Fretka a ko?ka
Zaslán uživatelem/kou: aneta.m (IP)
Datum: 2010-10-26, 15:59
Dobrý den,
mám doma 5ti letou fretku sami?ku a za m?síc si budeme po?izovat Britské ko?? - sami?ku. Chci se zeptat jestli nemá n?kdo podobnou zkušenost (seznamování starší fretky a kot?te). Fretka nikdy nep?išla do styku s jiným zví?etem, tak mám trochu obavy jak se budou snášet.

Re: Fretka a ko?ka
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2010-10-26, 16:06
s nejv?tší pravd?podobností se budou nesnášet. starší fretky už se p?izp?sobují celkem t?žko a nejsou zrovna nadšené z p?íchodu jiný fretky nebo jiného zví?ete, tím spíš, pokud na to nejsou zvyklé.

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Fretka a ko?ka
Zaslán uživatelem/kou: aneta.m (IP)
Datum: 2010-10-26, 17:05
Takže myslíte, že by bylo lepší, aby každá byla v jiné místnosti a v?bec se nepokoušet dát je dohromady?

Re: Fretka a ko?ka
Zaslán uživatelem/kou: pejan (IP)
Datum: 2010-10-28, 14:37
Já bych to zkusil klidn?, mým fre?ák?m ko?ky nevadí, jsou zv?daví a b?ží si hned prohlédnout co to je, v?tšinou ale prchla ko?ka :-)
I když kocourek známé (rok a p?l) si te? u známé normáln? krásn? hrál s Ašanem (7mi m?sí?ní same?ek)

[pejan.rajce.idnes.cz]
[pejan.rajce.idnes.cz]
[pejan.rajce.idnes.cz]
[pejan.rajce.idnes.cz]

Re: Fretka a ko?ka
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2010-10-31, 09:54
Mám fretky i ko?ku, párkrát si dali na p?ivítanou na budku a pak se za?ali ignorovat. Pokud fretky zrovna nemají nahán?cí náladu, ko?ky si nevšímají, ale navzájem si nerozumí. Ko?ka se v?tšinou pohybuje ve výškách, kde se fretky nedostanou, aby m?la klid. A hlavn? já mám fretky jen v kuchyni, takže do obýváku, kde tráví ko?ka v?tšinu ?asu se nedostanou, a tak není ve stresu. Fretky berou nahán?ní jako dobrou zábavu, ko?ka ale ne. S p?tiletou frete?kou netuším, jak to bude, ale asi moc nadšená nebude, pokud je zvyklá, že je jediné zví?átko v domácnosti. Ale záleží i na té ko?i?ce, pokud to bude kot?, tak to bude t?eba ok a zvyknou si na sebe:)
Jinak jsem zjistila, že ?ím jsou moje fretky starší, tím h??e si na nové ?leny domácnosti zvykají a nep?ijímají je.
Avatar

Re: Fretka a ko?ka
Zaslán uživatelem/kou: kristyn.g (IP)
Datum: 2010-10-31, 23:24
Ahoj, mame doma 3letího fretí?ka. Je zvyklý na psy protože na léto cestuje z bytu k babi?ce. Doma v byt? se ale dost nudí. Máme p?íležitost po?ídit mu spole?nost - ko?átko(aby nemuselo do utulku). Ale p?ekvapilo m? že se tyto zví?átka nedají skamarádit?
M?žete mi prosím napsat jak to je?



Kristýna :-)

Re: Fretka a ko?ka
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2010-10-31, 23:33
holky podívejte se sem
[forum.fretka.cz]


není mi to FUK



Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist