Aktuální stránka:101 z 109
Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2009-07-30, 13:55
Markét - já si zase vzpomn?la na "ryba je kámoš, ne žrádlo... aneb Hledá se Nemo... :-) Ale taky je pravda že ten žralok prosebn? ?íkal "aspo? ploutvi?ku..." :-D No nic no :-D

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: MajaZ (IP)
Datum: 2009-07-30, 14:34
To majda: tie tabletky mi pripominaju jeden vtip.
Kamoska nikdy nechcela deti...teraz ich ma 10 a je jej to jedno. Ako k tomu doslo? Miesto antikoncepcie omylom berie valium...;-)
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Hanca (IP)
Datum: 2009-07-31, 12:53
Ja jsem si zase vzpom?la na svou kamrádku která když si po?izovala druhé mim?o tak ?íkala že je na náhradní díly .o)) našt?stí jsou ob? její holky zdravé jako buci .o)))

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2009-08-06, 00:48
Tak máme za sebou první pohotovost.
Výlet, na který jsem se t?šila, a kterým jsem cht?la vyzkoušet, jestli už m?žeme opustit domov na déle než 2h, se sice vyda?il, ale jeho záv?r, kdy jsme si cht?li dát na koupališti n?co k jídlu a pití, Vilík pon?kud pokazil. Od 17.00 ?val a ?val a nebyl k utišení. S prdíkama už zkušenost máme, ale tohle bylo strašidelný - zoufalý plá?, p?echázející v nep?í?etný jekot a nedal se utišit, jen ob?as u prsu, takže se mi ho poda?ilo od t?ch 5 do 8 ve?er navíc p?elít, jelikož vždycky cucal jen minutu a pak zas ?ev.
A?koli vše nasv?d?ovalo prdík?m, radši jsme absolvovali t?ch 25km na pohotovost. Je to tatáž pediatrie, kam jsem prchla z Klatov, a kde se o nás tak hezky starali.
Všichni si nás pamatovali, takže to bylo fajn a navíc se cestou Vil zesr...až za ušima, pro?ež se mu ulevilo a zahrál hodné, ?inané miminko, ?imž ze m? ud?lal šílenou matku a vola.
Paní doktorka mu ale našla n?jaký šelest na srdí?ku. Asi nic závažného, ale musíme se za 14 dní objednat k tam?jšímu primá?i - pro jistotu...:/
Kojení nekojení, doma do m? musel p?ítel nalejt deci portského a já se pomali?ku uklidnila. Vilík vytuhnul a spí doposud jak mimino - doufám, že mu to i p?es dvojí krmení vydrží do rána...
P.S. Jsou mu práv? 4 týdny a 12h ;op

Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2009-08-06, 10:10
Opila dít? portským - no to je jak do Blesku. Ale že mu p?es maminku filtrované ud?lalo dob?e?
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: MajaZ (IP)
Datum: 2009-08-06, 11:09
Market ake z toho plynie poucenie? Pred kojenim si daj portske a vsetci budu spokojni...;-)))

BTW> fretaci z nas robia volov pravidelne, uz si si mohla zvyknut...dieta a tchor jedno je..pamataj...;-)



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: MajaZ dne 06.08. v 11:10.
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2009-08-06, 13:40
Neeee, to jste špatn? pochopily. Já krmila až ve 2.45, takže portské vyprchalo (nicmén? bych klidn? krmila i t?sn? poté, jelikož nemyslím, že by mu to ublížilo - naopak, sílí to spánek :o))). Nechala jsem Vila vyspat po tom zážitku do sytosti, takže se vzbudil pom?rn? spokojený po skoro 6h spánku. Bohužel, já z toho nic nem?la, jak jsem byla vyt?ešt?ná a zabrala až n?kdy po 1. Do 4 jsme krmili, p?ebalovali, brumlali a hovo?ili a do 6 necht?l spát. Ne?val, jen moud?e koukal, jak mi padá hlava. Pak jsme zabrali oba od 6 do 8.
Te? chrní už od p?l 10. v ko?á?e a vypadá spokojen?. Jsem zv?davá, až se vzbudí... :o)
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2009-08-09, 19:27
Dámy, u nás byla první (a patrn? na n?jakou dobu poslední) klidná noc, kdy se mi poda?ilo vyspat 4 + 3h!
Je tu pou? a ta je v sobotu zahajovaná bigbeatem. V?era p?ed 8 ve?er jsme vykoupali, nafutrovali, co to šlo, naložili a odjeli na nám?stí na koncert pod open air. Vilík chrápal jak zabitej i v tom d?sným rambajzu a vydržel do 11. Jsem na malého rockera pyšná! Doma pak p?ebalit, nakrmit a pokra?oval do 4. Pak teda do 6 koukal a povídali jsme si, v 6 dostal ješt? dlabanec a chrápali jsme oba do 9.
Po obvyklých procedurách jsme ho sebrali a šli se vytahovat na pou? s ko?árem.
S jedním p?ebalením a jedním nakrmením cca ve 14.00 vydržel Vil pou? od 11 do 16h - zase p?edvád?l, jak je hodné miminko, proto není divu, že si skoro doposud trochu povykoval. Te? ho nafásla prababi?ka a už drand?j po okolí. Musím toho ješt? využít. Ve st?edu mi pomoc odjíždí a já už si m?žu drandit sama...:/
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: MajaZ (IP)
Datum: 2009-08-10, 11:21
Market, asi to chce dobre reprobedny a nejakej tvrdej rokec...kamosova dcera spala vyhradne ked vedla nej trieskala zbijacka na beton...;-)))...takye cca mesiace chodili posidlisku a hladali, kde robia na stavbe.
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2009-08-10, 19:58
Jojo, znám holku, která 7mitýdenního syna uspává vysava?em. Asi mi nic jiného nezbyde.
P.S: Vil mi tu pou? dává už od v?erejška p?kn? sežrat.
?ve´, i když nemusí a jen chce chovat. Bolí m? záda, že bych bre?ela. Jedu už jen na hormony a pišingry + sem tam n?co mlé?ného a bylinné ?aje. Jinak se neodvažuju niíc jíst.

No nic, zvenku se ozývá ?ev, babi?ka p?ijela, jdem koupat.
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2009-08-17, 09:42
ahoj, ahoj, ahoj
tak se hlásím po cca dvou m?sících, d?kuju majd? i bože.
Markéto moc gratuluju. Užili jste si p?kn?. P?eji ti a? ti drobek d?lá už jen radost.
Elinka zdárn? roste. Za první týden doma p?ibrala ?tvrt kila. Když nejí, tak spí. Andílek, ale nesmí mít hlad :oD
Jinak porod byl dobrý a rychlý. Museli mi ho vyvolat. Sama se nikam nechystala. Datum narození má stejn? krásný jako Kájik. A samo nám u n?j nechyb?l ta?ka. Jméno jsme do?ešili až na sále. Nekonec mi ta Elisabeth vyšla. Nejv?tší radost to ud?lalo asi prad?de?kovi (prý to nedá najevo, ale m?l hroznou, ?íkala babi?ka). Elinka se jmenuje po jeho mamce. Dokonce jsem tentokrát stihla i tu vanu :oD
?íká se, že holky berou krásu, ale kde nic není ani smrt nebere :oD, takže mi Elinka vzala jen n?co málo z mých p?ebyte?ný kil (kolem dvou kil, huráááá) :oD
Kájik si ségru hlídá jako oko v hlav?. Minulý týden k nám p?išel, když jsem ji p?ebalovala a prohlásil "Vy jste moje holky" :oD A všem se chlubí, že je velký bráška. Je zlatý.


[www.kunici.estranky.cz]







Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Iv?a dne 17.08. v 10:01.
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-08-17, 10:03
Iv?o tož ješt? jednou gratuluju :-)))
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: MajaZ (IP)
Datum: 2009-08-18, 10:54
Jeeezis, dalsia Ela...;-)))...sice v roznych kombinaciach, ale vysledok je vzdy ten isty.
Ivco gratulujeme...;-)))

Nas sarkan zvany Ela od vcera podstupuje vyuku jazdy na koni...narazili sme na problem, ze dieta si zaumienilo, ze nebude jazdit na zriebatku (ponik) ale na velkom koni (v kohutiku cca 175 cm). Dalo nam pracu, nez sme ju presvedcili, ze najprv sa musi naucit ovladat maleho konika, aby s nou velky neusiel. Zatial ju to bavi, pristup ucitelky je super, tusim az pridem k peniazom, tak si zopakujem svoje nadobudnute a aj zabudnute schopnosti ovladania kona.
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2009-08-18, 11:09
Johanko, Majo, d?kujem
Majo, vaší Ele moc závidím, hned bych se taky u?ila :oD


[www.kunici.estranky.cz]



Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2009-08-19, 23:44
Iv?a - též p?eju, a? si užíváte, jak to jen jde (a nemyslím to zlomysln? - skoro :o))) a hlavn?, a? prospíváte na t?le i na duchu !;op

MajaZ - též závidím dít?ti výuku, ale v mém p?ípad? by to cht?lo tažného valacha, abych tomu neš?astníkovi na prvním drnu nep?erazila páte? :o)))

My dnes zdárn? dovršili 6 tined?lí. Teda že by nastala n?jaká p?evratná zm?na, to se ?íct nedá. Zm?ny ke dnešku:
-p?ijeli tcháni a oproti o?ekávání tady nocujou

- pokosili celý sad

- p?ítel si v sobotu na závodech zmáknul nohu (pravý kotník má v pátek 10 let výro?i, takže si pochroumal prozm?nu levý) a je schopen pouze pít pivo a houpat s ko?árem, zatímco já lítám jak debil

- v sobotu se sem sleze cca 30lidí na sud a prase - oslavujeme práv? tu nohu.. :o)

- Žižka za?al spát v nohách mé postele, snad nedostane Vil blechy (ko?enky jsou odblešené, od?ervené atd.v ?ervenci...)

- Vil za?al zlobit s jídlem

- také se nau?il pravidelnosti, která je pro d?ti tak d?ležitá: krom? b?žných ?ev?, jek? a pok?ik? p?es den, je spole?enský (bez ?evu, jen se chce bavit) vždy mezi 4. a 6. ráno a mezi p?l 8. a 9. ve?er ?ve a chce se chovat

- kone?n? jsem v ned?li vlezla do rybníka a plakala jsem u toho nadšením, muselo to vypadat, že se do vody bojím :o) Setrvala jsem ve vod? blíže neur?enou dobu, d?lala stojky, kotrm?lce, plavala pod vodou i nad vodou, a jak jsem nevyspalá a anemická z dlouhého krvácení, málem jsem sebou švihla po výlezu na b?eh - ovšem užila jsem si to jak dít?! o)
Od té doby se ?vachtám denn? - je zvláštní, že jako ohnivé znamení nem?žu v lét? bez vody být. Plavala jsem i 3 dny p?ed porodem a plavala bych i den p?edem, kdyby nebylo hnusn? :o)

To tedy ke zm?nám.
Stejné z?stává:
- nevyspání
- bolavá záda
- zmatenost
- demence (p?.: ve 4 ráno jsem nacpala do pra?ky ?erné spo?áry, že to ráno vyperu se ostatním barevným, co posbírám po baráku a v 7 ráno jsem k nim nacpala 4 plíny a krásné bílé dupa?ky a vyva?ila...Ale šedivá je elegantní a hodí se ke všemu, žejo? :o))
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2009-08-20, 01:52
Markéto, Iv?o, GRATULUJEME K POTOMK?M! :o))) a p?ejeme vám i jim hodn? zdraví?ka a vám, maminy, hlavn? pevný nervy, hodn? sil a nepropadejte panice! :-D

Vítkovi už bylo 3/4 roku, sedí, leze jako ješt?rka a prohání fretky - ty jsou z toho mrtvi?ný a hledají, kam se p?ed tím malým predátorem schovat ;o) Kulíšek už Vítka jednou uštknul zubem do nosu, ale ani jizva nezbyla... Ob?as je všechny zajímá jedna hra?ka a "ven?it" se b?žn? cht?jí všichni t?i najednou, takže o zábavu mám postaráno. Vítek už dokonce ochutnal fret?í granuli a že prej m?amka - jen já jsem na chvíli trnula, zda ji vdechne, ?i ne... Krom? granulí ;op Vítek už baští kde co, dokonce už i mali?ký kousky namazanýho chleba, ale jinak se kousky ?ehokoliv teprve jíst u?í. Však už mu taky na ten boj s kousky roste pátý zub!
Se spaním už je to o n?co lepší, Vítek už chodí spát mezi 9. a 11. ve?erní a s jednou až dv?ma kojícíma p?estávkama pak dá 8 hodin spánku. N?kdy i víc, ale 10 až 12 velmi z?ídka. P?es den spí málo, takže celkem nespavec a hlavn? velkej aktivista - po?ád n?kde leze, padá, p?ivírá si prsty do šuplík?, tahá fretky za ocásky, hodn? mluví (novinka dneška "kaj ka kak ka ka") a když se mu n?co hóóódn? líbí, tak ?íká dramatické "jééééééééé!!!" :o)) Moc se mu líbí pejsci, auta, kytky, stromy, ptáci a koupání.

A co já?
Od v?era mám lehkou depku - zase bojuju o mlí?ko, d?lám psí kusy, aby zase p?ibylo (už v tom mám praxi), tak snad s námi ješt? chvíli z?stane... Navíc, každý ve?er jsem tak vy?ízená, že nesmím ud?lat d?ep, protože se z n?j pak dost t?žko zvedám... Nestíhám v?bec nic krom pé?e o Vítka a když se kone?n? rozhodnu ud?lat n?co navíc (jako t?eba n?co pro Klub, protože to už fakt ho?í), tak b?žn? skon?ím nenajedená, s neumytou hlavou a ve stresu, co si Vítek ve chvíli mé nepozornosti provede...a pak, že se ženský na mate?ský nud?j! Takže místo abych byla v pohod?, tak se stresuju, že jsem za A) špatná matka, protože se na 100% nev?nuju svému dít?ti, a za B) špatná p?edsedkyn? Klubu, protože na n?j nemám ?as...prost? schýza :-/
Ale Vítek ví jak na m? - p?ibatolí se ke mn?, vrhne se na m? s mimin?ím bojovým pok?ikem, zakousne se mi do krku/ramene/nosu (to má být jako že pusa :o))) a obejme m? kolem krku - no není úžasnej? :o)))
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2009-08-20, 09:26
Markétko, taky "látkova?ka," chválíme :-)

Práv? jsem utrp?la šok, ohlídnu se a dít? na zadku flek jak krááááva, než mi došlo, že rozsedl p?lku švestky :-D

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2009-08-20, 09:57
Markéto, Vendulo, d?kuju, koukám ob? si celkem užíváte :oD
já už se snažím 4 dny dokopat k žehlení (a dneska ve?er už musím, protože zítra odjíždíme), n?jak se mi neda?í, malá je d?sná p?ísavka, takže než usoudí, že je dost napapaná a bude opravdu spinkat, tak už je Kájik vykoupanej, má od tatínka p?e?tenou pohádku a spí jak miminko... P?estal spát p?es den a ve?er padne za vlast d?ív než Elinka. A to dostal povolení, že m?že chodit spát pozd?ji :oD


[www.kunici.estranky.cz]



Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: MajaZ (IP)
Datum: 2009-08-21, 14:19
To Vendulo: ja som ta varovala...vidis, doslo na moje slova...;-)
To Market: kupanie ti zavidim...
To Ivca: dnes ma ela druhu hodinu jazdenia...to som zvedava.

Po strede som schopna dat dieta k adopcii, zistila som, ze ma nenormalnu radost z toho, ked moze ublizovat zvieratam (u nas 3 fretky, pes a dvaja vtaci). Som myslela, ze ju ubijem po tom, co smerila Saru o zem, pricom je kazdu chvilu upozornovana, ze ju nesmie brat na ruky, lebo ma dochramanu nohu, ze ju nesmie hadzat na zem, lebo ma dochramanu nohu, takze napriek vsetkemu ju smykom poslala cca 5 metrov z parkiet na kachlicky a uz trocku chodiva Sara opat nechodi. Nechcete si niekto to moje dieta adoptovat???? Som zufala...pes pred nou uteka (taha ho za chvost a usi), vtaci sa jej boja (pravidelne im bucha rukou po klietke) fretky pred nou utekaju (bije ich).
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: hena9 (IP)
Datum: 2009-08-21, 14:53
Maja : Len tak dalej,nech je z nej dobrý jazdec :) Možno je tam nejaká nádej, že cez kone pochopí že zvieratam nema ubližova?... u nas mam taku násilnu 1,5 r. sesternicu, ale tu Fredy nau?il, že fretkam zle robit nema, behala za ním a kopala ho, stratila rovnovahu, bacla, a Fredy ju uhryzol do nosa :D zo?i-vo?i už taký macher nebola a fretku už len z dialky :D

Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2009-08-22, 00:08
Maja - oni to zkouší, co kdo vydrží - nejen zví?ata, ale i Ty. Jde o b?žný vývoj, ale každý zmetkoun to má v r?zné intenzit?. Je to totéž, jako když T? zkouší vyto?it t?eba v obchod? i za cenu toho, že dostane na pr...
Prost? zkouší, kam m?že zajít.
U živých tvor? je to problém a chce to trp?liv? a po?ád dokole?ka, v?etn? použití násilí (plácnutí aj.) opakovat, že takhle ne, a až pak vysv?tlit pro? a po?ád dávat p?íklady, jaké by to bylo, kdyby JÍ n?kdo takhle ubližoval.
Kamarád?in kluk to m?l cca ve dvou letech a trápil jejich psy (m?že to být ?áste?n? i žárlivost - v?domá ?i nev?domá) a dnes, v necelých 3 letech už všem vysv?tluje, že se zví?átk?m ubližovat nesmí...
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2009-08-23, 19:36
Majo, nebo jí d?lej to samý, co ona d?lá zví?átk?m :D n?co takovýho praktikuje jedna paní, ale tam d?ti o dost starší... když po?ád otravovaly jejich št?n? a nenechali ho chvilku na pokoji, po?ád ho hladily, ?esaly... tak pak nad nima p?l hodiny stála a jenom je hladila nebo ?esala... d?ti pochopily :))
Anebo ti p?j?im na tejden kousavou Megginku, ale to by se asi chudák bála fretek nadosmrti :))
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: MajaZ (IP)
Datum: 2009-08-24, 11:15
Baby dik za rady, bitka tusim pomohla. Uz sa sprava slusne.
To Rynn: dakujem, ja mam kusavu Bubu, tej sa preventivne vyhyba.

Inak musim dieta pochvalit, jazdenie jej ide dobre, som teda valila oci. Na druhej hodine ju nechala na lonzi (taka dlha snura) klusat a dieta klusalo veselo bez drzania sa sedla a aj pekne vysadavala. No a potom ju pustila samu, isla vedla nej jedna dievcina kdyby neco a trenovali zastavit-pohnut (bry?zda -plyn). Chudak ponik, ten si tam teda vytrpi.
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2009-08-26, 23:32
Dámny, nemáte n?jaký fígl na potni?ky?
Já toho kluka ani nem?žu ukazovat, jak je olezlej (pouze v obli?eji - to má po mn?, já se taky potím jen obli?ejem)...:o(


Jinak je mu dnes 7 týdn? a bojujeme, jak se dá. Za?ínám pomalu vnímat okolí, ale zatím stále v polospánku a matn?.
Jen si uv?domuju, co mi ?íkala máma - že chov zv??e je nejlepší pr?prava na mate?ství, protože se ?lov?k snadn?ji smí?í s neustálou povinností starat se o p?ežití živého tvora a myslí na nej, i když je mimo domov.
Je mi to skoro blbý a p?ed normálníma lidma bych to nep?iznala ;op - ale když t?eba jedu na nákup a p?emýšlím, co asi Vilík, jestli tatínkovi ne?ve a není frustrovaný bez mé p?ítomnosti, dochází mi, že jsem m?la úpln? stenjé myšlenky a pocity prvních pár m?síc? (a patrn? i déle) u tcho?e a dost podobné to mám u ko?i?ek...
Jsem normální - srovnávat starost o dít? a o thco?e? :oO
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-08-27, 04:11
Markét - já myslím, že to je zcela normální!! Já kdybych n?kdy v budoucnu m?la d?ti, budou to chudáci, budou mít mobily zabudované v hlav?, abych je mohla hlídat. Kdo m? zná a ví, jaká jsem hysterická ohledn? tcho?? (minulý víkend z?stali poprvé "sami doma" - rozum?j s p?ítelem a bez telefonát? se to neobešlo, "co d?lají moji pupí?ci?? mají vodu? mají papání? oh?ál jsi jim masí?ko?", na?ež pak ve stavu mírn? podroušeném jsem se dožadovala odpov?di, zda mají dostate?né množství písku ve wecku..:))), tak ?íká, že moje dít? bude chudák, které budu ve 20ti doprovázet za ruku na diskotéku:)))
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: MajaZ (IP)
Datum: 2009-08-27, 10:11
Mno, baby, to vas rychlo prejde. Berte to aj z tej pozitivnej stranky. Pokial uraz nie je na sitie, neriesim. Ma spor na ihrisku? Neriesim, nech si to vybavia medzi sebou. A tak podobne. Clovek sa vdaka zverom stane otrlejsi...;-)...pre mna chov tchorov bola skutocne uyasna priprava na materstvo, akurat sa mi zatial nepodarilo zistit ako sa da take dieta vypnut. U tchora je to jednoduche...;-)))
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2009-08-28, 00:08
Nemyslím, že bych byla tak zb?silá matka jako chovatelka zv??e - dít? si od ur?itého v?ku umí samo ?íct, co chce, co mu chybí, bolí atd, ale u zv??e jsem z toho na nerv, když s nima není ?e? :o), ale jen v?bec to srovnání... :o)))

Jinak mám zas období beze spánku. Vil spí v?tšinou od 8-9 ve?er do p?lnoci ?i jedné, pak je velké zlobení, koukání a snaha bavit se (v?era v noci došlo i na vysava?, který sice stopnul ?ev, ale rozhodn? neuspal - Vilík trp?liv? a s broukáním po?kal, až budu z luxu na nervy. vypnu to, aby mohl spustit zas) a pak jde o pom?rn? tuhý boj až do rána s p?estávkou max. 2h spánku.
Vzhledem k tomu, že do p?lnoci doháním r?zné resty (te? jsem nap?. potm? v?šela prádlo na zahrad?), moc toho nenaspím.
Navíc má Vilík asi to, ?emu se ?íká r?stový spurt, takže je rozmrzelý, zlobí s jídlem a op?t tém?? nespí ani p?es den.


V?era v noci pohádková p?íhoda (tuším, že v Sedmero krkavcích zlá královna vym?ní dít? za kot?). Vila jsem si nacpala do postele kolem t?etí, protože v postýlce to spaní prost? nešlo, po dvou hodinách spánku m? probudilo jeho hladové vrzání, automatiko sáhnu po postýlce a tam pod plenkou v pe?ince...veliký, tlustý kocour! :op


Jo a zp?t k p?edchozí otázce - nevíte,co na ty potni?ky?
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: petulevrtule (IP)
Datum: 2009-08-28, 15:04
na potni?ky je toho celkem dost, hlavn? záleží na typu pokožky dít?te.

jako p?. [www.lekarna7.cz]

potom od firmy SEBAmed myslím, že se n?jak tak ta firma jmenuje, ti mají taky kvalitní krémy pro kojence. Dál co jsme se do?etli, že potni?ky mohou zp?sobovat i hodn? parfemované prací prost?edky v?etn? aviváží. Sprchové gely ?i mýdla atd. Nejlepší by bylo to stejn? zkonzultovat s obvodním léka?em...

Dobrá nálada nevy?eší všechny Vaše problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré si ji udržet :-)
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2009-08-28, 20:37
Jak jsou fretky zvyklé umis?ovat nám své "výtvory" p?ímo za dve?e, tak dnes mi toto provedla Elinka. Samoz?ejm? jsem to hovínko poté dve?mi krásn? rozmázla po podlaze.
Jak píše MajaZ: fretky a d?ti jedno jsou. :oP

Pár fotek z dovolené ze Slovenska:

Avatar

Přílohy: sr.8.JPG (92kB)   sr.15.JPG (93kB)   sr.32.JPG (69kB)  
Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Lída (IP)
Datum: 2009-08-28, 21:10
Mirim: Páni, ta vyrostla...je z ní už velká a krásná sle?na.

Aktuální stránka:101 z 109


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist