Aktuální stránka:39 z 39
Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2010-05-16, 13:59
Jsem obklopena lidmi, kte?í zví?ata chrání, zachra?ují, nebo jim aspo? neubližují!

Neznám nikoho, kdo by zví?at?m ubližoval s rozkoší a pro zábavu, a? vím, že takoví lidé jsou - a je jich hodn?.
Bohužel ale v?tšina p?ípad? týrání zví?at hnusnýma spratkama i více než plnoletýma kreténama, má ko?eny v nete?nosti a v tom, že se stále zví?e považuje za v?c neschopnou cítit psychickou a fyzickou bolest...

Hol?i?ky metající kameny po tu??ákovi zjevn? netuší, jaké to je, dostat šutrem do hlavy, ale ur?it? mají rády zví?átka (což se pozná podle toho, kolik za své d?tství utýraly k?e?k?, mor?at, myší a dalších neš?astník?...)

N?kdy mám pocit, že p?ehnan? ?isté až sterilní prost?edí, na n?mž se bazíruje v domácnostech, a které zp?sobuje alergie, p?ehnaná ochrana d?tí a jejich her, která zp?sobuje nemožnost rozbít si huby se sousední parti?kou harant?, tudíž je t?eba si energii vybít jinak, a p?ehnaná lhostejnost všech ke všemu, v?etn? vlastních d?tí, zp?sobuje práv? podobné pr?.ery :o(((
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2010-05-24, 09:47
Te? jsem hled?la na zprávy - harant?m se ZOO omluvila, vyšet?ovaný je její ?editel - pitva tu??áka byla zfalšovaná...
To jsou zvraty, to jsou zvraty...
Avatar

Aktuální stránka:39 z 39


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist