Aktuální stránka:15 z 19
Re: Recept (nejen) pro Pavla
Zaslán uživatelem/kou: zzelvickaa (IP)
Datum: 2008-10-29, 12:15
Avatar

Re: Recept (nejen) pro Pavla
Zaslán uživatelem/kou: Aniii (IP)
Datum: 2008-10-29, 12:15
díky želví :-D promluvím si o tom s tou kamarádkou, co má více zkušeností...t?eba mi vymyslí n?jakou náhradu za šleha?ku...
Avatar

Re: Recept (nejen) pro Pavla
Zaslán uživatelem/kou: Aniii (IP)
Datum: 2008-10-29, 12:16
wow, mléko bez laktózy...dobý, te? ješt? v?d?t cenu a nezhroutit se z toho :D
Avatar

Re: Recept (nejen) pro Pavla
Zaslán uživatelem/kou: Aniii (IP)
Datum: 2008-10-29, 12:18
prodejny...hehe...?erný most, bud?járna, vršovice...n?co dál od centra by nem?li? :-D

Už se vidím, jak jedu n?kam na bud?járnu pro mlíko, dám za n?j zbytek pen?z co u sebe mám a pojedu zpátky:-D
Avatar

Re: Recept (nejen) pro Pavla
Zaslán uživatelem/kou: zzelvickaa (IP)
Datum: 2008-10-29, 12:19
ceny tady [eshop.mlekobezlaktozy.cz], na bud?járn? ti ho klí?o koupim:-)
Avatar

Re: Recept (nejen) pro Pavla
Zaslán uživatelem/kou: Aniii (IP)
Datum: 2008-10-29, 12:25
No dob?e, tak ty ceny nejsou tááák d?sivé...40K? za litr mléka:-D ale jako smetana je za 29:-D

Škoda, že jsem informace o intoleranci laktózy nem?la d?ív...docela hodn? by mi to prosp?lo...mám to potvrzeno krátce. kdybych to v?d?la d?ív, hodn? v?cí by se dalo ud?lat jinak a já bych furt nemarodila...onehdá jsem ?etla, že každý 10 tím trpí...ale málokdo to ví...
Avatar

Re: Recept (nejen) pro Pavla
Zaslán uživatelem/kou: zzelvickaa (IP)
Datum: 2008-10-29, 12:34
kde ti to zjist?j? nebo spíš jak?
Avatar

Re: Recept (nejen) pro Pavla
Zaslán uživatelem/kou: Aniii (IP)
Datum: 2008-10-29, 12:42
v podstat? jsem ?ekla doktor?m co m? trápí a oni došli k názoru, že to tak je...n?jak zvláš? mi to nezjiš?ovali, mluvili jsme jen o mých st?evních problémech...
Avatar

Re: Recept (nejen) pro Pavla
Zaslán uživatelem/kou: Aniii (IP)
Datum: 2008-10-29, 12:43
takže v podstat? to potvrzeno nemám, ale od té doby, co se vyhýbám mlé?ným výrobk?m mi je líp...jen neumím odolat sýr?m :-(
Avatar

Re: Recept (nejen) pro Pavla
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2008-10-29, 12:47
takze kdyz se po skoro kazdym jidle clovek po*ere, tak to muze byt timhle, jo? :-) kdyz ja to mam asi od nervu :-(

Re: Recept (nejen) pro Pavla
Zaslán uživatelem/kou: Aniii (IP)
Datum: 2008-10-29, 12:49
Je to možný...
Avatar

Re: Recept (nejen) pro Pavla
Zaslán uživatelem/kou: zzelvickaa (IP)
Datum: 2008-10-29, 12:50
klokouši, když si dáš dort 007 a na to 4xflying kangaroo tak bych ?ekla, že problém nemusí být jenom v laktóze:oD
Avatar

Re: Recept (nejen) pro Pavla
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2008-10-29, 12:52
ty vole, no to by bylo vesely

Re: Recept (nejen) pro Pavla
Zaslán uživatelem/kou: Aniii (IP)
Datum: 2008-10-29, 12:54
Hele po ?ty?ech flying kangaroo by bylo veselo a obsazený záchod i bez intolerance na laktózu :-D
Avatar

Re: Recept (nejen) pro Pavla
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2008-10-29, 13:05
nahodou ja mela minule 3 slovy tri :-) a v pohode :-)

Re: Recept (nejen) pro Pavla
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2008-10-29, 16:19
V tom p?ípad? bylo v koktejlu málo alkoholu, nebo by to cht?lo dorazit se tím Martini :o)))
Avatar

Re: Recept (nejen) pro Pavla
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2008-10-29, 17:49
pro vysvetleni: v pohode byl zaludek, nozicky a jazyk se malinko motal :-) ja toho moc nevydrzim :-)

Re: Recept (nejen) pro Pavla
Zaslán uživatelem/kou: PxNxDx (IP)
Datum: 2008-10-29, 18:23
už to na to nem?žu koukat, pá? se mi sbíhaj sliny a v nejbližší dob? 007 vyzkoušim :o) jen doufám, že nedopadnu jako klokan a nepote?e mi to z piškotu pry?...u m? je to zcela možný i bez prošlýho pudinku:o))

Terinka & Toník
[www.tchorenky.websnadno.cz]
Barinka a Batynka
[potkanky.websnadno.cz]
Avatar

Re: Recept (nejen) pro Pavla
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2008-10-29, 18:39
Tak jsem neodolala a vyzkoušela si dort 007 samostatn?, a? tu nejsem za tu, která tu píše recepty, které vlastnoru?n? neud?lá.
Tentokrát jahodová variace. Je to fakt m?amózní! :o))) Komu chutnal s mandarinkami, doporu?uji vyzkoušet!
Avatar

Re: Recept (nejen) pro Pavla
Zaslán uživatelem/kou: olsiha (IP)
Datum: 2008-10-29, 19:36
Tak se taky musím pochlubit. Dort 007 jsem ud?lala p?esn? podle návodu a povedl se hned, je bezvadný.A to nejsem žádná kucha?ka, já rad?ji uklízím než va?ím a pe?u. Díky za takové recepty a více takových a budu na stará kolena vzorná ženuška.Všem dobrou chu?!
Avatar

Re: Recept (nejen) pro Pavla
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2008-10-29, 19:48
takze zensky jedny zmlsany :-) jelikoz mi zbyl krem, nabehla jsem do tesca pro korpus a NEMELI!!!! priznejte se, kdo vsechny jste delaly 007 !!! :-) :-) :-)

Re: Recept (nejen) pro Pavla
Zaslán uživatelem/kou: PxNxDx (IP)
Datum: 2008-10-29, 21:22
Já ne, m? to ?eká zejtra, dneska jsem byla nakoupit vše pot?ebný...ale korpus bude vlastní...s tím kupovaným jsem zatím nem?la moc dobrý zkušenosti

Terinka & Toník
[www.tchorenky.websnadno.cz]
Barinka a Batynka
[potkanky.websnadno.cz]
Avatar

Re: Recept (nejen) pro Pavla
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2008-11-01, 11:48
hlásím, že jsem v?era ud?lala 007, je báje?ný, jen se bojím t?ch tuk? :-D

ud?lala jsem ho z mandarinkového kompotu a dneska ráno jsme si ho tak dávali a je zajímavé, že v tom kompotu nikdy žádná pecka nebyla a F14 hned jednu našel :D :D :D

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Recept (nejen) pro Pavla
Zaslán uživatelem/kou: adelaida (IP)
Datum: 2008-11-01, 12:21
No to jsou prost? chlapi : z jallové krávy vymámí tele a z mandarinkového kompotu pecku! :-))

Alfréd , Ela a Enya : kdo p?ežije fretku p?ežije všecho

útulek pro fretky v Ostrav?
Avatar

Re: Recept (nejen) pro Pavla
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2008-11-01, 22:49
Tak jsem musela zh?ešit :-) a samoz?ejm? se mi to vymstilo :-) pecku jsem te? našla já :D :D :D



Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Recept (nejen) pro Pavla
Zaslán uživatelem/kou: Aniii (IP)
Datum: 2008-11-01, 22:51
Kde berete ten peckovatej kompot???

To já zh?ešila a pak jsme se posílala...jak jsme byla správn? nazvána, jsem masochista...a dnes jsem zh?ešila znovu...a znovu mi bylo zle...našt?stí je dort už sežrán a tak už h?ešit nebudu...hurááááá
Avatar

Re: Recept (nejen) pro Pavla
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2008-11-01, 23:01
Albert na Palmovce .... jeste, ze je tady jeste Billa :D

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Recept (nejen) pro Pavla
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2008-11-01, 23:39
Tak 007 op?t v akci!! Nakoupený suroviny a pon?vadž zítra má p?ijet na návšt?vu Kví?ala a možná i Petra p. se Zdeninou,tak bude znova ale tentokrát v jahodové variaci a korpus rozkrojím a namažu marmoškou :-)
Avatar

Re: Recept (nejen) pro Pavla
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2008-11-01, 23:47
tak ja mela 007 uvnitr korpusu (nosal mi koupil ne ten nizkej, ale jakoby dva tenky co se davaj na sebe), takze jsem mrskla krem dovnitr (a mandarinky jsem v tom mixla, aby tam nebyly kusy a drzely ty dva korpusy pri sobe) a pak zbytek jeste namazala na to, zalila tmavou cokoladovou polevou a ozdobila cikcak bilou polevou, nosal i starej nosal se oblizovali az za usima :-)

Re: Recept (nejen) pro Pavla
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2008-11-02, 09:33
Zapékané hov?zí

Hov?zí zadní nebo hezké hov?zí p?ední nakrájíme na plátky a s ko?ením (s?l, pep?, nové ko?ení, bobkový list, co kdo má rád) dusíme nejlépe v tlakovém hrnci do m?kka.
Pak plátky hov?zího p?endáme do zapékací mísy nebo peká?e, zalijeme š?ávou, která nám vznikla p?i dušení, tak, aby byly plátky cca z poloviny pono?ené. Pokapeme je ke?upem a ho??icí, na každou porci, kterou z toho hodláme ud?lat, vklepneme 1 vejce. Celé to zasypeme strouhaným sýrem. Potom mísu nebo peká? šoupneme do trouby a nezakryté zapékáme.

P?íloha: brambory na jakýkoli zp?sob, my k tomu up?ednost?ujeme kaši.

Dobrou chu?!



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Mirim dne 02.11. v 10:11.
Avatar

Aktuální stránka:15 z 19


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist