Jít na stránku:  Předchozí12
Aktuální stránka:2 z 2
Re: Koupím fretku.
Zaslán uživatelem/kou: ymsha (IP)
Datum: 2005-11-10, 17:51
to Yaronka: To je pravda a souhlasím s tebou. Ale zase na druhé stran? vlastn? ani nevím, odkud pochází Monty. Paní, od které jsem ho koupila mi ?ekla, že ho má od n?koho z Bohumína (okolí Ostravy), nic víc mi ne?ekla, a na mou prosbu, aby mi dala na chovatele kontakt, vyšly do prázdna... Množitel to asi nebyl, ale do dneška netuším, z jakých pom?r? pochází.

Re: Koupím fretku.
Zaslán uživatelem/kou: Mušle (IP)
Datum: 2005-11-21, 10:36
Mohla by si mi napsat tvoji e-mailovou adresu nebo telefoní ?íslo abych se ti mohla na ja?e ozvat?Díky

Re: Koupím fretku.
Zaslán uživatelem/kou: vladimír (IP)
Datum: 2005-11-21, 11:24
Ma : Je to sami?ka nebo samec? Jaká je barva? A fotka nic?
Avatar

Re: Koupím fretku.
Zaslán uživatelem/kou: Barbora (IP)
Datum: 2005-11-21, 11:29
Mušle- vejdova.barbora@centrum.cz, tel: 720375668
Avatar

Re: Koupím fretku.
Zaslán uživatelem/kou: skajana (IP)
Datum: 2005-11-27, 21:28
vladimir : fretka od Ma uz je tyden u nas ;) a co se fotek tyce,brzo budou :)

Re: Koupím fretku.
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2005-11-28, 09:48
Mušle, možná budeme mít fre?ata, v?era jsem nechala Sixta s Albínou a mám pocit, že princezna nebyla proti - takže jestli se to ujme - rozmysli si to. Máš na to 46 dní.
Avatar

Re: Koupím fretku.
Zaslán uživatelem/kou: Smooti (IP)
Datum: 2005-11-28, 11:12
Ahoj..nevím, jestli jsem ve správné rubrice..snad jo..:)..cht?la bych si ?asem po?ídit fretku ( nejd?ív se musim p?est?hovat na jinej privát )..na barv? mi nijak extrémn? nezáleží, hlavní je, že to bude muj milášek..:)..ale zajímalo by m?, jak bude snášet každotejdenní cestování (myslím tím 5dní na privát? a o víkendu doma) ale po celou dobu se mnou..zvykne si, když to bude od jejího malinka?:)..jinak fre?a by se mnou cestovala všude možn? (chybí mi kamarád a psa si po?ídit nem?žu), a m?la by se líp jak já..prosím o radu, zda si fretu po?ídit, ?i radši sehnat plyšáka..na p?íp.dotazy odpovím..:)..díky všem..:)

Re: Koupím fretku.
Zaslán uživatelem/kou: vladimír (IP)
Datum: 2005-11-28, 11:58
Smooti: To je holt t?žké ?íct. Asi na to nebude žádná stoprocentní odpov??. "Názor" fre?ule na každotýdenní st?hování m?že být u každé fretky rozdílný. My naši Miky v?tšinou na so-ne (když nemusím do práce) vozíme k rodi??m na chalupu (1 hod.cety). Po p?íjezdu to o?ichá, pozná že je to její, chvíli pob?há a zaleze do deky. Naprosto bez problém?. Jinak se skus zeptat na radu t?eba Jordi.
Avatar

Re: Koupím fretku.
Zaslán uživatelem/kou: Blanka (IP)
Datum: 2005-11-28, 12:40
Nemyslím si , že by fretulce ublížilo cestování.
Moje Alb?a os dubna do konce zá?í se mnou skoro každý výkend n?kam jezdí. Naopak se vždy t?ší a okamžit? si zaleze do p?epravky jak vidí že chystám v?ci, aby jsem ji náhodou nenechala doma. Hrozn? ráda se vozí v aut? prtože ji vždy krásn? uspí a pak ji doveze na báje?ná místa, která nezná a m?že je prošmejdit.
Avatar

Re: Koupím fretku.
Zaslán uživatelem/kou: Jája (IP)
Datum: 2005-11-28, 12:43
Smooti: Já taky studuju a fretku mam jako kamaráda na studiích v brn? a ti co byli na srazu (aspo? doufám) vid?li, že nijak nestrádá, a že mu to v?bec nevadí, že má v podtat? dva domovi - taky jsem si kv?li tomu hledala nový privát, ale je to to nejúžasn?jší zví?átko a hlavn? pro studující nebo pracující lidi, protože hodn? spí a ty se m?žeš v klidu u?it....Kdybys studovala v Brn?, tak není problém se ke m? p?ijít podívat na privát....Jája a Jumbo
Avatar

Re: Koupím fretku.
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-11-28, 13:22
Já si myslím, že malá fretka si ur?it? zvykne. Spousta lidí jezdí s fretkama na víkendy n?kam mimo domov. Když si zvykne na svou klec, tak by v tom nem?l mít problém, a prakticky bude jedno, kde klec bude. Zvykne si z?ejm? i když je na volno, to záleží, jak se kdo rozhodne ob?tovat ;o) a má-li k tomu v?bec p?íležitost.
Avatar

Re: Koupím fretku.
Zaslán uživatelem/kou: ymsha (IP)
Datum: 2005-11-28, 14:54
P?idávám se k názoru, že by to nem?lo vadit. Já jezdím každý pátek k rodi??m na návšt?vu s tcho?íkama v p?epravce. Pokaždé, když je kolem druhé hodiny opolední vzbudím tcho?íky cinkotem rolni?ky na jednom z kšírk?, ob?ma je hned jasné, že se n?kam pojede a tak se hned za?nou protahovat, v klidu si nechají dát kšírky a hned po tom co si zajdou na záchod, za?nou hledat p?epravku nebo teplou tašku na zimu a už se do ní cpou. Tašti?ka je ale malá, a tak se do ní vleze jen jeden. Proto se n?kdy strhne bitka, kdo uzme tašti?ku jako první, protože si asi myslí, že komu se v ní poda?í usalašit, tak ten pojede. :-) No a tak se tam nakonec vždycky n?jak vm?stnají oba (Monty vespod, Jeckie na n?m) a ?ekají kdy vyrazíme. :-) Malá tašti?ka je jen na malé procházky z nedostatku mých kon?etin :-) a tak se chystám koupit ješt? v?tší tašku pro oba, a? m?žou cestovat hezky v pohodlí?ku a teplou?ku...

Re: Koupím fretku.
Zaslán uživatelem/kou: novatje (IP)
Datum: 2005-11-28, 15:30
Ahoj, nevite nekdo jak zateplit prepravku? Mam nahore zaves. luzko a dole zachudek, ale mam pocit, ze ted v zime, jim tam bude zima.
Avatar

Re: Koupím fretku.
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2005-11-28, 15:39
No dej jim do toho luzka treba forte rucnik, ony se fretulky zahrabou a budou chrupkat, a pokud jsou dve zahreji se vzajemne.. :o)
S fretkama cestuju od jejich "detstvi" takze jsou zvykle.. :o) Ale kamaradky fretka , presto ze je od mala tahana v prepravce, dela vyrval pokazde, kdyz nekam jede..
Avatar

Re: Koupím fretku.
Zaslán uživatelem/kou: Smooti (IP)
Datum: 2005-11-29, 12:08
Ahoj, všem moc díky za odpov?di..vypadá to, že by s cestováním privát - domov nem?l být takový problém, ale ješt? bych se cht?la zeptat..mám klec vozit s sebou nebo nebude vadit když bude jedna klec na privát? a jedna doma..jinak doufám, že se mi povede fretu ocho?it natolik, že bude moc být skoro po?ád voln? a hlavn? jestli si zvykne na maminy psa a pes na ní..a ješt? bych se cht?la zeptat, zda nevíte o n?kom kdo bude mít n?kdy malý fretiky a jestli fretce vadi zima (mysim tim cestovani a prochazky b?hem zimy )..díky p?edem

Re: Koupím fretku.
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2005-11-29, 12:21
To Smooti: Myslím, že preváža? klec pre fretku každý týžde? by bolo dos? nepohodlné. Pod?a m?a vôbec nebude vadi?, ke? bude ma? klece dve. Fretka sa dobre preváža v prepravke, len si kúp dos? ve?kú aby sa do nej zmestil záchod. V prepravke sa môže preváža? aj v zime, ke? jej tam dáš spacák alebo závesné zateplené lôžko do ktorého sa dá vliez?. Ja osobne s fre?ákom v zime nechodím von skoro vôbec (myslím na prechádzky) ale to preto, že tu je zima dos? mokrá a sneh je okamžite špinavý a nasolený.
Avatar

Re: Koupím fretku.
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2005-12-02, 15:13
Ja mam taky jednu klec na private a skladaci volieru u rodicu (ta je skladaci proto, neb by neprezili, ze klec (notabene na me zvire) zabira misto, ktere oni sice nepotrebuji, ale je to takove principialni, pro ne, ze...).
Avatar

Re: Koupím fretku.
Zaslán uživatelem/kou: Gazza (IP)
Datum: 2005-12-02, 15:59


novatje: Mám ušitý povlak na p?enosku - navrch šus?ák(nepromokavý), a zespoda tj. dovnit? k p?epravce je fleecová vložka. Je o n?co delší než p?epravka a na tom konci, kde se p?epravka zavírá je navle?ená š??rka v tunýlku, aby se povlak zatáhnul jako vršek batohu a fretkám tam nefoukalo. Na spodní stranu jsem p?id?lala gumové noži?ky(takové špunty s dírou pro šroub), aby p?i pokládání na zem nestála p?epravka na povlaku a nešpinila se,a taky to nestudí tolik od zem?.

Re: Koupím fretku.
Zaslán uživatelem/kou: Dáša (IP)
Datum: 2005-12-04, 15:45
Koupím mlád? fretky z jarního vrhu 2006, zbarvení albín, cena do 500k?. Lokalita: P?erov a okolí,Prost?jov a okolí, Krom??íž a okolí,Hranice a okolí, Ostrava a okolí. Fretky chovám dev?t let. P?ed dv?ma tydný mi um?el m?j poslední fre?ák, který pat?íl mezi t?i mlád?ata, která se narodila p?ed sedmi lety mojí druhé sami?ce. Mám veškeré vybavení a bohaté zkušenosti s chovem fretek. Prosím napište mi na adresu Lorinka@seznam.cz, moc d?kuji. Ocením i jakékoli informace o chovatelích z dané lokality, kterí planují p?ipušt?ní na ja?e.

Nemám právo?!
Zaslán uživatelem/kou: EZZA (IP)
Datum: 2006-05-14, 16:05
Díky Jordi za info.

OK :)
Jen jsem se ptala, jestli byste n?kdo neprodal fretku. Už ji nehledám. Doufám, že, jak se tak dívám, Vám diskuse posloužila i k tomu, abyste se poradili, jak moc fretky milují cestování... to m? t?ší.
Jenom jsem cht?la podotknout, že mi snad nikdo nem?že diktovat, jakou barvu a jakým zp?sobem si fretku budu po?izovat.
Pro ty p?eborníky, co mi tu vy?ítají, že si mám vzít fretku z útulku:

1, útulky jsem obvolala- m?li dv?, dosp?lé (jak rozkošn? tu píšete, že prodáváte a t?šíte se na miminka...), které si našly domov d?ív, než jsem se rozkoukala
2, máte i Vy fretku z útulku?
3, opravdu mi chcete tvrdit, že jste se nezajímali o barvu? Pro? máte ?i nemáte nap?. albína?

Nerozumím Vaší reakci. Máte pocit, že by se u m? m?la špatn?? Že bych jí ubližovala nebo tak n?co? Že je n?co špatného zajímat se blíže o zví?e, se kterým bych trávila pár let? Není tomu naopak? Není lepší, když se ?lov?k zajímá, co si po?izuje?

Re: Nemám právo?!
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2006-05-14, 16:17
Ezza precetla sem zpet trochu toto vlakno - nepripada mi ze by se tu nejak moc obouvali - navic - tvuj prispevek neni tak strasny - ale dale sucha veta kro daruje fretku stribrnou, panda a td - me dokaze opravdu nadzvednout, vim ze tady osobne bych mlade nedala (necitovala sem doslovne)
Avatar

Re: Nemám právo?!
Zaslán uživatelem/kou: EZZA (IP)
Datum: 2006-05-14, 16:31
Zeptat se snad m?žu, ne?

Re: Koupím fretku.
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-07-25, 20:40
U nás k dispozici fret?í same?ek - albínek, narozený 1.6.09, již k odb?ru! Vymazlený, ?istotný, krmený kvalitní stravou - totally ferret baby, masem, kvalitními konzervamy (almo nature a shiny kat) a vitamíny. od?ervený, v tomto týdnu podstoupí o?kování a pravd?podobn? i ?ipování, když už musím s jedním, tak asi nechám oba. P?i odb?ru možno vid?t otce, prababi?ku a prad?du, matku nemám - kluky jsem dostala za krytí.
[pajisska.rajce.idnes.cz]





vedle, vlákno mi vyjelo jako prodám fretku a ono to koupim fretku :o/

[ZofiZoo.mondozoo.com]




Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: ŽoFiRo dne 25.07. v 20:41.
Avatar

Jít na stránku:  Předchozí12
Aktuální stránka:2 z 2


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist