Jít na stránku:  123Další
Aktuální stránka:1 z 3
Fretka vs autobus
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2004-01-15, 08:55
Chci se zeptat všech jaké máte zkušenosti s cestováním busama. A to jak t?eba jen m?stskou v Praze nebo i dálkov?..
Zajímá m? totiž jestli kupujete pro fre?ulky jízdenku když jedete m?stskou. A nebo když cestujete n?kam dál autobusem tak jak to ?ešíte s p?epravou..
Chci si fre?ulku po?ídit, ale hodn? cestuju hlavn? Praha-Vary, tak bych cht?la v?d?t jak bych to m?la pak ?ešit..
Díky Yasmin

ces+let+



Celkem upraveno 7×. Poslední úprava: martina dne 15.06. v 02:00.

Re: Fretka vs autobus
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2004-01-15, 09:26
Vozím freti?ky v ko?i?í p?enosce a neplatím za ni, mám ji na klín?. (m?stská p?íp. Praha - ?eská Lípa). Kupodivu zatím bez problém?, lidé spíš koukají jakou mám divnou ko?i?ku. To ji pak vyndám, nechám pohladit a vychvaluji, dokonce ani roš?árny nezaml?uji a kupodivu zatím s kladným ohlasem.



Celkem upraveno 3×. Poslední úprava: martina dne 15.06. v 01:25.

Re: Fretka vs autobus
Zaslán uživatelem/kou: Tomáš (IP)
Datum: 2004-01-15, 09:27
Co se tý?e jízdenek upravují to p?epravní ?ády a tam je v?tšinou napsáno, že zví?e musí být v p?epravce s pevným dnem atd. A pokud je ta p?epravka do ur?itých rozm?r?, neplatí se nic. Ale ty rozm?ry nevím...

Co se tý?e cestování, my jezdíme s mašima tcho?íkama i docela daleko a z 90% cestu prospí. Asi se jim líbí pohupování p?i jízd?.:o) Ale je fakt, že to jsou zkušenosti s autem.

Re: Fretka vs autobus
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2004-01-15, 10:42
Já jezdím dost pravideln? Praha - Brno (2,5 hodiny bus). Cvokie hrabe prvních p?t minut (stopováno) a pak spí. Probudí se pravideln? deset minut p?ed výstupem. Metrem cestuje nerada, takže jí v?tšinou vyndavám na klín... V aut? spí úpln? v pohod?. Nikdy jsem za ní nic neplatila - ani za fretku ani za p?epravku (a ani nehodlám, je to takový pišišvor mali?ký!)

Re: Fretka vs autobus
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2004-01-15, 11:03
To Lee: to sem p?esn? pot?ebovala slyšet.. =o) Pá? u m? by ta cesta trvala 2 hodiny a nebyla sem si jistá jestli by to tak dlouho fretka vydržela..

A p?enosky pro fre?ule sta?í malé?

Re: Fretka vs autobus
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2004-01-15, 11:19
Lepší je p?enoska pro ko?ky, není tam tak nat?sno. Já s Vendelem cestovala 2 roky Praha - Šumava. Platila jsem jako za zavazadlo nebo nic. Jen jednou po mn? cht?l cizí autobusák zaplatit polovi?ní, ale uhádala jsem to - zví?e je ve schrán?, která nep?esahuje platné rozm?ry. Horší bylo, že svému okolí smrd?l.
Jo a co se tý?e chování p?i cestování, u nás to bylo horší. Po nacpání do p?enosky sice nezvracel, ale dávil se a kašlal - neuróza. V buse nespal prakticky v?bec, neustále škrabal a lomozil, jen si ob?as na 5 minut zd?íml, aby odpo?inul.
Byló to t?žké i pro m?, neb jsem nikdy nemohla v?d?t, kdy nás vyvedou a vyhodí :o)))))

Re: Fretka vs autobus
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2004-01-15, 11:59
A jak to ty lidi brali? to ja bych se bála aby si mi v té p?epravce ze strachu neodsko?ila na velkou =o)

Re: Fretka vs autobus
Zaslán uživatelem/kou: Iveta (IP)
Datum: 2004-01-15, 12:33
Myslím si, že je to jako s ostatními zví?aty. N?která v dopravních prost?edcích trpí, jiným je to fuk a celou cestu prospí. Míša je v autobusu a metru zv?davej protože v nich jezdí málo. Na chalupu jezdíme autem a cesta (Praha - Chlum pod Kletí neboli Blanský les) je docela v pohod?, ob?as chce se mnou ?ídit protože je na to zvykly z Prahy, kde ho vozím na klín?, když s ním jedu sama.Je ale pravda, že má na zadním sedadle ko?kolit.

Re: Fretka vs autobus
Zaslán uživatelem/kou: Jana G. (IP)
Datum: 2004-01-15, 13:15
S fre?ulí jsem jednou cestovala busem asi 1,5 hodiny, m?la jsem ji str?enou v mojí v plát?né kabelce se zipem celkem malých rozm?r? (asi tak 30x30 cm), uvnit? m?la sv?j kousek deky a mou pen?ženku. Cestou na autobus vykukovala dírkou v pootev?eném zipu, v busu se uvelebila v de?ce a celou dobu spala. Po vystoupení jsem ji na chvilku vytáhla, vy??rala se do trávy, zalezla zpátky a pokra?ovala ve spaní až na místo ur?ení. Takže - byla v t?sném, známém prostoru a nem?la žádný problém.

Re: Fretka vs autobus
Zaslán uživatelem/kou: MajaZ (IP)
Datum: 2004-01-15, 13:20
Nas tchor zvlada cestu Bratislava-Poprad uplne v pohode (4-5 h), celu ju prespi a este sa mi nestalo, aby sa vycural do prepravky. Chodime sice autom, ale ani v autobuse nemal problem. Dokonca aj tatranska elektricka sa mu celkom pacila...;-)))

Re: Fretka vs autobus
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2004-01-15, 21:11
S tim curanim je to problem, když jsem ješt? nem?la p?epravku a vozila jí v tašce p?es rameno, kde m?la pelíšek, jednou to nevydržela a pelíšek se musel prát... Já mám tu výhodu, že mám docela velkou p?epravku - ko?i?í, a malou fretku, takže se tam pohodln? vejde pelíšek i zách?dek s ko?kolitem... Naprosto ideální...Akorát lidi ob?as mají problém, že škrabe a hlomozí, i když to spíš ve škole, v buse to zanikne. Zrovna dnes jsme jely, a problém nastala - šofér se bál zví?at, ale posadili m? dozadu a nechal si vysv?tlit, že ur?it? z p?epravky neute?e:-)

Re: Fretka vs autobus
Zaslán uživatelem/kou: Jana (IP)
Datum: 2004-01-15, 21:53
S fretkou jsem pravidelne jezdila 2x tydne vlakem - 2 hod a pak jeste autobusem.Oboji zvladala pefektne.Ve vlaku si nejdriv v kupe vsechno ocuchala (pokud jsme tam byli zacatku sami) pak se stocila ke me na svetr a spala.Prepravku jsem na ni nemela,nosila jsem ji v batohu,na ten byla zvykla a spala v nem nekdy i doma.Se zachodem jsem to ve vlaku resila tak,ze kdyz se vzbudila (nekdy jsem ji i vzbudila sama tak uprostred cesty),tak jsem sebrala batoh s fretkou a sla jsem na WC,tam jsem tchorika pustila,ona udelala hovinko i louzicku,to jsem utrela a sli jsme zpatky.Brzy se na to naucila.
Kdyz jsem nastupovala do autobusu,tak se schovala do batohu nez jsem zaplatila,takze o ni nikdo ani nevedel.Neplatila jsem za ni nikdy nic.
Jen bacha na prdiky - me se jednou stalo,ze fretka pustila nejaky super koncentrovany prdik v plne obsazenem kupe :o))

Re: Fretka vs autobus
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2004-01-15, 22:08
Yasmin - lidi to brali r?zn?, ale nikdy mi nikdo nic nevy?etl. Bu? radostn? strkali prstíky skrz m?íže, p?estože byli upozorn?ni, že dojdou úhony, nebo koukali jak sto ?ert? a odtahovali se. VŽDY jsem m?la místenku, aby m? nemohli p?esazovat (to ud?lal jen jednou autobusák, kterej po 3 m?sících state?ného dýchání tcho?ecích výpar?, prosil, abych si sedla jinam, dozadu, že se tam nedá dejchat:-))
Co se vylu?ování tý?e - Vendelín se pokaždé po??ral i pokakal, ale protože je ?istotný a m?l v p?enosce tlustý, starý ru?ník a horu ubrousk?, vždycky po sob? "uklidil", tj. shrabal ubrousky na ur?ené postižené místo v rohu p?enosky a utemoval na to ten ru?ník, takže to nesmrd?lo.

Re: Fretka vs autobus
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2004-01-16, 08:11
Díky všem za odpov?di =o) alespo? trošku vim jak se na to p?ipravit.. Sice každá fretka je "original" ale ur?it? se to moc neliší, takže ješt? uvidim až budu poprvé cestovat.. Docela se te? t?šim, hlavn? ale na to až si tu malou Piškvorku po?ídim =o)
Sice nap?ed musim najít bydlení?ko pro sebe, ale po?ítám, že tak n?jaké jarní mlá?átko si už budu moc po?ídit.. =o-


dotaz+cest+



Celkem upraveno 3×. Poslední úprava: martina dne 08.06. v 10:42.

Re: Fretka vs autobus
Zaslán uživatelem/kou: Yanilishka (IP)
Datum: 2009-12-03, 10:45
Ahoj jsem tady nová a fre?uli se teprve chystám po?ídit, zatím na?ítám všechny možné informace a p?ipravuju se na p?íchod tcho?íka:) Z cestování mám ale vážn? strach - jezdím na víkend k rodi??m, tzn. 2 hodiny v buse tam a zp?t. Vážn? se bojím, co budu d?lat, když fretka v p?epravce pujde na záchod nebo za?ne "foukat". Do záchodku bych asi dala kombinaci tohohle : [www.obchudekumajdy.cz]
a tohohle: [www.obchudekumajdy.cz]
takže kdyby se tam fretka vy??rala nebo vykadila snad by to b?hem jízdy nesmrd?lo. Co ale d?lat s prdíky nebo s tím, že se vyleká a pustí pižmo? Ze zkušenosti vím, jak ?idi?i dokážou být neskonale vlídní a vst?ícní, takže bych se v?bec nedivila, kdyby m? po takovéhle "akci" vysadili n?kde uprost?ed lesa. Dá se tomu n?jak p?edcházet? Nebo myslíte, že si to maluju moc ?ern?? Nikdy jsem žádné zví?e busem nep?evážela (vlastn? jednou rybi?ky:) a popravd? ani osobn? neznám nikoho s fretkou, tak nevím, jak moc umí smrd?t. Což o to, já to snesu (zkušenosti s nemocnými ko?kami a uprd?ným psem m? vycvi?ily), ale nevím, jak bych snášela hromadné spílaní pasažér?.

Re: Fretka vs autobus
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-12-03, 11:41
maluješ si to moc ?ern? :o) fretky obecn? snáší cestování velmi dob?e, v?tšinou spí. dv? hodiny jsou naprosto v pohod?.

ideální je, když se ti fretka vyprázdní p?ed cestou, ale i v p?epravce to není problém, ko?lolit v?tšinu pachu pohltí, resp. v pachu ostatních cestujících se to ztratí.
a pušince jsou výjime?né, stát se to n?kdy m?že, ale ur?it? ne každou cestu.
pach zví?ete jako takového není o nic v?tší, resp. podstatn? menší než ze psa,

jediný problém, který bych vid?la, jsou P?EDSUDKY a LIDI - když bude ?idi? blb (na toho m?žeš narazit kdekoli), m?že ti cestování znep?íjemnit.

Re: Fretka vs autobus
Zaslán uživatelem/kou: Yanilishka (IP)
Datum: 2009-12-03, 12:16
Moc d?kuju za uklidn?ní. N?kdo tady psal, že si ?idi? st?žoval, že se v tom puchu nedá sed?t. Ja si taky p?edstavuju, že to pušení nebude o moc horší než takové kocou?í prkání (a jakože toho jsem si užila habad?j a dalo se to vydržet). Taky si myslím, že když budu fretce 2x denn? kydat a budu ji udržovat v ?istot? nem?že moc smrd?t - obzvláš?, když plánuju hol?i?ku (i když o období hárání si ned?lám iluze). Jenom doufám, že to cestování dvakrát týdn? budem n?jak zvládat - nerada bych ji pres víkend nechávala na privát? samotnou. Jídlo a pití by se asi dalo vy?ešit n?jakým dávkova?em, ale byla by sama v kleci a za dva dny by ji asi p?kn? zane?ádila. Ješt? jednou díky!!! Já plaším a to ji ješt? ani nemám :)

Re: Fretka vs autobus
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2009-12-03, 12:43
Yanilishka- tak to pušení dokáže bejt u nich hrozný, mluvim teda o vypušt?ní žlázek. Jeden náš fre?ák to dokáže tak, že když to ud?lá v aut?, je všem z toho špatn? (a to jsme fakt už zvyklí), bolí nás z toho hlava, p?ípadn? nastoupí i migréna... ale to je ten uzav?enej prostor.
Jinak ty p?edsudky jsou vážn? ?astý... blbci jsou všude, bohužel...
Avatar

Re: Fretka vs autobus
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2009-12-03, 12:59
Nosím p?enosku s fretkou v plát?né tašce. Když vezeš jen p?enosku, lidé do ní koukají a pokud n?kdo pozná náhodou fretku, tak zápachem omdlí.Kdybys vezla ?íjného kocoura, bude koukat, kde je ten bezdomovec.
Avatar

Re: Fretka vs autobus
Zaslán uživatelem/kou: Yanilishka (IP)
Datum: 2009-12-03, 13:06
Jéžiš, tak to doufám, že to n?jak zmáknem. T?eba to bude v buse zvladat a nebude mít tendence vypoušt?t žlázky, protože to fakt netuším, co bych d?lala, jestli je to takový puch. Doma to vyt?u/vyv?trám, ale co ty nové autobusy, kde nejsou okna, jenom klimoška, která to hezky rovnom?rn? roznese po celém buse, a? se pasažé?i p?kn? pod?lí?! Za?ínám být na vážkách, jestli fre?uli po?izovat, když m?že být p?i cstování takový problém. Navíc u nás by to cestování bylo fakt ?asté. Jéžiš já nevim, moc bych ji cht?la :(

Re: Fretka vs autobus
Zaslán uživatelem/kou: ko?kodan a Fífa (IP)
Datum: 2009-12-03, 13:10
Vozíme t?i fretky docela pravideln? dvakrát týdn?. V p?epravce. Ale ne autobusem, nýbrž vlakem.
Do p?epravky stelivo nedáváme, jen ru?níky. Fretky p?emlouváme p?ed odjezdem, aby se došly vykadit, dokonce na ten povel už i slyší:D Dv? hodiny to zvládnou, ale n?kdy se n?které zachce (obzvláš?, pokud je n?jaký problém a jedeme déle) a urputn? lomcuje m?íží. Inteligentn? se nau?ila vykadit v umývárce - vystelu tam do rohu mnoho papírových ubrousk?, fretka se vykadí, já to seberu a vedle na záchod? spláchnu.
Pšoukla si za dva a p?l roku p?evážení asi t?ikrát. Ve vlaku je výhoda, že to odnese jen jedno kupí?ko:) A že jí m?žu ješt? po cest? umýt zadek a opšouklý ru?ník schovat n?kam do igelitky. Pak m?žeme ješt? vesele do tramvaje.

Fífa a Šelmy a Donald
Avatar

Re: Fretka vs autobus
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2009-12-03, 13:18
Yanilishka, neboj se toho. U nás prd?j hlavn? kluci, holky úpln? minimáln?. Kluci prost? jen tak a ob?as, t?eba 2x do m?síce, akorát jeden práv? puší furt, hlavn? teda, když je spokojenej a mazlí se....
Fre?ák mi pušnul jednou v tramvaji v p?epravce, když jsme jeli na veterinu. Docela to šlo, nikdo se na nás blb? nekoukal, ale ono to z?stalo hlavn? v p?epravce, pak byl problém po otev?ení teda :)
Avatar

Re: Fretka vs autobus
Zaslán uživatelem/kou: Yanilishka (IP)
Datum: 2009-12-03, 13:19
Já se popravd? toho kad?ní až tak nebojím. Dokážu si p?edstavit, že hovínko ch?apnu do sá?ku a zabalím, aby neropoušt?lo, ale z vypoušt?ní žlázek mám strach - vlak v mém p?ípad? nep?ichází v úvahu, takže odpadá i mytí zadku. D?kuju všem za rady:) Uf, je to dilema.

Re: Fretka vs autobus
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-12-03, 13:24
Yanilishka,

1. fakt padám do mdlob úžasem, že se najde taky ob?as n?kdo, kdo si zodpov?dn? zjiš?uje pot?ebné info P?ED koupí zví?ete, ani nevíš, jakou jsi ud?lala radost mnohým z nás ;o)

2. z cestovaní opravdu nemusíš mít obavy, tzv. pušince (= vypušt?ní obsahu pachových žláz) nepat?í u v?tšiny fretek k b?žn? nebo dokonce denn? provozovaným aktivitám. jsou i takoví majitelé, kte?í NETUŠÍ, jak to je cítit :o)

pach zví?ete jako takového není nijak zvláštní, wc se dá ?ešit r?zn? (viz ru?níky, já mám v p?epravce zách?dek se stelivem, kam kluci b?žn? chodí.)
a ideální se mi zdá p?epravka skrytá pohled?m ostatních v tašce, protože opravdu nejv?tší problém jsou p?edsudky. fretka stejn? v?tšinou spí, zejména když bude mít tmu, v?bec jí to nevadí.

takže dál pátrej po p?ípadných úskalích soužití s fretkou - šelmou, ale myšlenku na její po?ízení rozhodn? nemusíš opoušt?t kv?li cestování dvakrát týdn? busem.
naopak - jen víc tak "uv?dom?lých" fretka?? :o)

Re: Fretka vs autobus
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2009-12-03, 13:35
martina napsal/a:
-------------------------------------------------------

> 2. z cestovaní opravdu nemusíš mít obavy, tzv.
> pušince (= vypušt?ní obsahu pachových žláz)
> nepat?í u v?tšiny fretek k b?žn? nebo dokonce
> denn? provozovaným aktivitám. jsou i takoví
> majitelé, kte?í NETUŠÍ, jak to je cítit :o)

A nebo se dá zamaskovat na záchodky ve vlaku ;) (posledn? jel F14 vlakem na Moravu a t?sn? p?ed vystoupením si jedna z holek pušla).

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Fretka vs autobus
Zaslán uživatelem/kou: Yanilishka (IP)
Datum: 2009-12-03, 13:42
Oóóó d?kuju za uznání :))) Ne vážn?, se zví?aty mám myslím hodn? zkušeností a vím, že se ?lov?k prost? p?ipravit musí. Jsou to cítící tvorové a metodu pokusu a omylu si prost? nezaslouží. Já myslím, že u fretky jsem snad už vychytala všechno - ?lenové domácnosti na privát? i u rodi?? souhlasí a nevadí jim to a to jsem nic nezatajovala. U rodi?? je pes, který neublížil ani mor?eti, když se do n?j pustilo a je zvyklý na ko?ky, jiné psy i malé d?ti a nikdy na nikoho nevyjel, jen útrpn? k?u?í. Taky jsou tam dv? starší ko?ky, které se asi p?ed dovád?ním fretky zdekují k našim do ložnice a pak mladá asi p?lro?ní hyperaktivní ko?ka, která nás nau?ila neumis?ovat do dosahu vázy, knížky, kv?tiná?e ani t?žší p?edm?ty. Popravd? u nás byl vždycky n?jaký raubí?, takže i váno?ní stromek máme krom? do stojanu ješt? upevn?ný strunou do stropu, protože jinak by byly ba?ky všude. Jediné s ?ím nemám zkušenost je práv? to cestování se zví?etem v buse, ale jestli to prkání nebývá tak ?asté, tak to asi risknu a kdyby se moje holka projevila jako výjim??n? smrdící, tak prost? jakmile, to bude možné, omezím cesty k rodi??m a když už tam pojedu, seženu na víkend n?jaké hlídaní, by? placené. V Brn? by se mi to snad mohlo poda?it.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Yanilishka dne 03.12. v 13:59.

Re: Fretka vs autobus
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-12-03, 14:32
Jo tak p?esn? z tohohle mám taky docela hr?zu..že budu nucená jet n?kam s klukama MHD a oni se rozhodnout zasmradit. Paná?kové to umí t?eba i u mazlení, Kryšt?fek to d?lal když šel na záchod. Jednou se mu to poda?ilo v aut? když jsme jeli z Jablonce...tak to byla fakt síla, Petr se málem pozvracel a zbytek cesty jsme jeli se staženejma okýnkama....
Avatar

Re: Fretka vs autobus
Zaslán uživatelem/kou: Zana (IP)
Datum: 2009-12-03, 14:37
Já bych se toho cestování fakt tak ned?sila :o))

ale k té druhé variant? - my naše 4 smrá?ata necháváme ob?as v lét? o víkendech samotné (mají velkou ?ty?patrovou klec, ale d?ív byla Stickynka sama v kleci normální-hlodav?í, a taky v pohod?) a úpln? v klidu to vydrží. Sta?í v?d?t kolik granulí sní za den a dát odpovídající dávku do klece (dávkova? nepot?ebuješ - fretky si dávkují samy, nesežerou toho víc než normáln? jen proto že m?žou, v tom jsou mnohem chyt?ejší než t?eba psi :o)), já pro jistotu dávám baterii 4 velkých (0,5l) napáje?ek (to že je smrá?at tolik, ale ur?o bych dala minimáln? 2 i samotné fretce, co kdyby jedna napáje?ka spadla nebo tak - ob?as se to stane) no a hlavn? se p?esv?d?it že na n? p?es den nesvítí sluní?ko aby se nep?eh?ívaly (zatáhnout žaluzky a v lét? jsme jim v t?ch vedrech nechávali v místnosti mírn? pušt?ný v?trák - ale náš jižní panelákový byt je fakt tepelný extrém) a v zim? pozor na pr?van. Dát dost pelíšk? a had?ík? na zachumlání a doufat že se fre?ule moc neurazí, že sis je ji dovolila tam nechat. Naše takhle v klídku a pohod?, bez n?jakých viditelných traumat, p?ežijou od pátku odpoledne do ned?le - ne samoz?ejm? každý týden, ale v lét? tak jednou do m?síce jo. no a jen musíš po?ítat s tím, že pak to milém tcho?ovi musíš náležit? vynahradit, aby sis ho usmí?ila a aby vybil tu energii z t?ídenního spánku :o))) Naši jsou pak k neutahání a celý ve?er se dožadují na st?ída?ku mazlení.

klí?ové je samoz?ejm? zabezpe?it klec a základní pot?eby - pozor, n?které klece se fretky nau?í otvírat, když takhle jedeme na dýl tak vždycky dáváme na dví?ka pojistku!!!

Takže - ani nechávat ji ob?as o víkendu samotnou není vážn? tak hrozný problém, i když lepší je samoz?ejm? spíš ji vzít s sebou (jak pro fretku tak pro tvé nervy - to bych mohla vypráv?t!) hodn? št?stí p?i po?izování!!! :o)

(mimochodem - nep?emýšlela jsi o fretce z útulku? tam bys m?la v?tší šanci ved?t jak snáší cesty a jak moc ?asto používá pušení, ptže u mlá?at fakt nevíš do jaké povahy ti vyroste)

Avatar

Re: Fretka vs autobus
Zaslán uživatelem/kou: Kuklynka (IP)
Datum: 2009-12-03, 16:13
majdo, cestu autem se staženýma okýnkama, nosy ven, ruku na ústa jsme si užili taky. horší že to bylo v zim? :-D

Re: Fretka vs autobus
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2009-12-03, 17:12
noco .. tak se stáhnout okýnka a je to. Si alespo? vyfoukáte hlavy.

Nám se to v zim? taky poda?ilo. To jsme zrovna vezli mamku, která našt?stí byla nachlazená a m?la ucpaný nos.


BTW ve vlaku se mi to stalo, že mi zapušila jedna z holek a to teda chvíli cestovaly mimo kupé než se to vyv?tralo ;-)

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Jít na stránku:  123Další
Aktuální stránka:1 z 3


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist