Jít na stránku:  Předchozí1234Další
Aktuální stránka:2 z 4
Re: Útulek P5 Jinonice
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-02-26, 16:11
Pavla k dnešnímu dni,pokud teda nezlomila muže svého, má už ?ty?i albínky-nalezence.Naprosto zp?átelené bezproblémové.Když k nám p?ijede a vysype tu bílou sme?ku z batohu je naprosto kouzelný ...jo a razí teorii o rasistických sklonech albín? :o)))
Avatar

Re: Útulek P5 Jinonice
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-02-26, 16:18
se má :o) já mam albíny 3 a momentáln? se rasí navzájem jen se potkaj...

Re: Útulek P5 Jinonice
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2007-02-26, 16:35
...a byla loni navržena na MF roku...bylo mi to n?jaký divný, ale bylo mi o tom prost? líno p?emýšlet ;o) ale každopádn? je Pavla opravdu skv?lá :o)
Avatar

Re: Útulek P5 Jinonice
Zaslán uživatelem/kou: Berenika (IP)
Datum: 2007-02-26, 20:38
opet bych poukazala na to, ze ty fotky mrtvych zvirat jsou pravdepodobne z archivu,navic AHA!ja osobne opravdu nepovazuju za duveryhodny denik a navic, dnes cely den sleduju pozorne zpravy,kde by se toto objevilo hned ten den a nikde nic...pproste asi nemaj co psat...takze bych pockala,jestli se to potvrdi nebo ne a teprve pak bych cinila nejake kroky...
a prosim, neodsuzujte tu pani hned jen podle bulvary, treba takova chudinka svobodova by o tom mohla vypravet.

Re: Útulek P5 Jinonice
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2007-02-26, 21:13
Berenika: já osobn? se ne?ídím ?lánkem v bulváru a paní naodsuzuju, jen by se m?la držet dál o všeho živého.....
Avatar

Re: Útulek P5 Jinonice
Zaslán uživatelem/kou: Berenika (IP)
Datum: 2007-02-26, 21:54
ivka:ja ji neznam,ale nesud knihu podle obalu, nikoho neodsuzuju,nikoho nepodporuju

Re: Útulek P5 Jinonice
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2007-02-26, 22:52
Ivko, v útulku jsem byla loni v ?ervnu. /brala jsem odtamtud veverky, které jsem vypoušt?la na Kotlá?ce na h?bitov?./ V plném rozsahu potvrzuji to, co píše Vendula. Kdy jsi tam byla ty?
Avatar

Re: Útulek P5 Jinonice
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2007-02-26, 23:14
Jak jsem psala - p?ipojuji se k názoru, že pokud nemám jistý zdroj s ?erstvými zprávami nebo se nep?esv?d?ím na vlasní o?i, nesoudím.
A po?ád se nem?žu zbavit dojmu, že se tu ženskou i útulek snaží n?kdo-n?co zni?it. Nemá peníze, nemá kapacity... nedivila bych se n?jakému úhynu, ale...
Pochopiteln? to m?že být celé jinak, ale že by za 9 m?síc? (od doby, kdy tam byla Erin) chytla tu ženskou extrémní nezodpov?dnost a vykašlala se na zví?ata? A z jakého d?vodu? To by jí muselo fakt p?esko?it.
V roce 2001 to tam prolejzal i primátor Prahy a pak o tom vyšel velice hezký ?lánek i s p?ipomínkami o kapacit? a problémy s financováním (nevím, v jakých novinách, ale bulvár to nebyl - jak by taky mohl napsat Blesk, AHA a jiné cokoli pozitivního, že? :o/ )
Jsem zv?davá na výsledky pátrání, ale rozhodn? bych se neukvapovala s peticemi a pliváním na tuto organizaci, dokud se nep?esv?d?ím...
Avatar

Re: Útulek P5 Jinonice
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2007-02-26, 23:59
Erin: nikdy sem tam nebyla.

Martina:
že pokud nemám jistý zdroj s ?erstvými zprávami nebo se nep?esv?d?ím na vlasní o?i, nesoudím.

Já ten zdroj mám.
Avatar

Re: Útulek P5 Jinonice
Zaslán uživatelem/kou: Berenika (IP)
Datum: 2007-02-27, 09:32
lidi ,sranda je, ze prej na to se upozornovalo uz pred rokem a pul, ale nic,
teprve ted,kdyz to napise bulvar,sme najednou vsichni desne zodpovedni milovnici zvirat a choame se jako inkvizice-staci ukazat a hned je vinny, na co vysetrovani,zeeee

Re: Útulek P5 Jinonice
Zaslán uživatelem/kou: Gazza (IP)
Datum: 2007-02-27, 14:11
Teda, já nevím...Bydlím p?es údolí naproti a pí. P?ibylové jsem donesla n?kolik mladých ježk? a zran?ných pták?, naposled od mojí známé ze severních ?ech malá liš?ata, kterým p?ejeli mámu.Byla jsem je n?kolikrát až do jejich vypušt?ní zkontrolovat, odchovala je výborn? a vím kam byly lišky vypušt?né.
Je pravda, že s financemi a magistrátem se potýká od té doby, co útulek stojí.
Víc jak p?ed rokem se p?est?hoval z p?vodního stanovišt?, protože pozemek koupil podnikatel, který tam chce stav?t domy. Byla jsem se podívat i v tom novém - ješt? tam nebyla ani zavedená voda a stav?ly se voliery a ohrady. Paní P?ibylová m? pustila dovnit? jen díky tomu, že jsem m?la zájem o fre?áka, kterého jsem si nakonec sice nevzala, ale podala mi veškeré informace o n?m a fre?ák byl vymazlený a vypasený.. starala se ur?it? dob?e.
Divila bych se, kdyby tahle paní (ale co ?lov?k ví!?) za?ala zví?ata o své v?li zanedbávat a dokonce se o n? p?estala starat.
Ur?itému úhynu se nedivím. Jsou tam podmínky vpravd? p?írodní!, ale když vím, jaká zví?ata - tím myslím v jakém stavu, se tam n?kdy dostanou.Ale nem?l by se t?eba magistrát zeptat sebe, jestli by nebylo vhodné dát i finance na útulek? Ned?lat jen kontroly a han?t, když nep?isp?je ? T?žko m?že n?kdo chtít, aby to ta ženská uživila a ošet?ovala ze vzduchu?
Nemám informace, jestli a kolik m?sto p?ispívá a každopádn?, pokud se prokáže, že se v útulku zanedbává pé?e, pokud finance dostává, byla bych pro zve?ejn?ní a zm?nu, ale jak píšete, chce to pravdivé a nezkreslené informace, teprve potom p?ípadn? odsudek.




Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Gazza dne 27.02. v 14:11.

Re: Útulek P5 Jinonice
Zaslán uživatelem/kou: Berenika (IP)
Datum: 2007-02-27, 14:17
gazza:sikovna,moje rec

Re: Útulek P5 Jinonice
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2007-02-28, 10:31
A abych to celé shrnula - od "t?eskuté" bulvární zprávy ticho po p?šin? - nikde nic... :o?
Avatar

Re: Útulek P5 Jinonice
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2007-02-28, 10:38
No n?jak se nikdo s n?jakejma zaru?enejma zprávama neozval..:-(((
Avatar

Re: Útulek P5 Jinonice
Zaslán uživatelem/kou: Berenika (IP)
Datum: 2007-02-28, 11:18
a ja rikam,ze to je blbost a sudte se se mnou:)

Re: Útulek P5 Jinonice
Zaslán uživatelem/kou: Pavla Z (IP)
Datum: 2007-03-09, 16:08
Mám z tohoto útulku druhého fre?áka.
M?la jsem problém ho odtamtud dostat, pí která se tam o útulek stará m? samotnou nepustila dovnit?.
Musela jsem p?es Dášu Šimovou.
Moc jsem toho nevid?la, byla snaha aby to tak bylo... Takže nemohu nic trvdit.
Jediné co jsem vid?la byla malá odchytová klec (rozm?ry typuji na 50x30x20), odkud na m? zv?dav? koukali t?i fretky. Bylo vid?t že jsou zanedbané (soudím dle pohledu na srst, o?i a uši). Ptala jsem se co bude s nimi (brala jsem si Kubu) a paní ?ekla že tyhle nedá ,že jsou její.
Bylo mi jich stašliv? líto, m?la jsem chu? je ukrást. Už je to dva roky.

Pavla

Re: Útulek P5 Jinonice
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2007-03-16, 12:07
Pokud vás dále zajímá téma jinonického útulku tak si kupte dnešní Lidové noviny.....
Avatar

Re: Útulek P5 Jinonice
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2007-03-16, 12:17
Zajímavý ?lánek. A kde je te? pravda, že?
Avatar

Re: Útulek P5 Jinonice
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2007-03-16, 13:24
[lidovky.zpravy.cz]

Je mi z toho na zvracení :-(((
Avatar

Re: Útulek P5 Jinonice
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-03-16, 13:32
M? by na tom zajímalo,kam p?ijdou pot?ebná zví?ata ted,když je pozastavený p?íjem zví?at.Dyk v celý Praze není kam dát ani ježka.
Když už teda u?edníci zakázali,tak by m?li sofort vymyslet náhradní ?ešení.chjo

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************
Avatar

Re: Útulek P5 Jinonice
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2007-03-16, 13:39
V dobré ví?e, že pomáháte, nesete bezbranného tvore?ka na smrt...
Je mi z toho hodn? smutno.
Avatar

Re: Útulek P5 Jinonice
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2007-03-16, 13:43
bóža: na tom se už pracuje, jen ta ú?edni?ina, mno...
Avatar

Re: Útulek P5 Jinonice
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-03-16, 14:00
Teda, ak je toto pravda, tak by som tú pani posadila za mreže na dos? dlho...a dos? by ma zaujímalo, na ?o bola použitá tá vla?ajšia dotácia 2 mil. K?!
Avatar

Re: Útulek P5 Jinonice
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2007-03-16, 14:09
Hrozné!!!
Trochu m? zaráží, že voda, elek?ina a odpad se bude v útulku TEPRVE zavád?t! Jak to tam mohlo fungovat??? :o(
Avatar

Re: Útulek P5 Jinonice
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2007-03-16, 14:19
Taky nechápu.....:-(
Avatar

Re: Útulek P5 Jinonice
Zaslán uživatelem/kou: Gazza (IP)
Datum: 2007-03-16, 17:12
No, já to tam trochu znám a tak vím, že útulek je na okraji chrán?ného území Prokopského ?dolí - ne v zastav?né ?ásti.Všechno se tam musí dovážet a tak nevím, jestli finan?ní dotace m?sta sta?í na provoz útulku a zavedení vody a elekt?iny.
Hrav? si dovedu p?edstavit co asi 1500 zví?at stojí. Krmení a veterina, nejaké náklady na stálé zam?stnance atd. Nemám p?edstavu, co stojí provoz ostatních útulk? ro?n?.
Když jsem tam byla t?sn? po p?est?hování , byl to jen oplocený plac u lesa s n?kolika volierami a ohradami. Stála tam cisterna s vodou a drobná zví?ata, tedy i fretky byly ubytované v maringotce.
Na bývalém stanovišti - p?ed st?hováním, m?ly fretky kotce, všechna zví?ata výb?hy a voliery.dokonce velké stádo ovcí a koz m?lo i pastviny, protože m?li víc místa a okolí bylo prostorné a vhodné ke spásání.
Ale ani tam to nebyl žádný p?epych.

Re: Útulek P5 Jinonice
Zaslán uživatelem/kou: Berenika (IP)
Datum: 2007-03-17, 13:15
ted to ctu,holki, a je mi smutno, ja porad doufala, ze to nejni pravda...bohumzel je

Re: Útulek P5 Jinonice
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2007-03-17, 15:45
Božo, pro ježky jsou speciální útulky, nap?. v Dob?ichovicích u Prahy.
Pokud n?kdo budete mít ježka vyžadujícího zvláštní pé?i, napište mi, mám kontakty na velice dobrou záchrannou stanici.
Avatar

Re: Útulek P5 Jinonice
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2007-03-17, 20:22
Šmarjá, kdo tady má útulek pro ježky?????
Avatar

Re: Útulek P5 Jinonice
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-03-17, 21:06
majdo, útulek pro ježky v ?R existuje, sem to vid?la na n?kterém CZ kanálu TV...celkem seriozní reportáž....
Avatar

Jít na stránku:  Předchozí1234Další
Aktuální stránka:2 z 4


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist