Aktuální stránka:12 z 112
Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: v.lejskova (IP)
Datum: 2007-07-26, 17:39
No v??, že kdybych n?co našla tak jsem ráda, nemohla bys m? prosím navigovat?? Díky

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: v.lejskova (IP)
Datum: 2007-07-26, 17:45
už to mám, sorry, jsem tak vyd?šená že ani snad nep?emýšlím, dík.

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2007-07-26, 18:12
Tak te? chci radu já.

použila jsem vyhledávání na slovo suchá k?že a ono nic pot?ebného.

Zuzka má hodn? suchou k?ži. úpln? jakoby lupy, p?eje du jí po kožíšku a úpln? z ní sn?ží. Co na to?? M?la to i když jsem ji ješt? nekoupala. Nedrbe se, ale sn?žíme. Koupala jsem ji jednou, šampon Marty pro fretky, prý tu?n?jší. Hm, a je to to samé. NEvíte n?kdo n?co??
N?kdo mi tady radil oliv.olej.
Neslízala ho, ale nepomohlo :-(

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-07-26, 18:17
U mlád?te je to divný poradila bych se s vetem.A ten olioil bych teda nepoužila .dyk se olíže a bude mít pr?jem jak pu?álkovic amina.

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2007-07-26, 18:25
boža, jj, s pr?jmem jsem po?ítala, ale nic, nelízala to. N?jak jí to asi nejelo. Nevím, vet se na to koukal a ?íkal, že to t?eba se upraví stravou, kontrolovali jsme r?zné svraby a ?ervíky a jiné cizopasníky a nic jsme nenašli. Holt t?eba má fakt tu k?ži mén? mastn?jší. Jinak jdeme k vetovi v sobotu na další od?ervení, tak mu ?eknu, že to má furt, a? ješt? ud?lá n?jaký vyšet?o...

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-07-26, 18:27
a pro? od?ervení???a ješt? k tomu další,
fretky se od?ervují,jedin? když k tomu je d?vod,to znamená najdou-li se paraziti v trusu laboratorn?,jinak ne!není to št?n?.

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2007-07-26, 18:29
Jéééjej, tak to nevím! no každopádn? v sobotu tam zajdu a zeptám se ho pro?, ... p?edtím jí dal n?jakou pastu,..banminth... a te? jí bude cosik míchat dle váhy nebo co. Každopádn? ji vezmu kv?li té k?že...

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Ace (IP)
Datum: 2007-07-27, 08:42
Taky bych se pot?ebovala na n?co zeptat. Do kdy sestoupne i druhé varle? Mám doma 5 m?sí?ního same?ka a po?ád má jen jedno.

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-07-27, 09:00
Ace...ješt? je ?as...
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Petra a Mates (IP)
Datum: 2007-07-27, 12:19
Prosím,pot?ebuju poradit, v nešem m?st? asi není moc známo,že je zakázáno odstra?ování žlázek. Moc by jste mi pomohli,kdyby jste mi moradili,jestli se dají n?kde sehnat n?jaký letáky pro veteryná?e? Pot?ebovala bych je do konce týdne roznést...Prosím pora?te.

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2007-07-27, 14:03
Petra a Mates: obávám se, že žádný leták na to není nebo je možné, že o n?m jen nevím. Ostatn? pro? d?lat leták na n?co, co je zakázán zákonem. Možná n?kdo v hledání letáku bude úsp?šn?jší než já.

[csth.teraristika.cz]

Op?t doporu?uji (a?koliv si zde n?kte?í myslí, že by se m?lo vše všem servírovat na st?íbeném podnosu) použít funkci vyhledávání a p?e?íst si diskuze k tomuto tématu, stejn?, jako jsem to te? ud?lala já

[forum.fretka.cz]



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Nessie dne 27.07. v 14:06.
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Dretu (IP)
Datum: 2007-08-03, 23:40
Toto se mi zdá jako takové univerzální vlákno, tak se zeptám tady. Mamka mi dnes, když jsme se bavily o granulích, ?íkala, že to její fretky jíst necht?jí ( prý jim tedy dávala n?jaké ko?i?í, nevím jaké ). Já tedy, pod dojmem z toho, co jsem tu na fóru p?e?etla, myslím, že granulky jsou základ. Tak bych mamce ráda pomohla. Se svým fre?ákem problém nemám, ale osobn? si myslím, že pokud bude mít fretka v misce granule a dlouho se jí tam nic jiného neobjeví, tak nakonec ty granule sní, ne? A p?ijde jim na chu?... Snad by hladovku nedržela,ne?:-) Pora?te, prosím...

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-08-03, 23:46
hladovku držet nebudou,alespon ne tak dlouho že by jim to m?lo ublížit :o) jinak ?ím mamka krmí?možná by bylo dobrý ty granule namíchat s trochou p?vodního krmení a nebo p?elejt ku?ecim vývarem (samo,že neko?en?nym a neochucovanym) a toho p?vodního krmení,nebo vývaru,postupn? dávat mín až p?ejde na samotný granule..

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Dretu (IP)
Datum: 2007-08-04, 00:16
No, prý ko?i?íma konzervama, op?t nevím jakýma. To by snad namíchat šlo, aby to sn?dly. Já taky Zombíkovi ke granulkám ob?as p?ihodím trochu masa z konzervy, i když on není vybíravý. A jinak prý r?znými ?erstvými v?cmi ( tvaroh a tak... ).
Díky, zkusím jí to navrhnout:-)

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-08-04, 11:37
dretu,
fretky jsou známé tím, že nerady m?ní své zvyky - v?etn? stravovacích. takže to možná bude chvíli trvat a bude to trochu "p?emlouvání", ale ur?it? se to mamce povede. d?ležité je, když už je chce nau?it na granule, aby vybrala n?které z t?ch DOBRÝCH, a nesáhla po šuntu.
tedy - totall ferret, anf, vitakraft, sluis, merlin, p?ípadn? kot?cí (ne ko?i?í, ale pro ko?ata!!) acana, hills, proplan ...
d?ležitý je obsah živin - proteinu (ŽIVO?IŠNÉHO, nikoli rostlinného!!), by m?lo být kolem 35%, tuku cca 21%, popela co nejmí?....

jestli má mamka p?ístup na net, a? se prokouše vláknem stelivo a papání. je tam hodn? plk?, ale taky spousta dobrých rad!


Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2007-08-04, 12:07
Ahoj, cht?la bych se na n?co zeptat, prosím lidi, od kterých bych zase dostala vykušovaný, aby se rad?ji ani neozývali. Od toho jsou témata.
Chcsi se zeptat, zda m?žu mlád?ti (9 t.) na noc vzít misku s jídlem. Jde mi o to, že když p?ijdu po no?ní, nejen že rozháže stelivo (to už kašlu) ale do steliva naháže i veškeré krmení v misce a aby toho nebylo málo, všechno to p?kn? zalije vodou. A nechce se mi p?i dnešní drahot? kupovat a následn? vyhazovat prakticky jen vyházené granule. P?es den mi to neud?lá, poušt?la jsem ji kolem 6. h. ráno, ale te?, když p?ijdu po no?ní, jdu hned spát a je tam ?urbes! Stelivo pal ?ert, ale ty granule m? docela štvou, však taky nestojí korunu... Jinak p?es den má jídlo v misce nep?etržit?...
P?es den napáje?ka, v noci miska na vodu.

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-08-04, 12:10
Jenže mlád? baští i v noci nejmín dvakrát.když ji to vezmeš,bude mít hlad a t?žko to p?es den dožene,pot?ebuje jíst i v noci.

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2007-08-04, 12:13
boža: tak mi potom pora? co mám d?lat???Jako víš co, nebudu utrácet za m?síc o polovinu více. Ledaže bych jí prost? dala jen tolik granulí, kolik sní, aby nezbytkovala...

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2007-08-04, 12:13
Kamculenka: po?i? si takovou tu misku co se šroubuje z venkovní strany.. Fretka misku nevytáhne, je tam na pevno, tudíž nem?že granule vysypat. A dej je na opa?nou stranu klece než máš wc, po jedné to tam nosit ji to bavit nejspíš nebude.. Napáje?ku umísti taky tam, kde není na dosah záchod a na noc misku s vodou vytahuj. Je jasné, že se v noci nudí, protože se jí nikdo nev?nuje a d?lala by to po?ád.
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2007-08-04, 12:16
hanulka, to je ten problém, ona je vyhrabává packou, takže n?jaká šroubovací miska ji nevytrhne a pak v tom lítá, tak se to stejn? zmixuje dohromady. Takže tato ?ešení bohužel mi jsou na prd. Mám klec 1m dlouhou, a n?jak je to na nic, ta jak se rozdivo?í, tak sm?la, vše je smíchané, vysypané a rozmo?ené.

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2007-08-04, 12:17
No jo ale ona v noci snad pot?ebuje pít ne??? Nem?žu ji nechat p?es noc bez vody, nebo snad ano???

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-08-04, 12:20
samozd?ejm? že ne! zkus to prost? v tý kleci vymyslet tak abys ji nenechala bez granulí a bez vody a p?estos byla spokojená i ty.My k vám dom? nevidíme,abychom ti ?ekli tohle dej támhle a tohle támhle.ptala ses jestli muže být bez jídla,?íkáme NE.tak vymýšlej !V tom jsme na tom všichni stejn?.Zajistit pro n? všechno i když stav není ideální.

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2007-08-04, 12:20
Nene tak jsem to nemyslela.. Myslela jsem to tak, že jí máš nechat napáje?ku.. ale tu napáje?ku dát daleko od wc a? nemá šanci to rozlít do steliva. Já jsem vyhazování granulí vy?ešila tak, že jsem je dala do záv?sné misky a tu jsem našroubovala nad patro.. Je líný tam str?it packy,protože miska je hluboká a dala jsem jí tak, že tam dosáhne tak akorát, ale nevyhrabe je. Když už n?jaká granule vypadne, spadne na patro a ne dol? na podlahu klece.
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2007-08-04, 12:21
boža: no tak to je v pytli, protože to prost? p?edpokládám vysype ze všeho.Jak z vysokého WC, tak granule z ?ehokoliv. Tak to je v pytli.

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2007-08-04, 12:23
ale jak m?že vysypat granule do steliva, když je má na druhé stran? klece a ješt? vyvýšen?? že by je tam nosila po jedné to pochybuju.. to samé s napáje?kou.. navíc nám t?eba napáje?ka nekape, takže se voda nerozlívá
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2007-08-04, 12:36
hanulka,
To je jednoduché, vyhrabe stelivo z WC na dno klece, vyhrabe granule z misky packou a bohužel naše napáje?ka d?lá rachot na celej barák, už mám objednanou tu pístovou, tak snad to bude o n?co lepší, jinak dostávala na noc misku s vodou. Už víš, jak to d?lá ta malá hyena??? :o)

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2007-08-04, 12:41
To stelivo hrabe po?ád? Damián hrabe jen když p?isypu nové.. a to jen tak že si t?ikrát hrábne a jde pry?.. Asi nemáš klec s patrama že? M? se patrem vy?ešilo všechno.. Je líný "d?lat mix" když je všechno tak daleko od sebe
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2007-08-04, 12:43
hanulka: no to práv? nemám no. JO hraboší furt, je jak krtek, už jsme cht?li, aby se nám p?iznala, že je krt?í špion :o)

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2007-08-04, 12:44
Já nevim no.. M?j myš je na tohle líný.. Spíš si nosí granule n?kam schovávat.. Dneska jsem našla granule ve svojí kabelce.. Už se nedivím ni?emu..
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2007-08-04, 12:46
hanulka: to Zuza mi kabelku hryže :-( ona je celkov? taková mrcha a d?lá mi snad všechno natruc :-( a na pubertu se t?ším... :-(((

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Aktuální stránka:12 z 112


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist