Moje Fretka je agresivní na ostatní
Zaslán uživatelem/kou: laky15 (IP)
Datum: 2010-11-25, 10:04
Prosím pomoc... MOje freti?ka ?iky je na m? hodná :) hraje si semnou atd. spí vedle hlavy mé a je úpln? hodná ale jakmile p?ijde t?eba p?ítelkyn? nebo mama.... je velmi agresivní startuje na n? jak na živej cíl a nejradši by je dokousala... mé p?ítelkyni se to už stalo dokousala jí ruku a necht?la se pustit... prosim o radu je ji 7m?síc? a už od mala jak kdyby m? chránila.. nebo nevím jak to že je taková když ju vidím jak na n? vystartuje klidn? i když je rozespalá tak ju nepoznávám prosim o radu d?kuji a dostává granule myslíte že to m?že byt tim že nedostává sirové maso? d?kuji za odpov?d

Re: Moje Fretka je agresivní na ostatní
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2010-11-25, 10:23
syrové maso s tím opravdu nesouvisí, myslíš jako že by je cht?la sežrat? :o)
ne, tak to se ani mamka, ani p?ítelkyn? bát nemusí :o)

n?které fretky to tak mají, že pro n? je p?ijatelný jen jejich pání?ek a nikoho jiného rády nemají nebo aspo? zkouší, co si nechá líbit. ?lov?k si u nich v?tšinou musí vybudovat pozici - a když se jí bojí, tak to bohužel nedokáže.

ty sám tomu asi nijak nepom?žeš, m?žeš sice fretku potrestat (zav?ít jí), aby v?d?la, že se ti tohle nelíbí, ale hlavní kámen úrazu je ve vztahu mezi ní a "ob?tí". zkoušet uplácet - dávat pamlsky, když kousne hodn?, do krve, nenechala bych si to líbit a plácla jí nebo jinak (p?im??en?) fyzicky potrestala (ne ty, ale pokousaný). p?ítelkyn? (u mamky to asi bude t?žší) se nesmí bát a musí jí dát najevo, kde je hranice.

hodn? št?stí, ono te? je taky fretka v "t?žkém v?ku", tak vydržte, po roce by se m?la trochu zklidnit.

není mi to FUK

Re: Moje Fretka je agresivní na ostatní
Zaslán uživatelem/kou: laky15 (IP)
Datum: 2010-11-25, 11:33
Moc d?kuju za odpov?d :) Vydržíme :) a snad se uklidní a bude vše v pohod? :)

Re: Moje Fretka je agresivní na ostatní
Zaslán uživatelem/kou: MajaZ (IP)
Datum: 2010-11-25, 15:02
Nasa mrcha biela akceptuje iba mna a na vsetkych ostatnych poluje...pritom ju mame od 6tich tyzdnov, vychovavana je rovnako ako ostatne nase fretky, na ruky ju bral kto prisiel, staral sa tiez kto prisiel, ale aj napriek tomu manipulovat s nou mozem iba ja. Ostatnych kusne, teda okrem doby, ked maju v ruke mnamku. Je to proste fretka jedneho pana a zmierili sme sa s tym, ze to nezmenime, ma tri a pol roka a ziadna zmena sa neudiala. Takze aj take fretky su.
Avatar

Re: Moje Fretka je agresivní na ostatní
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2010-11-25, 15:08
taky mám fretici, co nikoho jinýho krom m? nesnese, bude jí 7let.

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Moje Fretka je agresivní na ostatní
Zaslán uživatelem/kou: Janda (IP)
Datum: 2010-11-25, 19:34
Ahoj ja mam to same s mym 8mesicnim sameckem.Na me nenecha dopustit,olizuje me,pusinkuje.Kdyz je pusteny celou dobu ho musim hlidat aby nahodou nechtel zakousnout me syny nebo pritele.Nenecha si ujit zadnou moznost zakousnout se jim kamkoliv :o) Ma z toho vyslovene obrovskou srandu.Pak radosti vyskakuje jak ztrestenej,kdyz se jim to neliby a nadavaji...Nebo ho poustim kdyz jsem sama doma pak je to bez problemu.Taky doufam,ze se brzy sklidni a umoudri jako ma 2leta samicka i kdyz ji to taky trvalo dost dlouho...



Toto téma bylo zamčeno
TOPlist