Jít na stránku:  12Další
Aktuální stránka:1 z 2
nalezená fretka
Zaslán uživatelem/kou: xaverius (IP)
Datum: 2005-02-25, 18:03
již m?síc máme doma nalezenou fre?ulku a anikdo se k ní nehlásí.P?emýšleli jsme s manželkou,že by jsme si ji nechali,ale bohužel jsme došli k záv?ru,že by jsme tu m?li p?efretkováno.Táži se tedy prost?ednictvím t?chto internetových stránek,zda-li by jse náhodou nenašel n?jaký dobrák milující fretky a neujal se tohoto "opušt?ného" tcho?íka.P?edem musím upozornit,že onen tcho?ík,kterému jsme prozatím dali jméno Ferdinand,se nesnaží zaváhat,zda-li má kousnout a jak má kousnout.V praxi to znamená,že pání?ek "Ferdinanda" si musí dávat pozor na prsty u ruky a možná i na prsty u nohy.Ale nelekejte se!To neznamená,že se za jakoukoliv cenu snaží,aby se zakousl.Skrátka dle mého názoru nemá cit,a tak neví,že když s ním chci dovád?t a blbnout a poskytnu jako škárlící nástroje své ruce,tak kousne jak umí.Jinak je to krásný,dob?e živený tcho?ík,který se nechá i pohladit.Je tmav? zbarvený,hravý,bez nemocí,tedy u léka?e jsme s ním dosud nebyli,ale žádná nemoc se neprojevila,zv?daví a stá?í bych odhadoval tak maximáln? rok.Všichni zájemci m?žete odpovídat prost?ednictvím diskusního fóra,pop?ípad? je k dispozici m?j e-mail:xave.rius@seznam.cz.

Re: nalezená fretka
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2005-02-25, 19:10
xaverius - mailni to taky Pet?e N - matce fretce, ona ví, jak postupovat dál.
Je mi to líto, moc bych cht?la druhého tcho?e, ale máme dohromady 8 zví?at a m?j p?ítel už je i tak dost nervózní...:o(
Avatar

Re: nalezená fretka
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2005-02-25, 21:18
Velmi se mi osvedcilo dat ho do vetsi skupiny fretek. Mame ted dve, jedno mistecko by se tu naslo, ale musel by se ho nekdo ujmout do leta. Takze kdyby byla nejvyssi nouze a nikdo by se ti dejme tomu do mesice neozval, tak tu ma pripraveny pelisek. Ale psssssssst ;-)
Avatar

Re: nalezená fretka
Zaslán uživatelem/kou: Radka (IP)
Datum: 2005-02-25, 22:38
Xaverius: Pokud je to nalezenec z Ulice, m?li byste ho nechat co nejd?ív nechat nao?kovat aspo? na psinku!nem?žeš si být jist zda je ?i není o?kován (pak radši d?lat že není!) aby to neohrozilo a´jak jeho život tak zdraví tvýho tcho?e.A nech mu ud?lat vyšet?ení trusu nan parazity!A na svrab! :o) Dohromady bys za ta vyšet?ení m?l dát asi ta 600k?....
O?kování 300, paraziti (já platím 160) svrab s lí?bou 70k?....ale plus mínus autobus:-))
Avatar

Re: nalezená fretka
Zaslán uživatelem/kou: xaverius (IP)
Datum: 2005-02-26, 13:28
d?kuji za rady,ale vše vím.Petra o tcho?íkovi také ví.postup je,že pokud se ho nikdo neujme,tak se umístí do chovné stanice,což se nám nechce.Víte jak to v chovné stanici chodí!!!Proto se ho snažím udat spíš n?komu,než...

Re: nalezená fretka
Zaslán uživatelem/kou: Radka (IP)
Datum: 2005-02-26, 13:30
Xaverius: Mno...v n?kterých vláknech se tady hlásila spousta lidí že by rádi n?jakého tcho?e...tak zkus ješt? projet vlákna. A ješt? napiš do inzerce, tady na fretce, jeslti si to ješt? neud?lal:-)
Avatar

Re: nalezená fretka
Zaslán uživatelem/kou: xaverius (IP)
Datum: 2005-02-26, 13:50
i sem volal na inzeráty,ale marná snaha.Pak se jedna paní chytla,ale už se neozvala.

Re: nalezená fretka
Zaslán uživatelem/kou: Radka (IP)
Datum: 2005-02-26, 13:55
:-/Lidi jsou líný...lepší než kdyby se ozvala...takhle se aspo? projevilo, jaký má asi zájem:-/ Bohužel u nás bych neuhrála ani do?asný bydlení.:o(Kdyby mu fakt hrozilo že by byl dán do toho "útulku" ?i co to je. Zkusím zahrát na city Mírovi maminky;-) ale nevím...u nich nadávaj už jenom když jsme tam my (a smrdíme po tcho?ích) natož když tam vlezou moji tcho?íci:-)):-/
Avatar

Re: nalezená fretka
Zaslán uživatelem/kou: xaverius (IP)
Datum: 2005-02-26, 13:58
no zatim díky,u nás ješt? chvíli vydrží.Je mu tady dob?e a taky sme se dost skamarádili(dva prokouslé prsty na skrz).V?era m? op?t ochutnal,ale už né s takovou razancí jako vždy.Už ho to asi p?estává bavit,když mi to nic ned?lá.-O

Re: nalezená fretka
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (IP)
Datum: 2005-02-26, 14:26
Jestli se nikdo nenajde, m?žem se zkusit zase dostat na umís?ovací výstavu ko?ek - bude tuším v dubnu a minule jsme tam jednu fre?uli udali. Týkalo by se to Ferdinanda a toho puber?áka z Hradce. Koblížka hryzavce snad ani rad?ji nenabídnem. A to se paní z Hradce divila, když jsem jí ?íkala, že touhle dobou se s odkládanými same?ky do jednoho roku vždycky roztrhne pytel :o(

Re: nalezená fretka
Zaslán uživatelem/kou: L?ca (IP)
Datum: 2005-02-26, 16:52
Zajímalo by me zda se našli ty fre?ulky co jsou v aktualitách. Nevíte n?kdo? Jaká je šance že se najde ztracená fretka?

Re: nalezená fretka
Zaslán uživatelem/kou: Radka (IP)
Datum: 2005-02-26, 21:16
L?ca: V týhle zim? bohužel moc velká ne...jelikož je velká zima fretka dle mého p?ežije tak den..den a p?l než zmrzne.Nevíc si nenajde jídlo.:o/
(Btw....omylem jsem zav?ela Holku na balkon?!šmarja!:-/a já tam koukala a nebyla tam....mamka jí zah?íla a dal ke Klukovi...chodák....:-( )
Avatar

Re: nalezená fretka
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (IP)
Datum: 2005-02-28, 11:07
Zatím žádné zprávy, tak asi ne. Ale když ?lov?k fakt intenzivn? hledá (rady jsou v SOS) tak se dost ?asto pošt?stí. Petra R. by mohla vypráv?t - hlavn? neztrácet nad?ji.

Re: nalezená fretka
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2005-02-28, 12:37
Nez do utulku to radeji k nam! Charlie ho uz nauci, jak se kouse :-)
Avatar

Re: nalezená fretka
Zaslán uživatelem/kou: Radka (IP)
Datum: 2005-02-28, 14:54
Já se ptala a t?etí fretku prý leda bych se odstahovala k Mirkovi a tam se nesnesou ani naši na 55 minut...všichni už maj ?e?i že smrd?j . Mirk?v tatínek má na syna ?e?i že prý smrdí....:-D
Avatar

Re: nalezená fretka
Zaslán uživatelem/kou: Mirek (IP)
Datum: 2005-02-28, 16:16
Radka: Naposled jsem mu ?ek: "Si zvykej, bude h??!" :-)))) Netvá?il se moc nadšen?...
Avatar

Re: nalezená fretka
Zaslán uživatelem/kou: szaIIayka (IP)
Datum: 2005-02-28, 19:24
ja bych mela o ni velky zajem, dlouho nejakou shanim, nedavno nam umrel Matysek, tak bych byla za novou rada...jsem z Pardubic jestli to nevadi..moje cislo je 728 81 71 40 nebo na email szallayka@seznam.cz

Re: nalezená fretka
Zaslán uživatelem/kou: xaverius (IP)
Datum: 2005-03-01, 14:35
ur?it? zavolám

Re: nalezená fretka
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (IP)
Datum: 2005-04-06, 12:42
Tak znovu otevírám toto vlákno - Xaverius si sice Ferdinanda nakonec nechal, ale t?sn? po umís?ovací výstav? (zákon schválnosti) se ohlásili z Moravy, že mají t?i fretky k umíst?ní - jsou jim necelé t?i roky, jsou tcho?ovité, dva klluci a jedna holka. Takže kdo sháníte nalezene?ka, dejte v?d?t!
Avatar

Re: nalezená fretka
Zaslán uživatelem/kou: Gazza (IP)
Datum: 2008-09-16, 13:02
Fretka (z?ejm? same?ek)
/Nález/
Dne 12. 9. 2008 se v ?í?anech, v Poto?ní ulici našla fretka. Je umíst?ná v útulku v Jinonicích u paní Šimkové, tel. 723 126 711.
Kontaktní osoba: Paní Šimková
Adresa: Jinonice
Telefon: 723126711,
Zapsáno: 15.9.2008

Volala jsem pro up?es?ující informace: fretka je tcho?ovitá a našla se v chtové oblasti.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Gazza dne 16.09. v 13:11.

Re: nalezená fretka
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2008-10-04, 23:22
Dnes jsem dostala tento mail:
Takže: našla se zab?hnutá fretka a nenašel se k ní její majitel. Pro?ež
> se hledá dobrovolník, který by m?l zájem o svérázného a charakterního
> mazlí?ka:) Jedná se o nekastrovaného kluka (což by asi bylo vhodné
> napravit:), který je evidentn? zvyklý na lidi a vyhledává kontakt s
> nimi. Momentáln? je v západních ?echách (Žlutice), ale v p?ípad? domluvy
> se zajistí p?evoz do Prahy. Víc o n?m nevím, nakonec je to nalezenec,
> ale zdá se být ve dobré form?.
>
> MichaL
Avatar

Re: nalezená fretka
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2008-10-04, 23:40
no a co na to Markétka? mazlík pot?ebuje mámu ....no ? :o) pro? do Prahy a ne na Šumavu.

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************

Re: nalezená fretka
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-10-04, 23:50
Markéto, a co kdyby sis adoptovala fretku? :-)))
Avatar

Re: nalezená fretka
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2008-10-06, 03:07
Holky, holky - nemu?te m? po?ád! Jakmile to trochu p?jde, hlodavec tu bude b?hat jako blázen, ale bohužel jsou stále okolnosti proti mn?! :o((
Avatar

Re: nalezená fretka
Zaslán uživatelem/kou: helena (IP)
Datum: 2008-10-11, 22:11

P?ed chvílí našel m?j syn na své zahrad? bílou fretku (fre?áka?).Nepostrádáte ji n?kdo? Našel ji ve Stašnicích v ulici Po?ernická.Komu chybí nech? volá na tel:602314834

Re: nalezená fretka
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-10-11, 22:18
helena: Požádej p?es SZ uživatele VendulaR a? dá správu o nálezu fretky na vhlavní stránku.
Avatar

Re: nalezená fretka
Zaslán uživatelem/kou: helena (IP)
Datum: 2008-10-11, 22:40

Už jsem jí napsala.Fre?ulka prý vypadá v po?ádku,jen prý byla hladová.Uva?ili jí ku?ecí maso.

Re: nalezená fretka
Zaslán uživatelem/kou: Gazza (IP)
Datum: 2008-10-12, 13:09
helena:
Dej o ní echo na: www.nalezenci.cz
tam majitelé taky hledají

Re: nalezená fretka
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2008-10-13, 09:25
V ?eské Líp? nalezená fretka, nálezci si ji necht?jí nechat, hrozí že ji vypustí zp?t. Prosím tedy kdo by mohl poskytnout alespo? azyl, zavolejte 774278015

Je nem?žu, mám plno a starostí nad hlavu s tou poslední chud?rou.

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************

Re: nalezená fretka
Zaslán uživatelem/kou: petulevrtule (IP)
Datum: 2008-10-13, 22:07
Tak se poda?ilo najít paní, která fretky údajn? mívala a fretku si vzala - bohužel jí nenám, byla jsem jen prost?edník. Ivuš, Díky za pomoc :)

Te? sem si p?e?etla adopci...Koukám, že se ke m? nedostalo všechno...Ale v Kozlech je údajn? výborný útulek, tak snad bude v dobrých rukou a brzo najde hodného pání?ka...

Dobrá nálada nevy?eší všechny Vaše problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré si ji udržet :-)



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: petulevrtule dne 13.10. v 22:17.
Avatar

Jít na stránku:  12Další
Aktuální stránka:1 z 2


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist