Jít na stránku:  Předchozí1234Další
Aktuální stránka:3 z 4
Re: knížky
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-11-16, 16:43
Yasmin: A ?esky bys to popsat nemohla? :))
Avatar

Re: knížky
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2006-11-16, 16:51
Cesky - pokud nemas program photoshop - nebo nejaky jiny na delani animaci, pak nemas sanci.. ;o)
Pokud mas znameho grafika, pak ho muzes pozadat..





Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Yasmin dne 16.11. v 16:55.
Avatar

Re: knížky
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-11-16, 17:04
photoshop máááám, 6.0....
Avatar

Re: knížky
Zaslán uživatelem/kou: Berenika (IP)
Datum: 2006-11-16, 17:17
to je pekny, a bydli s tebou jeste nekdo jiny krom tech fretek? ja jen, jestli se treba pritel neciti byt odstrkovan:OP

Re: knížky
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2006-11-16, 17:38
Rynn super! Tak tady je navod: Udelas si obrazky ve photoshopu o velikosti max 100x100px a ty poskladas na vrstvy pod sebou. Ve photoshopu v Toolbaru mas uplne nejspodnejsi prepnout do ImageReady - tam si navolis kolik chces framu, jak rychle to ma jit po sobe a das CTRL+SHIFT+ALT+S ulozis jako gif - dej pozor na velikost..

Berenika - fretky maji svuj pokoj.. Ted u mne bydli kamoska :o)

Avatar

Re: knížky
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-11-16, 17:51
Yasmin: Díky, jdu to zkusit... Ale asi se mi to nepovede :)))
Avatar

Re: knížky
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2006-11-16, 18:04
Kdyz bys nevedela co dal, napis sz :o)

Avatar

Re: knížky
Zaslán uživatelem/kou: Berenika (IP)
Datum: 2006-11-16, 18:08
aha, a prepokladam, ze fretky jako takovy nemaji dohromady jeden hlas ,ale kazda vlastni,ze? tkze kamoska je v hlasovem nepomeru.OP

Re: knížky
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-11-16, 18:08
Yasmin: Dík, musim nejd?í upravit otky, snad se k tomu ješt? dostanu, kdyžtak budu volat o pomoc :))
Avatar

Re: knížky
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2006-11-16, 18:10
hehe jeji jsou Neo a Matis :o) takze ma dva VELKE hlasy

Avatar

Re: knížky
Zaslán uživatelem/kou: mario (IP)
Datum: 2006-11-16, 19:47
Berenika: ale stejne lidi vs fretky .... proste si odhlasovali, ze je tam trpi proto aby nekdo platil cinzi a menil podestylku daval vodu a zradylko. No a kazdy den milostive dovoli aby se cloveci s nima honili po byte a nechali na sebe kvokat a skakat >:-DDD
Avatar

Re: knížky
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2006-11-16, 19:53
To je pravda, náš pes na manžela kouká s obdivným výrazem : " to mám skv?lého pána, to jsem rád, že jsem tv?j"!

No a Brutík ? Ten mi ?íká :" to jsi ráda, že máš tak skv?lého fre?áka"!
A já jsem, moc.
Takže já i pes máme jedno spole?né.
Oba se tetelíme blahem.
Avatar

Re: knížky
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-11-16, 20:03
no a na to se práv? brutík nejvíc t?ší.
až se kone?n? otetelíte.
bude mít chvíli co papkat.

Re: knížky
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2006-11-16, 20:27
No, je to Brutus.
Takže možné to je.
Momentáln? hlídkuje p?ed ledni?kou a b?da tomu, kdo ji otev?e.
Avatar

Re: knížky
Zaslán uživatelem/kou: Berenika (IP)
Datum: 2006-11-16, 20:32
nas uz na lkednicku leze:OP
2mario-koukam, taky mas rad roya

Re: knížky
Zaslán uživatelem/kou: Heretika (IP)
Datum: 2006-11-16, 20:48
Náš Škvor na lednici doslova visí o?ima a ob?as na m? d?lá o?i,a? jako jdu a vezmu ho do náru?e,aby se mohl podívat.Je tím doslova posedlý.Jak slyší klapnout lednici,p?i?ítí se neskute?ným tempem a ská?e mi po nohách,abych ho pochovala p?ed otev?enou lednicí.Když mu to tedy dop?eju(n?kolikrát denn? ,pá? je to jeho úchylka),tak o?uchává jednotlivé police a potichu si kvoká a je jak utrženej ze ?et?zu když otev?u mrazák.Mrazák je jednozna?ný favorit,to už se m?že pominout jak vidí ty šuplíky s ku?ecím masem.Je mu jedno,že je tam zima,cpe se do šuplete,do zub? bere celé kusy mraženého masa a chce zdrhnout a nacpat kilo masa za gau? v obýváku.Jednou jsme ho nechali,co s tím kusem bude d?lat(po otázce dcery,kam by to asi donesl kdyby jsme ho nechali).Ledový kousek ,asi o váze necelé kilo,vlá?el z mrazáku v zubech,ob?as ho upustil,ale š?astn? kvokajíc dovlá?el za gau?,kde nám ho cht?l ihned naporcovat,což mu už ani v rámci experimentu nebylo umožn?no.Te? už za?íná mít mánii i malá Kryšpínka.Asi to od n?j okoukla a jakmile otev?u lednici,už se sápou ba dva.Být fretka v?tší,tak lednici neubráníme...

Re: knížky
Zaslán uživatelem/kou: Berenika (IP)
Datum: 2006-11-16, 21:00
jj, a s tim, ze je zmrazeny si nedelej starosti, sak ono jednou rozmrzne a navic, porcovat se ani moc nemusi:OP

Re: knížky
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2006-11-16, 21:11
Heretika : je to výborn? napsáno a Škvor je SUPER !!!!
Taky se mi moc líbí jeho jméno.
Jsou to všichni stejní lumpové.
Avatar

Re: knížky
Zaslán uživatelem/kou: Berenika (IP)
Datum: 2006-11-16, 21:13
co takhle pišišvor? nebudou maly?

Re: knížky
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2006-11-18, 16:23
Ad knizky. Videla jsem u nas v Brne v mrnavem knihkupectvi "Fretka jako domaci zvire" - od MF za 49Kc. Brnakum povim kde, nebo muzu koupit, ostatni, kdyz si vymysli, jak ji dorucit, tak muzu taky (ale dopredu se zeptejte Jordi, jak jsem ji loni cosi posilala:-)

Kdybych mela chovatelske ambice, tak to koupim a davam novym majitelum svych mimin. To jen tak jako napad. Za tu cenu je to skoro pod vyrobnimi naklady se mi zda.



Celkem upraveno 4×. Poslední úprava: martina dne 06.06. v 01:49.
Avatar

Re: knížky
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (IP)
Datum: 2006-11-18, 18:51
to tedy je, velkoobchodka je vyšší, museli chytit n?jakou množstevní slevu. Kde to mají?
Avatar

Re: knížky
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2006-11-18, 21:09
Nevim, jak se vyznas v Brne, ale je to jeden malicky kramek, kde prodavaji dva roky stare horoskopy, zaprasene Valentinky (ci jak se to jmenuje - ty sladke paperbacky o 60 stranach) a umele kvetiny po 5Kc.
Avatar

Re: knížky
Zaslán uživatelem/kou: Galina (IP)
Datum: 2006-11-19, 00:15
V Tabo?e v levnych knihach taky byli.Stali tak 50-60 k?. Možna budou i v Praze.A taky tam maji knihu od Ullricha o fretkach.Ale nevim kolik stala.
Avatar

Re: knížky
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-11-19, 21:17
Galina: V Praze mají v levných knihách pouze Ullricha, ale skute?na symbolickou cenu - 29 K?:-)
Avatar

Re: knížky
Zaslán uživatelem/kou: fretulinka (IP)
Datum: 2006-11-30, 16:42
ješt? n?co:o) sem si dneska po?ídila knížku od L.Soukupové,tak jestli ví n?kdo co od ní ?ekat?jako jestli je dobrá a nebo dobrá možná jen k p?e?tení,ale nic moc tomu nev??it? :o) díky :o)
Avatar

Re: knížky
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (IP)
Datum: 2006-11-30, 19:45
Dozvíš se spoustu zajímavých v?cí, t?eba kolik váží fret?í orgány, jak poznat stá?í podle penisové kosti... Ty jsou dob?e p?evzaté z u?ebnic, ale informacím o krmení houskou namo?enou v mléce, prosím, radši nev??, ju?
Avatar

Re: knížky
Zaslán uživatelem/kou: fretulinka (IP)
Datum: 2006-11-30, 19:51
no já mám práv? t?ch knížek víc.Fretka od M.Ullricha,J.Liessenberg,Fretka jako domácí zví?e a Bydlí s námi fretka. co jsem stihla p?e?íst v tý od Soukupový,tak tam je t?eba o posílání drahou a poštou,krmení jsem zatím ne?etla :o)
Avatar

Re: knížky
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (IP)
Datum: 2006-11-30, 20:32
Ona je ta knížka zam??ená spíš na takové ty venkovské velkochovy, ?ekla bych, k domácím mazlík?m toho moc ne?íká. Ale na ty anatomické údaje se dá celkem spolehnout.
Avatar

Re: knížky
Zaslán uživatelem/kou: fretulinka (IP)
Datum: 2006-11-30, 20:38
by m? zajímalo kolik fretek musela vykuchat :o) to m??ení a vážení orgán?... :o)
Avatar

Re: knížky
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (IP)
Datum: 2006-11-30, 20:40
Neboj, paní Skoupá fretky osobn? nekuchala :o) To jsou údaje p?evzaté z u?ebnic... Jsem si jí názorn? p?edstavila, jak porcuje fretky, to bys ji musela znát, je to taková drobná k?ehká blondýnka, ne to by k ní opravdu nešlo ;o))
Avatar

Jít na stránku:  Předchozí1234Další
Aktuální stránka:3 z 4


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist