Aktuální stránka:102 z 109
Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-08-28, 21:19
Mirim Eli je už hotová sle?na...tedy odkdy já vid?la poslední fotky :-)
A kde ste byli na Slovensku?
Kdyby ste cht?li do SR i p?íští rok, mám suprové ubytování na Orav?, laciné, komfortní pokoje a hotel i okolí je ráj pro d?ti i zv?? :-)

Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2009-08-28, 21:40
Letos jsme byli u rodiny (Kozárovce, u Levic). P?íští rok asi objednáme chatku na Šaštín?.
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-08-28, 21:45
Mirim nedaleko od Šaštína ( v Malých Karpatech) je tento hotelík [www.univerzitka.sk] za 2 týdny tam jedem, zatim se mi to moc líbí....tak jestli t? to zaujme, po návratu podám správu :-)
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2009-08-28, 21:48
To by se mi líbilo, až bude Ella starší. Ur?it? podej zprávu. Jedete i s Vl?ákem?
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-08-28, 21:59
...jak jinak :-) s Vl?ákem :-) fretky tam na pokoji prý nejsou problém. Po návratu podám správu :-)

A taky ta Orava je fakt suprová [www.belez.sk]
tady je pár fotek z té dovolené na hotelu Belezä?
[picasaweb.google.cz]#
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2009-08-28, 23:21
Mirim - to už je taky ?lovík s názorem, což? :o)

petulevrtule - nepoužívám žádné aviváže, jen šetrný prací prášek a dvakrát máchám. Kosmetiku žádnou - ani mýdlo, nic - jen ?istá voda, rybilka ?i bepanthen na prdelku a ob?as ho promáznu m?sí?kovým olejem od Welledy...¨

Ptala jsem se proto, že mám pediatryni na dovolené, a protože se nejedná o nic strašidelného, nechci s tím prudit na pohotovosti..
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2009-08-29, 22:09
Se musím bezpodmíne?n? pochlubit! :o)

Dneska jsme s Elinkou zvládly celé dopoledne bez plen. Na spaní v poledne dostala samoz?ejm? látkovku, dv? hodiny bez ??rání ješt? nevydrží, ale pak jsem jí už nechala jen v pun?ochá?ích a pokaždé si krásn? došla na no?ník. No m?la pár "falešných poplach?", což je ovšem lepší než po??rané pun?ochá?e.
Nem?žu si teda vynachválit látkové pleny, protože v nich Ella pozná, že se po??rala, a chce je hned svlíknout.

Slyšela jste n?která o bezplenkové komunika?ní metod??
[www.modrykonik.cz]

Mám pocit, že ty maminy mají asi spoustu volného ?asu...
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2009-08-29, 22:53
Mirim - vidíš, mohla ses chlubit podstatn? d?íve, kdybys v?novala 24h denn? vylu?ování svého dít?te:oD

Jsem asi lehce krkav?í, ale zapla?pámbu za plenky. Mám dost práce vyhov?t miminku a rozeznat co chce tak jako tak a zam??ovat se ?ist? na jeho sv?ra?e, bála bych se, že zanedbám jiné v?ci (nechám domácnost zar?st plísní, ko?ky a další zv?? chcípnout hlady, p?estanu poznávat známé a p?íbuzné, a pokud promluvím, bude se to týkat vylu?ivání - všechny výše uvedené v?ci stále akutn? hrozí, takže SLÁVA PAPÍROVÝM PLENÁM!!! :o))


Dnes jsme absolvovali motokrosové závody - Vilík spal celou dobu p?ítomnosti na závodišti jak dub, zatímco, když jsme se ségrou a jejími d?tmi na chvíli odjely na krátký výlet po okolí, do kopce ke starobylé kapli, spát v?bec necht?l. Sestra má d?ti 2 a 1 rok a já jí d?sn? závid?la, když do nich na kope?ku cpala chleba, zatímco já do zlobícího Vilíka pracn? soukala ?adro (m?l dnes jeden ze svých zlobících dn? s jídlem).

Ale byla to romantika. Op?ená o 250 let starou lípu, kojila jsem nemluvn? a hled?la na kapli a do kraje ...:o)

Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Heretika (IP)
Datum: 2009-08-30, 08:10
:-)))))



Celkem upraveno 3×. Poslední úprava: Heretika dne 30.08. v 20:49.

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2009-08-30, 20:04
Heretika - tady nejde o látkovky, to a? si každý provozuje, jak ho napadne, myslím, že zdravý vývoj dít?te neohrozí ani jedny a v??ím ú?innosti látkových plen v u?ení se na no?ník.

Ale ten ?lánek se zabývá tím, jak se obejít bez velké ?ásti plen od !!!3.!!!! týdne po porodu.
Já teda nevím, možná jsem nejen prvomatka, ale taky idiot, nicmén? celé šestined?lí a ob?as doposud mám dost problémy s vlastním vylu?ováním a v?novat tolik ?asu bezmocnému tvorovi, resp. pouze jeho sv?ra??m a nezanedbat nic jiného - klobouk dol?!!! :o))
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2009-08-31, 09:18
Markéto, myslím, že se tím trápit nemusíš. Každá prvomatka je ráda, že je ráda. Kup?íkladu já jsem se na látkovky snažila p?ejít n?kolikrát prvního p?l roku. Vždy to ztroskotalo na tom, že se Elinka pro??rala až na oble?ení, n?kdy až na prost?radlo v postýlce. Teprve loni p?ed Vánoci mi adelaida pomohla sehnat bezvadné gumové kalhotky, které perfektn? obepínají stehna a b?íško miminka. V dob?, kdy Elinka ??rala a kakala pouze do plen (p?ed no?níkovým obdobím), jsem ji musela p?ebalovat každé 2, max. 2,5 hodiny. Pomohlo nám to i vylé?it opruzený zade?ek (rostoucí zuby jsou prevíti).
Na cestování a b?hem noci používám jednorázovky.

Pokud budu mít ješt? další dít?/d?ti, cht?la bych za?ít s látkovkami co nejd?ív. :o)
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-08-31, 09:56
No já si pamatuju (za dob hluboké totality) jak se moje máma jednou naštvala, když brácha p?išel už pon?kolikáté s po?úranýma pun?ochá?ema, nast?íhala Rudý právo a narvala mu ho do kalhot místo plen....b?hem jednoho dne bylo po problému :-)
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2009-08-31, 10:02
ahoj,
tak jsme byli minulý týden na kontrole u doktora. Malá za 14 dn? p?ibrala 80dkg, doktor prohlásil, že p?írustky jsou opravdu výborn?, tak trochu nadpr?m?rné :oD Jo a vytáhla se o t?i centimetry od porodu. Roste jako z vody.


[www.kunici.estranky.cz]



Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-08-31, 10:07
Iv?o..p?ír?stky....m? klepne :-)))))
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2009-08-31, 10:17
njn, nejen u zv??e i u lidí jsou p?ír?stky :oD Hlavn?, že nejsou u m? :oD


[www.kunici.estranky.cz]



Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2009-08-31, 14:03
majda - nojo, takže Rudý Právo - taky na co jiného ten bolševickej plátek použít, že? :o) To si musím zapamatovat a použít též (snad nebude vadit, že je to dnes jen Právo :o)))

Ohledn? p?ír?stk? - zatím to u Vilíka jde skv?le a u m? naopak (už mám "odr?stek" 15kg), ale po?ád mám ješt? 20kg nadávhy, tudíž jsem lehce znechucená...:o/ - ale co bych asi tak cht?la - kéž by to šlo tímhle tempem dol? po?ád :o)

Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: MajaZ (IP)
Datum: 2009-08-31, 15:09
No ja by som teraz nejake tie noviny do gati neriskovala. Bohvie, co vsetko obsahuju. Je pravda, ze kedysi sa do novin balilo 20 dkg tresky a rohliky, ale...
U nas sa latkove plienky nepouzivali, Ela sa naucila na serblik v cca 20 tich mesiacoch, to uz sme boli uplne bez plienok. Pytat sa zacala asi v 18tich. Na nocnik sme ju davali odkedy vedela sama sediet, aby nemala hysaky, az pride na vec. Tato metoda sa mi vcelku osvedcila. Kedze bolo akurat leto, tak miesto latkovych plienok stacilo zobrat plienku papierovu a von nosit dostatocne mnozstvo veci na prezliekanie...;-)...ovsem ma to jeden neblahy nasledok...dieta je extremne cistotne a neznesie na sebe ani kvapku vody, takze obcas sa prezlieka zhruba 6x denne...vrrrr...
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2009-09-02, 13:39
Markéto, možná jdu s k?ížkem po funuse, ale naše jedine?ná paní doktorka doporu?ovala pro velice citlivé dít? mýt a prát mýdlem, sušit na sluní?ku a prdelku mu mazat prase?ím sádlem.
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-09-02, 14:41
no jo, jak erin mluví o sádle, tak jsem si vzpomn?la - mn? se osv?d?il (a používám dodnes, t?eba na od?ený nos p?i rým?, celé rodin? - NEDOSTIŽNÉ!!) oby?ejný infadolan.

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-09-02, 14:41
Nám doktorka radila mazat celý dít? sádlem (doma vyškva?eným)....
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2009-09-05, 14:35
martina - tutéž službu u ná zastává Ca panthotenicum :o)

Erin- myju jen v ?epí?ku, žádná kosmetika. Trochu to pomohlo. Prádlo bez aviváže, jemný prášek, 2x máchám.
On to má Vil jen po obli?eji, ale asi bude mít ple? po mn? - chud?rka...

A hezká zpráva - vypá?ila jsem v?era z našich kolíbku po d?tech mé sestry. Vilík je nat?ásací typ a díky kolíbce ho nemusím po?ád tahat nebo vozit. Te? práv? tahám jen za provázek a je po ?evu
Už 2. noc m? nechal trochu vyspat - asi si sesumíroval, že polomrtvá samice se o mlád? moc nepostará.
Dnes jsem zírala. Krmení ve 21.45 a pak až ve 3.15!!!! Pak teda v 6 a 7 a nakonec jsme chrápali do p?l 10

Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: MajaZ (IP)
Datum: 2009-09-06, 19:41
No Market...nemas toho spanku nejako vela????...;-)))))
Ja som sa sarkana zbavila na necele dva tyzdne, uziva si more so starymi rodicmi a my si uzivame dni volna...v praci samozrejme, ako inak...
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: MajaZ (IP)
Datum: 2009-09-17, 11:32
Sarkan si uzival na dovolenke (a my doma)...;-)))
Avatar

Přílohy: Ela_viktorka.jpg (70kB)   more.jpg (71kB)  
Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2009-09-17, 11:34
Markéto, já chci n?jaký foto!!!!
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2009-09-17, 11:43
Maja- ta první fotka je jak z n?jakýho katalogu na d?tský oble?ení, dv? hezký hol?i?ky, jedna tmavá, druhá blond, v mo?i, atmosféra z toho sálá... Výborný :)
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: MajaZ (IP)
Datum: 2009-09-17, 13:00
Dakujem ,pochvalu odovzdam dedovi...;-)
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2009-09-18, 13:34
To foto je fakt parádní - vlastn? ob? fota. Reklama a nádherná momentka :o))

Pokud n?kdo stojí o hled?ní na našeho zme?ucha, co mi práv? prdlá na b?iše a zlobí jak ?ert - spánku ve?a teda už nemám, i když ob?as dokáže v noci chrn?t i 6h - koukn?te sem:

[www.modrykonik.cz]F

Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-09-18, 13:48
...moc hezké fote?ky :-)
Jo a Makréto, máš úžasná kachlová kamna :-)
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2009-09-18, 13:49
Krásný! Moje favoritní fotka je Vilík ve vani?ce :-)
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2009-09-18, 13:53
Teda Markéto, to je divný zví?e. Takový holý a do?ista to vypadá jako malej lidskej samec. Ješt? tak s tím medv?dem ... ale nekadí do kouta, nehrabe kytky ... no já nevim co z toho bude - nejspíš asi chlap ? Co s tím ud?láš? Snad k tomu ?asem ješt? sami?ku aby se pom?r vyrovnal?
Avatar

Aktuální stránka:102 z 109


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist