fretka a pes
Zaslán uživatelem/kou: rolko (IP)
Datum: 2010-07-13, 18:28
Ahojte,
chcel by som sa opytat ake mate skusenosti
so spoluzitim fretky a psa. Mame skoro 5
rocnu fretulu a chceli by sme steniatko - asi
yorshire. Viete poradit ako ich zoznamit aby
sa skamaratili? Dakujem

Re: fretka a pes
Zaslán uživatelem/kou: Morgan24 (IP)
Datum: 2010-07-13, 18:39
fretka + yorshire = dob?e nakrmená fretka :-D

Re: fretka a pes
Zaslán uživatelem/kou: rolko (IP)
Datum: 2010-07-13, 18:46
Hehe ale ved yorkshire nieje hlodavec ;) Nasa fretka je
samicka - ma zhruba kilo

Re: fretka a pes
Zaslán uživatelem/kou: Morgan24 (IP)
Datum: 2010-07-13, 18:51
no a kolik bude mít to št?n? yorkshira? ne, ale te? vážn?. T?eba náš pes fretky úpln? nesnáší a neustále na n? úto?í, ale znám i lidi co mají psa i fretku a oba tvore?ci spolu vycházejí naprosto v pohod?. Asi je to individuální kus od kusu :D

Valkýra, Mija, Atlas a Antaios s pani?kou

Re: fretka a pes
Zaslán uživatelem/kou: rolko (IP)
Datum: 2010-07-13, 18:55
Dakujem za skusenosti tak uvidime -
hadam sa skamaratia casom :)

Re: fretka a pes
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2010-07-13, 19:08
k 5ti letý fretce už bych psa nepo?izovala, pokud není na psy zvyklá, tak pochybuju, že si na psa, vet?elce v jejím teritoriu, zvykne a co potom? dáš pry? št?n? a nebo starou okoukanou fretku?

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: fretka a pes
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2010-07-13, 20:02
ja myslim, ze muzes mit psa i fretku a nemusi se vubec kamaradit, taci je k sobe nepoustet ;o)

Avatar

Re: fretka a pes
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2010-07-13, 21:41
TO JE R?ZNÉ A OPRAVDU ZÁLEŽÍ NA KAŽDÉM ZVÍ?ÁTKU. M? t?eba Frodo psy nenapadal, pokud na n?j nešly rychle a hrrrr. Holky jsou schopné viset i na retrívrovi. A Pokud by to pes myslel vážn?, m?že to skon?it smrtí fretky. V p?ípad? starší fretka (nevím, zda ps? znalá) vs št?n? malého plemene bych se trochu bála toho, že št?n?ti fretka ublíží natolik, že už nikdy toto stvo?ení nebude chtít ani cítit. O po?ízení bych uvažovala v p?ípad?, že vím, že jsem schopna zajistit, že pes i fretka budou mít 100% klid, a nesta?í ani 99%.
Avatar

Re: fretka a pes
Zaslán uživatelem/kou: nikuska (IP)
Datum: 2010-07-24, 19:33
já myslím,že poku je fretuli už p?t tak bych k ní
psa nepo?izovala,bide to narušitel v jejím
území..Naše skušenosti se psy:když jsme na procházce
fretku držím skoro po?ád v náru?í,protože na ni
všichni psy úto?í,vr?í a št?kají a ona na n?
sy?í..Našel se jen jeden pes ze kterým si rozumí a
vychází spolu,ale znají se oba už odmala..Ale ur?it?
je to individuální

Re: fretka a pes
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2010-07-24, 23:33
Pokud fretka není vyložen? flegmatik, ke št?n?ti bych ji ze za?átku v?bec nepoušt?la. Št?n? bude mr?avé, fretka si na n?j bude dovolovat a v?? mi, že m?že i oškliv? ublížit. Moje fretky jsou každá jiná, ale co se tý?e mého psa, jsou zajedno = zni?it, zlikvidovat, zabít. Malá se fretek samoz?ejm? bojí, ale zv?davá je po?ád. Už ví, na kterou fretku si m?že n?co dovolit a která jí dá na budku, ale vím, že žádné harmonické soužití to nikdy nebude. Fretky mám v kuchyni, mají pro sebe celou místnost a psa mám v obýváku. Kuchy? mám od obýváku odd?lenou plotem, vidí na sebe, cítí se, ale nedosáhnou na sebe. Mám to takhle od za?átku a nemám s tím problém, není nutné za každou cenu držet je v bezprost?ední blízkosti, v rámci zachování ur?itého klidu a bezpe?í pro ob? strany :)
Avatar



Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist