Jít na stránku:  Předchozí1234
Aktuální stránka:4 z 4
Re: Prosím POMOC
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-03-15, 19:33
Majdo skus ho zamn?stnat jako projektanta na fret?í bydlení :-) ?im víc bordelu - tim líp :-)))
Avatar

Re: Prosím POMOC
Zaslán uživatelem/kou: Morgan24 (IP)
Datum: 2010-03-18, 23:30
Tak ješt? mám jednu otáze?ku, kamarád?in fre?á?ek je zrovna v ?íji, takže to asi bude tím, ale p?esto se radši zeptám.
Jak to její ?un? odnau?it, aby si kálelo na pelech?
za rady p?edem díky.

Re: Prosím POMOC
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-03-19, 10:20
Fre?áci v ?íji jsou frackové neposlušní :-) Jakmile by ho vid?la, že se chytá k ?u?árn?, popadnout ho a šoupnout do záchodku, když to ud?lá tam, odm?nit ho pastou nebo dobr?tkou. U nás to Kryštof vypiloval tak, že b?hal do záchodku, op?el se p?edníma o okraj a dožadoval se dobr?tky, protože JE p?ece v záchod?!
Avatar

Re: Prosím POMOC
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2010-03-19, 10:46
sim?a, majdo, musíš n?co vytrp?t, ni?

te? mi popisoval efko, jak paige d?lala neskute?ný,
ale fakt neskute?ný bordel, a když se na ni podíval,
tak jí metaly v o?ích blesky.
No bodej? by nemetaly. Už dv? hodiny, pusinka, m?la
hlad :D :D :D ....

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Prosím POMOC
Zaslán uživatelem/kou: Shatiel (IP)
Datum: 2010-03-20, 14:11
m? taky nechce Mia zaboha chodit na zachod.. skusil sem ten její dáre?ek hodit normáln? do zachodu, aby byl cejtit jejím pachem a stejn? nic.. když vidim že zacouvá do rohu, tak jí vezmu a dam na zahudek, ale ona toho nechá a vyprázdní se až za chvili, do toho rohu...

Re: Prosím POMOC
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2010-03-20, 14:26
D?slednost a vytrvat. Všechno nejde hned ;) Když se nevyprázdní ve chvíli, kdy ji posadíte na záchodek, sledujte, kdy za?ne zase couvat a znova ji tam posa?te. Ono ji to p?estane bavit, když ji do toho záchoda posadíte podesáté a už to nebude moct držet :) Následuje pochvala, pamlsek. Možná se mnou nebude n?kdo souhlasit, ale v u?ení na wc mi zásadn? pomáhala pouze metoda cukru - chválit a odm??ovat správn? posazený výtvor na wc a nekomentovat výtvor kdekoliv jinde. Moje fretky když vid?ly, že si tím neupoutají pozornost, samy p?estaly d?lat blbosti. Ob?as máme v noci nehodu, protože je mám voln? v kuchyni a ze spánku tam prost? nedob?hnou, ale p?es den jsou 100%ní.
Avatar

Re: Prosím POMOC
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2010-03-20, 14:38
... ješt? jaký WC má? n?který fretky na n?j necht?jí chodit, protože je malý... zvlášt co se za?al vyráb?t zách?dek p?ímo pro fretky [www.sfretky.cz] tak ten je pro fretky naprosto nevhodný, velikostí je tak pro k?e?ka.

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Prosím POMOC
Zaslán uživatelem/kou: Shatiel (IP)
Datum: 2010-03-20, 16:40
druh zachodu mam pro fretky v tom to neni, mam rohovej se sníženym vstupem.. dobre hanulko, skusim a uvidime :-)

Re: Prosím POMOC
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-03-20, 17:22
Shatiel, jestli je to ten malý trojuhelníkový, tak práv? tento typ záchodku fretkám moc nevyhovuje.
Avatar

Re: Prosím POMOC
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2010-03-20, 18:38
to, že je n?co pro fretky ješt? neznamená, že to fretkám vyhovuje :o)

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Prosím POMOC
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2010-03-20, 20:03
Jenomže kdo neví, ten se na to chytí a koupí.Nám se osv?d?il obdélníkový ko?i?í a na chalup? mají starý peká? a tam chodí naprosto spolehliv?.
Avatar

Re: Prosím POMOC
Zaslán uživatelem/kou: terattus (IP)
Datum: 2010-03-25, 20:37
Nejsem asi ve správném vlákn?, ale nemám ?as hledat vhodné vlákno. Co d?lat, když se zast?ihne drápek moc a te?e krev? Stalo se nám to poprvé, vydezinfikovali jsme betadinou, máte n?jaké rady?
Avatar

Re: Prosím POMOC
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2010-03-25, 20:47
nic, pokud to dál nekrvácí, ne?ešte.

Re: Prosím POMOC
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-03-25, 20:48
terattus: kliiiid, ned?lej nic! Drápek si dezinfikoval, fretku jist? uklidnil. Ono to ze za?átku krvácí dost, ale rychle se to zastaví. Taky se mi toto stalo.
Avatar

Re: Prosím POMOC
Zaslán uživatelem/kou: terattus (IP)
Datum: 2010-03-25, 20:50
Nám se to práv? ješt? nestalo a hlídáme frete?ku známým a m?la p?erostlé drápky, tak si ?íkáme, že ho ost?íháme i s naším míšem a te? toto. Ale už to nekrvácí a ?aki vypadá, že si toho ani nevšimnul, takže snad OK. D?kuju! Terka
Avatar

Re: Prosím POMOC
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-03-25, 20:54
terattus: neboj, je to zaru?en? OK a fretce nic neni. Dráp normáln? doroste.
Avatar

Re: Prosím POMOC
Zaslán uživatelem/kou: Hanys (IP)
Datum: 2010-03-28, 12:17
Ahoj, mám takový menší dotázek.
Mám fret?í holku, rok a p?l starou (v ?ervenci ji budou 2). Fre?ata ješt? nem?la, na ja?e minulého roku m?la ?íji, ukon?ovalo se injekcí. Vše prob?hlo standartn? - faleška, starání se o mimina.. Pak jsem se bála, aby na ni nep?išla další ?íje (jak se to n?kterým stává), ale vše v pohod?. Další ?íji dote? nem?la (že by bylo ješt? brzo?), ale už k v?ci. Dneska jsem jí našla pod lopatkou vylysalý flí?ek (max. 1cm v pr?m?ru). Je možné mít ?íji a neukázat se to na vulv??
Vím, že jsem to m?la napsat spíš do vlákna ?íje, ale napadají m? ješt? další ?ešení.. M?že to být od postrojku? Nebo línání (i když jinak chlupy neztrácí)? Nebo to mít souvislost s podzimní operací st?eva?
Nechcu zbyte?n? plašit, ale nechcu to ani podcenit..
Vlivy jako zm?na krmiva, ?i jiná se žádná nestala..
Kdyby vás n?co napadlo, dík za odpov??

Hanys a Sydie a Ema



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Hanys dne 28.03. v 12:23.
Avatar

Přílohy: IMG_1422.JPG (97kB)  
Re: Prosím POMOC
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2010-03-28, 15:45
?íje bez otoku vulvy se mi moc nezdá, možná jiný hormonální problém. pokud chodí ?asto ven, m?že se stát, že srst v míst? kšírk? bude "sed?ená", pro?ídlejší. p?ípadn? jestli žije s jinou fretkou/fretkama, mohlo by to být i vytržený, taky se mi ob?as stává, že jedna druhý p?i h?e vyškubne chomá? srsti. na fotce mi ale p?íjde, že má místama k?ži malinko do modra/fialova, takže pokud to není jen klam, tak by to mohly být rostoucí nový chlupy - za?átek línání...

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Prosím POMOC
Zaslán uživatelem/kou: Hanys (IP)
Datum: 2010-03-28, 15:56
ŽoFiRo: já doufám, že je to jen od kšírk? nebo línání, jen m? to trošku postrašilo, protože ani Ema ani Sydan nikdy nelínali tak naráz, spíše pr?b?žn?. Je i možné, že je to od hry, ale tomu v??ím tak na 5%, ale kdoví.. :)
Každopádn? d?kuju za uklidn?ní, budu to sledovat a kdyby se mi n?co nepozdávalo, tak se na tu veterinu vypravím.

Hanys a Sydie a Ema
Avatar

Jít na stránku:  Předchozí1234
Aktuální stránka:4 z 4


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist