Jít na stránku:  Předchozí1234567Další
Aktuální stránka:5 z 7
Re: Plemenná kniha - pokra?ování
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-08-14, 21:15
FaB,m?lo by se to (asi) posílat na mail vojta.linek@seznam.cz nebo pkf@fretka.cz


[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Plemenná kniha - pokra?ování
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2007-08-14, 21:27
up?esním jen žofiro: ne (asi), ale ur?it? ;)

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Plemenná kniha - pokra?ování
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2007-08-14, 22:13
P?esné info, v?etn? odkaz? na formulá?e je na p?edešlé stránce v mém p?ísp?vku ze dne 1. 5. 07
Avatar

Re: Plemenná kniha - pokra?ování
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-08-28, 18:36
Mám dotaz,sice blbej,ale mám.
Bude (nebo už je?) možnost nahlédnutí do PK,mimo klubových akcí?T?eba na stránce fretka.cz n?jaký p?ehled?

[ZofiZoo.mondozoo.com]




Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: ŽoFiRo dne 28.08. v 18:36.
Avatar

Re: Plemenná kniha - pokra?ování
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2007-08-28, 23:27
ŽoFiRo, zatím pouze na klubových akcích, ale na webové podob? PKF se aktivn? pracuje, tak snad zanedlouho bude k vid?ní na stránkách.
Avatar

Re: Plemenná kniha - pokra?ování
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-08-28, 23:31
OK,díky,zatím to nepot?ebuju,jen m? zajímalo jestli n?co takovýho bude,nebo to bude pouze na t?ch akcích :o) díky

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Plemenná kniha - pokra?ování
Zaslán uživatelem/kou: tomas (IP)
Datum: 2007-08-31, 21:42
chci podekovat pani co mi dala moje fretky do Plemenni knihy moc dekuju

Re: Plemenná kniha - pokra?ování
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-08-31, 22:34
a nepleteš si Plemennou knihu s registrem????

Re: Plemenná kniha - pokra?ování
Zaslán uživatelem/kou: tomas (IP)
Datum: 2007-08-31, 22:48
ja si splet CZ PK s SK PK promin

Re: Plemenná kniha - pokra?ování
Zaslán uživatelem/kou: FeeBee (IP)
Datum: 2008-05-18, 10:48
Ahojky, cht?la jsem se zeptat, jak asi dlouho trvá zapsání do PK? Posílala jsem zhruba p?ed 14ti dny mail na pkf@fretka.cz a SZ uživateli Lee a zatím žádná odezva

Re: Plemenná kniha - pokra?ování
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2008-05-18, 17:50
FeeBee - Lee už na plemenné knize nepracuje ;-)

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Plemenná kniha - pokra?ování
Zaslán uživatelem/kou: Dodi (IP)
Datum: 2008-05-18, 20:45
Je to fakt dost nep?ehledný - tak zájemci jen p?ekopnu mejly (snad se tam dovolá pomoci) vojta.linek@seznam.cz nebo pkf@fretka.cz


307-515-842
Avatar

Re: Plemenná kniha - pokra?ování
Zaslán uživatelem/kou: FeeBee (IP)
Datum: 2008-05-18, 21:02
Díky moc!

tcho?ice Cecilka a albínek Pepa
Avatar

Re: Plemenná kniha - pokra?ování
Zaslán uživatelem/kou: Hanysek (IP)
Datum: 2008-06-25, 23:55
23. dubna jsem na stránkách fretka.kom.cz vyplnila formulá? na za?ezí mé nové sami?ky na registr a do plemené knihy, asi po m?síci jsem psala email na fretkakom@fretka.kom.cz jestli je všechno v po?ádku, nebo pro? není moje fretka ješt? v registru, op?t žádná reakce, dále jsem na tento email posílala informace ke zm?n? a fotky na dopln?ní a to také do dnešního dne není zm?n?no. V první týdnu v kv?tnu jsem vyplnila dalších asi 7 fre?á?k? a ani jeden z nich taky ješt? není zaregistrovaný. Mezi nedoru?enými potvrzovacími emaily jsem se také nanašla a už nevím na koho se mám obrátit. Díky tomu, že nemáme registraci a ?íslo v plemené knize, nestihneme první, levn?jší termín p?ihlášení na výstavu...
Avatar

Re: Plemenná kniha - pokra?ování
Zaslán uživatelem/kou: Vojta (IP)
Datum: 2008-06-26, 00:11
Nezapominej, ze vse, co pro fretky delame, delame ve svem vonem case. Kazdy musi pocitat s tim, ze se nove fretky ci zmeny projevi az s nejakym casovym zpozdenim...

Pochopte, prosim, ze fretky nejsou vzdy na prvnim miste...

TO Hanysek -> Neplaces na spatnem hrobe???

S pozdravem Vojtech Linek - spravce PK Klubu chovatelu a priznivcu fretek
Avatar

Re: Plemenná kniha - pokra?ování
Zaslán uživatelem/kou: Hanysek (IP)
Datum: 2008-06-26, 00:46
Já na to nezapomínám, ale když n?kdo n?co d?lá, m?lo by to n?jak fungovat i když se to d?lá ve volném ?ase. Po?ítám s tím, že to m?že trvat delší dobu, že toho je te? asi hodn?, ale sta?il by email na ?ádek, nap?. formulá? došel v po?ádku, ale bohužel toho máme hodn?, ?ekejte za?azení do dvou m?síc?. Tohle by úpln? sta?ilo, aby ?lov?k v?d?l, že je to v po?ádku. Takhle nevím, mám ten formulá? vypl?ovat znovu, nebo ne.

Pokud plá?u na špatném hrob?, tak prosím o odkázání na ten správný...
Avatar

Re: Plemenná kniha - pokra?ování
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2008-06-26, 01:25
Hanysek: tím špatným hrobem bylo myšleno to, že pokud jsi p?ihlášku posílala na adresu kterou uvádíš, tak jsi ji neposílala do oficiální PKF (!) ale k Jordi do FRK a tudíž se Ti nedostává od Klubu odpov?di ani registra?ního ?ísla v PKF...
Správnou p?ihlášku do PKF najdeš bu? v prvním p?ísp?vku tohoto vlákna nebo na webu výstavy.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: martina dne 18.09. v 00:11.
Avatar

Re: Plemenná kniha - pokra?ování
Zaslán uživatelem/kou: Hanysek (IP)
Datum: 2008-06-26, 10:16
Ano vypl?ovala jsem formulá? na registru, ale tam je uvedeno, jestli chci za?adit fretku i do plemené knihy, a když jsem uvedla, že ano, myslela jsem, že už nemusím vypl?ovat další formulá? jinde... já už se v tom opravdu nevyznám, jak to funguje, kdo co spravuje a na koho se s ?ím obracet .... hlavn? že jsou fretky zdraví a už asi kašlu na to jestli jsou n?kde zapsaný nebo ne. Chápu, že jsem asi ve špatném vlákn?, ale když se do vyhledava?e zadá registr, nebo registr fretek najde to plemenou knihu, tak jsem to tu zkusila, protože na email mi odpov?? nep?išla, takže se omlouvám, že jsem špatn? a chápu, že vy máte na strarost n?co jiného než registr.
Avatar

Re: Plemenná kniha - pokra?ování
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-06-26, 10:18
Hanysek, pokud jsi na fretka.kom.cz dala, že chceš za?adit fretku i do PK, tak bude ve SLOVENSKÝ PK, takže tady fakt plá?eš na špatnym hrob? :)
A jestli tam fretku máš zjistíš podle toho, jestli jí najdeš mezi ostatníma- najdi si kraj a podle jména ji zkus najít. Jorid neodepisuje, že je tam fretka už za?azená, to by se fakt upsala...
Avatar

Re: Plemenná kniha - pokra?ování
Zaslán uživatelem/kou: Hanysek (IP)
Datum: 2008-06-26, 12:10
Já vím, jak to zjistím, kdybych ji tam m?la tak to asi nebudu ?ešit ... a to že tady jsem špatn? už jsem taky zjistila. Já jsem ani necht?la aby psala jestli je fretka za?azená, to snad každý vidí, ale když není za?azená už p?es dva m?síce, a jiné fretky, které se narodili až potom co já jsem formulá? odeslala už tam jsou, tak by m? zajímalo pro? tam není i ta moje, jestli to nep?išlo, nebo bylo n?co špatn? vypln?no...a když jsem se na to ptala emailem tak mi nikdo neodpov?d?l
Avatar

Re: Plemenná kniha - pokra?ování
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-06-26, 12:12
Hanysek, tak to musíš napsat Jordi, ta registr vede, tady ti asi t?žko n?kdo odpoví, pro? to tak je...

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Plemenná kniha - pokra?ování
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-06-26, 12:53
Hanysku, Jsou fretky, který jsou holt asi braný p?ednostn?, no :) což jsou asi celý vrhy, který už byly naplánovaný a t?eba ješt? majitel maminky to tam poslal, pak se akorát dopsali sou?asní majitelé... Tak se zeptej t?eba na frou na fretka.kom.cz, sem Jordi moc nechodí, tak ti asi fakt neodpoví, když tam má vlastní forum...
A taky- ano, uv?dom si, že to d?lá ve svym volnym ?ase, že maj t?eba ješt? netovej obch?dek, fretky atd... Takže se nediv, že má málo ?asu....
Avatar

Re: Plemenná kniha - pokra?ování
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2008-06-26, 14:14
Pravda, je to pon?kud složit?jší ale dá se v tom zorientovat ;o)
V ?R je zaregistrován jediný oficiální Klub chovatel? a p?íznivc? fretek, na jehož stránkách se zrovna nacházíš a který vede oficiální Plemennou knihu fretek ?R (PKF). PKF ale prozatím není ve?ejn? p?ístupná na webu, což se zanedlouho zm?ní.
Paraleln? s PKF v ?R existuje ješt? projekt, který spravuje Jordi a jmenuje se Fetka registr kom (FRK) a je voln? k nahlédnutí na webu. FRK je navíc ?áste?n? provázán s oficiální PK slovenského Klubu chovate?ou fretiek.

Pro p?ihlášení fretky na výstavu je nutné, aby byla zaregistrována v OFICIÁLNÍ Plemenné knize jakéhokoliv státu (?R, SR, Ma?arsko,...). Registrace pouze ve FRK tedy není dosta?ující. Bližší info o registraci k výstav? naleznete na [vystavafretek.vrtule.info]
Avatar

Re: Plemenná kniha - pokra?ování
Zaslán uživatelem/kou: Sorka (IP)
Datum: 2008-07-17, 10:06
mam dotaz...to je mozne zaregistrovat jakoukoliv fretku? mam nejake zkusenosti akorat se psi v tomhle ohledu, tak mi tohle neni nejak jasny :)

Re: Plemenná kniha - pokra?ování
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2008-07-17, 14:56
Sorka: ano, jakoukoliv fretku, pokud už není registrovaná v PK jiného státu. Odkazy na p?ihlašovací formulá?e do ?eské PKF jsou na první stran? tohoto vlákna.
Avatar

Re: Plemenná kniha - pokra?ování
Zaslán uživatelem/kou: Dodi (IP)
Datum: 2008-07-21, 15:47
Omlouvám se za pozdní reakci - u registru kom je uvedeno jasn? - že jde o registraci do slovenské PK - pak je snad jednodušší si zam?nit koncovku cz s koncovkou sk a drbat odpov?dné lidi tam. Pochybuju, že by nevzali na výstavu p?ihlášku v prvním termínu, pokud by pouze chyb?lo ?íslo PK s tím, že bude dopln?no :-)
To že jsou p?ednostn? zapsána mlá?ata, u kterých ihned vydáváme ZoP - aby to bylo uspíšeno a ušet?ilo se poštovné za rozesílání - k tomu opravdu máme pádné d?vody.
A tu dobrovolnost a volný ?as zdarma taky podotýkám a trapn? opakuji - najd?te lidi, kte?í se tomu buudou v?novat víc a líp a uvolníme jim radostn? místa.
Takže n?kdy je lepší se zamyslet nad správnou adresou - i mejlovou a pak pražit teprve do lidí.


307-515-842
Avatar

Re: Plemenná kniha - pokra?ování
Zaslán uživatelem/kou: kitimka (IP)
Datum: 2008-07-21, 21:34
Ahoj cht?la bych se ueptat co znamená pro fre?átka mojí frete?ky , když jsou její rodi?e registrované v plemenné knize ? Díky za odpov??

Re: Plemenná kniha - pokra?ování
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-10-07, 21:14
mám problém s formulá?em, když vyplnim ?íslo ?ipu a kliknu na jiný polí?ko, tak místo ?ísla ?ipu mi tam naská?e ?ádek s k?ížk?, co s tím?

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Plemenná kniha - pokra?ování
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2008-10-07, 21:37
Kliknes pravim tlacitkem tam kde je cislo napsane a zvolis format cells.. misto General zadas Fraction :o)

Avatar

Re: Plemenná kniha - pokra?ování
Zaslán uživatelem/kou: lenka1996 (IP)
Datum: 2008-10-19, 12:32
dobrý den,asi p?ed dvouma týdnama jsem zaregistrovala moji fretku Elišku do plemenné knihy a tak by m? zajímalo kdy tam bude opravdu zaregistrovaná:)!!!Pokud to n?kdo víte,byla bych moc ráda

Jít na stránku:  Předchozí1234567Další
Aktuální stránka:5 z 7


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist