Jít na stránku:  12Další
Aktuální stránka:1 z 2
Klub chovatel? a p?íznivc? fretek - INFO
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2010-04-26, 23:30
Klub chovatel? a p?íznivc? fretek vznikl z iniciativy n?kolika nadšenc? v roce 2002. Hlavním cílem bylo vzájemnou vým?nou zkušeností a poznatk? zlepšovat podmínky chovu fretek a zvýšit informovanost laické ve?ejnosti. Obojí se poda?ilo zejména vytvo?ením webových stránek www.fretka.cz, kde je možné nalézt základní informace o chovu fretek, veterinární okénka, inzerci i rozsáhlé diskusní fórum.

Pov?domí o fretce se snažíme rozší?it i po?ádáním nejr?zn?jších akcí pro ?leny i ne?leny Klubu. Vyrážíme na spole?né víkendy, pravideln? "pálíme ?arod?jnice", p?ipravujeme d?tské dny, organizujeme ?lenské sch?ze a v zá?í se scházíme na velkém podzimním srazu. Pro fretky po?ádáme preventivní veterinární prohlídky a Valentýna - nabídku samc? ke krytí. Máme za sebou již dv? úsp?šn? zvládnuté mezinárodní výstavy fretek. Mnozí z nás iniciují r?zná setkání i mimo tyto „oficiální“ akce Klubu.

Aktuality z d?ní v Klubu, informace o akcích práv? prob?hlých i budoucích, veterinární okénka a další zajímavosti naleznou naši ?lenové n?kolikrát do roka v klubovém zpravodaji „Ferretnews“. Dalšími výhodami ?lenství je volný vstup na všechny akce po?ádané Klubem a slevy na zboží v klubovém obch?dku, který nabízí pot?eby pro fretky i v?ci pro pot?chu chovatel?.

Dalším významným cílem Klubu je pomáhat fretkám v nouzi (tzn. ztraceným, opušt?ným, nalezeným), které jsou velmi ?asto nemocné nebo zran?né. Finan?n? p?ispíváme útulk?m a záchranným stanicím, v jejichž pé?i se tyto fretky nacházejí, a snažíme se jim prost?ednictvím nabídek na diskusním fóru najít co nejd?íve nové majitele. Zárove? usilujeme o omezení prodeje fretek ve zverimexech a zlepšení podmínek, ve kterých jsou tam drženy.

V neposlední ?ad? je naším zám?rem podporovat dobré chovatele a zdravé odchovy. V sou?asné dob? ve spolupráci s veteriná?i pe?liv? p?ipravujeme chovatelský ?ád. Chceme, aby ozna?ení "Chovatelská stanice" pod záštitou Klubu chovatel? a p?íznivc? fretek bylo zárukou kvalitní chovatelské pé?e a zejména zdravých a silných mlá?at.

Pokud Vás naše aktivity zaujaly a chcete se na naší ?innosti spolupodílet, budeme velmi rádi, když se i Vy stanete naším ?lenem. P?ihlášku, kterou naleznete také na našich stránkách v sekci O klubu, m?žete zaslat e-mailem na pokladnik@fretka.cz nebo poštou na adresu Klub chovatel? a p?íznivc? fretek, Hrusická 2520/16, 141 00 Praha 4. Po uhrazení 400 K? ro?ního ?lenského p?ísp?vku na ?. ú. 83268319/0800 Vám obratem zašleme Pr?kaz ?lena Klubu.

Na stejné ?íslo ú?tu je možné zaslat i finan?ní p?ísp?vek do Fondu ohrožených fretek (VS 9999, do zprávy pro p?íjemce uvést "FOFR"), který byl založen a je využíván výhradn? na pomoc fretkám v nouzi.

(rozší?eno v zá?í 2010)
Po dlouhou dobu Klub pomáhal fretkám v nouzi "pouze" prost?ednictvím finan?ních p?ísp?vk? z Fondu pro ohrožené fretky (FOFR). Pomoc t?mto fretkám pat?í ke st?žejním úkol?m a cíl?m Klubu, proto jsme byli velmi rádi, že se našel ?len, který je schopen a ochoten ud?lat ješt? o n?co víc. N?kdo, kdo se odhodlal k tomu fyzicky z?ídit a (s naší pomocí) provozovat útulek pro fretky. Tím ?lov?kem je Marcela Veselá (marnelbar), za vydatné pomoci Jany Pechové.

Fret?í útulek Klubko, jak zní oficiální název, bude sídlit v Beroun?, jeho kapacita je prozatím cca p?t nalezenc?. Kontakty na útulek jsou: Marcela - 733 410 123 nebo klubový telefon 775 753 030, mail utulek@fretka.cz. A pokud byste cht?li útulek finan?n? podpo?it, pak ?. ú. je 83268319/0800, variabilní symbol 1111, do zprávy pro p?íjemce m?žete uvést FUK. Tyto peníze, stejn? jako p?ísp?vky do FOFRu, nejsou v žádném p?ípad? použity na b?žnou ?innost Klubu.



Celkem upraveno 11×. Poslední úprava: martina dne 17.01. v 22:29.

Re: Klub chovatel? a p?íznivc? fretek - INFO Z FRET?ÍHO KLUBKA
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2010-04-27, 13:46
znovu p?ipomínám sklerotik?m - je nejvyšší ?as uhradit ?lenský p?ísp?vek na rok 2010!

?. ú. 83268319/0800, VS vaše ?lenské ?íslo, ?ástka K? 400,-

zájemci o ?lenství mohou vyplnit p?ihlášku a uhradit poplatek na reji ?arod?jnic za necelých 14 dní, kam jsou srde?n? zváni všichni, kdo mají fretky nebo je jen mají rádi, bez rozdílu klubové p?íslušnosti :o)

Re: Klub chovatel? a p?íznivc? fretek - INFO Z FRET?ÍHO KLUBKA
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-04-29, 11:00
Pro všechny, kdo cht?jí pro svého fre?ulíka "pravý" fret?í o?kovací pr?kaz...jsou k dispozici v klubovém obch?dku na klubových akcích, nebo v Obch?dku u Majdy [www.obchudekumajdy.cz]í-pr?kaz-p?ímo-pro-fretky nebo Vám jej m?že Váš veteriná? objednat u firmy NOVIKO a.s. (která je distributorem verenirnárních lé?iv a materiál?)

A ješt? kontakty na veteriny, kde je možné o?kováky zakoupit:
Animal Clinic, Praha 6, ?istovická 413/44, tel: 235 322 829
MVDr. Jaromír Král, Praha 6, Verdunská 8, tel: 233 326 022
Veterinární klinika, Obránc? míru 580, Ho?ovice tel.311 513 617 mobil: 602 336 846, 602 350 669



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: majda dne 30.04. v 10:47.
Avatar

Re: Klub chovatel? a p?íznivc? fretek - INFO Z FRET?ÍHO KLUBKA
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-05-02, 20:43
Zhruba p?ed 14 dny se na foru objevila zpráva, že v Pet centru v Ústí nad Labem je p?e?íjená fretka. V pátek jsem se telefonicky spojila s vedoucí prodejny. Snažila jsem se (stejn? jako I.D. z Jablonce) ji p?esv?d?it, aby fretku n?komu z fretka??, který by pro ni dojel, p?edala, že jsme ochotni se jako Klub spolupodílet na hormonálním ukon?ení ?íje. Sle?na slíbila, že do pátku všechno po?eší s majitelem a dá v?d?t. V sobotu když jsem do prodejny volala, mi bylo její kolegyní sd?leno, že fretka se již na prodejn? nenachází, že si jí odvezla regionální zástupkyn?. V pond?lí budu zjiš?ovat další informace.
Avatar

Re: Klub chovatel? a p?íznivc? fretek - INFO Z FRET?ÍHO KLUBKA
Zaslán uživatelem/kou: Pavla Z (IP)
Datum: 2010-05-04, 11:49
Majdi to oni jí "uklidili". jestli chovateli nebo n?co jiného, t?žko ?íct, ale nechápu pro? nám jí radši nedali.
To se dalo p?edpokládat, že to tak dopadne, te? si trochu vy?ítám, že jsme za ní t?ch 2000,- nedaly a neodvezly jí, ale pak by to fakt byla zase podpora zverimexových fretek.
Je mi z toho smutno :-(
Avatar

Re: Klub chovatel? a p?íznivc? fretek - INFO Z FRET?ÍHO KLUBKA
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-05-04, 13:05
Pavli, jak se mi poda?ilo zjistit, fretka byla p?evezná do Petka v Pr?honicích, kde prý jsou víc odborníci na fretky. Bohužel se tam od v?erejška nejsem schopná dovolat.
Avatar

Re: Klub chovatel? a p?íznivc? fretek - INFO Z FRET?ÍHO KLUBKA
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2010-05-18, 02:00
pro odb?ratele klubového zpravodaje elektronickou formou máme p?ipravena milá p?ekvapení:

- prvním z nich je úprava formátu, takže už nebudete nuceni ?íst nap?eská?ku, resp. hledat další stranu :o) (možnost tisku do brožury z?stala zachována)
- tím druhým jsou veterinární okénka, která vám budou zaslána spolu s p?íštími Ferretnews (pouze elektronicky)

pokud jste se ješt? nep?ihlásili o elektronické FN a máte zájem tak u?init, sd?lte na pokladnik@fretka.cz:
- vaše jméno
- ?lenské ?íslo
- e-mailovou adresu, na kterou si p?ejete zpravodaj zasílat

Re: Klub chovatel? a p?íznivc? fretek - INFO Z FRET?ÍHO KLUBKA
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-05-18, 09:10
A je tu další info:
Na Podzimní sraz, který plánujeme na n?který z víkend? v první polovin? zá?í, se nám poda?ilo zajistit p?ednášku MVDr.Chylíkové. Paní doktorka zanedlouho odjíždí na delší zahrani?ní stáž a tak p?ednáška bude v?nována novinkám týkajícím se chovu a zdraví fretek.
Avatar

Re: Klub chovatel? a p?íznivc? fretek - INFO Z FRET?ÍHO KLUBKA
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2010-05-22, 19:25
nová anketní otázka, tentokrát pro majitele jediná?k? :o)
[www.fretka.cz]

Re: Klub chovatel? a p?íznivc? fretek - INFO Z FRET?ÍHO KLUBKA
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2010-05-23, 12:15
anketa mírn? upravena, zm?n?na t?etí otázka, která byla dosud bez odpov?di (vrtá mi hlavou ten "jiný d?vod", zajímalo by m?, jaký to je? "pochlubte" se, prosím).

m?žete "klikat" i na víc odpov?dí než jednu, je to zajímavý pr?zkum.

n?která z dalších otázek bude pro ty, kte?í už si skoro ani na to, jaké bylo mít "jen jednu", nepamatují :o)

a jestli vám n?co vrtá hlavou, cht?li byste n?co zjistit, pošlete mi nám?t na anketu do sz.

Re: Klub chovatel? a p?íznivc? fretek - INFO Z FRET?ÍHO KLUBKA
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-05-23, 13:12
Martino, já klikla "iný dúvod": Jak jist? víš, sem rakoviná?....a od kdy mám Vl?áka je domluveno s jeho chovatelkou, co v p?ípad?, že bych se o n?j ze zdravotních dúvodú nemohla starat. Takto sem zabezpe?ila jednoho tcho?e...ale netroufala bych si risknout, jestli by se mi to poda?ilo u více tcho?u...
Avatar

Re: Klub chovatel? a p?íznivc? fretek - INFO Z FRET?ÍHO KLUBKA
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2010-05-23, 13:19
bože m?j, tak n?co takového m? v?bec nenapadlo :o/

díky, johano

ale v??ím (a ur?it? nejsem sama), že se ješt? postaráš o n?kolik generací tcho??, by? - pro tv?j klid - vždy rad?ji v jednom vydání :o)

Re: Klub chovatel? a p?íznivc? fretek - INFO Z FRET?ÍHO KLUBKA
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2010-05-25, 15:33
lidi,

neni?te m?!!!

odpov?? "jiný d?vod" je druhá nej?ast?jší v anket?.
jakej tak ?astej d?vod jsem mohla opomenout??

ješt? m? napadá, že n?komu fretka "zbyla" po partnerovi (stává se), p?ípadn? ?asem zjistil, že fretka není zví?e pro n?j. ale to by se oboje dalo zahrnout do odpov?di "nechci, moc práce".

prosím, jestli nechcete ve?ejn?, pošlete sz nebo požádejte n?koho, a? to na vás "napráší", abyste z?stali v anonymit?. ale bylo by zajímavé v?d?t, jaké ješt? jiné d?vody m?žou lidi mít.
díky

Re: Klub chovatel? a p?íznivc? fretek - INFO Z FRET?ÍHO KLUBKA
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2010-05-25, 15:37
t?eba ten, že už jich mají víc? :oD cestování?

[ZofiZoo.mondozoo.com]




Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: ŽoFiRo dne 25.05. v 15:38.
Avatar

Re: Klub chovatel? a p?íznivc? fretek - INFO Z FRET?ÍHO KLUBKA
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-05-25, 20:57
Martino, t?eba jak uvádí Žofiro: ?asté cestování s fretkou (ne každý by si zví?e nechal hlídat, ale chce ho mít radši u sebe)...no a pravidelné cestování múže být s více fretkama problém (t?eba jen je narvat do menšího auta aby po?as cesty 500 km mn?li všechny pohodlí)

Já bych to "jiné" v té anket? nechala. Pá? dúvodú múže být hafo. Jen bych možná požádala: Kdo odklikne "jiné" aby uvedl n?kde na foru (kde ur?íš) dúvod, pokud ho bude chtít zve?ejnit. Pokud dúvod na odkliknutí "jiné" nebude chtít zve?ejnit, a? napíše t?eba "dúvod neuvádím"...

Já taky odklikla "jiné" a nenapadlo mne uvést dúvod ...sem ho napsala až po tvém dalším p?ísp?vku....



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Johana dne 25.05. v 21:05.
Avatar

Re: Klub chovatel? a p?íznivc? fretek - INFO Z FRET?ÍHO KLUBKA
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2010-05-26, 23:10
Jo, udat na hlídání na dov?u t?i fretky je problém... Já našt?stí vše ?ešila tak, že jsem v?novala klí?e a chodili se o n? starat ke m? do bytu.. Což šlo jen se t?eba lidma teda, cizím bych ur?it? nev??ila..
Avatar

Re: Klub chovatel? a p?íznivc? fretek - INFO Z FRET?ÍHO KLUBKA
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2010-05-30, 13:18
v minulých dnech došlo k p?esunutí "fret?ích" e-mailových adres na jiný poštovní server. pokud jste v posledních 14 dnech n?co na n?kterou z nich posílali, mohlo z tohoto d?vodu dojít ke ztrát? vaší zprávy. omlouváme se a prosíme o její znovuzaslání.

jedná se o adresy:
fretka@fretka.cz
pokladnik@fretka.cz (pokladní klubu, p?ihlášky...)
pkf@fretka.cz (plemenná kniha fretek)
registrdarcu@fretka.cz (registr dárc? krve)

Re: Klub chovatel? a p?íznivc? fretek - INFO Z FRET?ÍHO KLUBKA
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2010-06-07, 00:05
SCH?ZE ?LEN? KCHPF

KDY
cca polovina zá?í 2010 od 17:00 h (datum v?as up?esníme - bude to sobota nebo ned?le)

KDE
Klub Klamovka DDM hl. m. Prahy, Podb?lohorská 3, Praha 5
R?žový d?m u parku za bílým kostelíkem (viz foto) Klub Klamovka DDM hl. m. Prahy

JAK A KUDY TAM:
- metrem do stanice And?l, pak p?estup na tramvaj nebo bus do stanice Klamovka
(tram 6, 9, 10, 16, bus 149, 191, 217, 123, 130, 167)
- autem
Parkování pro cca 10 aut, ?ást p?ímo na dvo?e, ?ást na parkovišti vedlejšího autoservisu. Další parkování je možné u nemocnice na Homolce, p?ípadn? na parkovišti v ulici Brdlíkov?, odtud busem 167, výstupní stanice Klamovka - odtud p?šky cca 3 minuty. A ješt? další o kousek blíž, na Kavalírce (1 st.tramvají) - parkovišt? u Plze?ské sm?r z m?sta. Pop?. se dá o víkendu parkovat 5 hodin zdarma v nákupním centru Nový Smíchov na And?lu. Odtud sm?r Kotlá?ka-?epy do stanice Klamovka tram 6, 9, 10, 16.

Re: Klub chovatel? a p?íznivc? fretek - INFO Z FRET?ÍHO KLUBKA
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-06-15, 23:16
Hledáme dobrovolníka, který by byl schopen p?eložit odborný ?lánek z anglického jazyka. Ozv?te se prosím na mail fretka@fretka.cz. Díky
Avatar

Re: Klub chovatel? a p?íznivc? fretek - INFO Z FRET?ÍHO KLUBKA
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-06-17, 13:44
Pro majitele malých fret?ích miminek p?ipomínáme, že je možné je na cestu do života vybavit pravým fret?ím o?kovacím pr?kazem, které Klub ve spolupráci s Obch?dkem u Majdy nechal natisknout. O?kovací pr?kazy m?žete zakoupit na akcích klubu nebo na www.obchudekumajdy.cz. V Obch?dku je možné zárove? zakoupit há?kované myšky za 20 K?/ks. Celá tato ?ástka bude poukázána na ú?et Fondu ohrožených fretek.
Avatar

Re: Klub chovatel? a p?íznivc? fretek - INFO Z FRET?ÍHO KLUBKA
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-06-21, 16:54
Za?ínáme úzce spolupracovat s ?eským svazem ochránc? p?írody a jejich záchrannými stanicemi v celé ?R. Jakmile se v n?které ze záchranných stanic objeví nalezená fretka, informace o ní bude uve?ejn?na na klubových stránkách.

Avatar

Re: Klub chovatel? a p?íznivc? fretek - INFO Z FRET?ÍHO KLUBKA
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-06-26, 21:16
Tak jako každý rok, p?ipravujeme vydání fret?ího nást?nného (a možná i stolního) kalendá?e pro rok 2011. A jako každý rok je nouze o kvalitní fotky, takže pokud máte zájem mít Vaší fre?uli v kalendá?i, máte zajímavé fotky (neupravované) ve formátu 2000 + 1500 a v?tší, posílejte je na mail fretka@fretka.cz
Avatar

Re: Klub chovatel? a p?íznivc? fretek - INFO Z FRET?ÍHO KLUBKA
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-06-26, 21:28
Majdo, pls, co znamená "neupravované"? T?eba fotka kde sem p?ekreslila nevhodnou karabinu lístkem kytky by být mohla? Sem jen foto-diletant...proto se ptám.
Avatar

Re: Klub chovatel? a p?íznivc? fretek - INFO Z FRET?ÍHO KLUBKA
Zaslán uživatelem/kou: Ejmyk (IP)
Datum: 2010-06-29, 13:11
Tak já jsem také dala možnost "jiné" a to proto, že se ze m? nedávno stala "prvofretka?ka" a necht?la jsem riskovat to, že bych t?eba dv? fre?ule nezvládla. I když ve chvílích, kdy moje Chantalka p?ekypuje energií, bych byla ráda za další fre?uli, aby si svojí nadybte?nou energii vybíjela na ní :D Uvidíme, t?eba jí jednoho krásného dne p?inesu dom? kamarádku :)



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Ejmyk dne 29.06. v 13:11.

Re: Klub chovatel? a p?íznivc? fretek - INFO Z FRET?ÍHO KLUBKA
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-07-20, 22:51
Stanovisko M?stské veterinární správy v Praze k utracené fretce v Plzni najdete zde
[forum.fretka.cz]
Avatar

Re: Klub chovatel? a p?íznivc? fretek - INFO Z FRET?ÍHO KLUBKA
Zaslán uživatelem/kou: N-rok (IP)
Datum: 2010-08-06, 16:35
Ahoj všem,
dostal se mi do rukou letá?ek vašeho klubu se základními informacemi o fretkách a jejich chovu. Prý je ur?ený (mimo jiné) do zverimex?.
Nejde mi na mysl jedna v?c, pro? v letá?ku do zverimex?, je uvedeno, že kupovat fretku ve zverimexu nedoporu?ujeme, že zví?ata bývají nemocná, personál není proškolený, prostory nevyhovující a fretky tam v podstat? týrají. Samoz?ejm? je to v?tšinou pravda, ale nemyslím, že s takovým textem budou ve zverimexech ochotni pracovat... navíc pro lidi, kte?í si tam fretku zakoupí a dostanou k ní tohle základní info, je tahle informace už celkem bezp?edm?tná. Být prodejcem ve zverimexu (který chce vyd?lat, což chce asi každý) okamžit? bych takový leták vyhodila. P?ijde mi to jako velká škoda, protože p?vodní idea je výborná. Takže navrhuji zm?nu a jsem klidn? i ochotná se na ní podílet. Každopádn? v letácích, které zítra do zverimexu s fretkami ponesu, jsem inkriminovanou ?ást rad?ji zakryla. P?kný den všem, Lenka

Re: Klub chovatel? a p?íznivc? fretek - INFO Z FRET?ÍHO KLUBKA
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2010-08-06, 16:44
N-rok: díky za upozorn?ní. On ten leták byl p?vodn? mín?ný obecn? osv?tov? k rozdávání na akcích. Ae máš pravdu, takhle by ve zverimexech rozhodn? neprorazil, to nám teda uteklo. :-)
P?epracujeme verzi pro zverimexy.
Avatar

Re: Klub chovatel? a p?íznivc? fretek - INFO Z FRET?ÍHO KLUBKA
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2010-08-07, 10:07
letáky opravdu p?vodn? nebyly ur?eny do zverimex?, to tak n?jak vyplynulo, jenže mi v tu chvíli nedošlo, že tam je i tohle varování a pom?rn? ostrá kritika.

chystáme se obesílat zverimexy s upozorn?ním, že je ze zákona jejich povinností poskytnout zákazník?m tištený a ?esky psaný "návod k použití" na všechno, co prodávají - a platí to samoz?ejm? i na zví?ata. a spolu s tímhle dopisem jim zárove? chceme nabídnout práv? tenhle leták, ovšem tam už jsem po?ítala s tím, že ho musím upravit, aby pro n? byl p?ijatelný. takže tuhle verzi pak pov?sím i na stránky.
v dopise samoz?ejm? zd?razníme i to, že nejlepší by bylo fretky v?bec nemít "na sklad?", ale maximáln? zákazník?m nabízet zprost?edkovaný prodej (to, co se poda?ilo erin dojednat osobn? už v n?kolika prodejnách).

kdyby nám s touhle rozesílací akcí m?l n?kdo chu? pomoci, bylo by to fajn. nabídku pomocné ruky m?žete sm?rovat na fretka@fretka.cz, do p?edm?tu zprávy napište ZVERIMEX.

Re: Klub chovatel? a p?íznivc? fretek - INFO Z FRET?ÍHO KLUBKA
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2010-08-07, 12:21
Jenom up?esním Martinu: krom? té obecné povinnosti poskytnout ke zboží návod k použití je to u zví?at ješt? ošet?eno speciální paragrafem v zákon? na ochranu zví?at (§13a odst.4):

"Právnická nebo fyzická osoba, která obchoduje se zví?aty ur?enými pro zájmové chovy, je p?i prodeji každého zví?ete povinna poskytnout kupujícímu v písemné podob? informace o podmínkách chovu a pé?i o zdraví a pohodu kupovaného zví?ete."



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Silva dne 07.08. v 12:21.
Avatar

Re: Klub chovatel? a p?íznivc? fretek - INFO Z FRET?ÍHO KLUBKA
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2010-08-08, 18:43
zde [forum.fretka.cz] je k nahlédnutí náš nový ?ád ochrany zví?at p?i ve?ejném vystoupení v podob?, v jaké jej schválilo Ministerstvo zem?d?lství ?R (originál má samoz?ejm? podpis a razítko, ?íslo p?id?lené MZ ?R a je bez vodoznaku).



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: martina dne 08.08. v 18:44.

Jít na stránku:  12Další
Aktuální stránka:1 z 2


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist