Jít na stránku:  1234Další
Aktuální stránka:1 z 4
knížky
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2004-02-12, 19:54
Práv? ?tu úžasné knížky od Frentiška PONa (což je pseudonym manžel?, kte?í se, krom um?ní, v?nují p?edevším ko?kám). Jmenují se Ko?ky to v?dí líp a Ko?kám chutná kaviár. Je to však nejen pro ko?ka?e, jako jsem já, ale i pro jiné "zví?átká?e" a fretka?e p?edevším. Fretky, jak známo mají mnoho z ko?i?í povahy - hlavn? zlobyní a naprostou svobodomyslnost, takže to, co zde pasuje na ko?ky, pasuje velmi ?asto i na fretky.
Zejména bílý a hluchý Rafael Kokos, jakoby nebyl kocourem, ale tcho?em - jeho povaha s talentem vše rozbít a p?sobit katastrofy, neposlouchat ani v nejmenším a ignorovat pání?kova p?ání, p?esn? odpovídá.
Pokud máte n?jakou další zábavnou literaturu tohoto typu, ráda se o ní dozvím (P?íb?hy o veteriná?i Jamesi Herriotovi se doporu?ovat nemusí, to povžuji za základ vzdlání :o)))

Re: knížk
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2004-02-12, 22:08
MVDr. Vintera (nebo Wintera?) - Veterinární úsm?vy. Takový Herriot sou?asnosti a pokud si u povídek ?íkáte:"Takový blbákov p?ece nem?že existovat..." - tak m?že:-)))



Celkem upraveno 3×. Poslední úprava: martina dne 06.06. v 00:51.

Re: knížky
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2004-02-13, 00:24
Jo Herriota zbož?uju.. =o) je to jeden z mých oblíbených autor?.. U jeho povídek se vždycky zasm?ju..
Adál možná spíš pro pejska?e je dost dobrá Elit¨zabeth Marshall Thomas - Soukromý život ps?..

Re: knížky
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2004-02-13, 09:46
Nad trilogií Františky Vrbenské vzpomínám na moji Erin, ona opravdu žila - bohužel jen šest let. Um?ela na následky hnusné angíny, kterou jsme my lidé p?ežili, ona z ní dostala zán?t srde?ního svalu. Ve Františ?in? knížce mi neum?ela. Proto jsou pro nás zví?olidi ty knížky o zví?atech tak d?ležité.

Re: knížky
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2004-02-14, 00:07
Ješt? jsem si vzpomnela - Krutá láska, Jaroslava Kollarova (nejsem si uplne jista jmenem autorky, ale je to bezne dostupne v knihovne). Trosku drsne pocteni o tom, jak deti maji rady zvirata - vhodne pro milovniky zvirat i deti (kdo nenavlikal jako maly pejska do svetriku po panence:-)). Vrele doporucuji.

Re: knížky
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2004-02-15, 02:33
Ano Elizabeth Marshal Thomas má skv?lé knihy. ?lov?k z nich pochopí mnohé o chování a povaze ps?. Pro? d?lají co d?lají a jak vidí sv?t kolem sebe. Soukromý život ps? má pokra?ování. Jmenuje se Spole?enský život ps? a popisuje Sme?ku, která byla více p?iblížená lidem, než jen sama sob?. Nádherné, mohu doporu?it.

Re: knížky
Zaslán uživatelem/kou: Michalp (IP)
Datum: 2004-02-15, 18:48
Pratchett se taky obcas venuje fretkam!!!Napriklad jeho prirovnani s "krvelacnosti fretky" me dostalo, asi ma zkusenosti. :-)

Re: knížky
Zaslán uživatelem/kou: Ratty (IP)
Datum: 2004-02-16, 10:03
Krasne jsou taky knizky pro deti(anebo pro dospele deti?) od Richarda Bacha Knihy fretek.Zatim vysly tri z petidilne serie:Fretky zachranarky na mori,Fretky ve vzduchu a Fretky spisovatelky.V jeho knizkach svet fretek tak koexistuje se svetem lidi,fretky pracuji mysli,maji stejne sny a problemy jako my.Autor si knizky sam a moc hezky ilustroval(autor zije s manzelkou a deviti fretkami).Asi nejvic se mi libil z druheho dilu nazev velkeho tryskoveho letadla:Fretjet spolecnosti MusTelCo, majitel spolecnosti Stilman Fretka &:)



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: martina dne 06.06. v 01:48.

Re: knížky
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2004-02-16, 13:15
Díky všem (a vlastn? i za všechny) za skvlé typy - jen houš?!!!

Re: knížky
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2004-02-16, 13:20
Jéééje! Jarní prázdniny p?sobí - cht?la jsem napsat "TIPY" - každopádn? jen houš?!

Re: knížky
Zaslán uživatelem/kou: MajaZ (IP)
Datum: 2004-02-16, 20:27
To Ratty: mylim sa, alebo je to ten Richard Bach, co napisal Cajku?

Re: knížky
Zaslán uživatelem/kou: Ratty (IP)
Datum: 2004-02-17, 10:36
To MajaZ: Uch,to jsi me zaskocila.Pro me to byl naprosto neznamy autor,na ty knizky jsem narazila nahodou na jednom internetovem knihkupectvi.Nasla jsem si neco o nem a zminuji tam tyhle jeho dalsi knihy:Jonathan Livingston Racek,Mimo sebe,Iluze,Jediny,Most pres navzdy,Nikdo neni daleko,Uteky z bezpeci.Zadnou z nich jsem necetla,ale pokud pise tak mile pro dospele,jako pro deti,tak musi byt krasne.

Re: knížky
Zaslán uživatelem/kou: MajaZ (IP)
Datum: 2004-02-18, 11:29
To Ratty: Jo jo...je to presne...Jonathan Livinston je nadherna kniha...;-)))... mam ho rada, ale nevedela som, ze pise aj o fretkach...;-)))...nevies nahodou, kedy tie knihy vysli?

Re: knížky
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2004-02-18, 12:31
Na podzim 2003. Kdybys je nemohla sehnat, tak by snad šlo koupit je v Praze(vím kde) a poslat. Když tak napiš - prokliknutím mn? p?ímo. Ahoj.

Re: knížky
Zaslán uživatelem/kou: Ratty (IP)
Datum: 2004-02-18, 12:37
Ja jsem je koupila pres internetove knihkupectvi Kosmas.Maji vsechny tri dily za 633 Kc (kdyz je koupis dohromady).Bohuzel nevim,jak je to s dodanim na slovensko.Uz se tesim na ctvrty dil Fretky farmarky.

Re: knížky
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (IP)
Datum: 2004-02-24, 22:27
P?idávám se k ódám na Bacha - ostatn? návšt?vníci Valentýnské party mohli okusit ukázky :o) A ješt? jedna ko?i?ina, která jakoby fret?ím samc?m z oka vypadla - kreslené knihy komiks? Kocoura Garfielda - vyšlo jich už asi 15 a jsou SUPR! P?kná byla taky knížka Zví?átka chováme pro radost od J. Moravcové, nakl. Vašut, ale ta už je myslím rozebraná.

Re: knížky
Zaslán uživatelem/kou: MajaZ (IP)
Datum: 2004-02-25, 20:54
Tak...fretacke knizky od R. Bacha maju aj u nas (nekrestanske drahe, jeden kus cca 400 Sk)...prvu som si uz kupila a je to naozaj super citanie...;-)))...dalsie si mienim kupit tiez, ale tentoraz v cechach...;-)

Re: knížky
Zaslán uživatelem/kou: fretulinka (IP)
Datum: 2006-11-15, 15:06
nev?d?la jsem kam to dat.neví n?kdo kd? koupit knihu problematika chovu kožešinových zví?at(nebo tak n?jak je ten název)?
Avatar

Re: knížky
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2006-11-15, 15:16
nemyslis - Problematika chovu a chorob fretek? Ten nazev co pises sem nenasla..

Avatar

Re: knížky
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-11-15, 16:37
Pokud jde o tuhle knížku, m?žu ti dát kontakt na paní, která jí vydala a ona ti jí pošle.....
Avatar

Re: knížky
Zaslán uživatelem/kou: fretulinka (IP)
Datum: 2006-11-15, 16:47
Problematika chovu a chorob fretek-je to možný...
majda-to by bylo fajn
Avatar

Re: knížky
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2006-11-15, 16:52
Pan Herriot, to je klasika.Toho pána bych cht?la poznat osobn?, což už samoz?ejm? z?stane p?áním.

Mám ráda i knížky od Geralda Durrella - O mé rodin? a jiné zví?en? a Opilý prales.

A kocour Garfield - nádhera.
Hrozn? se mi líbí v?ta, kterou v komiksu pronesl jeho majitel :"Jsem tak rád, že mám ko?ku, až bych zvracel".
Avatar

Re: knížky
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-11-15, 17:02
MVDr.Lišková 777293601 nebo 558736994
Avatar

Re: knížky
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-11-15, 17:06
Já mám docela ráda i Durella...Herriot, to je taky klasika, knížky od pana PONa mám taky ob?, ?emu jsem n?jak nep?išla na chu? je Pratchett...ne a ne se do n?j za?íst....
Avatar

Re: knížky
Zaslán uživatelem/kou: fretulinka (IP)
Datum: 2006-11-15, 19:12
majda-d?kuju
Avatar

Re: knížky
Zaslán uživatelem/kou: Berenika (IP)
Datum: 2006-11-16, 10:11
pratcheta miluju. a wintera je dokoalej-zvlast kdyz popisuje navstevu jedne pani a pejsekm candida- modri uz vedi, ale doporucuji najit si, co znamena candida albicanis.
on ji to hned rek a byl pruser:OP

Re: knížky
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka redakce (IP)
Datum: 2006-11-16, 10:12
Fretulinka myslí spíš od Konráda Problematika chovu kožešinových zví?at (nebo tak podobn?, nemám ji te? u sebe) - ta už je starší a shání se t?žko, možná v antikvariátu?

Re: knížky
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2006-11-16, 10:40
A co treba Richard Adams..Daleka cesta za domovem. Je to sice o kralicich ale je to taky moc pekna knizka =o) A ty uzasny jmena =o)
Avatar

Re: knížky
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-11-16, 10:42
No, když už jsme u toho...do dneška ob?as sáhnu po Malým princovi....:-)
Avatar

Re: knížky
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2006-11-16, 10:48
Ja sem si posledni dobou oblibila Katerinu Prochazkovou je to pritelkyne Dana Barty a ma ve svych knizkach uzasny hlody =o) Vysly ji zatim tri: Bacha na zdi za tebou leze mravenec
Stava z mrkve
Starec a kure
Vrele doporucuju =o)
Avatar

Jít na stránku:  1234Další
Aktuální stránka:1 z 4


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist