Aktuální stránka:3 z 112
Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: velbloudi_zena (IP)
Datum: 2006-09-11, 12:49
Jo, to je a p?ijde mi hlavn? v pohod?. Na první o?kování jsme šli do ?í?an a jako hr???za - za jednu injekci jsme dali 450 K? a navíc vet byl nep?íjemný, prost? nezájem, myslela jsem, že by ho mohl prohlídnout - taková jako vstupní prohlídka, jestli je v po?ádku a to jako nic, zkontroloval jenom uši o který jsem ho výslovn? požádala. A sle?na, která tam byla u n?j na praxi nebo co mýho fre?áka o?kovala a prý - jééé, já jsem ješt? nikdy fretku neo?kovala a to jsem nev?d?la, že je to tak hezký zví?e... A když jsem jí tam nahlašovala údaje - jeho jméno atd., tak po?ád nemohla pochopit, že fretka m?že být taky same?ek, no d?s...
Jinak je fakt - opratrnost se vyplácí, ne?ikám, že je dobrý d?lat z komára velblouda, ale je lepší, když to ?lov?k bere vážn? a ne že si ?ekne, že je to jenom n?jaká alergie a bude to t?eba za ?as lepší...
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-09-11, 13:07
Už jsem to tu psala, Král je neskute?n? levnej..za operaci noži?ky Pitríska, která by m? na Šejdru stála dva a p?l tisíce si ?ekl dv? stovky..ale...nemá takové vybavení, takže pokud jde o n?co závažn?jšího, na Šejdr nebo k Hnízdovi a nebo do Stod?lek k doktorce Hrubé.
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: velbloudi_zena (IP)
Datum: 2006-09-11, 13:11
Dob?e, ty jména už mám zapsané, takže kdyby n?co závažnýho, tak ur?it? k nim... Ale na takový to o?kování apod. je Král dobrej a fakt levnej:) A s tou operací - tééda, to je fakt velkej rozdíl...
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-09-11, 13:13
Jo o?kování, pokud probíhá bez komplikací, tak tam vyjde nejlevn?ji, s Pitrískem, který je alergik, musím n?kam, kde je šance ho napojit na infuze....kdyby náhodou....
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka redakce (IP)
Datum: 2006-09-11, 14:34
To m?l Pitrís se soucitnou slevou, to je i na Krále málo - de facto je to cena za materiál a práce jako dobrý skutek. On je hrozn? zlatý. A je šikovný i na náro?né v?ci, hlavn? má velké chirurgické zkušenosti a praktické fígle dané praxí. Na kliniku je pot?eba jet hlavn? na zákroky, které vyžadují náro?n?jší vybavení a drahou techniku, kterou soukromí vetové nemívají (sono, endoskopy, dýchací p?ístroje, infuze,...

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2006-09-12, 09:53
Ti je ?lánok o ochorení nadledvin:

[www.fretka.kom.cz]
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: velbloudi_zena (IP)
Datum: 2006-09-13, 22:01
D?kuju, d?kuju, ur?it? se na to podívám :)
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: skajana (IP)
Datum: 2006-09-14, 20:48
Ahojka :) máme doma ro?ní tcho?ici a p?edev?írem jsme si k ní po?ídili další sami?ku,akorát 9týdenní mlá?átko. Podle toho,co jsem se tak tady do?etla prob?hlo seznamování pom?rn? úsp?šn?, žádné útoky, sy?ení, prost? to vypadalo slibn?. Mno, a te? k jádru pudla - mr?ousek je hroznej živel (což byla Stinka taky,do p?edev?íra) a po?ád doráží a chce si hrát, a ona najednou nechce, tak n?jak ji ignoruje nebo p?ed ní utíka, pop?ípad? se schovává aby m?la klid. Od v?erejška v podstat? nejradši odpo?ívá a dneska když jsem dorazila ze školy, tak jsem v kleci našla cosi, co byly pravd?podobn? zvratky a v záchodku takové spíše rosolovité hovínko...celé odpoledne nežrala,akorát pila a spala - ale netvá?í se že by ji n?co bolelo, i mlsaní neodmíta.

Nikdy jí nic podobného nebylo, když jsme volali na veterinu, bylo nám ?e?eno, že by to mohlo být ze stresu a že ji máme vážit a sledovat, nasadit hladovku a kdyby se to nelepšilo, tak zítra na šejdr.

Je možný, že je to vážn? kv?li druhé fretce? Nic špatného nejedla a než jsme jí p?ivezli "kámošku" tak byla jak z divokejch vajec...
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-09-14, 21:35
ur?it? by to mohlo být kv?li "vet?elci".
zkusila bych je odd?lit, ale pokud je to možné tak, aby jedna o druhé opravdu nev?d?la. tím zjistíte, jestli je mrn? opravdu p?í?inou stinkina "trucování", ona se nají a vás to uklidní - protože zjistíte, že jí nic nechybí.
no a pokud to opravdu bude "ono", asi budete muset seznamovat pomalu a co nejvíc se stinky v?novat, aby nežárlila.

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: bóža (IP)
Datum: 2006-09-14, 21:40
Ja bych ?ekla že to možný je,dokonce tu mám fretáka který zásadn? nechce fret?í spole?nost.Myslím že kdybych Bed?íškovi str?ila do klece nebo i do bytu fretku,tak by to mohlo doadnout podobn?.Taky se nebrání,neuto?í,nepere se s nikým ,ale prost? nechce být ve fret?í spole?nosti.Schovává se,utíká,nechce si hrát,zalejzá a chce být sám,když mu n?koho p?ivedem na seznamování.Chvíli to vydrží,ale pak se vyložen? schová.
Jestli to s tvojí sami?kou nebude podobné,a t?eba se cítí ohrožená.Jako u jediná?k?,kterým se dostane sourozence,taky ti starší to dost nelib? nesou.Možná to spravíte v?tším mazlením té domací,a pak teprve až se uklidní vzít tu malou k muchlování.

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: bóža (IP)
Datum: 2006-09-14, 21:57
A asi bych je neodd?lovala,víc bych se jim v?novala.Pokud mají být spolu,tak bych Stinky neukazovala,že m?že být sama.

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: skajana (IP)
Datum: 2006-09-14, 22:13
Což o to :) to my jí jakožto ex-jediná?kovi po?ád trochu nadržujeme a dáváme najevo, že má výsadní práva, ale spíš mi p?ijde špatná z toho, že to nechápe ten mr?ous a nejenže nerespektuje její "teritorium", ale d?lá jako by jí to všechno pat?ilo...to jí ovšem my bohužel moc nevysv?tlíme a Stinka na to n?jak nemá asertivitu

já být na jejim míst?, tak bych taky byla dost vystresovaná, ale prost? m? p?ekvapujou ty fyzický projevy :(
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: bóža (IP)
Datum: 2006-09-14, 22:17
Pokud je stres p?í?inou,tak to samo odezní.Ona si zvykne na kamarádku a nakonec bude v pohod?.Akorát to ted chce dodržet co ?íkal vet ,hladovku a po?kat.

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: skajana (IP)
Datum: 2006-09-15, 16:41
bóža: Tak to vypadá, že to vážn? bylo jenom nervama :) sice je k mali?ký po?ád trochu odm??ená, ale už vesele baští a tvá?í se jako by nic...dík za podporu ;)
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-09-15, 17:03
to jsem ráda, že to není nic horšího.
letos už katastrof bylo víc než je zdrávo!

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: bóža (IP)
Datum: 2006-09-15, 20:08
Tak prima,to znamená že se to bude ?asem jen zlepšovat,p?eju jen samé radosti :o)

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-09-22, 10:19
Pomoccc, nevíte n?kdo, jak se jmenuje martiny zv???:-)
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2006-09-22, 10:21
Nemá zrovna Ba?u???
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2006-09-22, 10:23
martina=Ba?a
našla sem to ve vlákn? záchod - aspo? si to myslim..
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-09-22, 10:24
aha. Já to hledala v Kdo jste kdo a tam jsem jí nenašla:-)
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2006-09-22, 10:26
To se ani nedivim, že info o lidech a jejich fretkách hledáš ve vlákn? Kdo jste kdo a né zácho:-))))
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: bóža (IP)
Datum: 2006-09-22, 10:27
Nessie,ty zavostáváš ?BA?U ma martina p?eci :o)))

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-09-22, 10:28
Já se stydím:-) Moc stydím. Ale mám v tom prost? guláš, asi si to budu muset sepsat do notýsku, abych v tom m?la v ned?li jasno a vyfotila Ivce tu správnou žifaru k?íženou s ?arod?jnicí:-)
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: bóža (IP)
Datum: 2006-09-22, 10:32
ano,doporu?uju napsat na nedeli taháka s sebou:martina-Bata
majda-Pitrísek
nessie-??? si ted nevzpomenu,zas ten n?m?our!!
atd,atd
ja na v?domost dávám že tam budu mít Sv?tlušku za krkem

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-09-22, 10:37
Proboha, jak m?žeš zapomenout na to, že má vakoveverka (novinka ze dnešního rána) se jmenuje Tadeáš:-)
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2006-09-22, 10:42
Už s ti Tadeáš p?etransformoval z kobry chlupaté do vakoveverky??? Nemá Tadeáš p?edky od ?ernobilu(snad je to dob?e napsané)????

Jo, te? ?tu novinka z dnešního rána - tak piš, piš.....
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-09-22, 10:53
No, protože je Tadeáš chytrý kluk, tak pochopil, že ruka, která ho krmí se nekouše (teda kouše, ale minimáln?), ale te? asi koukal v TV na veverky nbebo já nevím, kde k tomu p?išel, takže dnes ráno si m? spletl se stromem a snažil se na m? p?istát:-)

Kupodivu mu to moc nešlo:-)
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: bóža (IP)
Datum: 2006-09-22, 10:57
Ajooooo,Tadeášek!!!!se vážn? omlouvám ale to já nee,to n?m?our,fakt.

Holky de na m? stá?í,je to znát na každým kroku,no 645 aby nebylo znát,žejo
nevim nevim esli mi v tom st?edov?ku nebylo líp,to bylo mín v?cí k pamatování,jen náký ty lektvary a nep?átel pár,ale ted,chjo

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2006-09-22, 11:04
Nessie: já nejprve místo p?istát ?etla p?isát..8)
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-09-22, 11:22
helehelehele co se tady na m? domlouváte za mými zády a ješt? k tomu rovnou do vo?í!!

mimochodem - kdybyste si v tom cht?ly ud?lat ješt? v?tší bordel, fakt d?kladn? si pro?t?te vlákno kdo jste kdo... te? už se mi pletou i ti, které jsem d?ív rozlišovala bezpe?n?!! :o)

p.s. víš o tom, nessie, že na focení na srazu musíš mít okolkovanou žádost potvrzenou magistrátem, jinak budeš muset odevzdat p?ístroj hned u vchodu?

Aktuální stránka:3 z 112


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist