hledám p?íbuzné svých fretek / p?vodního chovatele
Zaslán uživatelem/kou: blinkys (IP)
Datum: 2005-07-13, 15:58
Dobrý den.Po p?e?tení p?edešlého téma ve fóru jsem si usmyslela že též najdu rodi?e svých fretek a prosím vás o pomoc. Moje sle?na je z PARDUbIC koupená u tamní chovatelky loni asi v dubnu. Prosím pošlete mi své jméno. Stejnou prosbu mám i na chovatele z prahy myslím, že P10. Pokud vím je taky již dlouhodobým chovatele a koupila jsem si od n?j velice p?kného kluka na podzim roku 2003 ( byly mu asi t?i m?síce když jsem si ho koupila,má sv?tlou hlavu tcho?ovité t?lo a na sv?tle se mu o?i lesknou ?erven?). Moc vám d?kuji za zaslání vašich jmen d?kuji



Celkem upraveno 6×. Poslední úprava: martina dne 23.06. v 15:57.

Re: hledám rodi?e svých fretek
Zaslán uživatelem/kou: MajaZ (IP)
Datum: 2005-07-13, 20:02
To blinkys: ty nemas kontakt na chovatela, od ktoreho si kupila fretku???????
To all:U nas sme cez klub na poziadanie zacali v klube vystavovat fretkam zaznamy o povode, kde je uvedena aj adresa chovatela matky (meno a min. mail a telefon) a zaroven su tam aj rodica, pripadne dalsi predkovia. Na svete nam uz beha cca 30 takto "oznacenych" fretiek. Zacina sa to osvedcovat aj kvoli tomu, ze fretky sa zaroven zapisu do PK. Bohuzial niektori majitelia mi zabudaju poslat naspat svoje udaje (adresa a podobne)...ale nevadi, tych je mensina.



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: martina dne 08.06. v 20:12.
Avatar

Re: hledám rodi?e svých fretek
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2005-07-13, 20:11
Majo to je vyborna vec!! Taky budu davat prukaz puvodu, ale ktery delam sama jako chovatel.. Chci aby ho meli majitele fretatek, aby vedeli s kym jsou pribuzne.
Ted jen akorat zprovoznit nejak ty data kde mam ten prukaz ;oD
Avatar

Re: hledám rodi?e svých fretek
Zaslán uživatelem/kou: atalanta (IP)
Datum: 2008-02-11, 22:12
Ahoj, vytahuju tohle vlákno abych nedostala zdupa, že zakládám nové :-)
P?íští víkend si jedu až do Hranic u Aše pro nádherného ro?ního same?ka. Byl nabízený na Aukru. Kulíšek, jak se fr?á?ek jmenuje, se podle jeho sou?asné majitelky narodil 2.2.2007 a pochází od n?kud z Prahy. Je to tcho?ík (možná trošku sv?tlejší - byl prý prodán s tím, že je šampa?ský), má bílé ponožky, velkou bílou náprsenku a jezev?í pruh na hlav?.
Cht?la bych se zeptat, jestli si n?kdo nevzpomíná na n?koho, kdo m?l takovéto mlád?. Ráda bych totiž p?esn?ji zjistila jeho p?vod :-)
Vím, že bude spíš náhoda, jestli na jeho p?vodní chovatele narazím, ale musela jsem to zkusit :-)
P?ikládám i jeho fotku...
Avatar

Přílohy: kulich1.jpg (97kB)  
Re: hledám rodi?e svých fretek
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-02-11, 22:21
atalanta, zkus t?eba sledovat i ruzné inzeráty s nabídkou fret?ích mládat a p?ípadn? se lidí,co ten inzerát podavali,ptát.taky zkus zjistit od sou?asný majitelky co nejvíce, m?že t?eba pomoc i to, kde ho p?ebírala a tak...já tak našla rodi?e mého Filipa, kterého jsem si brala taky "z druhé ruky"...

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: hledám rodi?e svých fretek
Zaslán uživatelem/kou: atalanta (IP)
Datum: 2008-02-11, 22:25
žofiro: dík za radu, zkusím :-)
Avatar

Re: hledám rodi?e svých fretek
Zaslán uživatelem/kou: gryfi (IP)
Datum: 2008-02-27, 10:37
Ahoj.. no za pokus nic nedám, snažím se dopátrat, kdo sou rodi?e mýho Fredyho, je narozen 8.5.2007, mám ho z druhé ruky a paní ho m?la z vesnice u Tišnova. Je st?íbrný s karmínovýma kukadlama..
no.. jen pokus, kdyby náhodou n?kdo tušil...
Dík

Re: hledám rodi?e svých fretek
Zaslán uživatelem/kou: Mikejla (IP)
Datum: 2008-02-27, 11:02
8.5.2007 se narodila i Akela Dodi...zkus napsat Dodi...jestli nemela takovy mlade jako mas Ty...mohlo by byt puvodne od ni...treba...
Avatar

Re: hledám rodi?e svých fretek
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2008-02-27, 11:08
Jestli dob?e koukám, v tom vrhu byli 3 kluci jako buci - všichni tcho?i, jeden z nich s pruhem. :o)
Teda žádný st?íbr?ák.
Avatar

Re: hledám rodi?e svých fretek
Zaslán uživatelem/kou: Mikejla (IP)
Datum: 2008-02-27, 11:08
Aha...tak nic...to jsem zase nepostrehla ja!:)
Avatar

Re: hledám rodi?e svých fretek
Zaslán uživatelem/kou: gryfi (IP)
Datum: 2008-02-27, 11:10
ale stejnak dík, t?eba se dopátrám..

Re: hledám rodi?e svých fretek
Zaslán uživatelem/kou: gryfi (IP)
Datum: 2008-02-27, 11:13
asi hloupej dotaz.. ale kde dopátráváte vrhy fretek...?

Re: hledám rodi?e svých fretek
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2008-02-27, 11:22
Já se te? koukala do registru fretek na fretka.kom.cz.
Ale prohledávat to celé je dost pracná záležitost. Možná bys mohla napsat mail nebo sz Jordi, jestli by ti neporadila, jak se dostat k informacím, jaké sami?ky rodily 8.5.07. P?jde samoz?ejm? pouze o podchycené vrhy.
Avatar

Re: hledám rodi?e svých fretek
Zaslán uživatelem/kou: gryfi (IP)
Datum: 2008-02-27, 11:34
Díky..

Re: hledám rodi?e svých fretek
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-02-27, 11:45
Já hledám rodi?e nebo sourozence svých fretek a taky bezúsp?šn?. Vím jen maminku Zuzany, ale ta paní m?la spoustu mlá?at, snad 10 a zbytek kam se pod?l snad nechci ani domylet. Jenže stále nemám št?stí. V registru jsem nenašla ani podobnou fretku mojí Zuzky nebo Jenny nebo Vikyho. Sakryš... A to už asi nezjistím, jelikž Jenny je od p?vodních majitel? ze zverimexu a Viky je nalezenec, sice p?vodní majitelka byla psaná v o?kovacím pr?kazu, ale to je tak všechno. B????.... :-((

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: hledám rodi?e svých fretek
Zaslán uživatelem/kou: gryfi (IP)
Datum: 2008-02-27, 11:48
No já to ješt? zkusím se dopátrat, ale taky to nevidím nad?jn?.. já jen, že bych klidn? Fre?áka nechala a? nad?lá potomstvo, kdyby m?l n?kdo zájem, ale hodilo by se v?d?t rodi?e...

Re: hledám rodi?e svých fretek
Zaslán uživatelem/kou: Dodi (IP)
Datum: 2008-02-27, 19:13
Ahoj, v naší PK (slovenské) máme 8.5.2007 jen moje 3 fretky a ješt? 1 [fretka.kom.cz]


307-515-842
Avatar

Re: hledám rodi?e svých fretek
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2008-02-27, 19:52
ke gryfi:
1. tom datu mám také pouze 3 Dodi + 1.
2. datum 5/2007: vypustila jsem p?vod zverimex a slovensko
- [fretka.kom.cz]
- [fretka.kom.cz]
- [fretka.kom.cz]
3. "vesnice u Tišnova" je dost široký pojem. na Tišnov m? vyjel 1 ?lov?k z Tišnova a 1 z Tišnovské Nové Vsi. Oba o?ividn? jen majiteli, ne chovateli s mlá?átky.
Avatar

Re: hledám rodi?e svých fretek
Zaslán uživatelem/kou: Dodi (IP)
Datum: 2008-02-27, 20:28
Nechci být protivná...ale regist Jordi je dost vymakaný - klikneš a vidíš rodokmen - pak následn? v propojení s plemennou knihou je to bomba...sice ?eská strana nastínila p?ed rokem lepší ?ešení plemenné knihy pro ?eský klub, ale doposud nikdo nic ve?ejn? z jejich knihy nezjistí. Není jednodušší cesta spolupráce s Jordi registrem?

307-515-842
Avatar

Re: hledám rodi?e svých fretek
Zaslán uživatelem/kou: Kviky (IP)
Datum: 2008-03-04, 20:17
Všechny zdravim =o)
Cht?la bych vás poprosit o pomoc p?i mém pátrání =o)
Mám pro Šelmyho možnou nev?stu, ale její p?vodní majitelka nedoplnila na fretka.kom rodokmen =o< Bohužel ani nekomunikuje, takže od ní informace nedostanem =o<
Vím, že p?vodní chovatelka se jmenuje Monika. Je z ústeckého kraje, m?sto Podbo?any a fre?ulka se jmenuje Fredie Frederika.
Nevíte o ní n?kdo n?co?
Bez toho rodokmenu to nechci riskovat...
P?edem d?kuji =o)

Kviky, ŠelMyšel a Ešlym
Avatar

Re: hledám rodi?e svých fretek
Zaslán uživatelem/kou: Dodi (IP)
Datum: 2008-03-05, 16:24
Kviky - zkus sem napsat jméno fretky - ve kterém je kraji nebo její ?íslo v registru - v?tšinou pokud nejsou uvedeni p?edci v registru, tak se o nich ani nic nedozvíš

307-515-842
Avatar

Re: hledám rodi?e svých fretek
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-03-06, 07:40
jestli se nepletu, tak tohle by m?li být fretky co Monika má/m?la:
[fretka.kom.cz]
[fretka.kom.cz]
[fretka.kom.cz]
[fretka.kom.cz]
ale krátce po tom, co na nich odchovala, nabízela k prodeji i je. m?la tuším Ch.st. Iris, m?lo by se o ní psát ve vlákn? zas inzerát, její inzerát jsem tam dávala.tady jsem našlka ty inzeráty: [forum.fretka.cz] inzeráty jsou pod jménem monis a v?tšinou je najdeš u mého p?ísp?vku, kopírovala jsem je tam z inzerce...

[ZofiZoo.mondozoo.com]




Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: ŽoFiRo dne 06.03. v 07:48.
Avatar

Re: hledám rodi?e svých fretek
Zaslán uživatelem/kou: Dodi (IP)
Datum: 2008-03-06, 15:45
Mám za to, že Mon?a fretky prodala - její stanice je neplatná ( jen pro info )

307-515-842
Avatar

Re: hledám rodi?e svých fretek
Zaslán uživatelem/kou: Kviky (IP)
Datum: 2008-03-07, 18:45
Tak to je fakt síla... d?kuju všem za pomoc =o)

Kviky, ŠelMyšel a Ešlym
Avatar

Re: hledám p?íbuzné svých fretek / p?vodního chovatele
Zaslán uživatelem/kou: petulevrtule (IP)
Datum: 2008-03-11, 15:07
Mám na Vás prosbi?ku, jelikož jsme z ?eské Lípy, Pardubice jsou od nás celkem daleko a žádn? odchovávatelé fre?ulí odtamtu? neznáme...Hledám touto cestou chovatelku, která m?la loni 9.9.2007 vrh, ve kterém by mohla být i zachrán?ná tcho?í sle?na, která je u nás. Pokud o n?kom takovém víte, prosím napište mi...Cht?la bych se s ní zkontaktovat a ?íct jí, jak její frete?ka, prodaná 15 leté sle?n? dopadla.Napište po SZ nemo mailem: borcanyova.p@seznam.cz



Celkem upraveno 3×. Poslední úprava: martina dne 23.06. v 15:56.

Re: hledám p?íbuzné svých fretek / p?vodního chovatele
Zaslán uživatelem/kou: nikuska (IP)
Datum: 2009-11-04, 15:47
ahoj všichni
taky to skusím,mám tcho?ovitou sami?ku cca p?l roku.Odvezla jsem si ji 20.?ervence 2009 z Brna z králova pole ze zverimexu od majitelky,která tam pracovala..Takže se narodila n?kdy v ?ervnu,a paní ?íkala,že zbytek mládat udá práve ve zverimexu v kr,pol(V OBchodním centru),MOJE FRETe?ka je nemocná(epilepsie),Tak hledám ostatní jestli jsou na tom jejich frete?ky podobn?.díky
m?j email: gigi15.seznam.cz

Re: hledám p?íbuzné svých fretek / p?vodního chovatele
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2009-11-04, 15:59
Nikuško, z Králova Pole - kousek od zastávky Husitská?Jestli ano, tak mi pošli SZ, zkusím poprosit p?átele, kte?í bydlí poblíž
Avatar

Re: hledám p?íbuzné svých fretek / p?vodního chovatele
Zaslán uživatelem/kou: Dodi (IP)
Datum: 2009-11-04, 18:45
Erin - pinkni mi pak bližší na sms nebo mejl - obchodní centrum - nevím , m?že být n?co kolem nového Teska - nebo zverimex u benzinky mezi Kr. polem a ?e?kovicema - jenže jsem nikde z toho co píšeš a pet centrem u benziny nevid?la prodávat fretky. Do Teska centra se nedostanu, tak nevím, jestli je am zverimex.

307-515-842
Avatar

Re: hledám p?íbuzné svých fretek / p?vodního chovatele
Zaslán uživatelem/kou: nikuska (IP)
Datum: 2009-11-04, 19:31
je to v tom obchodním centru v kr.poli. vedle boby centra...je to zverimex zv?rokruh



Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist