Aktuální stránka:8 z 112
Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Kuklynka (IP)
Datum: 2007-04-27, 12:34
a myslíte, že by fretce nevadilo ... prost? že bychom to teda zkusili s tím, že by si ho vzal, a pomalu je p?ivykal v kleci, atd... jestli by si ?asem zvykli ... a když ne, tak by toho freta?ka ale musel dát n?komu jinému... zas sme si ?íkali, aby si ale fretacek nemyslel že ho nikdo nechce, nebo tak ... aby mu to st?hování kdyby to nevyšlo nevadilo

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-04-27, 12:39
Mno...popravd? s alternativou, že jestli se pes s fre?á?kem neschodne, dám fre?á?ka pri?...to by sem si fre?áka nebrala. Jestli si na sebe nezvyknou, vždy se to dá ?ešit...nap?. poušt?t a ven?it je oddelen?...každému vyhradit v byt? jinou místnost. Ale je to ur?it? náro?né na organizaci domácnosti.
Je t?žké takto radit....já bych si k velkému psovi fretku nepo?izovala, ale jsou domácnosti, kde se psi, ko?ky a fretky snesou..
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2007-04-27, 12:43
kuklynko - todle není zrovna p?kný nápad "pokud si na sebe nezvyknout, dá fre?á?ka pry?" ..

pokud to nechce riskovat, tak a? si fre?áka nepo?izuje ;) už tak po?ád tady ?teme info, že n?kdo daruje do dobrých rukou fretku ..

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Kuklynka (IP)
Datum: 2007-04-27, 12:50
jj práv? :) uvidim estli by ho vzal ven ten co ho tedka má, že bychom to zkusili venku, a jinak to asi necháme no...

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Heretika (IP)
Datum: 2007-04-27, 12:59
Kuklynko,vzít si zví?átko je zodpov?dnost,jako si po?ídit miminko.Je to ?len rodiny a nem?žu si myslet,že ho dám pry? když se mi to nehodí,miminka se taky neodkládají.Všechno si po?ádn? promysli,protože zví?átko si k tob? ud?lá vztah a dávat ho pak n?komu je strašn? moc krutý,to se ned?lá(tedy slušný a zodpov?dný lidi by to ani nenapadlo).V?bec tady nechci moralizovat,jenom myslím,že zví?átko není hra?ka.

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Kuklynka (IP)
Datum: 2007-04-27, 13:20
myslíš, že nejsem slušná a zodpov?dná? :) ne, to já se jen snažim vymyslet ?ešení, ... i když možná ne vždy upln? nej :) už tak že zví?átko dává pry? ten kdo ho m?l rok je smutný :( necháme to být, at si najde pevného majitele.

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Heretika (IP)
Datum: 2007-04-27, 13:27
Kuklynka,ne?ekla jsem,že nejsi slušná a zodpov?dná,jenom jsem tak všobecn? shrnula sv?j názor.Jak ?íkám,nechci tady moralizovat:-)

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Kuklynka (IP)
Datum: 2007-04-27, 13:30
"slušný a zodpov?dný lidi by to ani nenapadlo" a m? to napadlo :) ale nic ned?lám ;-) doufám, že se teda najde majitel který si ho nechá a bude se u n?j mít dob?e!!!

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-04-27, 13:31
ja to tady vidím každou chvíli,když sem p?ijde n?jaká fretka at už z utulku nebo je odložená,je d?sn? smutná.Vážn?.A když pak jde od nás tak je to zví?átko zasejc smutný n?jakou chvíli,ty smutný o?i jsou hrozn? deprimující.Takže pokusovat,a vzít si ho jen jestli to vyjde bych fakt neradila.Každá takováto zm?na je pro n? stres.Bylo to nejvíc znát na Míšovi,který takovýchto zm?n prod?lal více za sebou a pak když p?išel k nám už ?lov?ku nev??il v?bec a dalo to rok práce,než tu d?veru znovu nabyl alespon ?áste?n?.

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Kuklynka (IP)
Datum: 2007-04-27, 13:32
bóža: jasan ;-) chápu to, .. jen m? to napadlo jako asi nej ?ešení, než to riskovat... ale jak ?íkám, nic ned?lám. jen sem se snažila n?jak vymyslet jak by to šlo aby mohl mít frete?ku n?kdo kdo by o ní fakt stál. ale nejde, nejde, holt se nedá nic d?lat. hlavn? aby se m?la dob?e u nového majitele!



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Kuklynka dne 27.04. v 13:33.

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2007-04-27, 13:41
Kuklynko - a co tomuto fre?á?kovi a? najde majitel jiný domov a vy zkuste boxerku nau?it na tvého fre?á?ka? A až si budete jisti, že už se s fre?á?kem snese (m?že to trvat hodn? dlouho), tak si po?ídit fret?? Takhle by to nešlo?
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Kuklynka (IP)
Datum: 2007-04-27, 13:44
:) no Péto, na montyho šel, a to nechci zkoušet :) jinak pro zájemce o freta?ka je o n?m v adopci, cena 1750,- za n?j i s klecí a všemi v?cmi :(

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2007-04-27, 13:56
Kuklynko - já si po?izovala fre?á?ka, když mojí psici bylo p?t let. M?la jsem ze seznámení strach, protože je to chronickej lovec ko?ek. Tenkrát, když jsem si Pí?u p?inesla dom?, pustila jsem ho do klece, psice koukala co to je, pak si lehla a bylo jí to jedno. Tak jsem ho pustila kolem klece, on se snažil ud?lat bobek na koberec, tak jsem ho ?apla a cht?la mu ukázat záchodek, ale on na m? zamru?el, kousl m? do ruky a Danuš se ho spíš lekla a uklidila se na chodbu. Prost? jde o to, vysv?tlit psovi, co smí a co ne. Ale záleží taky na povaze psa, neznám boxery, já radši chrty, takže nedokážu odhadnout, zda by si to dala vysv?tlit nebo ne...
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Kuklynka (IP)
Datum: 2007-04-27, 14:29
Peto, on by si ho fakt ráda vzal, ale jde o to, že nevíme co by ud?lal pejsek, .. jde hlavn? o tu jeho velikost, váhu, .. a vážn? by to byla sázka do loterie zkoušet to. Kdyby to nevyšlo (on nemá rád ani ko?ky), tak by se chudák Snoopy musel st?hovat zase. Takhle si najde alespon rovnou domov a lidi co ho budou mít rádi.

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-04-27, 14:31
Kuklynko...a co tak kamoše pro Montyho? :-)
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Berenika (IP)
Datum: 2007-04-27, 14:32
kuklynka: nemuzu to cist cele,ale: nazor,ze by se skamaradilia, by platil vazne jen,pokud by byly spolu od malicka. ja mam u nasich velkeho psa, ale to je flegmous hodne velky,navic zvykly na kocku,takze ten si eugena nevsima.
my meli boxera a to je pes,ktery ma dost lveckych pudu,aapon podle me a opravdu by se s fretkou nesnes...radsi to ani nezkouset,at to nedopadne spatne

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Kuklynka (IP)
Datum: 2007-04-27, 14:58
Berenika: práv?, kdyby mohl, tak loví pomalu i m? :-D
Johan: ne?íkej dvakrát, ale mam?a by nás pak vyhodila všechny t?i :-D a jak sem práv? ?íkala, kdyby tak chci sami?ku a jinak barevnou ale to se nestane, to až se odst?huju :)



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Kuklynka dne 27.04. v 14:59.

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2007-04-27, 17:19
Kuklynko - nejde o velikost psa, ale o povahu psa. Já mam vlkodavku, 54 kilo a jsou naprosto v pohod?. Ob?as na Pí?u na procházce šlápne, t?eba když chceme p?ejít silnici nebo n?co, on jí do packy kousne a ona uhne. Prost? v pohod?. Zvykli si na sebe a vzájemn? se respektujou. Pochopila, že je to pro m? stejnej mazlík jako ona a nic mu ned?lá. A to když vidí ko?ku, tak jí za boha nep?ivolam a okamžit? b?ží lovit... Takže proto jsem psala, jestli nechcete zkusit nap?ed boxerku zvyknout na Montyho. Ale ur?it? vymyslíš n?jaké dobré ?ešení ;-)
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-04-27, 19:25
Petra p.: nemyslela sem to tak, že fretka k velkému psu prost? nejde po?ídit nikdy. Jenom že JÁ by sem to takto nekombinovala (to je problém múj, ne velikosti psa) :-)))...jak sem už psala, z jedné retríverky si múj fre?ák d?lá gau? a ona za nim ješt? plá?e, když z ní sleze a jde pri? :-)))
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2007-04-27, 19:51
Však píšu, jde o povahu psa... Já z toho taky m?la strach, ale už párkrát mi Danuš zachránila Pí?u p?ed jinými psy. Rozhodn? bych to nezkoušela z cizíma psama a podobn?...
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-04-27, 20:03
Dneska kvúli mému fre?ákovi jeho kamarát psík (šicák) zmlátil jiného malého psíka (lhasáka), protože si dovolil se p?iblížit na metr k fre?ákovi :-))) A to se ti dva (fre?ák a šicák) nevid?li púl roku! :-))) Naštéstí ti psi sou oba tak chupatí, že k ni?emu vážnému nemohlo dojít :-)))
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2007-04-27, 20:16
Chichichi, to bych cht?la vid?t tu bitku :-) To muselo bejt zajímavý, zvláš? jestli Vl?ák stál o kus dál a smál se jim :-D
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2007-04-27, 20:23
:o)
Když m?l náš n?mecký ov?ák našt?stí jen "vr?ecí" nedorozumn?ní se sousedovic velkým a tlustým labradorem, náš fre?ák se mlel m? na rameni s výrazem :"vr?í na mýho pejska, pus?te m? na n?j, ud?lám z n?j dva".
Zhruba dvoukilový bílý proti 50kilovému bílému. A ur?it? by si s ním poradil :o))
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2007-04-27, 20:29
Patty no dost mozna i jo ;o) Flo se zakousla Ridgebackovi do cumaku a visela mu tam docela dlouho a on silene jecel, kdyz se pustila, tak zdrhal.. A to on puvodne vlitl na ni - panicka si ho nedrzela a ja stihla zvednout jen Xavy a Tappi, Flo byla dal na flexine..

Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-04-27, 21:30
Petra p: Vl?ák stál od rvoucích se psú na metr (s téma krátkejma tlamama si fakt nemohli nic ud?lat), tvá?il se že se ho to netýká a po pár vte?inách odcházel... :-))))
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2007-04-28, 11:27
yasmin - to si dokážu docela živ? p?edstavit ;D a taky to, že n?kte?í lidi prost? fakt nedokážou pochopit, že ta fretka zaúto?í :D

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2007-04-28, 12:27
Yasmin : ješt?, že to tak dopadlo.Je to odvážná holka :o)
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-05-07, 18:55
Tak je u nás, nebo spíš u Rockyho, podez?ení na lymfosarkom :((( dneska jsem mluvila jenom s Grégrovou, ve ?tvrtek budu mluvit s Hnízdem, kterej d?lal sono a RTG, ale Grégrová ?ikala, že je hodn? možný, že je to ono. Takže mu nasad?j Prednison a uvidí se. Pokud nezabere, cht?j mu d?lat biopsii, ale to jsem zase proti... Chjo :(((

lym+



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: martina dne 21.06. v 23:52.
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2007-05-07, 19:12
rynn - myslíme na vás ;) a držíme všechny tlapky, co máme doma !!!

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-05-07, 19:13
amonn: Dík :( já furt doufám, že to bude n?co jinýho, n?co lepšího... uvidíme ve ?tvrtek, co na to ?ekne Hnízdo... chjo...
Avatar

Aktuální stránka:8 z 112


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist