Kdy poznám rozdíl: hra/vražd?ní?
Zaslán uživatelem/kou: romik.kahanec (IP)
Datum: 2009-10-29, 10:13
k 2,5letému kastrovanému klukovi, p?ibyl 5m?sí?ní nekastrovaný same?ek...

v?era jsme je daly k sob? ten mladší šel k staršímu-oba byli pod sk?íní, ten starší p?ed ním za?al couvat a potom se do sebe pustili, ozýval se strašlivý k?ik a tak jsme je odtrhly, mladšího jsem držel a tvá?il se v klidu, ten starší v amoku šílen? kousal do všeho co se hýbalo (moje bota atd.)p?itom ten starší je docela flegmatik(polštá? :-) ) a až jsme ho sundal z kožené boty-tak?ka prokouslé boty, tak za?al kvokat

protože máme strach aby si neublížili tak by mn? zajímalo kdy poznáme hru od vražd?ní

mohou si takhle dva samci ublížit?kdy do toho rozbroje máme zasáhnout?

díky moc za info :-)
vícero+skupina+vícero+kluci+vícero+holky+vícero+oba+vícero+p?íbuzní+



Celkem upraveno 3×. Poslední úprava: martina dne 29.10. v 11:47.

Re: Kdy poznám rozdíl: hra/vražd?ní?
Zaslán uživatelem/kou: MajaZ (IP)
Datum: 2009-10-29, 10:24
Do rozbroja zasiahnite, az to bude take, ze jeden sa boji toho druheho, resp. tecie krv...ono to chvilu potrva, fretcie zoznamovacie hry su niekedy velmi sadidticke. Mne sa osvedcilo pouzit pre mensiu fretku skatulu s takym otvorom z oboch stran, aby tam vedela vojst, ale aby tam nevosla ta vacsia. Je to kvoli pocitu bezpecia, aby sa fretula mala kam skryt.
Avatar

Re: Kdy poznám rozdíl: hra/vražd?ní?
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-10-29, 10:26
Já bych se k?ikem ne?ídila. Moje holky na sebe je?í po?ád a to stojí i metr od sebe a jedna druhé se v?bec nedotýká:)) Já rozd?luju až když vidím, že je zle - dokud nete?e krev, je to ok a nechám to na nich, a? si to mezi sebou vy?ídí. S klukama mám tu zkušenost, že se dokážou opravdu porvat, ale to bylo spíše v za?átcích (mladší mi mlátil staršího, škubal mu záda do krve a starší se nebránil), mladšího usm?r?uju do dneška, když n?koho moc kousne, kousnu ho taky, aby v?d?l, že to bolí.
Od toho staršího bych to nebrala jako útok, prost? pokud jiné fretky nezná a doma nikdy nem?l "soka" tak je to pro n?j šok, ur?it? bych jim ob?ma dala dostate?ný ?as na aklimatizaci (klece blízko sebe, tak a? jeden o druhém ví a zvykají si na pach a p?ítomnost druhého) a pak až seznamovala.
Avatar

Re: Kdy poznám rozdíl: hra/vražd?ní?
Zaslán uživatelem/kou: romik.kahanec (IP)
Datum: 2009-10-29, 10:29
prohlížím videa o fretce a co se v?era d?lo bych p?irovnal zhruba k tomuto (spíše první p?lka vide cca 45sec.)

[www.youtube.com]

vražd?ní/hra?

Re: Kdy poznám rozdíl: hra/vražd?ní?
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-10-29, 10:39
Hra :) Vražd?ní u nás je, když Draco n?koho drží packama u zem? a škube mu záda - normáln? trhá jako by m?l pod sebou kus flákoty :/
Avatar

Re: Kdy poznám rozdíl: hra/vražd?ní?
Zaslán uživatelem/kou: romik.kahanec (IP)
Datum: 2009-10-29, 11:02
co ?íkáte tomu mít toho staršího pušt?ného a toho mladšího v kleci na zemi...

ten starší je totiž b?žn? celý den pušt?ný- i v noci

Re: Kdy poznám rozdíl: hra/vražd?ní?
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-10-29, 11:34
dvaap?l roku je navíc docela dost na to, aby si fre?ák už zvyknul na svoje výsadní postavení, takže m?že trochu déle "trávit" to, že už není doma jediná?kem.
dejte tomu ?as a toho staršího nezapome?te ujiš?ovat, že i nadále je váš princ ;o)

v?tšinu fretek se poda?í skamarádit, jen výjime?n? je to nemožné. platí pro kombinace obou pohlaví, neplatí pro NEkastrované samce, ty se naopak v?tšinou nepoda?í sp?átelit, je nutná kastrace minimáln? jednoho, ?asto obou (všech).

mám t?i kluky, p?išli k nám taky postupn?, postupn? byli vykastrováni, nezabíjí se :o)

mít mladýho v kleci, aby se mohli o?uchat, je ur?it? dobrý nápad. ale jestli u vás seznamování probíhalo podobn?, jako na videu, nemáš se ?eho bát ;o)

Re: Kdy poznám rozdíl: hra/vražd?ní?
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2009-10-29, 16:40
Me podle toho jak kouse pak po rvace okoli a do bot a pak zurive kvoka, prijde, ze se chova jako rijnej samec :) Alespon samci v riji se takto opravdu chovaji. Bere mladeho nejspise jako soka ve svem rajonu.
Jinak jeden v kleci a druhy navolno jde, ale aby si po klecich nelezli, pak by ten v kleci mohl chytit toho na kleci a snazit se ho vtahnout dovnitr.. Tak na to bacha..





Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: Yasmin dne 29.10. v 16:43.
Avatar

Re: Kdy poznám rozdíl: hra/vražd?ní?
Zaslán uživatelem/kou: Jeanette (IP)
Datum: 2009-10-30, 15:08
A já doporu?uju k seznámení cizí prost?edí a nejlépe v?tší po?et fretek. Felix žere všechny soky a nikoho nechce p?ijmout, ale když jsme byli u Silvy, kde v tu dobu byla i Martina, ?ímž se tam vyskytlo cca 6 cizích fretek, tak nám Felix p?ijal drzé fret?í mimino a ani si u toho neškytnul.
Ale možná to funguje jen na n?které povahy. Ostatn? jako všechno.

Re: Kdy poznám rozdíl: hra/vražd?ní?
Zaslán uživatelem/kou: romik.kahanec (IP)
Datum: 2009-11-01, 08:48
3 dny poté...

Šmudlínek (ten starší) a Frodísek (ten mladší) na sebe kvokají a potom si spolu hrají - na neutrální p?d? jsou nerozlu?ná dvojka a tak jsme zv?daví co se bude dít až dorazíme zpátky dom?

Re: Kdy poznám rozdíl: hra/vražd?ní?
Zaslán uživatelem/kou: Dr!v3R (IP)
Datum: 2009-11-01, 13:23
romik.kahanec ja ty moje 2 spunty dal do jedny boudy po 3tydnech-KONECNE:-))

Re: Kdy poznám rozdíl: hra/vražd?ní?
Zaslán uživatelem/kou: romik.kahanec (IP)
Datum: 2009-11-06, 16:51
asi máme menší zádrhel...ten mladší p?tim?sí?ní olizuje tomu staršímu ouška a p?itom se po n?m sápe a rychle kvoká...mám to chápat že si mladý nekastrovaný d?lá ze staršího kastrovaného sexualní hra?ku?tomu staršímu se to v?bec nelíbí a sy?í na n?j...

Re: Kdy poznám rozdíl: hra/vražd?ní?
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2009-11-09, 15:50
jo presne tak to mas brat :o)))

Avatar



Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist