Jít na stránku:  Předchozí1234
Aktuální stránka:4 z 4
Re: knížky
Zaslán uživatelem/kou: fretulinka (IP)
Datum: 2006-11-30, 20:41
jo jo hezká p?edstava :o) ješt? jak to všechno d?kladn? p?em??uje a váží :o)
Avatar

Re: knížky
Zaslán uživatelem/kou: ko?kodan a Fífa (IP)
Datum: 2007-10-04, 21:51
Neznáte n?kdo knížku Fretky od Judith Lissenbergové?

Re: knížky
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-10-04, 21:52
Ko?kodan a fífa, znám tu knížku, mám ji, podle mn? je dobrá.
Avatar

Re: knížky
Zaslán uživatelem/kou: Kuklynka (IP)
Datum: 2007-10-05, 13:19
Taky máme a je supr :)

Re: knížky
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2008-09-26, 14:56
Provadim exhumaci vlakna.

Dvorka nekde jinde uvadela adresu - e-knihkupectvi, ci co to je, viz: www.bookfayre.cz s odkazem na fretci literaturu (do vyhledavace zadat "Ferret"). Mam dotaz (vanoce se blizi) - kdo co z tech knizek znate/mate? Chtela jsem objednavat z amazonu.com (vetsinu tam toho maji taky) nebo si to dotahnout z jineho zahranici. Nicmene bych rada vedela (neb jaksi na onom webu nemaji podrobnejsi info o jednotlivych titulech), zda aspon nektere ty knihy nekdo ma/zna, nerada bych mela sbirku analogii "Zije s nami fretka" (coz je sice fajn, ale nemusim mit vse, ze).

Z toho vyctu, co tam je, vim, co je zac Fox; John Henry Lewington (Ferret Hausbandry...); Samuel Silvermas (Radiology...); Quesenberry+Carpenter; a pak Bach, ale to je beletrie.

Zajem z me strany je o veterinarni/chovatelskou literaturu o neco pokrocilejsi urovne, nez ze fretka pochazi z tchore a je treba ji zakracovat drapky, o coz pozadame sveho veterinarniho lekare. Krome toho me zaujaly knihy "Ferreting" a jine, pojednavajici o lovu...

Diky, pokud mate nekdo zkusenosti. Popr. mate-li nekdo nejaky tip. Neco mam doma, neco legalne, neco uz mene, ale blbe se to shani. A hlavne vsichni opisujou od vsech, az se mi to prestava libit.
Avatar

Re: knížky
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2008-09-26, 15:10
Já mám doma (mám pocit, že zrovna z bookfayre) jenom Ferret for Dummies, což je, ?ekla bych, už podle názvu práv? to, co nehledáš - jenom obsáhlejší p?íru?ka, místy hodn? americká, :-))


Koukni sem, tady n?jaký zarytý fretka? trošku hodnotí tcho?í literaturu: [www.ferretfascination.co.uk]




Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Silva dne 26.09. v 15:11.
Avatar

Re: knížky
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2008-09-26, 15:23
No, mi doufam "budouci nadrizeni" s velkou slavou koupili prave Silvermana a pak jsme nad tim jen kroutili hlavou (velmi spatna investice). Slusny by mohl byt ten Lewington, toho jsem aspon mela v ruce. Nerada bych koupila zajice (tedy tchore) v pytli, znechuceni nad Silvermanem (a nic jineho zjevne neexistuje) trva... Na odkaz kouknu. Dekuji!
Avatar

Re: knížky
Zaslán uživatelem/kou: Dodi (IP)
Datum: 2008-09-26, 15:33
Lee - Ferret breeding - od Jamese McKaye ( možná to píšu špatn?, ale na chyby v mé angli?tin? nehle? :-))))
tu mám - je to o velkochovech a speciálním laboratorním vybavení...všechno p?es po?íta?e, ale jedna velice zajímavá kapitola o genetice barev. Pokud by t? to zajímalo, víš, jak m? najdeš :-)

307-515-842
Avatar

Re: knížky
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2008-09-26, 17:17
Dodi - dekuji za nabidku, az prestanu silet ohledne skoly (coz ted nehrozi aspon tyden a kus), navrhuju kafe, klidne s literarni vlozkou. Rada se podivam, zda se to vyplati kupovat nebo shanet jinak. Osobne me zaujala jeste jedna knizka, ale udaje o ni jsem kamsi zasela...
Avatar

Re: knížky
Zaslán uživatelem/kou: Dodi (IP)
Datum: 2008-09-26, 19:42
www.medvet.cz a adresa med.vet@volny .cz - sežene na co si vzpomeneš - odkudkoliv - p?ed asi rokem mi po n?kolika mých zakázkách nabídl vyložen? profi veterinární knihu - podobnou jako má FOX - jenže byla tak drahá, že jsem ji nemohla zaplatit a ani využít - možná ji ješt? má - napiš tam. Ona ta kniha by nebyla až tak drahá, jako to zprost?edkování dovozu sem.

307-515-842
Avatar

Re: knížky
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2008-09-28, 18:42
Dekuji, tohohle pana doktora znam:-) Od nich se vyplati brat jen neco, kdyz jsem kupovala rentgenologii, vysel me primy dovoz z USA (+ postovne, pojisteni, atd) o polovinu levneji, to same ten Carpenter+Quesenberry (fretky). Jestli se muzu zeptat, co Ti to presne nabizel za titul?
Avatar

Re: knížky
Zaslán uživatelem/kou: Dodi (IP)
Datum: 2008-09-29, 09:01
Jo, to jist?, m? poštovné z ameriky stálo skoro více než samotná knížka :-)
Bohužel tu knihu p?esn? nem?žu ur?it, protože jsem smazala staré mejly a už to nedohledám. Jedin? se ho zeptat mejlem. Ta pálka za to byla taky v?tší, tuším kolem 3 tisíc a protože to byla velice odborná veterinární kniha, tak jsem si ji nekoupila.

307-515-842
Avatar

Re: knížky
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2008-09-29, 12:53
Vsak nevadi, dekuji i za tu snahu!:-) On medvet totiz moc nereaguje pruzne na pokles dolaru, coz ja zas ano, takze kdyz jsem zjistila, ze je dolar za 14kc a nejake drobne, objednala jsem si to z fleku (no, pravda, nakup sice byl taky kolem 3 tis., ale od medveta by to v te dobe bylo za 5:-) Zkusim mu napsat... Ono se v lete vyplatilo skoro i to Rakousko, ale ja furt zvazovala, zda je 100 euro moc nebo ne a nakonec nic nekoupila.
Avatar

Re: knížky
Zaslán uživatelem/kou: Štuclinka (IP)
Datum: 2008-09-29, 16:26
Bach je úpln? skv?lý, popisy všech jeho fret?ích knížek jsem dala na naše stránky: www.stuclinka.webnode.cz do sekce Otázky a odpov?di

Re: knížky
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2008-09-29, 20:11
Kdyby byla moznost to nejakym zpusobem koupit v Las Vegas v nejakem knihkupectvi, tak vam to v listopadu muzu privest.. Predpokladam, ze se to sice musi napred objednat, ale ono pokud budu vedet do jakyho centra a kam zajit, tak tyden na objednani stacit bude.. :)

Avatar

Re: knížky
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2008-10-03, 15:34
Yasmin i Tobe dekuji, vedu moznost v patrnosti.

Nicmene vsech bych se otazala jeste jednou. Otazkou je totiz hlavne CO? koupit, cestu dodani vyresim pozdeji. Ma nekdo nejake uzasne (nebo naopak odpudive) zkusenosti se zahranicni fretci literaturou?

Dekuji.
Avatar

Re: knížky
Zaslán uživatelem/kou: LucikSimik (IP)
Datum: 2008-10-24, 12:01
Krásný den. Cht?la bych se zeptat zda tady n?kdo nemá n?jakou odbornou literaturu nebo odborné ?lánky o fretkách. Píši o nich bakalá?skou práci. Už mám od paní Nerandži?ové-Fretky, Ullrich-Fretka,Lissenberg-Fretky,Fox-Biologi and Diseases of the Ferret, Lloyd-Ferrets healt, husbandry..., Johnson-Exotic Companion Medicine..., Hillger-Ferrets, Rabits... (poslední 4 mám naskenované tak kdyby je m?l n?kdo fyzicky nebo dokonce p?eložené). Moc d?kuji za pomoc

Re: knížky
Zaslán uživatelem/kou: atalanta (IP)
Datum: 2008-11-05, 12:28
LucikSimik: Ahojky, posílala jsem ti hned po tvém dotazi SZ, všimla sis jí?
Avatar

Re: knížky
Zaslán uživatelem/kou: Galina (IP)
Datum: 2010-07-17, 22:53
Ahoj.Dnes sem koupila novou knihu o fretkach v Baumaxu.Je ze serie ABECEDA CHOVATELE,autor Hana a Vladimir Moty?kovi.[www.robimaus.cz]

Avatar

Re: knížky
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2010-07-17, 23:00
a jak? koukalas do toho? je to dobrý?

Re: knížky
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2010-07-17, 23:07
Ty jo, v Baumaxu.. Hned jak se tam dostanu, tak po ní mrknu.. a samo koupím..
Avatar

Re: knížky
Zaslán uživatelem/kou: Galina (IP)
Datum: 2010-07-17, 23:37
Ješte sem ji neprohližela dukladne.
Avatar

Re: knížky
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-07-17, 23:57
Já tuhle knížku mám už asi púl roku a co do aktuelnosti je myslím dobrá.
Avatar

Re: knížky
Zaslán uživatelem/kou: Jeanette (IP)
Datum: 2010-07-18, 12:54
V levných knihách jsem narazila na tuhle knížku [www.levneknihy.cz]
Avatar

Re: knížky
Zaslán uživatelem/kou: Galina (IP)
Datum: 2010-07-18, 15:42
Tu mam už nekolik let a je taky dobra
Avatar

Re: knížky
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-07-18, 17:00
Taky ji mám - líbí se mi.
Avatar

Jít na stránku:  Předchozí1234
Aktuální stránka:4 z 4


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist