Podzimní Se? 2009
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2009-09-08, 00:25
Poje?te s námi na prodloužený
SVATOVÁCLAVSKÝ VÍKEND S FRETKAMI NA SE?I :o))

Kdy: 25. - 28. 9. 2009

Kde: HOTEL DELTA, SE? – ÚSTUPKY [www.delta.hotel-cz.com]

Ceny ubytování za osobu a noc:
Se snídaní: 385,- k?
(bez snídan? nelze)
Polopenze: 515,- k?
Plná penze: 605,- k?


ZÁJEMCI O POBYT NA SE?I
Hlaste uživateli „Vendula R“ formou SZ:
* po?et osob (dosp?lých a d?tí) - jméno a p?íjmení
* po?et fretek (m?žete uvést i jména ;o)
* forma stravování (polopenze, plná penze, dieta,…)
* den p?íjezdu (pátek - p?ejete si ve?e?i? Sobota)

STRAVOVÁNÍ
* Doporu?uji objednat si plnou penzi, nebo p?ivézt vlastní proviant s sebou.
* Páte?ní ve?e?e bývá formou "minutek", následující teplá jídla jsou "hotovky".
* Nápoje a zákusky nejsou sou?ástí penze!
* Pokud požadujete speciální dietu (vegetariánská, žlu?níková,...) p?ipište to ke svým údaj?m!

UBYTOVÁNÍ
* Dvojl?žkové pokoje a apartmány s možností p?istýlky (max 4 l?žka), s vlastním sociálním za?ízením.
* D?ti do 3 let - ubytování zdarma!
* Fretky - ubytování zdarma!
* Parkování u hotelu - bez poplatku!
V HOTELU DELTA NELZE PLATIT PLATEBNÍMI KARTAMI!!!

UBYTOVÁNÍ FRETEK
V kleci nebo v p?epravce na pokoji. Prosím zejména majitele ?íjných samc? a sami?ek, aby své fretky nepoušt?li voln? b?hat po pokoji a po kobercích v hotelu!

TIPY NA ZÁBAVU
Jako vždy se vydáme na Z?ÍCENINU HRADU OHEB, vzdálenou cca 1,5 km od hotelu. M?žeme také ud?lat procházku k Se?ské p?ehrad?, tam jsme ješt? s fre?ulema nebyli.
V sosedním hotelu Jezerka www.hotel-jezerka.cz je možnost využití hotelového BAZÉNu (nezapome?te plavky) a BOWLINGu. Obojí po domluv? na míst?.
Samoz?ejm? vás neminou ani p?íjemn? strávené ve?ery se stejn? „postiženými“ ;o) lidmi a možná i s promítáním n??eho p?kného – t?eba i z vašich domácích „konzerv“…

VETERINÁRNÍ INFO
* Na víkendové setkání na Se?i nepožadujeme žádná oficiální veterinární osv?d?ení o zdravotním stavu ale je žádoucí, aby zú?astn?né fretky nem?ly svrab ani zán?t v uších ani žádná jiná nakažlivá onemocn?ní (mykózy apod), aby nem?ly pr?jem a aby fretky ani lidi nem?li virózu!
* 1 týden p?ed odjezdem za?n?te fretkám preventivn? podávat PROBICAN PASTU, v dávce 1/4 oto?ky 1x denn? a v podávání pokra?ujte ješt? alespo? 5 dní po návratu dom?.
* V rámci prevence nákazy ušním svrabem m?žete fretkám podat antiparazitikum STRONGHOLD spot-on roztok. Fretce do 2,5 kg posta?í jedna r?žová (ko?i?í) tuba = STRONGHOLD spot-on 15 mg = cca 230,- k?.
* Nezapome?te s sebou o?kovací pr?kazy fretek s platnými záznamy o o?kování.

RADY PRO ?IDI?E
* Pozor, nesple?e si cíl cesty - m?sto Se? se nachází na opa?ném b?ehu p?ehrady než se pot?ebujete dostat - vaším cílem je SE? - ÚSTUPKY!
* Nedoporu?uji volit trasu po silnici ?. 2 (?í?any - Kostelec n.?.L.). Tato silnice vede vesnicemi a je tudíž zdlouhavá a pokud potkáte kamión, t?žko se p?edjíždí...
Použijte rad?ji silnici ?. 38 (Úvaly- Kolín) nebo dálnici D 11 - exit 39 a dále na Kolín. Projedete Kolínem a stále pojedete cca 20km po silnici ?. 38 až k ?áslavi, kterou budete objížd?t po obchvatu m?sta. Odbo?te na silnici ?. 337 sm?r Žleby, Se?. Po 20km p?ijedete do Se?e, kde pokra?ujte na T k?ižovatce vlevo a po cca 100m vpravo na silnici ?. 343. Za tunelem se cesta zvedá do kopce a po cca 1 km jsou ukazatele doprava na hotel Jezerka a další. Následn? DRUHOU odbo?kou vlevo a budete padat z kopce. Po 100m hledejte po levé ruce hotel Delta. Cesta z Prahy trvá cca 2 hodiny a m??í cca 115km..
* Údaje pro majitele naviga?ních systém?: 49°49'12.481"N, 15°39'24.223"E

T?šíme se na vás!
Vendula, Vojta, Vítek a Karrie s Kulíškem :o)
Avatar

Re: Podzimní Se? 2009
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2009-09-08, 00:33
Prozatím se nahlásili:

* Vendula + Vojta + Vítek (10 m?síc?) a fretky Karrie + Kulíšek
* Jana T + "dosp?lák trpitel" ;o) + Ji?ík (7 let) a 2 fretky
* fandik + Ter?a + Kája (cca 2 roky) + fretky Hugo a Popelka
* Jana B + Standa a sme?ka fretek
* Janule + Luk a fretky Muf a Zipp
* Aniii a fretka Žofka



Celkem upraveno 5×. Poslední úprava: Vendula R dne 21.09. v 23:19.
Avatar

Re: Podzimní Se? 2009
Zaslán uživatelem/kou: Janule (IP)
Datum: 2009-09-08, 23:50
Co to vidí o?ko mé za nepat?i?nosti - Zipp je zásadn? se dv?ma "p". Kdo to ješt? neví, m?že se zeptat zzelvicky :o)
Avatar

Re: Podzimní Se? 2009
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2009-09-11, 15:43
Janule: Tisíceré omluvení váženému panu ZiPPí?kovi! ;o)

Máme další do party - viz aktualizace výše uvedeného seznamu ú?astník?.
Avatar

Re: Podzimní Se? 2009
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2009-09-21, 23:24
Nové zprávy ohledn? víkendu na Se?i, který se nezadržiteln? blíží!
- došlo ke zm?n? pronajímatele hotelu Delta, nicmén? m?žeme p?ijet v termínu a za podmínek, jež jsme m?li p?edem domluveny s p?vodním pronajímatelem.
- nepojede s námi paní ?ermáková, zlomila si nohu :-/

Máte poslední možnost p?ihlásit se k pobytu na Se?i! Po?así by nám m?lo celkem p?át ;o)
Avatar

Re: Podzimní Se? 2009
Zaslán uživatelem/kou: stulitt (IP)
Datum: 2009-09-22, 13:30
Já s Pininou a s t?ema kožichama jsme cht?li a m?li p?vodn? taky jet, le? jsem zapomn?la datum a nezodpov?dn? si na 26.9. naplánovala svatbu... Je mi to líto, snad to vyjde p?íšt?! Všem zú?astn?ným p?eji mnoho krásných zážitk? a hlavn? parádní po?así (to p?ejte i mn?, ob?ad máme pod širým nebem :-))

stulitt+Rody+Basty+Samu+Kiki :-)
www.stulitts-pets.wbs.cz
Avatar

Re: Podzimní Se? 2009
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2009-09-23, 02:26
stulitt, hodn? št?stí a hlavn? si to krásn? užijte :o)))
Avatar

Re: Podzimní Se? 2009
Zaslán uživatelem/kou: stulitt (IP)
Datum: 2009-09-23, 10:51
Vendulko d?kuju moc, pak sem dám n?jaké svatební fotky s tcho?ema :-)

stulitt+Rody+Basty+Samu+Kiki :-)
www.stulitts-pets.wbs.cz
Avatar

Re: Podzimní Se? 2009
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2009-09-25, 00:45
S hotelem je domluveno, že budeme p?ijížd?t nejd?íve od 17-ti hodin, až do ve?erních hodin (cca do 21 hod). Po p?íjezdu se hlašt? na recepci, budete ubytováni. Ohledn? ?asu podávání ve?e?e se domluvte na míst?.
Š?astnou cestu a t?šíme se na vás :o))
3V + 2K
Avatar

Re: Podzimní Se? 2009
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2009-09-25, 10:32
Tak já p?eji všem, a? si to tam p?kn? užijete, ur?it? tam bude moc p?kn?:-)
Avatar

Re: Podzimní Se? 2009
Zaslán uživatelem/kou: Aniii (IP)
Datum: 2009-09-29, 10:01
Fotky ze Se?e...vzhledem k tomu, že mi odešla baterka u fo?áku, tak jich moc není ;-)

[www.facebook.com]

Bestie Žofie Potfora Andula



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Aniii dne 29.09. v 10:01.
Avatar

Re: Podzimní Se? 2009
Zaslán uživatelem/kou: janaT (IP)
Datum: 2009-09-30, 00:23
Tak mi už jsme taky ve starých kolejích.
Nevím, kdo mi tvrdil, že fre?ouni budou tak dva dni spát. A to si myslím, že se celkem dost nachodili.
Už v?era p?i p?íjezdu zjistili, že když budou všechny domácí pronásledovat a kousat, p?jdou zase na procházku. V?era jen na 1 hodinu, ale dnes už op?t na dv?.
jednoduše naše dvojzp?eží je k neutahání.

Vendulko, omlouvám se, ale byli jste jediní s kým jsme se nerozlou?ili. N?jak mi to ušlo a až na cest? n?kde u Hlinka jsem si to uv?domila.D?kuji za ty ouška.Máme je moc p?kné. Zkrátka se máme po?ád ?emu u?it.

Re: Podzimní Se? 2009
Zaslán uživatelem/kou: Ter?a (IP)
Datum: 2009-09-30, 10:38
Ahojky všem, co se Se?e zú?astnili, i t?m, co zaváhali a nejeli.
Jani, jak se m?žeš divit, že vaše fretky utahané nejsou? M?la by jsi v?d?t, že máte doma zvláštní druh fretek - totiž tzv. fretky TAHOUNY. Tento druh fretek se uplatní zejména v prost?edí, kde je nutno nap?. tahnout san? apodobn? jako t?eba aljašští malamuti, že ? :o))) Te? m? napadá, že jsme je mohli zkusit zap?ahnout p?ed ko?árek, alspo? jsem se s ním nemusela tahat a byly by t?eba unavené :o))) Nejd?ív by vyvezly Karlíka a pak rovnou i Víte?ka a myslím, že by m?ly dost :o)
Nevím jak u ostatních, ale naše fretky prospaly celou cestu dom?, která našt?stí od cesty tam prob?hla dosti klidn? (nikdo nezvracel, tém?? žádné kolony, Karlík usnul a prospal celou cestu stejn? jako ob? fre?ule). Fretky ostatn? spí od p?íjezdu až dote? a vypadá to, že hned tak "?ádit" nebudou. Byly schopné maximáln? p?elézt z p?epravky do klece, napít se, najíst, v?era ráno jen vystr?ily hlavu z pelechu _NERUŠIT_ a op?t spaly ! Dnes to samé. Takže se t?šíme, až se znovu na Se? bude vyrážet a t?šíme se, že i my se budeme moci znovu zú?astnit.
Avatar

Re: Podzimní Se? 2009
Zaslán uživatelem/kou: Aniii (IP)
Datum: 2009-09-30, 22:34
My jsme si se Žofkou ob? p?ivezly ze Se?e spavou nemoc...žofka spí ráno nejmén? do 8 (dote? vstávala s p?esností na minutu v p?l 7) s ve?er po p?l hodin? hraní leze do klece a spí!!! Kdo mi vym?nil mojí hyperaktivní fretku!!! Nikdo m? ráno nebudí a dnes jsem díky tomu zaspala!!!
Avatar

Re: Podzimní Se? 2009
Zaslán uživatelem/kou: Luk (IP)
Datum: 2009-10-01, 00:13
Tak už i naše fote?ky jsou zve?ejn?ny zde

[www.facebook.com]
Avatar

Re: Podzimní Se? 2009
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-10-01, 00:41
PRO? MI TO NIKDO NE?EK ?!!

TO JE ŽRÁÁÁÁDLO !!

žiš to v?d?t, tak m? nic nezastaví.... ;o)

Re: Podzimní Se? 2009
Zaslán uživatelem/kou: Aniii (IP)
Datum: 2009-10-01, 00:44
Co ti kdo ne?ekl? Cosa m?la v?d?t? jsem krapet nechápavá...

Bestie Žofie Potfora Andula
Avatar

Re: Podzimní Se? 2009
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-10-01, 00:50
luk - fotky - poslední strana - jestli ani te? ne... ?am?am.... :o)

Re: Podzimní Se? 2009
Zaslán uživatelem/kou: Aniii (IP)
Datum: 2009-10-01, 00:52
Jo ahááá, ve?e?e v Chlumci...no ono je tam dob?e vid?t, jak jsem se na to vrhla ;-) m?am

Bestie Žofie Potfora Andula
Avatar

Re: Podzimní Se? 2009
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-10-01, 01:28
aniii,

je vid?t, že víš, co je v život? d?ležitý... ;o)))))

Re: Podzimní Se? 2009
Zaslán uživatelem/kou: Luk (IP)
Datum: 2009-10-01, 08:52
Nejen d?ležitý, ale v tomto p?ípad? i dobrý, mooooooooc dobrý :oD
Avatar

Re: Podzimní Se? 2009
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2009-10-04, 23:54
Víkend byl opravdu super! Ješt? jednou díky všem, kte?í jste se zú?astnili - bylo nám s vámi moc dob?e :o))
Doufám, že žádné fretky ani pání?ci a pani?ky nelehli bacilem! Vítek se stále ješt? dostává z rýmy a kašle.
Fote?ky jsou hezký :o)
Avatar

Re: Podzimní Se? 2009
Zaslán uživatelem/kou: Aniii (IP)
Datum: 2009-10-04, 23:55
My padly ob? dv? :D spavá nemoc nás postihla :D a stále nás to nepustilo :)
Avatar

Re: Podzimní Se? 2009
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2009-10-07, 00:15
A já ješt? n?co p?idám - nové webovky hotelu Delta [hotel-delta.cz]
Avatar

Re: Podzimní Se? 2009
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2010-03-01, 18:47
Zájemce, kte?í se t?ší na pravidelné setkání s fretkami na Se?i prozatím moc nepot?ším.
Dozv?d?la jsem se, že Hotel Delta je od minulého podzimu uzav?en :o(
Konání jarního termínu víkendového pobytu na Se?i je tedy nejisté. Vy?kejte ale prosím, pan Trnka (bývalý a námi oblíbený :o) provozní hotelu Delta se pokusí v okolí vypátrat hotel podobného typu (vybavením, službami, cenami a hlavn? vst?ícným p?ístupem k fretkám ;o)
Pokud by tedy nevyšel jarní termín, do podzimu ur?it? n?kde n?co vhodného spole?nými silami najdeme ;o)
Avatar



Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist