Jít na stránku:  Předchozí123Další
Aktuální stránka:2 z 3
Re: Vedro-co s tcho?em
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-06-08, 21:27
jo máme p?enosnou,loni jí vyhrabali na p?d? :oD

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Vedro-co s tcho?em
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-06-08, 21:30
Na púd?? Se picnu! To je ten sov?tskej vynález? :-))) Kolega to má v práci v kanclu, má to asi 40 let, ale chladí to jak ?as a je to nezni?itelný. Takovou si ponechejte! :-)))
Avatar

Re: Vedro-co s tcho?em
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-06-08, 21:31
no nevím co to je za vynález,ale asi bude dost starej,pá? tu se nový v?ci nevedou ;oD

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Vedro-co s tcho?em
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-06-08, 21:35
Teda, i když bylo venku fakt vedro, nem?la jsem u sebe v pokoji našt?stí víc než 25-26°C... protože klimatizaci asi kupovat nebudem...
Avatar

Re: Vedro-co s tcho?em
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-06-08, 21:38
Rynn: Tady byly do v?era chladné noci a bou?ky, takže v byt? je OK. Ale celkov? by sem si život bez klímy už nedokázala p?edstavit.
Avatar

Re: Vedro-co s tcho?em
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-06-08, 21:38
no my máme strašnej barák,v zim? extra zima v lét? extra vedra :o/

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Vedro-co s tcho?em
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-06-08, 21:40
ŽoFiRo: moje klimoška dokáže i p?itáp?t :-))) takže komfort celoro?ní. Fre?ák nezná doma jinou teplotu jen 25-26 stup?ú :-))))
Avatar

Re: Vedro-co s tcho?em
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-06-08, 21:43
nu což o to,my v zim? používáme topení ;oD ale sta?í t?eba jen na den vypnout a zamrzáme ;o)))

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Vedro-co s tcho?em
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-06-08, 21:43
Je fakt, že já i te? v t?ch vedrech spim pod termope?inou a s tlustejma ponožkama :))) p?es den nééé, ale v noci je po?ád jenom kolem t?ch 22, aspo? u m? v pokoji... :)
Avatar

Re: Vedro-co s tcho?em
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-06-08, 21:45
no teda Rynn,já ve 22stuních spim odkrytá ;o) v zim? mám v pokoji v lepšim p?ípad? 15

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Vedro-co s tcho?em
Zaslán uživatelem/kou: Berenika (IP)
Datum: 2007-06-08, 21:51
no ja mam pres den otevreny vsechny okna, dvere a spi se mi dobre, kdyz sem pryc, tchori jsou na chodbe,kde je pritmi,chladek a lino na chlazeni,tak si enmuzem stezovat, a kdyz jsou nekdy jooo spoceni,lezou do koupelny-kachlicky,kachlicky a kachlicky, cili supr :)

Re: Vedro-co s tcho?em
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-06-08, 21:57
Rynn, já p?i 22 v noci mám jen simboliskou košulenku :-))) Co to máš za d?snej krevní ob?h?
Avatar

Re: Vedro-co s tcho?em
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-06-08, 22:02
Já za to nem?žu, prost? mám ráda v noci teplí?ko... hlavn? nohy v teple ;) zim? si tam vytápim tak na 21-22, teda te?, když mám tcho?e, jsem to zmírnila na 19-20... ale to mám ješt? p?es tu termope?inu n?jakou deku a na sob? fleecový (prost? flísový, nevim jak se to píše :)) pyžámko... :)
Avatar

Re: Vedro-co s tcho?em
Zaslán uživatelem/kou: Berenika (IP)
Datum: 2007-06-08, 22:58
rynn: holka, tebe potkat na pousti,arabove se leknou ,proc mAS NA SOBE KOZICH:)

Re: Vedro-co s tcho?em
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-06-08, 23:28
Dovol??? Náhodou, te? chodim venku ve 3/4 kalhotech!!!!! Ale v noci je mi ziminka, no...
Avatar

Re: Vedro-co s tcho?em
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2007-06-08, 23:48
teda holky.. musím se zastat Rynn.. já teda i v lét? spím pod pe?inou (ta pravá pé?ovka) a vedro mi není.. si nem?žu pomoct, m? je pod oby?ejno dekou zima.. je fakt že jsem hodn? zimom?ivá, v lét? horky moc netrpím:)

Re: Vedro-co s tcho?em
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-06-08, 23:49
teda já vám závidím ;o)) já umírám teplem p?i 20stupních

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Vedro-co s tcho?em
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-06-08, 23:50
hanulka: Anooo, m?j ?lov?k :)) já hlavn? nsnášim, když m? zebou nohy, což je za chladnejch nocí furt... A to jsem se fakt v zim? kv?li tcho??m omezovala, protože spát v 19°C je hrozný!!!
Avatar

Re: Vedro-co s tcho?em
Zaslán uživatelem/kou: Berenika (IP)
Datum: 2007-06-09, 00:02
rynn:me zebou nohy maximalne na bitvach ve spacaku,tak spim s botama,a le jinak doma otevreny okno, perina pode mnou schumlana a jeste mi je vedro:)

Re: Vedro-co s tcho?em
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2007-06-09, 03:58
Rynn napsal/a:
-------------------------------------------------------
> Je fakt, že já i te? v t?ch vedrech spim pod
> termope?inou a s tlustejma ponožkama :))) p?es den
> nééé, ale v noci je po?ád jenom kolem t?ch 22,
> aspo? u m? v pokoji... :)


:D jen jednou v život? jsem spala v lét?!! a že bylo horko i v noci! pod pe?inou a dekou a ješt? další dekou - to jsem m?la úpal :D

Poslední dobou spím v tílku :) za?íná léto ...

ale je fakt, že docela dlouho jsem musela spát v normálním tri?ku, protože když jsem m?la odhalenou horní ?ást hrudníku plus krk, dycky m? pak v n?m bolelo, ale te? už ne...tuk, ?uk, ?uk...

A pokud je mi ve?er zima, p?ikryju se dekou, dám si ponožky a b?hem noci je sundávám, protože je mi teplo :) (ale v?tšinou se p?ikryju dekou a vyndam nohy, aby mi nebyo takové vedro :)))




Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Vedro-co s tcho?em
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2007-06-09, 15:44
ja v techhle vedrech skoro neexistuju, sedim a blbe cumim, nic vic nezvladam. jsem uplne hotova. nastesti v praci mame klimosku a tam travim vetsinu casu, takze to je ok, doma zatuhu zaluzky n a tchurice je v predsini, ve ktere jsou dlazdicky, neni tam iokno,t akze tam je fakt stin a chladecek,t ak se ji tam libií. momnetalne ale zaliza do skrine kde se zachumlava do deky a spinka tam :-) blazinek

Re: Vedro-co s tcho?em
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2007-06-09, 15:49
Já jsem p?es den vcelku pr?m?rný ?lov?k.
Ve?er, když ostatní chodí polonazí, tak já mám tlusté ponožky, teplý župan a když na n?koho šáhnu, tak se m? doty?ný ptá, jestli už nejsem po smrti.
Avatar

Re: Vedro-co s tcho?em
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-06-09, 15:54
Klokane, my v práci klimošku nemáme. Už dopoledne to tam te´d bude vylízat nad 30...si dokážeš p?edstavit ty výkony...
Avatar

Re: Vedro-co s tcho?em
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2007-06-09, 15:56
no to chapu, ze se nikomu makat nechce :-) kdyz ja delam na prodejne ve Vodafone, tak chodi srasna spousta lidi, nybt tam klimoska, tak nam tam nikdo nelezle a my bychom tam tim vedrem asi taky umreli, kdyz tam je to cel yproskleny, navic vsude zrdcadla, to by neslo

Re: Vedro-co s tcho?em
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-06-09, 15:57
Dneska mám v pokoji 24°C a tcho?i sp?j zachumlaný v tri?ku :) takže jsou po mn? :) ale p?iznávám, dneska v noci jsem v ponožkách nespala....
Avatar

Re: Vedro-co s tcho?em
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-06-09, 16:03
Tak to já mám v byt? 26 (p?i zapnuté klimošce od 8,30 od rána), na fafád? (te? už ve stínu) 31 ...kolik tam bylo když tam peklo to nevim, musim teplomn?r a ?idlo venku stínit, vydržej jen + 50 :-)))
Avatar

Re: Vedro-co s tcho?em
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2007-06-09, 16:06
nám po roce ptání se na v?trák v pátek kone?n? dali novej :) ale rok to trvalo :)

není nad to být na slunné stran? na starým m?ste, kde naproti panelák, všude dlažba ... :(

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Vedro-co s tcho?em
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2010-07-12, 08:29
Holky, pot?ebuju radu. Šplhá se nám teplota v byt? na 30°C (jsme podkrovní byt, máme sm?lu), jak tcho?e schladit? Ven z klece je p?es den nepouštím, protože to b?hají jak šílení a vlá?í jazyky po zemi, tak jsou zav?ení v kleci, kde mají taky stálý p?ísun vody z napáje?ky. Ven když jim dám misku s vodou, tak jí okamžit? rozlejou a vy?vachtaj, tak jsou pak bez vody :( Ochlazování zatím provádíme mokrým hadrem p?es klec a vyndání všech pelech? z klece, spí jen na tom plastovém, protože to aspo? trochu chladí (p?ípadn? si vlezou do hamaky, takovej ras nejsem, abych jim vyndala všechny pelechy..). Ale cht?la jsem se zeptat, když jim hodím na klec ten studen hadr a pustím na to v?trák, nestane se jim nic? Zatím jsem na n? p?ímo v?trák nesm?rovala, ale je tu pušt?ný celý den..
Avatar

Re: Vedro-co s tcho?em
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-07-12, 09:41
Pe?o já kluky taky pouštím jenom ve?er, na noc jim otev?u doko?án okno, p?es den mají okna zav?ená a zatažený záv?sy. Pamatuju si, že jsem malýho Pytrušku v aut? chladívala zabalením do vlhký starý ut?rky a snažila se na n?j nepoušt?t pr?van. P?ímo na klec pustit v?trák bych se asi bála. Ty teploty jsou fakt vražedný, v?era ve?er jsme koukali s Petrem na meteostanici, jejíž ?idlo je venku na pergole - stanice má pam?? a ukazuje maximáln? 60 stup??, takže v jednu odpoledne na sluní?ku vylezla k t?m šedesáti. V p?l sedmý ve?er tam v polostínu bylo 41 .
Avatar

Re: Vedro-co s tcho?em
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2010-07-12, 09:52
No práv? proto se ptám, taky se bojím na n? pustit ten v?trák, ale na druhou stranu, mam p?es klec prost?radlo a to by profouknout nem?lo, nebo co myslíte vy? v?trák by to prost?radlo alespo? po?ád ochlazoval. Te? v?trák na n? pušt?nej samoz?ejm? nemám, žaluzie zatažený, v?trám brzy ráno a pozd? ve?er. Ale i tak máme vy byt? t?ch 30°:( Je mi jich líto..
V pátek jsme jeli na o?kování, byli jsme objednaní na 9, ale pan doktor operoval, p?l hodiny jsme ?ekali, až dod?lá to nejnutn?jší, pak je jen píchnul a b?žel zase k operaci a zpátky jsme jeli po okreskách, abysme nikde nestáli na semaforech nebo v zácpách. Vodu v napáje?ce m?li teplou, otev?ela jsem jim alespo? zadní okýnko na druhý stran? auta, ale i tak jsem se bála, že se uva?ej, chudinky :(
Díky majdi, jsem v koncích, nevím co pro n? víc ud?lat, aby jim bylo líp...
Avatar

Jít na stránku:  Předchozí123Další
Aktuální stránka:2 z 3


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist