pomoc pri zhanani informacii o fretke
Zaslán uživatelem/kou: Mio a Bonny (IP)
Datum: 2010-01-24, 16:38
Dobry den,zhaname informacie o Nikole Hlavackovej z Usteckeho kraja z okolia Litvinova,ktora nam v prosinci predala cca 3-mesacnu fretecku menom Bonny,pretoze spominana "chovatelka" neodpoveda na telefonaty a do dnesneho dna nezaslala ockovaci preukaz,takze nemame informacie o ockovaniach a datume narodenia malej Bonny.Mala Bonny ma nalomeny ocasek a je tchorovitej farby.
Dakujeme vsetkym za kazdu informaciu.

Přílohy: Bonny (2).JPG (89kB)  
Re: pomoc pri zhanani informacii o fretke
Zaslán uživatelem/kou: nereida (IP)
Datum: 2010-01-24, 16:51
Ahoj, myslím, že jsi mi tento týden psala mail. Moje sami?ka se jmenuje Andy, ale já jí ?íkám Mína (psala jsi, že bych m?la mít sami?ku jménem Amy a jestli m?la mlá?ata) a mám jí od chovatelky z Hradce Králové. Mín? je te? d?v?t m?síc?, takže mladé ješt? stihnou v roce 2009 nemohla :o) Takže my s ní nic spole?ného nemáme.

Držím palce p?i hledání :o)



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: nereida dne 24.01. v 17:01.

Re: pomoc pri zhanani informacii o fretke
Zaslán uživatelem/kou: Mio a Bonny (IP)
Datum: 2010-01-24, 16:54
Diky

Re: pomoc pri zhanani informacii o fretke
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2010-01-24, 17:00
myslím, že na o?kovák už m?žete zapomenout, pravd?podobn? o?kovaná ani v?bec nebude, jinak by ho ur?it? k fretce p?idala. kámoška má fretku od chovatelky z Litvínova, ale ta se narodila už n?jak v kv?tnu.

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: pomoc pri zhanani informacii o fretke
Zaslán uživatelem/kou: Mio a Bonny (IP)
Datum: 2010-01-24, 17:05
Aj my si to myslime,ze ten ockovaci uz neuvidime.Bonnyn vek,co nam povedala Hlavackova nie je isty,lebo podla zafarbenia vyzera aj na 5.mesiac veku.Na vakcinu sme objednany za 10 dni a do toho datumu skusame,ci sa niekto neozve,pretoze by sme ju neradi predavkovali.
Radi by sme zistili,kedy sa Bonny narodila a to aj kvoli zapisu do ockovacieho a pasu.
Dik za odpoved

Re: pomoc pri zhanani informacii o fretke
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2010-01-24, 17:15
vypátrat p?vodního chovatele bude žel asi t?žký, stále je spousta t?ch, co prodají fretku komukoliv a víc se o to nezajímají :o/ s tím o?kováním bych to asi až tak ne?ešila, podle popisovaných podmínek pochybuju, že by jí o?kovali..

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: pomoc pri zhanani informacii o fretke
Zaslán uživatelem/kou: Mio a Bonny (IP)
Datum: 2010-01-25, 17:29
Tak sme sa dozvedeli od predchadzajucej majitelky,ze nasa Bonny ma 9 mesiace ako nas fesak Mio.Dnes nam to napisala.Este,ze nas tak oklamala pri kupe a asi preto aj vyckavala s tym ockovacim.
Bola ockovana pri dr.Doupal zo Zdaru nad Sazavou,ale to sa mi nechce verit,lebo je to zverimax a ona je z Litvinova.Bola ockovana Rabisinom,takze proti psinke nebola ani ockovana(podla vsetkeho).Takych ludi ako je ona,len zavriet do basy,vziat jej vsetky zvierata a nikdy jej nedat moznost zakupit nejake zvieratko,pretoze sa o ne nedokaze postarat.
Prosim vas,ak niekto vie nieco o nasej Bonny,nech sa nam ozvu.
Dakujeme
Avatar

Re: pomoc pri zhanani informacii o fretke
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2010-01-25, 18:11
nekoupila jí tedy v tom zverá?i? co jsem loni koukala, tak t?eba v Teplicích ve zv?rokruhu nabízeli taky malá fretata s o?kováním proti vzteklin?, nebo alespon tak to m?li napsané na cenovce...

[ZofiZoo.mondozoo.com]




Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: ŽoFiRo dne 25.01. v 18:32.
Avatar

Re: pomoc pri zhanani informacii o fretke
Zaslán uživatelem/kou: Mio a Bonny (IP)
Datum: 2010-01-26, 14:07
No mozno ju aj tam zakupila,uvidime.Uz som tam aj pisala mail,tak uvidime,ci aj eviduju tam fretky,ktore predaju.Dufam,ze ano.
Avatar

Re: pomoc pri zhanani informacii o fretke
Zaslán uživatelem/kou: terattus (IP)
Datum: 2010-01-27, 11:36
Ten veteriná? Ivo Dupal je nejspíš vet pro všechny pobo?ky zv?rokruhu, nebo tak n?co. Náš míša je ze zv?rokruhu v Brn? v Olympii a byl také o?kován proti vzteklin? ješt? jako miminko - ca 10 týdnu... nevím, co to mají za praktiky...
Avatar

Re: pomoc pri zhanani informacii o fretke
Zaslán uživatelem/kou: Mio a Bonny (IP)
Datum: 2010-01-27, 13:19
Nevies mi prosim ta poradit,ci si vedu nejaku evidenciu o kupujucich,ktory si zakupia fretku.Vlastne,ci sa da od nich zistit pomocou mena kupujuceho informacie o fretke.Pretoze my o nasej Bonny nevieme nic.
Avatar

Re: pomoc pri zhanani informacii o fretke
Zaslán uživatelem/kou: Mio a Bonny (IP)
Datum: 2010-01-27, 13:20
A ta Nikola nam nieco taji,pretoze nas klame o ockovaku.A ked ma,alebo mala nejake zdravotne,tak by sme radi o tom vedeli.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Mio a Bonny dne 27.01. v 13:23.
Avatar

Re: pomoc pri zhanani informacii o fretke
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2010-01-27, 13:26
já tedy nevím, ale informace o kupujících si snad nikde ve zverá?i nevedou, stejn? tak bude asi t?žký zjistit, kdo jim tam fretku prodal, nebo tedy v?tšinou jsou to fretky z velkochov? a farem a tam dohledat n?jaký bližší info bude asi taky dost t?žký :o/

[ZofiZoo.mondozoo.com]




Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: ŽoFiRo dne 27.01. v 13:26.
Avatar

Re: pomoc pri zhanani informacii o fretke
Zaslán uživatelem/kou: Aniii (IP)
Datum: 2010-01-27, 13:27
Já mám pocit, že se budete muset smí?it s tím, že o fretce nic nezjistíte...stejn? jako další lidé, kte?í mají fretku ze zverimexu...
Avatar

Re: pomoc pri zhanani informacii o fretke
Zaslán uživatelem/kou: Mio a Bonny (IP)
Datum: 2010-01-27, 13:27
Tak to mame velku smolu.
:(
Avatar

Re: pomoc pri zhanani informacii o fretke
Zaslán uživatelem/kou: terattus (IP)
Datum: 2010-01-27, 13:30
Mio: Jako evidenci o kupujících si ur?it? nevedou (nebo nevím jak kde, ale tu ne), my jsme prost? zaplatili a šli. O dodavatelích nevím jak to d?lají, my o míšovi nevíme taky nic.. Když jsme si ho odsud brali, tak m? bohužel v tom šoku (nebylo to tak úpln? plánované :)) nenapadlo se zeptat, odkud ho mají a pátrat takto zp?tn? mi p?ijde jako jehla v kupce sena..



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: terattus dne 27.01. v 14:07.
Avatar



Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist