Aktuální stránka:112 z 112
Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Pavla Henzlová (IP)
Datum: 2010-11-18, 09:57
Z vlastní zkušenosti, a patrn? i ze zkušenosti ostatních, bych jednozna?n? doporu?ila MVDr. Chylíkovou - Animalclinic na Bílé Ho?e, ?istovecká ul., tel 775 322 829.

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2010-11-18, 10:02
Na Bílé Ho?e u dr. Hnízda je dr. Chylíková, Vetcentrum Stod?lky, k háj?m 945 - slouží Lee, ordina?ní hodiny nonstop, tel. 251 511 651
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Vendelice (IP)
Datum: 2010-11-18, 10:03
Podle speciálních vyšet?ení chcou velké peníze, vic není uvedeno.Jak to chodí u FRETEK?Kolik cca je za rentgen, ošez?ení, platí se za pohotovost?

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2010-11-18, 10:07
Je to na tob?. N?který vet ti zví?e utratí i zadarmo
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-11-18, 10:07
U Duchka za pohotovost nezaplatíš nic a ceny jsou kapánek nižší než na Bílé Ho?e.
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Pavla Henzlová (IP)
Datum: 2010-11-18, 10:07
Na Bílé Hože se platí p?íplatek 180,- K? pouze za pohotovost v sobotu,jinak jsou tam od pond?lí do pátku až do 20:00 hod. Nemám ale tušení,kolik by stálo speciální vyšet?ení.

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-11-18, 10:09
Rentgen zlomené nohy Elišky stál ve Vetcentru v sobotu 400,-
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2010-11-18, 11:11
každopádn? vendelice po?ítej s tím, že vážn?jší onemocn?ní nebo úraz fretky, resp. lé?ba, se vždy vyšplhá do tisícových ?ástek, bohužel. tedy pokud se s tím n?co d?lá a je celkem jedno, kde. n?kde by to bylo o n?co mén?, jinde více, ale po?ád v ?ádu tisíc?.

není mi to FUK



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: martina dne 18.11. v 11:11.

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2010-11-18, 12:33
Pro srovnání - cena za jeden snímek na Bílé Ho?e byla minulý týden za 450 K?.





Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: Nessie dne 18.11. v 12:37.
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Vendelice (IP)
Datum: 2010-11-18, 16:53
Voda tla?ící na srdí?ko, žaludek netráví, hromada nespecifických v?cí v b?iše.......je hospitalizován a já nevím co mám d?lat, jestli to utnout a nebo se nevzdat.Maj se ozvat s výsledkama krve, jak je na tom srdí?ko.

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-11-18, 17:13
Vendelice,to je mi líto kdes byla na té veterin??
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Vendelice (IP)
Datum: 2010-11-18, 17:14
Jela jsem na Stod?lky do Vetcentra:o(Já vubec nevím, co mám d?lat:o(Nechci ho ztrati, ale zárove? ho nechci trápit:o(


Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2010-11-18, 17:29
vendelice, je mi to líto, tyhle chvíle jsou vždycky moc t?žký.
nedokážu ti poradit, co máš d?lat, já sama v tomhle spoléhám na veta, kterému v??ím. do stod?lek nejezdím, ale pokud vím, mají výbornou pov?st, nechala bych si poradit.

není mi to FUK

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2010-11-18, 19:19
Do Stod?lek jezdím, v??ím jim
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Vendelice (IP)
Datum: 2010-11-19, 08:10
Dobré ráno.Tak a je po všem.V?era mi v 18:30 usnul v náru?i.Eutanázie byla jediné ?ešení, jak mu pomoct, aby se netrápil.M?l špatný celý t?lí?ko.P?i pokusu o napichování kanyly a odb?ru jim v inhala?ce kolaboval, ale po?kal na m?, abych se s ním mohla rozlou?it.Tak a te? už naho?e ?ádí po svém:o)
Paní MVDr.Lenka Vít?zníková je opravdu paní s velkým P:o)P?íšt? s frekou už jen tam:o)
D?kuju za rady a porady:o)
Krásné dny a plno radosti s frete?kami:o)Blíží se Vánoce, tak je hezky rozmazlujte:o)

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Pavla Henzlová (IP)
Datum: 2010-11-19, 10:25
Vendelice, to je mn? hrozn? líto, nejhorší je, že to p?išlo tak náhle a ne?ekan?. Út?chou Vám m?že být to, že jeho trápení bylo opravdu krátké a te? už je mu dob?e.

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: nereida (IP)
Datum: 2010-11-23, 17:19
vy?ešeno



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: nereida dne 24.11. v 12:30.

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: fretys (IP)
Datum: 2010-11-24, 11:36
Ahoj, mám takový dotaz, ktetrý se týká cestování v letadle. Cht?l bych se vydat an cestu do ?ecka - letecky, ale nevim, jak to za?ídit organiza?n?,. Mohu si ji vzít do p?íru?níého zavazadlo? A je t?eba o?kování a pokud ano, nevíte náhdou na kolik by takové o?kování mohlo p?ijít? D?kuji moc za zodpov?zení



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: majda dne 24.11. v 12:00.

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Letty (IP)
Datum: 2010-11-24, 12:52
Vendelice, je mi to moc líto :( alespo? zapálím sví?ku..

nereido, co to tedy nakonec bylo?

fretys, ur?it? bude muset být o?ipovaná. co se tý?e samotné p?epravy, d?ív museli cestovat v zavazadlovém prostoru, dnes už n?které spole?nosti povolují cestování zví?ete u sebe, viz:
"Zví?e v kabin? letadla

V?tšina leteckých spole?ností povoluje p?epravu v kabin? pouze u ps?, ko?ek a králík? nebo fretek. Zví?e pak m?že vážit maximáln? 8 kg., a to v?etn? schrány. Schrána se musí pohodln? vejít do úložných sk?ín?k nad sedadly. V kabin? letadla mohou být zpravidla p?epravována pouze dv? zví?ata. Je také d?ležité zmínit, že si v?tšina leteckých spole?ností za p?epravu zví?at ú?tuje poplatky.

Doprovodní psy pro cestující se zdravotním postižením jsou na palub? p?epravování zdarma a bez schrány."

.. víc viz [www.zkratka-letenky.cz]

co se tý?e o?kování do ?ecka v?bec netuším, ale ur?it? to n?kde na netu p?jde vypátrat..



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Letty dne 24.11. v 12:56.
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2010-11-24, 13:24
podívej se na stránky veterinární správy, tam bývají dost podrobné informace - tedy minimáln? o o?kování a dalších podmínkách, které se týkají zdraví a pohody zví?at.

ceny ti ?eknou na veterin?.

není mi to FUK



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: martina dne 24.11. v 13:25.

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: nereida (IP)
Datum: 2010-11-24, 14:07
Dnes, když jsem to kontrolovala, tak to bylo prasklý...vypadá to opravdu na zarostlý chloupek...po?kám pár dní a když se to nebude hojit, tak to p?jdu na veterinu.

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Iriska (IP)
Datum: 2010-11-25, 11:36
Ahoj všem,
pot?ebovala bych n?jakou radu, jak skamarádit dv?
sami?ky. Jedna je 4,5 roku stará,kastrovaná do te?
strašn? hodná a mazlivá. Manžel naznal,že je jí
smutno,tak jsme si p?edev?írem dovezli malou cca 8
týdenní druhou sami?ku. Starší na ni úto?í,vyhání jí
z klece a odevšud,kam se jen doma hne. Starší je
zvyklá se po byt? pohybovat voln?,ale spát chodí do
klece. Nezná n?kdo n?jaký zp?sob,jak to holkám
uleh?it? Díky moc za odpov?di.

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-11-25, 14:23
Pokud starší na mimino úto?í, nedávej je spolu do klece, mimino odd?l. Klece postav vedle sebe, a? se m?žou okukovat. U nás pomohlo seznamování na neutrálním území, odjeli jsme na dovolenou ...je to b?h na dlouhou tra? a musíte mít trp?livost.
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2010-11-25, 14:38
pokud starší na jiný fretky nebyla zvyklá, pak se taky m?že stát, že už jinou fretku nep?íjme v?bec. mám zkušenosti s tím, že holky se celkov? h?? snáší s jinýma fretkama než kluci, teda pokud nejde o dva kluky v ?íji ;o)

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Iriska (IP)
Datum: 2010-11-25, 20:21
Moc díky za Vaše reakce. Te? máme malou doma druhý
den a zatím se tak okukují. Dala jsem je na noc
dohromady do klece,te? už vím,že to nebylo
nejlepší,protože ve t?i ráno za?alo show. Moc už
jsme toho nenaspali,ale celý den okolo sebe chodily
a v pohod?. Starší ob?as zasy?í,ale jinak dobré.Díky
moc.

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Thora (IP)
Datum: 2010-11-25, 22:48
Iriska, zhruba p?l roku zpátky jsem ?ešila stejnou situaci, v našem p?ípad? asi o n?co snažší, protože jsme si k 1rok a p?l staré fret?í sle?n? po?ídili same?ka. Sami?ka byla vždycky docela samorost, tak jsem m?la strach riskovat druhou sami?ku a vzali jsme kluka. Sami?ka byla prvních pár dní zlá i na kluka, chvílemi to vypadalo, že se nezkamarádí v?bec. Postupn? jsme je dávali vždycky na chvíli k sob? až jednou, zhruba po 14 dnech, sami?ka, jakoby sice dávala najevo klukovi svou dominanci, ale bylo vid?t, že už mu neublíží. Asi si to po svém "vy?íkali" a bylo vše ok :-) Od té doby bez sebe nedají ani ránu ;-) Snad se nakonec p?kn? zkamarádí i vaše sle?ny.

[fretulky2.webnode.cz]
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Iriska (IP)
Datum: 2010-11-26, 07:44
Díky Thoro,
dneska byla noc už OK,velkou jsme nechali spát mimo
klec a malou jsem zav?ela. Spaly až do šesti,takže
jsme se i vyspali,ale, jak jsem je pustila k
sob?,starší ji zase za?ala dávit. Zhruba po p?l
ho?ce už na ni zase kašle a nevšímá si jí. Takže
možná,že to taky tak dopadne,že ji nakonec vezme na
milost. :-)) Každopádn? jsem si nikdy nepomyslela,že
s tím budou takové problémy:-))) Díky za reakci.

Aktuální stránka:112 z 112


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist