Aktuální stránka:41 z 41
Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Houmí (IP)
Datum: 2010-03-04, 16:11
Opravdu? To tam zvládli i nádor? No to je skv?lý :-) Hlavn? že je v po?ádku. Musim zítra zjistit, kdo nám prcka operoval. Na faktu?e máme n?jakou Trebatickou. Je jich tam n?jak moc :-D Byla jsem nadšená tim p?ístupem, milostí a vst?ícností.

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2010-03-04, 16:18
jojo, toto je práce pana Mikulici, kdo je kastroval nevím, na fakturu se nám nikdo nepodepsal, ale s tím nádorem nás objednávali p?ímo k n?mu. jediný, co mi tam tak trochu vadí je pom?rn? ?astý st?ídání vet?, každou chvíli je tam n?kdo nový..

[ZofiZoo.mondozoo.com]




Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: ŽoFiRo dne 04.03. v 16:39.
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Houmí (IP)
Datum: 2010-03-04, 21:24
No jméno je úpln? na konci faktury. No já jsem ty personální zm?ny zatim ješt? moc nepocítila. Potom, co nám tam um?ela frete?ka, jsme tam byla až v?era...

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Hanysek (IP)
Datum: 2010-03-05, 18:21
Zdravím, hledám same?ka v ?íji pro moji tcho?ovitou sami?ku, nejlépe se ZOP a na tento víkend.... za nabídky d?kuji! Brno, Praha
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2010-03-06, 21:38
Houmí, jak dopadla kontrola? já tam jezdim už n?jaký 3-4 roky, poprvé jsem tam byla na kastraci se Žofkou, ted jsem ale za?ala chodit spíš do Trnovan, p?vodn? jsem tam cht?la jít i s Filim na kastraci, ale nedovolala jsem se, tak jsem nás ob?dnala do UL...

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Houmí (IP)
Datum: 2010-03-06, 21:47
D?kujeme za optání :-) Kontrola dopadla skv?le. Jenom se tý naší hrdince nelíbilo prohmatávání b?íška... Hned potom se po mn? za?ala sápat. Dostali jsme injekci, to zase ?vala jako tur, a šla po pani doktorce op?t, a op?t se mi vysápala až ke krku, a hodila bobek v aut?. Docela dobrodružnej den :-) Nem?ly by p?íjít již žádné problémy :-) Ptala jsem se i po falešce, pa? po?ád chrní. A podle p?edpoklad? mi bylo ?e?eno, že ty hormony tu kastraci post?ehnou až pozd?ji. Tak stále ?ekáme kdy se nám vrátí naše nezkrotná hravá Houminka. A rozežrala se teda už p?kn?, objednala jsem už n?kolik kilo granulek u Majdy.

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2010-03-06, 21:56
tak to je fajn :o) ty propadlý boky zmizí celkem rychle, ona to ted dožere :o) za jak dlouho p?íjde a p?ejde faleška je r?zný, t?eba Žofka si hrála už po pár dnech, ješt? nem?la ani vytažený stehy a pak období kdy pe?ovala o "mim?a" trvalo taky jen pár dn?. u Big?i to trvalo snad i t?ch 6týdn? a jsem ráda, že už to máme za sebou, protože jsem jí po celou tu dobu m?la po?ád na rameni nebo hlav? a s rypákem v uchu

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Houmí (IP)
Datum: 2010-03-07, 10:11
Jéjej... No já jsem na to zv?davá, na tu její slavnou falešku. Nevim no. Zatim stále chrní jen se t?eba projde achrní. V úterý to bude 6 dni po operaci. Musim do školy a mám dilema, jestli ji už m?žu nechatt doma samotnou. V kleci šplhat nem?že, m?la by nízkej záchod i pelech. Ale mám strach že si za?ne tahat stehy. Ou, no nevim.
co tu každý popisuje s faleškama. to naše zlato jen chrní a nechává se drbat. Jsem zv?davá až se to "narodí"

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2010-03-07, 10:16
po 6ti dnech už by to m?lo být v pohod? i kdyby si stehy sama vyrvala. Big?e je vytáhla vetka taky asi 6. nebo 7. den po kastraci.

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Houmí (IP)
Datum: 2010-03-07, 10:55
Ou tak brzo??? To my jdeme až p?íští st?edu, tak to si m? docela p?ekvapila. no jedin? dob?e. Aspo? se nebudu bát :-)

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2010-03-07, 11:12
jojo, m?li jsme sice jít na stehy až t?ch 12 dn? po zákroku, ale museli jsme tam zajít d?ív a tak jí je rovnou vytáhla, m?la to už p?kn? srstlý, i když je fakt, že ránu m?la jen malinkou, n?jaký 3 stehy..

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Houmí (IP)
Datum: 2010-03-07, 15:46
Aha, tak to Houmí má šlic jako blázen. No ale po?ád se ?ikám, když ty stehy ignorovala do te? tak je snad bude ignorovat i nadále. Akorát na zemi je položený víko z krabice a ona vleze p?edním do víka. A škrabe si b?íško o ten okraj.

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2010-03-07, 16:01
Big?a m?la malinkou, na kastraci byla v Trnovanech [pajisska.rajce.idnes.cz]
fretky si steh? v?tšinou nevšímají, takže bych se o jejich vytahání až tak nebála. moje holky si taky tak drbaly b?íška, nejspíš je to taky sv?dí. .

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Houmí (IP)
Datum: 2010-03-07, 19:32
No a já jsem objevila práv? roztrhlej steh :-(
K?že teda drží p?i sob?. Ale co d?lat :-(

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2010-03-07, 19:34
pokud to drží, tak to nech být..

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Houmí (IP)
Datum: 2010-03-07, 20:06
no zatim to drží... Zítra jsem ješt? celej den doma, tak to budu pozorovat. A pokud se k?že od sebe odd?lí a bude ?erveno tak pojedu. Sakra...

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2010-03-07, 20:11
myslím, že to bude v pohod?, spoust? fretkám b?hem t?ch prvních pár dn? vypadne n?jaký ten steh, i nám se to stalo, že se Žofce uvolnil a tak jsem jí ho vytáhla..

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Houmí (IP)
Datum: 2010-03-07, 20:15
Já ho tam radši nechám.No snad to bude dobrý. No jestli Žofka m?la taky jen 3 stehy...

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Boo (IP)
Datum: 2010-03-08, 09:03
naše Pep?a byla na kastraci p?ed 3 týdny a taky si rozvázala dokonce 2 stehy.a bylo to taky vpo?ádku...:-)te? už ani o žádné operaci neví,b?íško krásn? zarostlo....jen jsme "t?hotný" :-)

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Houmí (IP)
Datum: 2010-03-08, 10:56
Opravu.. No já ks\ž jí na to koukám, tak si ?ikám, že když jde o mou fretku, tak se to musí zákonit? odd?lit. A zítra bude poprve od operace sama doma a dokonce 6 hodin. Jéé. no uvidíme :-)

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Houmí (IP)
Datum: 2010-03-08, 12:25
No a další steh ... víte kde. Asi tam budu muset dneska zajet. Je pry? hned ten, vedle tho vyndanýho. Mám strach.

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2010-03-08, 12:34
neplaš, ted už to bude v pohod?, znovu jí to šít stejn? nebudou a ted už by se jí to otev?ít nem?lo..

[ZofiZoo.mondozoo.com]




Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: ŽoFiRo dne 08.03. v 12:37.
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2010-03-08, 12:57
Mn? ?íkali onehdá na veterin?, že po ?ty?ech dnech už by to m?lo být v pohod?, když si vyndaj stehy.
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Houmí (IP)
Datum: 2010-03-08, 13:29
No jo, jenže se jí to na jednom míst? cepí. A vzhledem k tomu, že zítra bude sama doma. mám strach abych jí tu nenašla vyvrženou. To bych rovnou vysko?ila z okna. Z toho bych se už nevzpamatovala. Jsme objednané na dnes na p?l 5. Pa? ono to vypadá, že to chlupatý mr?avý tele, roztrhlo t?etí steh.. Což znamená, že ve?er nejspíš už nebude mít t?i stehy za sebou.

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2010-03-08, 18:43
tak pak dej v?d?t jak jste to po?ešili..

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Houmí (IP)
Datum: 2010-03-08, 18:55
Ahoj jsme zde. No pobavili jsme celej personál Mi-vetu. Houmina cht?la prohledat ordinaci, a když jsme tam popisovali zp?sob ni?ení steh?, tak tam všichni házeli návrhy. A? už ponožku, nebo vyrobený límec na krk. Jenže nic nezavrání tomu aby si to nesundla, nebo se neoto?ila, nebo nedrhla b?íškem o krabice.Každopádn?, ty dva vytáhlé stehy... K?že u sebe drží, sice ne n?jak fest, ale když to zkoušeli roztáhnout jemn? tak držela. Tak jsem je poprosili jestli by nám to nep?et?eli tim zelenym sajrajtem. Že si to nebude alespo? kousat s takovou chutí. A drbání o krabici vyšením ranim st?hováním fre?ule k mamce. Kdyby náhodou se n?co stalo, ?a? zavolá a pojede se... Tak Houmí zítra stráví n?jakej ten ?as u mamky na k?esle v miniaturní klícce na mor?ata, s miniaturním záchodkem.

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2010-03-08, 19:49
ono to nemá cenu na n? cokoliv cpát, i nám nabízeli n?jaký košilky a líme?ky, ale ned?lám si iluze, že by v tom vydržel alespon minutu a že kluci jsou oproti holkám docela "medvídci". ono ?im víc jim v tom ?lov?k brání, tím spíš si t?ch steh? všímají...

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Houmí (IP)
Datum: 2010-03-08, 21:45
No práv?, má to pot?ený, bude u mámy. Stejn? si myslim, že zítra zase jeden steh vytáhne, ale už by to m?lo držet. tak ji budem hlídat a doufat no:-)

Aktuální stránka:41 z 41


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist