Pach fretky a jeho p?vod
Zaslán uživatelem/kou: Perpetos (IP)
Datum: 2010-01-13, 01:52
Dobrý den,

p?e?etl jsem si již úvodní stranu, kde bylo také ?e?eno n?co málo o pachu a ?íjích fretky. Naše fretka za?ala tento týden tak zvláštn? páchnout a nevíme z ?eho by to mohlo být. Jsou jí 4 m?síce a dote? nijak výrazn? nezapáchala. Napadlo nás, že by to mohlo být pachování, ale toto je takový nasládlý zápach. A také za?ala najednou kakat mimo záchodek, což p?ipisujeme za?átkem puberty. Máte n?kdo zkušenost s podobným pachem? Díky moc za odpov??

Re: Pach fretky a jeho p?vod
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2010-01-13, 02:24
Pokud smrdi jinak a stale, pak bych rekla, ze ji asi zacala rije - ac je tak mladicka.
Pokud smrdi jednou za cas, pak bych rekla, ze proste cas od casu pusti zlazky - duvody jsou ruzne - od puberty - po strach, ci jen uvolneni :o)

Avatar

Re: Pach fretky a jeho p?vod
Zaslán uživatelem/kou: Perpetos (IP)
Datum: 2010-01-13, 12:24
Já sem ešt? zapomn?l napsat, že smrdí u zade?ku hlavn?.

Re: Pach fretky a jeho p?vod
Zaslán uživatelem/kou: petulevrtule (IP)
Datum: 2010-01-13, 23:46
Tak to by m?ly být opravdu pachové žlázky :-) Každému to voní jinak...Mám t?i fretky a každá puší jinak...Poznám p?esn?, která si pšoukla...Megi smrdí jako pukavec :-) B?luš jako skyslé víno a Kim?a jak kyselý zelí :-D každému to p?ipomíná n?co jiného...

Dobrá nálada nevy?eší všechny Vaše problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré si ji udržet :-)
Avatar



Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist