Jít na stránku:  Předchozí123Další
Aktuální stránka:2 z 3
Re: upozorn?ní pro ú?astníky srazu 11.9
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2005-09-14, 12:12
Nacucávám je melounem, ten v?tšinou jedí samy.
Avatar

Re: upozorn?ní pro ú?astníky srazu 11.9
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2005-09-15, 14:20
Tak jsme se také p?idali do klubu fretek s virózou :o(
Karrie v?era odpoledne vytvo?ila 2 louži?ky místo hovínek - jednu zelenou a druhou žlutou, byla spavá a t?ásla se... Na nic jsme ne?ekali a pou?eni p?edešlou virózou jsme ihned za?ali Karrii i Krakena ládovat Probicanem a hned ve?er jsme zajeli na veterinu. Dostali oba, Kariie lé?ebn? a Kraken preventivn?, injekci depotních ATB.
Dnes ráno byl Krak v naprostém po?ádku a Karrie rozhodn? nebyla horší, spíš o krapek lepší :o) Jen pít moc nechce, potv?rka, tak to s ní zase za chvíli p?jdu probrat. Nejprve po dobrém - s miskou vody, pak možná zase po zlém - se st?íka?kou...
Avatar

Re: upozorn?ní pro ú?astníky srazu 11.9
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka redakce (IP)
Datum: 2005-09-15, 14:50
Už zase? Ach jo. Musím zaklepat, naše mršky OK, ale je fakt, že je cpu Probicanem p?ed vycházkami preventivn?. Lítá te? spousta hnusných vir? a jsou fakt všude :o(

Re: upozorn?ní pro ú?astníky srazu 11.9
Zaslán uživatelem/kou: mario (IP)
Datum: 2005-09-15, 17:53
Trosku z jineho soudku ale jde o nemoc
zkuste mi poradit Leela porad kasle, a vyfrkava hlen z nosiku co by na to mohlo pomoct?
Avatar

Re: upozorn?ní pro ú?astníky srazu 11.9
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (IP)
Datum: 2005-09-15, 20:38
veteriná?(ka).
Avatar

Re: upozorn?ní pro ú?astníky srazu 11.9
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2005-09-15, 21:51
Sv?cená voda ???

Re: upozorn?ní pro ú?astníky srazu 11.9
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2005-09-15, 23:39
Zarikavani?????
Avatar

Re: upozorn?ní pro ú?astníky srazu 11.9
Zaslán uživatelem/kou: kac (IP)
Datum: 2005-09-16, 11:20
Poslušn? hlásíme že virózu máme za sebou.Bertík už má bobana normálního a pomalu p?echázíme na granule a Terezce se to vyhnulo úpln?.
Te? už budem jen držet palce malé Karrie...
Avatar

Re: upozorn?ní pro ú?astníky srazu 11.9
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2005-09-16, 11:21
Gratuluju, to je dob?e.
a co Ene a její drobci?
Avatar

Re: upozorn?ní pro ú?astníky srazu 11.9
Zaslán uživatelem/kou: JIRKA (IP)
Datum: 2005-09-16, 11:32
To Kac:Jsem rád, že se Bertíkovi da?í už lépe. Držím pale?ky.
Avatar

Re: upozorn?ní pro ú?astníky srazu 11.9
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2005-09-18, 05:18
kac: Hurá :o)

Kariie už je také dobrá! Sice krapet pohubla a bobe?ky má ješt? po?ád dozelena ale už to není pr?jem ale p?kn? formované bobánky. Voda jí zatím nic moc ne?íká, dostává tedy ku?ecí vývar, va?ené masí?ko a ob?as to proloží granulkama. Našt?stí jsme virózu protentokrát podchytili v?as!
Kraken to tentokrát nechytil, uf.
Avatar

Re: upozorn?ní pro ú?astníky srazu 11.9
Zaslán uživatelem/kou: Ter?a (IP)
Datum: 2005-09-18, 15:50
Zdravime vsechny nemocne fretecky - doufame, ze uz spis uzdravene, nebo na dobre ceste k uzdraveni. Hugo je nastesti v poradku, ale podobnou virozu prodelal uz take.
Dostaval ATB a Probican pote na podporu vytvoreni "hodnych" bakterii ve strevech. Pan doktor Kral nam doporucil davat Probican az po preleceni ATB, protoze behem lecby ATB znici vsechny bakterie ve strevech a tak je podavani Probicanu zbytecne. Az po posledni injekci ATB jsme Probican nasadili a ted ho jak jsme si precetli prispevky vyse budeme davat Hugovi a i Popelce preventivne pred cestami. Hugo trpi dost na "nervy", uz jsem to nekde popisovala, ze kdykoliv vyjdeme ze dveri - v klokance, prepravce i jen tak volne v naruci, tak zacne strasne hrabat, slintat a prskat. Je to proste psycho. Ale tim stresem se, si myslim asi dost oslabuje, tak ten Probican zacneme vyuzivat i jako prevenci.
Avatar

Re: upozorn?ní pro ú?astníky srazu 11.9
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2005-09-18, 22:31
Tak my uz take poslusne hlasime - stejne jako u Venduly.
Probican tady u nas nemaji, ale psala Iva, ze ho zitra mozna bude mit. Ted jeste vyresit, jak ho sem dostat a budeme take podavat pred cestovanim. A ted uz pujdu spat, protoze na me taky neco leze :-/
Avatar

Re: upozorn?ní pro ú?astníky srazu 11.9
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2005-09-18, 22:34
Ene: Hurá :o)
Avatar

Re: upozorn?ní pro ú?astníky srazu 11.9
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2005-09-19, 10:34
Ene - ufff to je dob?e tak at se jim da?í a už si nic nevymýšlejí :o)))
Avatar

Re: upozorn?ní pro ú?astníky srazu 11.9
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2005-09-19, 23:54
Tak jsme to zakrikli.. Dala jsem zpatky granule a mile fretulky mi zacali zase prujmovat :-( Ferenc to ma sice v pevne forme, ale je to zlute a takove dirkovane. Takze po domluve s Ivou davame kasicky z ryze, s mrkvi a kuretem. Annie byla na vikend u kamaradky, tak si tam pobyt opet protahne, dokud se kluci nedoleci. Jestli potom prijdu na to, ze to bylo zmenou znacky granuli..
Avatar

Re: upozorn?ní pro ú?astníky srazu 11.9
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2005-09-20, 11:35
jé, tak se držte a? už to máte kone?n? za sebou, myslíme na vás...
Avatar

Re: upozorn?ní pro ú?astníky srazu 11.9
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka redakce (IP)
Datum: 2005-09-21, 10:43
To bude problém s trávením - takové bobky jsou, pokud trávení nefunguje zcela správn?. Rozhodn? bych dávala denn? Probican a ku?átko jako nejlépe stravitelné masí?ko. Pokud by se to nelepšilo, stálo by zato ud?lat jaterní testy.

Re: upozorn?ní pro ú?astníky srazu 11.9
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2005-09-21, 14:46
Jenze Probican tu s trochou stesti dostanu az v patek :-( A na kure mi kaslou. Zkousela jsem kasicky, ted i polivky s mrkvi a ryzi, ale jsem jenom poplivana a poprskana, fretky vomatlany, ale proste to zrat nebudou. Charlie si dvakrat lizne, kdyz mu to dam do tlamicky, tak se skube. Ferenc si sem tam uzobne, polivky si trochu da, ale oba uz jsou kost a kuze :-(
Avatar

Re: upozorn?ní pro ú?astníky srazu 11.9
Zaslán uživatelem/kou: Olga (IP)
Datum: 2005-09-21, 14:51
A? jsou brzy zase v po?ádku a za?nou baštit dietku.

Re: upozorn?ní pro ú?astníky srazu 11.9
Zaslán uživatelem/kou: Ter?a (IP)
Datum: 2005-09-21, 16:33
Ene - a maji radi treba Gimpet ? Hugo kdyz byl nemocny a nechtel za zadnou cenu papat varene kureci masicko, tak jsem mu to "ovonela" Gimpetem - opravdu mikroskopicky, ale citil ho z toho a tak to zbastil...
Avatar

Re: upozorn?ní pro ú?astníky srazu 11.9
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2005-09-21, 18:56
Zkousela jsem do tech kasicek davat Ferretone. Uz jsem to z toho citila i ja, ale ignorace nejvetsi. Jeste to zkusim jenom s tim masem, ale jsou schopni to z toho olizovat a na maso se vykaslat.
Avatar

Re: upozorn?ní pro ú?astníky srazu 11.9
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2005-09-22, 22:46
Do kasicek nam zabral az Calopet. Ten byl pry ta ingredience, co jim v tom porad chybela.. V lekarne mi zdelili, ze Probican nemaji a nemohou ho ani sehnat, takze jsme si udelali vylet za Ivcou (ja jsem se to ani neopovazila navrhnout, ale dostala jsem vynadano on kmochyho, ze ty fretky ma take rad, tak ze nemam vymyslet a jede se :-) Takze Otec fretka existuje!!! :-) Klukum Probican hrozne chutna, snad jim to pomuze co nejdriv. Uz jim pocitam zebra :-(
Avatar

Re: upozorn?ní pro ú?astníky srazu 11.9
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2005-09-23, 00:05
naši se na n?j tvá?ili, že je chci otrávit a nemluvili se mnou... prý sta?í, že jim p?ed procházkou opatlávam tlapky n?jakým humusem a tohle prý p?ed procházkou odmítaj poz?ít (i preventivn?) :o)))
Avatar

Re: upozorn?ní pro ú?astníky srazu 11.9
Zaslán uživatelem/kou: Ter?a (IP)
Datum: 2005-09-23, 00:07
Ene - tak drzime palecky, at jsou brzo fit !
Avatar

Re: upozorn?ní pro ú?astníky srazu 11.9
Zaslán uživatelem/kou: JIRKA (IP)
Datum: 2005-09-27, 10:52
Ene: Držím pale?ky.
Avatar

Re: upozorn?ní pro ú?astníky srazu 11.9
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2005-10-21, 20:57
Bohuzel musim obnovit vlakno, nechce se mi zakladat nove nebo psat jinam a vysvetlovat situaci znovu...
Charlie dostal ten osklivy prujem znovu - zeleny a hodne zkvaseny. Okamzite jsem nasadila Probican vsem a Charliemu ho budeme davat 2x denne. Nebyli ted venku tyden. Nemohli jsme nejakou virozu privlect na botech? Takhle si to vysvetluji, ale rada bych slysela ujisteni, ze to je jina viroza nez ta prvni a ze neprestal ucinkovat probican od posledne a viroza se neprojevila znovu? Charlie to minule nesl nejhur, prvni den zvracel, prujmoval vodu a hrozne odpocival. Ted zase odpociva. Zaroven ale dostaval jako jediny tri dny antibiotika (ktere mu stejne nepomohly). Jsme ochotni vyrazit do Prahy Na Sejdr, ale obavam se, ze nam nic krome antibiotik nebo probicanu nemohou nabidnout.
Avatar

Re: upozorn?ní pro ú?astníky srazu 11.9
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2005-10-21, 22:44
To je mi Charlieho líto :o(
Zelený pr?jem si ur?it? žádá (znovu) ATB! A? vet tedy zkusí jiná než posledn?. I když, tohle m?že být pro zm?nu úpln? jiný bacil než minule...
Krom? toho mu pom?že na podporu trávení a proti nevolnosti injek?n? RANITAL a DEGAN. Popros veta, pokud umíš píchnout injekci, zda by Ti R a D nedal dom? natažené v inzulínkách ve správné dávce. Charlie by si je ur?it? pro za?átek zasloužil dostat 2x denn?, tak a? kv?li tomu nemusíte 2x denn? na veterinu.
Když má opakovan? takovéto ošklivé pr?jmy, rad?ji bych poslala bobek/pr?jem na parazitologii, pop?. na bakterku.
Hlavn? a? pije! Vodu nebo vývar z ku?ecích prsí?ek.
Avatar

Re: upozorn?ní pro ú?astníky srazu 11.9
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2005-10-21, 22:51
ATB dostaval 3 dny a nepomohlo to, po Probicanu byl fit za dva dny..
Myslis, ze se z toho prujmu neco zjisti? Posledne nas vet s kac odbyl, ze to je nakvaseny, takze je to jasny a uz lecil...
Vody ma dostat kolik? Budu mu to muset davat strikackou.
Avatar

Re: upozorn?ní pro ú?astníky srazu 11.9
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2005-10-21, 23:20
Ene: Posílám Ti SZ!
Avatar

Jít na stránku:  Předchozí123Další
Aktuální stránka:2 z 3


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist