Jít na stránku:  Předchozí12
Aktuální stránka:2 z 2
Re: Shatiel
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2010-03-19, 10:05
Praha je veliká - odkud jsi? Kvúli tomu vetovi
Avatar

Re: Shatiel
Zaslán uživatelem/kou: Shatiel (IP)
Datum: 2010-03-19, 18:33
Kr?, Praha 4

To Johana: Ona si jí v?bec nevšímá, tak nemusíš mít starosti.. :D

Re: Shatiel
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2010-03-19, 19:19
Vetcentrum Mod?any, K Vltav? 40, dr. Skrejvalová
Avatar

Re: Shatiel
Zaslán uživatelem/kou: Boo (IP)
Datum: 2010-03-19, 22:19
nebo ivet MVDr.Viziová,Ke kamýku praha 12 kamýk

Re: Shatiel
Zaslán uživatelem/kou: Grulak (IP)
Datum: 2010-03-20, 20:10
Gratuluji k fretuly,... take mam jednoho lumpika,... uz 2,5roku,... a porad je Akýsek peknej uragan. :o)

Přílohy: DSCI0134.JPG (97kB)   DSCF0999.jpg (97kB)   49129CFF18D8907C3E880100.jpg (98kB)  
Re: Shatiel
Zaslán uživatelem/kou: Grulak (IP)
Datum: 2010-03-21, 10:44
Ty mrnete davas pryc,... ze jsem na "ADOPCI FRETEK" se docetl ze ji nekdo nabizi nekomu jinemu.

Re: Shatiel
Zaslán uživatelem/kou: terattus (IP)
Datum: 2010-03-21, 12:36
Shatiel: Moc tomu nerozumím.. dáváš ji zase hned pry??? Viz adopce fretek??? Pro? ježiši?
Avatar

Re: Shatiel
Zaslán uživatelem/kou: Jana Žakova (IP)
Datum: 2010-03-21, 14:27
Skute?n? je frete?ka op?t k adopci. V?era ve?er mi Shatiel psal, že jeho otec doma frete?ku nesnese a požádal o sehnání nové rodiny.
Když jsem fre?ulku p?ed ?trnácti dny nabízela , tak se telefonem ozvali dva lidi z Prahy, že by o ni m?li zájem. Bohužel jsem si nezapsala t.?. ale doufám , že do adopcí nakouknou. Pokud se neozvou , tak si ji vezmu do HK než se n?kdo najde. M?la jsem ji doma asi t?i týdny a skute?n? je moc hodná a podle majitelky kousala pouze po falešce když pot?ebovala chovat n?jaká miminka.


www.majestik.estranky.cz

Re: Shatiel
Zaslán uživatelem/kou: PxNxDx (IP)
Datum: 2010-03-21, 14:44
Já bych se na Shatiela hned nezlobila.. on evidentn? zájem m?l a snažil se, ale pokud bydlí s rodi?i a rodi?e své rozhodnutí zm?nili, tak s tím bohužel nic nezm?že. D?ležité je, že se obrátil zpátky na paní Žákovou a odchod frete?ky z rodiny zbyte?n? neutajil a neskon?ila nap?. na ulici...

Terinka & Toník
[www.tchorenky.websnadno.cz]
Barinka a Batynka
[potkanky.websnadno.cz]
Avatar

Re: Shatiel
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2010-03-21, 15:10
A že p?ijde na ?arod?jnice a pak uvidíme
Avatar

Re: Shatiel
Zaslán uživatelem/kou: Morgan24 (IP)
Datum: 2010-03-21, 15:15
A co se stalo že tatínek zm?nil názor? Vždy? na za?átku Shatiel psal že mu táta pomáhá stav?t klec a tak. Tak co se tak najednou zm?nilo? a nedalo by se to t?eba napravit?

Re: Shatiel
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2010-03-21, 15:34
tatínkové (= chlapi) bejvaj d?sn? pali?atý :o/

svojí první jsem musela taky dát pry?, protože to se fakt nedalo vydržet. manželství po x letech na hran? rozvodu, mn? se klepaly ruce, manželovi nabíhaly žíly, jen vstoupil do bytu... trvalo víc jak ?ty?i roky, než vzal fretky na milost (ano, fretkY, postupn? mám nakonec t?i, p?vodn? nás málem rozvedlo jedno mlád?) a další t?i, než je i P?EDE MNOU pohladil, dal pamlsek... :o)

jo, chlapi bejvaj d?sn?, ale d?sn? konzervativní a pali?atý...

Re: Shatiel
Zaslán uživatelem/kou: Jana Žakova (IP)
Datum: 2010-03-21, 18:26
Tatínkovi nesnesiteln? smrdí. Ony frete?ky smrdí v?tšin? chlap?. Kdysi dávno jsem ?etla , že mají citliv?jší nos než ženský.
Úžasný je m?j tchán , který necítí už deset let v?bec nic a tak si klidn? chová i ?íjný samce a pak jde od nás rovnou do hospody :o)

Re: Shatiel
Zaslán uživatelem/kou: Žabka (IP)
Datum: 2010-03-21, 21:14
Aha, že by chlap?m smrd?ly fretky víc? To by vysv?tlovalo chování mého p?ítele, který fretky nerad :-(, a te? je hrozn? neš?astný z toho, že bude muset s fretkami bydlet v jednom byt?...

Re: Shatiel
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2010-03-21, 21:36
ale ony jim nesmrdí víc :o)
teda vlastn? jo, "víc", protože ženská je v?tšinou ta, co má "mate?sko-muchlací komplex", jak se jí dostane do pazour n?co miminkovskýho nebo sla?ou?kýho chlupatýho a je kv?li tomu spíš ochotná leccos "p?ehlídnout" nebo nebrat na v?domí :o)

málo platný, dámy, musíme sebekriticky uznat, že v tomhle chlapi JSOU NORMÁLN?JŠÍ, protože jen skute?nému magorovi nevadí smradlavá, kousavá, ni?ivá a v?bec nanicovatá mrcha, která ješt? ke všemu nemá absolutn? pot?ebu vás vítat se zb?silým máváním ocasu, k?u?ením a radostným hopsáním a ani mlíko, vejce a prachy to fakt nenese, prost? totáln? k ni?emu verk... ;o)

Re: Shatiel
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2010-03-21, 22:21
jojo. n?co takového je i m?j drahý švagr. Ten na
100% pozná z p?edsín?, že v byt? fretky jsou :)

Ehm, ale to je jeho problém ;)

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Shatiel
Zaslán uživatelem/kou: stulitt (IP)
Datum: 2010-03-22, 10:38
M?j manžel (tehdy p?ítel) nemohl moje fretky ani vid?t (a to upozor?uji, že po úrazu necítí v?bec nic!, takže smradem to nebylo)... Když jsem se nast?hovala k n?mu a frete?ky museli z?stat u našich, tak vid?l, jak jsem neš?astná a dovolil mi nast?hovat si je k nám... Za?al se s nima sžívat a te? by je nikomu nedal, jsou to jeho milá?kové, miluje je upln? nejvíc, oni ho poslouchaj (a to jako opravdu, na zavolání a zaspískání jdou k n?mu a? d?lali cokoli...) a taky milujou. Maj ranní rituál, kdy jim dává každýmu jednoho crosíka a trochu maltsoftky. Takže já si myslim, že když se CHCE, tak všechno jde (a to nemluvim o tom, že mám astma a alergii a brzy chceme rodinu, ale nikdy bych je nedala)... Ovšem pokud si postaví hlavu rodi?e, je to o n??em jiném, to je jasný :-(

stulitt+Rody+Basty+Samu+Kiki :-)
www.stulitts-pets.wbs.cz
Avatar

Re: Shatiel
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2010-03-22, 10:40
Jasn?. Chlap necítí hovno na p?l metru ani cigaretu pod nosem, ale fretku cítí na kilometr. Jasn?, protože žena tu fretku muchluje, olizuje a miluje a on docela normáln? žárlí.JE PROST? PITOMEJ
Avatar

Re: Shatiel
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2010-03-22, 11:58
ale no tak erin.... jakej pitomej?
pali?atej p?ece.... ;o)

Re: Shatiel
Zaslán uživatelem/kou: Jana Žakova (IP)
Datum: 2010-03-22, 12:01
Erin má pravdu. Chlap dokáže žá?lit na všechno co p?ed ním up?ednost?ujeme. Mám to doma .
Spousta mužskejch žárlí i na vlastní d?ti.


www.majestik.estranky.cz



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Jana Žakova dne 22.03. v 12:01.

Re: Shatiel
Zaslán uživatelem/kou: Boo (IP)
Datum: 2010-03-22, 19:30
náš "ta?ka" fretky p?ímo nesnáší...ješt? že celý den není doma,tak si holky m?žou b?hat jak cht?jí a kde cht?jí....ve?er když p?ijde dom? už spokojen? chrní ve volié?e....o víkendech je to horší,to se pouštíme když spí a holky hlídám,aby mu nelezly do postele :-)
ale na krytí m? dovezl,tak nevím jestli si uv?domuje,co to všechno obnáší,ale už je pozd?:-))
a nebo že by si už zvykl?

Re: Shatiel
Zaslán uživatelem/kou: Grulak (IP)
Datum: 2010-03-22, 21:50
Hele holky klid,... ja jsem chlap a jsem v poho,... zato tady remcaj holky. Takze obracena situace. Snazim se ukecat dalsi fretuli,... zatim mi to neschvalili. :o((

Jít na stránku:  Předchozí12
Aktuální stránka:2 z 2


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist