Jít na stránku:  Předchozí123
Aktuální stránka:3 z 3
Re: Kam NEJÍT na veterinu ......... DOPORU?ENÍ: ov??te i v jiných vláknech p?ípadné další reference na zde jmenovaného veta nebo kliniku
Zaslán uživatelem/kou: Kuklynka (IP)
Datum: 2009-08-10, 14:49
klokan_cestovatel:
to je v po?ádku, že to odstraní, každopádn? my tam byli cca p?ed dv?ma roky a p?l a to nám sám jasn? ?ekl že si je v?dom toho že se to nesmí a je to zákonem zakázané ale za p?íplatek by to prý i šlo. takže k n?mu už jsem nešla nikdy pokud nešlo jen o o?kování a nikdo jiný tam zrovna nebyl.

Re: Kam nejít na veterinu / vet- jižní Morava Velké Mezi?í?í
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2009-08-19, 19:42
Tak dnes mi kamarád ?íkal, že MVDr Leš?enková z Vel. Mezi?í?í mu doporu?ila fretce nedávat žrát a vodu, aby jí p?ešla falešná b?ezost :o(

Takže kam rozhodn? NECHODIT!! - MVDr Leš?enková z Vel. Mezi?í?í, která odrdinuje u MVDr. Sedmíka





Celkem upraveno 5×. Poslední úprava: martina dne 09.07. v 01:43.
Avatar

Re: Kam nejít na veterinu / vet- st?ední ?echy ?í?any Techovec
Zaslán uživatelem/kou: Thais (IP)
Datum: 2009-09-22, 21:27
Tak podle m? ur?it? nechodit k Mvdr Ivanu Henyšovi, Má ordinaci v obci Tehovec-kousek od ?í?an.
Na Chip?v zán?t st?ev nám tejden tvrdil že má šelest na pr?duškách a na to ho lé?il.
Pak jsem i p?es protesty p?ítele který mu v??il utekla k Chylíkové na Bílou Horu. A díky ní žije.
A nejenom že Henyš nerozumí fretkám, ale podle m? ani ps?m :( Zas jeden "odborník"



Celkem upraveno 3×. Poslední úprava: martina dne 25.01. v 15:37.

Re: Kam nejít na veterinu / vet- jižní ?echy ?eské Bud?jovice
Zaslán uživatelem/kou: nereida (IP)
Datum: 2010-01-25, 15:35
Mám špatnou zkušenost s veterinou v ?eských Bud?jovicích U Výstavišt? kde ordinuje MVDr. Lapá?ek a MVDr. Kubová.

Oba dva byli p?ítomni kolabsu mojí fretky Míny po o?kování proti vzteklin?. Zvracela žalude?ní š?ávy a m?la silný krvavý pr?jem. Sice jí píchli Prednisolon a Ranisan, ale ani po tom nenastalo zlepšení a poslali m? s ní domu, že to p?ejde. Když jsem jim po hodin? volala, že potíže p?etrvávají, bylo mi ?e?eno, že to bude asi pokra?ovat i druhý den a pak se to zklidní. Cht?la jsem jí tam p?inést, aby jí dala na kapa?ku, ale vet ?ekl, že to není pot?eba, že pokud udrží hlavi?ku, je to v po?ádku. Kanylu by prý stejn? asi nezavedl, protože to je malé zví?e a sice by si jí tam mohl nechat, ale i on se p?ece musí vyspat, takže tam nebude pod dozorem!



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: nereida dne 25.01. v 15:47.

Re: Kam nejít na veterinu / vet- Praha 2
Zaslán uživatelem/kou: Morgan24 (IP)
Datum: 2010-01-26, 16:22
má tady prosím n?kdo zkušenosti s panem doktorem Naxerou? Ordinuje na Praze 2, ulice Sob?slavská, u Vinohradské nemocnice. Na psi je super, ale jak na fretky?



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: martina dne 08.02. v 16:54.

Re: Kam nejít na veterinu / vet- Praha 2
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2010-01-26, 16:29
Takze oprava, prave mi prisla sms, ze MVDr Naxera je mozna dobry na psy,ale na fretky pry ne! Takze k nemu nechodit ;o)





Celkem upraveno 3×. Poslední úprava: martina dne 09.07. v 01:42.
Avatar

Re: Kam nejít na veterinu / vet- severní ?echy Teplice
Zaslán uživatelem/kou: Houmí (IP)
Datum: 2010-02-08, 16:20
Ahoj,
p?idám sem lo?skou zkušenost s Veterinární klinikou v Teplicích (Vintera, Doltýn, Holá).

Houminka nám odcházela p?ed o?ima... Nejedla nepila, ležela, zvracela skoro nonstop. Páni dokto?i ji rvali antibiotikama. Žadonila jsem zda by ji nemohli odebrat krev, nebo ji napíchnout na n?jakou výživu, ?i jí ud?lat sono... Pokaždé mi odpov?d?li, že u fretek se tato vyšet?ení ned?lají. Že to není vzhledem k jejich velikosti možné.
Bohužel, to že nás mystifikují jsme se dozv?d?li moc pozd?. Navíc ú?ty za stejný preparát byly pokaždé jiné. Fretka mi v ?ekárn? ?vala bolestí zvracela a oni vždy vylezli z ordinace s úsm?vem další prosím...






Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: martina dne 08.02. v 16:54.

Re: Kam NEJÍT na veterinu ......... DOPORU?ENÍ: ov??te i v jiných vláknech p?ípadné další reference na zde jmenovaného veta nebo kliniku
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2010-02-08, 16:27
na tý klinice jsem byla jednou s fretkou na pohotovosti a taky nic moc, vlastn? jsme akorát zaplatili pohotovostní p?íplatek a prd z toho :o/ jen tedy co se tý?e sona, tak sice není právda, že se u fretek ned?lá, ale je fakt, že ne na každém sonu se fretka vyšet?it dá. na to je prý pot?eba n?jaká citliv?jší sonda, bo co a ne na každý veterin? tak výkonný sono mají...

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Jít na stránku:  Předchozí123
Aktuální stránka:3 z 3


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist