rožvejkání oble?ení
Zaslán uživatelem/kou: barnie (IP)
Datum: 2010-08-17, 09:18
ahojky,omlouvám se,že zakládám nové téma,ale nikde jsem podobný odkaz nenašla a to jsem toho projela vážn? moc!
chci se zeptat zda máte n?kdo stejnou zkušenost,že vám fretka rožvejká látku.jde o to,že barnie si vybere jen to nejdrazší a nejoblíben?jší oble?ení :-) (triko,kalhoty,ponožky,povle?ení,..)je zajímavý,že p?ítelovy,v?bec nic :-)
už jsem se nau?ila,že když je chvíly klid,tak vím,že n?co žvejká,ale to už je vždy pozd?.:-(
nevím zda to souvisí s pubertou a p?estane to a nebo to bude už sou?ást života s ním?je mu už necelých 5 m?síc?.

Re: rožvejkání oble?ení, zlozvyky
Zaslán uživatelem/kou: stulitt (IP)
Datum: 2010-08-17, 09:33
M?j Sam taky všechno žvejká... Nejrad?ji má kožený pásky a kožený štítky na riflích, ale nepohrdne ani svetrem... Ale ješt? nikdy neprokousal do ni?eho díru, on fakt jen žvejká :-) jsou mu t?i a p?l... co teda ale ni?í je cokoli, co má o?i... tzn. nap?. pelech ryba od Marshala, veškerý plyšáky...

zlo+hadr+

stulitt+Rody+Basty+Samu+Kiki :-)
www.stulitts-pets.wbs.cz



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: martina dne 30.08. v 13:10.
Avatar

Re: rožvejkání oble?ení
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-08-17, 09:34
M? takhle Sam žvejká a cupuje v kleci pelechy a asi dvakrát se mu poda?ilo ukrást Petra ponožku a ud?lat do ní díru..když byl menší, bylo to horší, te? mám pocit, že se zklidnil. Nejlepší jsou ty zvuky co u toho vydává..takový podivný žvejkomlaskání..já nejd?ív v?bec netušila, co to je, pak jsem zjistila, že si Samí?ek pochutnává na pelechu :-)



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: majda dne 17.08. v 09:36.
Avatar

Re: rožvejkání oble?ení
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2010-08-17, 09:42
Barnie: tuším, podobný problém m?la i Amonnka s Giou.
Jen pozor na to, aby to nežral, protože pak by mohlo lehce dojít k ucpání st?ev.
Avatar

Re: rožvejkání oble?ení
Zaslán uživatelem/kou: Aniii (IP)
Datum: 2010-08-17, 10:22
Teda co to máte za fretky,že vám jdou po ponožkách ?i svetrech? to Žofka jedin? a pouze pravé hedvábí...župánek dovezený z ?íny už má okousaný pásek,d?sím se momentu,kdy ho nepozorovan? sundá z v?šáku:-D a to nemluvím o pyžamu,co nemá ramínka...
Avatar

Re: rožvejkání oble?ení
Zaslán uživatelem/kou: barnie (IP)
Datum: 2010-08-17, 10:26
nessie:jo to mám strach,ale budu ho muset více hlídat :-) ty zvuky jsou jak bouchání ocáskem o d?evo.nejprve jsem myslela,že tam pod pe?inou na m? ?íhá a chce vystartovat a hrát si a když jsem tu pe?inu zvedla,tak už tam m?l díru tak v pr?m?ru 3 cm.nevím zda ho to n?jak odnau?ím :-(
v kleci si hajzlík nerozkouše nic. :-)

Re: rožvejkání oble?ení
Zaslán uživatelem/kou: WereNee (IP)
Datum: 2010-08-17, 11:19
Když byly moje fretice malé, tak žvýkaly a kousaly díry do oble?ení i ponožek, ale s v?kem toho úpln? zanechaly - i v?tšiny kradení oble?ení. Jen ob?as partnerovi vlezou do ?istého oble?ení ve sk?íni, tak je rychle dávám pry?, než si toho všimne :)

Re: rožvejkání oble?ení
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-08-17, 12:07
Múj fret naše od?vy nežvejká....pá? se k nim nedostane, nikde se nic neválí. Po?ádku nás nau?il velice rychle :-)))
Avatar

Re: rožvejkání oble?ení
Zaslán uživatelem/kou: ?iko & AF (IP)
Datum: 2010-08-17, 12:26
Mn? ?iko taky kousal všechny tkaniny, co mu p?išly pod ruku, hlavn? v kleci. A nový p?ír?stek do rodiny, Bianca, dokonce rozcupovala i takový ten zví?ecí polštá?ek, takže m?li v kleci hezky nasn?ženo molitanem (nebo co to uvnit? je). :-)) Polštá? jsem jim odebrala, tak mi za odm?nu kaká mimo záchod?dek. To si ?lov?k nepom?že. :-D

Re: rožvejkání oble?ení
Zaslán uživatelem/kou: WereNee (IP)
Datum: 2010-08-17, 12:26
Pro? myslíš, že moje oble?ení neobléhají? Ale partner je holt bordelá? par excellence a ani fretky ho uklízet oble?ení nenau?ily... Možná, kdyby ty díry do oble?ení d?laly, tak by se to nau?il hodn? rychle :)

Když byla naše Baruška ješt? malá, cca t?i ?ty?i m?síce stará, tak mi rozkousala kalhotky a tílko na spaní tím zp?sobem, že jsem m?la velkou díru v rozkroku a dv? v tílku akorát na prsa XD Po domácku d?lané erotické prádlo...

Re: rožvejkání oble?ení
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2010-08-17, 15:01
Moje Dora jako malá likvidovala jakékoliv pelechy a l?žkoviny (samotné oble?ení nikdy, ale t?eba díry v prost?radle byly normální), p?ešlo jí to tak v roce. Te? mám prcka, je mu n?co málo p?es 4 m?síce a tan d?lá díry zase jen do oble?ení. Hlavn? ponožky se mu líbí, asi mu hezky voní :D
Avatar

Re: rožvejkání oble?ení
Zaslán uživatelem/kou: barnie (IP)
Datum: 2010-08-17, 15:23
takže by tu byla asi n?jaká nad?je,že to p?estane d?lat,né??no taky si ?íkám zda to ned?lá proto,že se mu nev?nujeme..protože když tak nad tím p?emýšlím,tak jsem vždy n?co d?lala(uklízela,psala a pod..).ale po 10 min.šup a je to :-))

Re: rožvejkání oble?ení
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2010-08-17, 18:14
Spíš bych ?ekla, že je to proto, že dostal p?íležitost to ud?lat :D
Avatar

Re: rožvejkání oble?ení
Zaslán uživatelem/kou: barnie (IP)
Datum: 2010-08-17, 18:38
si?ák jeden :-)

Re: rožvejkání oble?ení
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-08-17, 18:41
pokud by nejen žvejkal ale i žral pelechy, myslím že tu n?kdo psal, že je dobré je ud?lat z rifloviny, ta snad fretúm tak nechutná.
Jestli látku nepoliká, moc bych to ne?ešila, nejde fretovi o život :-) jen o majetek fretkomila - ?iže poctiv? šatstvo uklízet :-)
Avatar

Re: rožvejkání oble?ení
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2010-09-14, 16:29
Nessie napsal/a:
--------------------------------------------------
-----
> Barnie: tuším, podobný problém m?la i Amonnka s
> Giou.
> Jen pozor na to, aby to nežral, protože pak by
> mohlo lehce dojít k ucpání st?ev.


Ano, ano, p?esn? tak, jak píše Nessie, u nás tento
problém byl.
Nejhorší to bylo tehdy, když Gia nepozorovan?
vykousala z kobere?ku z IKEA (takový ten, jak jsou
proužky látek k sob? p?išité) kousek a ve 3 hodiny
ráno jej pak vyblila (našt?stí pro nás). Jedna
hamaka taky skon?ila s rozkousanou š??rkou.
To bylo období kolem 1.roku.

Te? v jejích 4letech máme období kovu (m?j ?etízek
a p?ív?šek je to nej) a když se najde ponožka, tak
tu si dá taky, ale našt?stí nás to nau?ilo
schovávat jakékoliv hadrové v?ci do sk?íní :)

PS: sice se tento problém ?ešil p?ed m?sícem,ale
dostala jsem se na forum až te? :)

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar



Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist