velký fre?ák+ malé kot??
Zaslán uživatelem/kou: Jagan (IP)
Datum: 2010-10-24, 20:02
ahoj.mám doma p?lro?ního fre?áka Ginjiho (adoptovaný na posledním srazu) a cht?la bych si po?ídit kot?.jenom nevím,jestli je to dobrý nápad.ginji mi tu sice chodí voln? jen když je pod dohledem,ale i tak si nejsem jistá.pora?te prosím.

Re: velký fre?ák+ malé kot??
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-10-24, 21:25
Jagan, nedá se to jednozna?n? ?íct - já mám dva kluky a dva kocoury - od za?átku mi fre?áci kocoury (jako malá ko?átka) štípali, takže abych kot? nestresovala, radši jsem je k sob? nepoušt?la a nepouštím. Na druhou stranu je na netu spousta videí, kde si hraje fretka s ko?kou - u nás to ale bohužel takhle nefunguje..
Ale co m? zajímá - to je ten tcho?á?ek co tam p?inesly ty dv? hol?iny? Jak to všechno dopadlo? Jak s fre?ákem, je to v pohod??
Avatar

Re: velký fre?ák+ malé kot??
Zaslán uživatelem/kou: Jagan (IP)
Datum: 2010-10-24, 21:45
spíš m? vyd?silo jak tady na foru n?kdo psal,že mu fretky zabily leguána,nerada bych aby to takhle dopadlo i s kot?tem.
jojo,to je on.vede se nám spolu dob?e,ze za?átku byl dost šílenej a kousal,ale už se uklidnil,takže ho nechávám voln?,pokud jsem doma a hrozn? spolu blbnem.

Re: velký fre?ák+ malé kot??
Zaslán uživatelem/kou: Morgan24 (IP)
Datum: 2010-10-24, 21:51
Jsem ráda že už se fretá?ek uklidnil a je vám spolu dob?e :-D
Nemáš n?jaké fote?ky?

Re: velký fre?ák+ malé kot??
Zaslán uživatelem/kou: Jagan (IP)
Datum: 2010-10-24, 22:09
díky.jo,je nám fajn.na procházkách d?sí psi.:D
pár jich je,ale nejsou nic moc (momentáln? sem bez fo?áku)hodim je do galerie.

Re: velký fre?ák+ malé kot??
Zaslán uživatelem/kou: Jagan (IP)
Datum: 2010-10-24, 22:10
..jen co p?ídu na to jak..:D

Re: velký fre?ák+ malé kot??
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2010-10-25, 00:15
do galerie je asi nehodíš, mám dojem, dej to tady do toho vlákna [forum.fretka.cz]

není mi to FUK



Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist