujem pemprsku a kyslík pro svou vlastní pot?ebu:o))))
Avatar

Re: Recept (nejen) pro Pavla
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2006-10-27, 20:49
Já pokládám za nejrychlejší recept ?ínu s rýžovými nudlemi. Za dvacet minut jíme!
Chce to ?erstvé ku?ecí prsa naložit v oleji a sojové omá?ce s n?jakým ko?ením (zázvor, s?l, pep?, bylinky, kari, ?i n?co jiného), rýžové nudle sta?í namo?it v horké vod? z kohoutku ?i z rychlovarné koncice. Než se osmahne maso prudce na oleji, nudle nabobtnají a zm?knou. Pak, když je maso osmahlé ze všech stran (je to minutka takže opravdu rozžhavit pánev a pak je to hned), p?idáme scezené nudle a dochutíme sojovkou.
K masu m?žeme p?idat papriku nakrájenou na nudli?ky a cibuli na proužky/m?sí?ky-taky osmahnout na oleji. Bu? na jiné pánvi nebo p?ed smažením masa a pak dát bokem.
Pak je k tomu perfektní majda, ve které se dá smá?et maso jakéhokoli tipu (karbenátky z ku?ete v?etn?): rozmícháme protlak s meru?kovou marmeládou(1-2 lži?ky), p?idáme sojovku dle chuti a pak bu? cibuli na kosti?ky nebo rozma?kaný ?esnek. M?amka od šéfkucha?e Vietnamky je na stole! Pro obratné kucha?ky opravdu ob?d za p?l ho?ky hotov!
Jinak maso samoz?ejm? m?žeme naložit dop?edu...
Avatar

Re: Recept (nejen) pro Pavla
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2006-10-30, 10:21
bóža: Králík se povedl a dokonce chutnal! D?kuji za recept, n?kdy zase zopakuji!
Mimochodem, když p?ítel p?išel s otázkou, cože se to rozmražuje v kuchyni na lince, odpov?d?la jsem: ko?ka :o)))
Avatar

Re: Recept (nejen) pro Pavla
Zaslán uživatelem/kou: bóža (IP)
Datum: 2006-10-30, 10:24
prej to chutná stejn? :o)))...kor na tom thymiánu

Re: Recept (nejen) pro Pavla
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2006-10-30, 10:28
Já nevím, ko?i?ku já ješt? nepapkala :o))) Ale možné to je!
Avatar

Re: Recept (nejen) pro Pavla
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2006-10-31, 12:01
Hermelín v listovém t?st?
T?sto si rozválíme a rozd?líme na 4 díly.
4 menší hermelíny: položíme na t?sto a posypeme jakým koliv salámem (já to d?lám bez masa) cibulkou, paprikou a ?ímkoliv co máme rádi. M?žeme p?idat ke?eup nebo jinou zálivku, op?t podle chuti. Balí?ek zabalíme, pomažeme vejcem a dáme do rozeh?áté trouby, cca 20 min na mírném plameni. Jako p?íloha sta?í salát, neb je to dost syté.
Avatar

Re: Recept (nejen) pro Pavla
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2006-10-31, 14:14
Hmmmmm Ivkoooo to vypadá dob?eeee :-) slint slint :-D p?i nejbližší p?íležitosti ozkouším :-)

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]

Re: Recept (nejen) pro Pavla
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2006-10-31, 14:16
Je to móóc dobrou?ký a hlavn? rychlovka..
Avatar

Re: Recept (nejen) pro Pavla
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2006-10-31, 14:20
Zásadní klady :-D

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]

Re: Recept (nejen) pro Pavla
Zaslán uživatelem/kou: bóža (IP)
Datum: 2006-10-31, 14:34
on je hermouš dobrej i jen ope?enej na másle,nijak neobalenej,pomalu ,dokud se tak jako nenafouke,s bramb?rkama a raj?atama jako p?ílohou.Vé?a natošup.

A pak taky v bramborákovým t?st?,to je úža úža.A to jde i s nivou,eidamem,nebo i namíchat to jde,kousky sýr? položit na placku bramborákovýho t?sta na pánvi,nechat trochu zapéct,p?ikrýt troškou t?sta,oto?it a dopéct.Ježíšku nechte toho já mam hlad!

Re: Recept (nejen) pro Pavla
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2006-10-31, 14:37
Tak si ho hla?...:-)
Avatar

Re: Recept (nejen) pro Pavla
Zaslán uživatelem/kou: JIRKA (IP)
Datum: 2006-11-04, 11:22
Mn? už taky te?ou sliny.
Avatar

Re: Recept (nejen) pro Pavla
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-11-24, 14:57
Holky, nemáte n?jaký dobrý recepty na váno?ní cukroví?
Avatar

Re: Recept (nejen) pro Pavla
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2007-10-22, 12:56
Koukám, že poslední majdin dotaz za?íná být znova aktuální! :o))))

Ale te? jinak - pot?ebovala bych poradit, co ud?lat s nespavostí. Poslední noci strašn? blb? spím, zdají se mi zlé sny (že si m?j p?ítel vlastnoru?n? utrhl hlavu a podobné nesmysly).
Tabletky, prosím, nee. Up?ednost?uji bylinky.
Avatar

Re: Recept (nejen) pro Pavla
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2007-10-22, 12:58
Hm, to je úchylný...p?iblblý váno?ní pe?ení..pfuj..:-)))
Jinak na nespavost je medu?ka a t?ezalka....a být tebou koupím si takovej polštá?ek, který je napln?ný bylinkami proti nespavosti, krásn? to voní a krásn? se usíná.......:-)



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: majda dne 22.10. v 13:00.
Avatar

Re: Recept (nejen) pro Pavla
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-10-22, 13:01
Mirim, mn? pomáhali k dobrému spánku ve?erní procházky a celkov? zvýšit denní dávku pohybu...t?eba jít kus do práce a z práce p?šky...
Avatar

Re: Recept (nejen) pro Pavla
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2007-10-22, 13:06
Mirim, já mám podobný problém.. Akorát, že m? se zdají horory ve stylu toho, že mi n?kdo zabil zví?e.. T?eba dva dny po sob? se mi zdálo, že mi n?kdo utopil ?in?ilu ve van?, nedávno se mi zdálo, že mi vyhodili fretku na mráz a on tam zmrznul:( Jsou to sice jen sny, ale mám po probuzení hr?zu, jestli se jim n?co nestalo nebo co se teda vlastn? d?je, totální zmatek.. Zajímalo by m?, pro? se mi tohle zdá:(
Avatar

Re: Recept (nejen) pro Pavla
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-10-22, 13:07
prodávají se už namíchaný ?aje,obsahují v?tšinou chmel + další byliny.U bylinek je blbý že na nespavost zabírají až tak po dvou týdnech pravidelnýho užívání.
M? pomáhá teplý mlíko ve?er vypít,s kapkou rumu a medu t?eba :o)

Re: Recept (nejen) pro Pavla
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2007-10-22, 13:07
majdo, kde se prodávají ty polštá?ky?

Johanko, do práce i z práce chodím p?šky, neb to mám asi ?tvrt hodinky. Ale ty ve?erní procházky jsou dobrý nápad, možná p?emluvím i n?jakého z našich tcho??, aby šel se mnou a d?la mi ochranku. :o)))
Avatar

Aktuální stránka:7 z 19


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist