Jít na stránku:  Předchozí1234567891011
Aktuální stránka:11 z 11
Re: Pr?jem
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-10-22, 09:16
Jeannette, co zubní kámen a jako jeho dúsledek zán?t dásní? U 6 letého freta je to možné. A na zadní stoli?ky se kouká samotnému majiteli blb?. Jestli ho t?eba bolí dásn?, nechce kousat proto....neskoušela si dít kašovitou stravu? Každopádn? žrát musí, i kdyby kaši ze st?íka?ky.
Avatar

Re: Pr?jem
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2010-10-22, 10:13
Jeanette napsal/a:
---------------------------------------------------
Pijí našt?stí sami a hodn?, ale bohužel mi nechce
> žrát náš nejstarší (6let) fre?ák. Dneska si dal
> trochu pasty, ale když se snažil cokoliv kousat,
> tak to vypadá, jakoby m?l n?co v tlam?, hrabe si
> do tlamky tlapkama a prská. Ale na první pohled
> jsme mu v tlam? nic nenašli..

sice to asi víš, ale pro jistotu - tohle fretky d?lají, když se jim zvedá žaludek. z jakéhokoli d?vodu. p?í?ina m?že být v tlami?ce, ale i mimo ni.


není mi to FUK

Re: Pr?jem
Zaslán uživatelem/kou: Jeanette (IP)
Datum: 2010-10-22, 10:46
Johano, fre?ák žral do posledního dne zcela normáln? granule. Myslím, že to spíš souvisí s nemocí, protože to d?lá i ten druhý a ten byl p?ed dv?ma m?síci na odstran?ní zubního kamene. D?lá to i na kaši?ky, pastu..
Martino, díky. Asi to bude tou nevolností. Je mi jasné, že jim není dob?e. Dneska jsme do nich dostali trochu kaši?ky, všechno jsem vydesinfikovala a se zít?ejšími výsledky z bobanu zab?hneme za vetem.
Snad aspo? n?co na zklidn?ní žaludku by nám mohl dát.
Avatar

Re: Pr?jem
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-10-22, 11:14
co vím, tak trus na rozbor by se mn?l sbírat cca 3 dny...tak to ode mne chcou naši veti.
Avatar

Re: Pr?jem
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2010-10-22, 12:03
trus se bu? sbírá (v?tšinou t?i dny, ale i déle), nebo cht?jí ?erstvý nebo naopak starý. asi podle toho, co se z toho zjiš?uje.
každopádn? bych bobany vzala, tím se nic nezkazí a bu? to sta?it bude nebo ne, tak je tam hodíš n?kdy extra, už bez fretek.

není mi to FUK

Re: Pr?jem
Zaslán uživatelem/kou: Jeanette (IP)
Datum: 2010-10-22, 12:46
Já jsem zatím dávala trus ?erstvý a to na rozbor bakteriologický a kv?li parazit?m. Paraziti to nejsou, bakteriologie bude zítra. Do Brna na ECE jsem ješt? neposílala..
Avatar

Re: Pr?jem
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-10-22, 12:48
co si pamatuju, do Brna na ECE sme sbírali 3 dny (uchovávalo se v lednici), ale je to pár let dozadu, jak to cht?jí te? nevim.
Avatar

Jít na stránku:  Předchozí1234567891011
Aktuální stránka:11 z 11


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist